Arūnos klasė XII (wire wrap)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Spalio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 10:55    Rašyti temą: Arūnos klasė XII (wire wrap) Atsakyti su citata

Smagu jūs matyti savo klasėje

Dykumoje

Gitaniuxx

ArtOfShine

Raganaite333

Edora

Pasvajok

Šioje klasėje kalbėsime, mokysimės wire wrap arba vielutės lankstymo technikos. Yra čia pabandžiusių ir visai neprisilietusių prie šio dalyko, bet ne bėda, visos dirbsime kartu. Be to, manau, kad vielutes palankstyti tikrai teko visoms. Tad diskutuosime, dalinsimės patirtimi. Taip pat labai svarbu, kad iškilusius klausimus išdėtytumėt aiškiai. Taip bus lengviau mokytis ir bendrauti.

Labai svarbu :
* noras mokytis
* kruopštumas
* originalumas
* punktualumas

Atsiskaitymo eiga bus tokia: neatsiskaičius pirmo darbo, nebus galima atsiskaityti antrojo, neatsiskaičius antrojo, negalima atsiskaityti trečiojo ir t.t.
Be šios akademijos visos turime aibes kitokių darbų ir pareigų, tad gerbkime viena kitos laiką, darbus užbaikime laiku.

Oficialūs akademijos mokslai prasidės lapkričio 11d.
Pirmoji savaitė skirta susipažinimui ir priemonių įsigijimui. Manau, kad daug ką rasite namuose, tačiau kai kuriuos dalykus teks paieškoti parduotuvėse ar užsisakyti internetu.

Mano vardas Arūna. Rankdarbiauju nuo " gilios" vaikystės . Baigiau Dailės mokyklą, nors dirbu nieko bendro su daile neturintį darbą
Iš tikrųjų neapsiriboju tik viena rankdarbių rūšimi, nes taip ir pačiai įdomiau. Be to, pavargus lankstyti vielutę, galima pamegzti:-32:, pasiuvinėti karoliukais arba padėlioti servetėles dekupažui

O dabar laukiu Jūsų pristatymų ir pasisakymų
Nepamirškite paminėti, ko tikitės išmokti šioje klasėje.

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi, esu Raimonda man 29m. gyvenu Vilniuje. Labai džiaugiuosi kad papuoliau į šią klasę ir nekantrauju, kada prasidės mokslai. Rankdarbiauju nuo vaikystes: nerimas vąšeliu, mezgimas, siuvinėjimas. Prieš keletą metų pradėjau užsiiminėti papuošalų gamyba ir džiaugiuosi, kad dabar galesiu daryti juos ne tik iš karoliukų ir biseriukų, bet ir pridėti kažką iš vire warp technikos. Vielute lanksčius tik tiek kiek reikia kilputem ar kokiem papuošalų užbaigimams padaryti. Iš šito kurso tikiuosi tikiuosi wire warp panaudoti papuošalų gamybai ir ne tik
Atgal į viršų
ArtOfShine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 15:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, kad priemete i klase

Mano vardas Akvile. Kaip minejau motyvaciniame laiske, palankstyti vielute esu meginusi, taciau labai mazai, tik susipazinimui, rezultatai kol kas kuklus.

Pirmiausiai noretusi ismokti subtilybiu, reikalingu, kad darbas butu preciziskas: isvengti arba sutvarkyti astrius, besibraizancius vielutes galus, paslepti nereikalingus sulankstytos vielutes galus, isvengti repliu zymiu ant vielos.
Kitas dalykas - pasirinkti tinkama vielute, ypac pakankamai tvirta vielute, ir sulankstyti ja taip, kad darbas gautusi ne tik grazus, bet ir tvirtas.
Taip pat noretusi ismokti daryti tvirtus uzsegimus is vielos, "wire wrap" technika. Veriniams, apyrankems, auskarams.
Na ir zinoma skirtingu "wirewrapinimo" budu

Ir mokytoja, ir klasiokes sveikinu su klases atidarymu
Jau nekantrauju mokslu pradzios

raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 21:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkaip tylu mūsų klasėjė.
Arūna kokias mes vielutes naudosim maždaug? reitų kažką nusipirkti ar šeip pasižiūrėti ar turiu, kad paskiau prasidėjus mokslo metams nereiktų bėgioti išdegus akis ir visko ieškotis
Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 22:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, jau pora mokinukių pasirodė. Tikiuosi per rytdieną susirinks visos.

Gerai, Raganaite ( skaičiukų nerašysiu, jeigu nieko prieš ), kad kyla klausimų.

Taigi, mums reikės:

Replyčių. Jeigu, neturi, įsigykite, nes tikrai reikės visų trijų. Karpymui, sukimui ir sukimui bei pritraukimui

Jų galima rasti ir Senukuose, tad neverta kankintis ir ieškoti kažkur labai brangias ir pan.

Vielutės
. Jos reikės pačios įvairiausios. Storis nuo 0,3 iki 2 mm. Gali būti ir kiek storesnė nei 0,3 ( 0,4 ) , tačiau daugiausiai naudojamos, 0,6 ir 0,8 storio. Tinkamos Knorr, Guterman firmos - jos visai gerai lankstosi ir laiko. Nepirkit ryškių spalvotų, kol rankos neįgudę, nes atrodo linksmai, tačiau danga dažyta, tad pasukinėjus, viskas nusilups. Tinkamos sidabro spalvos, žalvarinės, varinės, taip pat juodintos. Juodintų ir sidabrinių galima vilnietėms nusipirkti ir Shetelig parduotuvėje Žirmūnuose prie Thomo Philips parduotuvės.
Nepirkit kietos vielutės, nes paskui labai su ja vargsit.

Įsigyti galima ir internetinėse parduotuvėse

http://www.lelija.lt/index.php?cPath=2_43_106&osCsid=4182f4f357d2200431b9f598528997e7
http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Pasidabruota-vielute-C6641/Puslapis-1/
http://www.veriniams.lt/vielutes-c-48.html?page=2&sort=2a
http://www.akmenuku-vaivorykste.lt/findings/gutermann

Karoliukai jų mums taip pat reikės, bet manau kiekviena namuose vienokių ar kitokių turite.

Papildomi dalykai
- smulkus švitrinis popierius arba stiklinė dildė ( aš pati turiu namuose peilių galastuvą iš senų laikų, tokį plokščia smulkiai šiurkštų. Jeigu tokį turite, tiks ir jis.
Įvairaus storio metalinai strypeliai- tam gali pasitarnauti virbalai ar kitokie metaliniai ilgi dalykai.
Gali prsireikti ir medinių strypelių, bet tokiem dalykam galima panaudoti pieštukus, flomasterius ir pan.

Gudresniems palankstymo darbams naudojama tokia plokštuma su skylutėmis

Nebūtinai tokios formos, bet jos principas yra tas, kad galima būti įkišti kištukus, apie kuriuos paskui reikiama forma apvynioti vielutę.
Jeigu neturite, tikrai nepergyvenkite, nes galima ir be jos išsiversti.

Taigi, pagrindinius dalykus išvardinau, kurių mums prisireiks.

ArtOfShine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sunkiai iziuriu viduriniasias ilganoses replytes. Jos, rodos, plokscios per viduri ir pusapvales isoreje?
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atskubu.
Labai džiaugiuosi patekusi į šitą klasę, taigi esu užsidegusi išmokti naują techniką, nes labai myliu akmenėlius, tad dar vienu būdu su jais žaisti galėsiu.
Nuo paauglystės darbuojuos virbalais ir vašeliu. Visa kita atsirado vėliau: vėrimas, molis, fotografija ir t.t. Esu tikra Barbė-Devyndarbė. Kažkuo vienu apsiriboti man nepavyksta.
Ai, aš, matyt būsiu vyriausia, man 41.
Tikiuosi malonaus mokymosi ir bendradarbiavimo.

Atgal į viršų
pasvajok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 05, 2013 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

Esu Žaneta, man 34 metai. Labai džiaugiuosi patekusi į šią klasę
Rankdarbiais duomiuosi seniai, tačiau užsibrėžiau tikslą kasmet išmokti vis kažką naujo. Pastaruoju metu daugiausiai užsiimu papuošalų darymu. Paskutinė technika kurią išmokau, galima sakyti prisiminiau (mokykloje labai mėgau) pynimai, o dabar labai popuriarios šia technika daromos shamballa apyrankės.
Wire wrap nebandžiusi, tik kiek reikia kilpelių darymui, nes papuošalams kilpelių jau kuris laikas nebeperku.:-) Dar man nesvetimas lituoklis, tad kai kurias vietutes sulituoju, ypač užsegimus kai vėrinys sunkesnis.
Mane labai žavi visos tos vielutės išlankstymo grožybės labai noriu išmokti tokias daryti. Kokie man visi gražūs karoliukai apipinti raštais, visaip apraityti...
Linkiu visiems smagių mokslų!

Mokytoja, o kur tokią lentą su skylutėm galima rasti nusipirkti?
Ir kaip geriau replytes vynioti pleistru ar pirkti lygiu pagrindu (be suspaudimo rievelių)?
Atgal į viršų
Gitaniuxx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 02:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,

esu Gitana. Skirtingai nuo visų rankdarbiais susidomėjau tik metai laiko, išėjusi auginti dukrytės. Iki to laiko dirbau ir visiškai net nepagalvojau, kad galiu kažką tokio daryti na, dailės mokyklą esu baigusi ir kažkada labai senai mezgiau vašeliu... Dabar pagrindinis mano užsiėmimas yra vėlimas iš vilnos ir labai džiaugiuosi šiose srityje daug patobulėjusi. Darau papuošalus iš lino, galvajuostes ir seges iš audinio. Truputį dirbu su oda - apyrankės, kaklo papuošalai, seges. Labai susidomėjau wire wrap technika, vielutė ir tai ką galima iš jos padaryti sužavėjo. Bandžiau lankstyti, bet tik laisva technika, tai yra taip kaip man atrodo.
Labai laukiu mokslų pradžios, noriu kuo greičiau suvaldyti šią techniką.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 07:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasvajok, ką tik nuspirkau tą lentelę iš vėriniams.lt, bet panašu, kad ji buvo paskutinė.
Ji vadinasi Thing-A-Ma JIG, pasieškok.

Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 10:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ArtOfShine rašo:
Sunkiai iziuriu viduriniasias ilganoses replytes. Jos, rodos, plokscios per viduri ir pusapvales isoreje?

Tikrai taip. Maniškės apvyniotos, tad gal gerai nesimato.
Vynioju, turbūt jau supratot kodėl,kad nepažeistų vielutės. Nes, kad ir kokio lygumo bus vidinė pusė, bet vis tiek palieka žymes nuo kraščiukų

[ Tr. Lapkričio 06, 2013 08:24 ]
Lentelė tikrai nėra būtina, kaip ir minėjau. Galima ir kitias būdais viską padaryti, tik ji patogi, kai reikia vienodų detalių.

O kad būtų smagiau laukti mokslų pradžios:
* tos, kurios susidūrė su vielutės lankstymu, prodykite savo darbų
** interneto platybėse paiškokite kas jums gražu ir ko norėtumėte išmokti

Gitaniuxx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu klausimą - o šito daikto reikia? Ar galima apsieiti be jo?
http://www.veriniams.lt/irankis-spiraliu-darymui-coiling-gizmo-p-7630.html
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 12:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su vielutės lankstymu susidūrus tik tiek, kiek reikia padaryt kilputes visokias...
O internete radau galybę man patinkančių darbų:

Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gitaniuk- čia geras įrankis sukimui, tačiau jį galima ir patiems pasidaryti, jeigu per brangu prikti. Paimti metalinį strypelį ir sulenkti. O įstatyti galima visaip. Žmonių ušradingumui nėra ribų , radau net tokį variantą

gal neypatingai gražu, užtat tikrai pigu

Aš pati pradžioje, kai reikėdavo nedaug sukti tiesiog sukau ant virbalo, be jokių konstrukcijų

Dykumoje - labai gražių pavyzdžių įdėjai. Dauguma jų padaryti su kaldinta (plokštinta vielute). Mes šituo neužsiimsime, tačiau ateity, jei tik bus noro, tikrai galėsite tai daryti.

Gitaniuxx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

reikes tada darytis pačiai
Man labai patinka Sonatos Bylaitės darbai.
http://www.sonatabylaite.com/papuosalai

Net nekeliu po vieną, nes visi nerealūs. labai noriu bent truputį panašiai mokėti

[ Tr. Lapkričio 06, 2013 10:02 ]
o aš savo bandymą buvau jau įkėlusi. Ten bet kaip suvyniota, be jokių taisyklių Ir man atrodo, kad viela storoka, dariau iš 0,8. Gal tokiems darbams reikia imti plonesnę?
Atgal į viršų
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 06, 2013 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos klasiokes na pati su wirw warp dar nedirbau, bet namie visokiu vieluciu turiu, tik va beda ju storiu nezinau, kaszkaip nuo daugumos nusilupe aprasymai :(
paisekojau inetnete ir rarau galybe darbeliu keleta is ju prikabinu

Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 09:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gitaniuxx - man irgi labai gražūs Sonatos Bylaitės darbai. Ir svarbiausia, kad atlikti pakankamai laisva technika, o žiūrisi puikiai.

Raganaite, geri pavyzdziai. O vielos storuma, galima paziureti ir su liniuote 0 telpa i 1 mm padala ar kiek plonesne ir pagal tai mazdaug orientuotis.

Idedu jums akims paganyti

http://malgorzata-domanska.blogspot.com/

cia kiekvienas darba atskirai atsidaro
http://tradewindgallery.com/dallas

ArtOfShine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 16:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O as "wire wrap" maniake
Kuo daugiau vielos prisukta ir kuo daugiau vingiu priraityta, tuo man graziau

Kita vertus, genialu yra tai, kas paprasta. Ar po akademijos mokesime padaryti stai toki darbeli?

Mano pacios galimybes vielutes pasaulyje kol kas siekia stai toki lygi:

Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 07, 2013 21:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
Pagaliau jungiuos ir aš. Maniau, kad aš pretenduosiu į vyriausias, bet, deja
Mano vardas Edmunda, Akademijos pabaigoje (?) švęsiu 38 gimtadienį.
Man ši akademija jau antroji - pavasarį nėriau su vielute pas Alietę. Nutariau "kankinti" vielutę toliau - priversti ją paklusti
Vaikystėje daug mezgiau, nėriau, siuvinėjau. Vėliau tik sūnus "privertė" prisiminti mezgimo įgūdžius.
Kaip nekeista, rimčiau į rankdarbius "įkritau" tik po motinystės atostogų. Padariusi keletą mėgėjiškų segių nutariau pasidomėti papuošalų kūrimu rimčiau. Pradėjau nuo karoliukų virvelių. Mokiausi irgi iš Akademijos pamokų daugiausiai.
Šiuo metu papuošalų kūrimas yra vienas iš pajamų šaltinių. Stažas - pusantrų metų
Vielutės esu jau nemažai prisukus, bet viskas laisva technika, norisi išmokti įmantrybių ir, žinoma, techninio tvarkingumo.
Detaliau pamėginsiu pakomentuoti prie pasirinktų pavyzdžių vėliau, o dabar - mano wire wrapingas
Kelsiu kitus darbus, nei jau esu įkėlus:
Keli iš senesnių bandymų:

Sunkiai paklūstanti žalvarinė vielutė

Man labai patinka nešlifuoti, natūralių formų akmenys

O čia ploną vielutę ant auskaro ruošinio sukau
Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 08, 2013 10:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ArtOfShine - tavo pačios darbukas labai gražus. Ir pakankamai gerai atliktas.

O tas, kur dėai iš žiedukų- tai ten yra atskiri žiedukai sulituoti ir paskui sudėti į tokią formą, bet galima bent jau panašiai padaryti, tik vielutės galus tokiu atveju reiktų sulituoti irgi.

Edora, sveika atvykus.

Žalvarinė vielutę turbūt turėjai kietą - ji pakankami blogai paklūsta ir sunku sirbti. Nors, nagai visų vienaip ar kitaip vistiek nukentės, nors ir dirbsim su minkšta vielute.

Žiūrėjau, žiūrėjau į tavo antrus auskariukus. Va, jeigu būtum tiesiog tvarkingiau sukus vielutes, jie būtų net laaabai, nes sumanymas tikrai geras.

ArtOfShine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arūna, aciu

Tylu musu klaseje kaip pries audra
Gal yra kokios nors teorijos, kuria mums reiketu zinoti, pries isikimbant nagais i viela?

Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arūna rašo:
Žalvarinė vielutę turbūt turėjai kietą - ji pakankami blogai paklūsta ir sunku sirbti. Nors, nagai visų vienaip ar kitaip vistiek nukentės, nors ir dirbsim su minkšta vielute.

Nežinau ar ji kieta, bet labai nepaklusni, tai tikrai. Norimą formą suteikti beveik neįmanoma.
Va šita: http://www.akmenuku-vaivorykste.lt/zalvarine-vielute-16.html

Arūna rašo:
Žiūrėjau, žiūrėjau į tavo antrus auskariukus. Va, jeigu būtum tiesiog tvarkingiau sukus vielutes, jie būtų net laaabai, nes sumanymas tikrai geras.

Dėkui kaip ir rašiau, tai buvo vienas iš pirmųjų bandymų - tiesiog paėmiau vielute ir sukau - žiūrėjau kas iš to išeis
Šiaip jau to ir atėjau čia - išmokti tvarkingai sukti

O dabar keletas man patikusių pavyzdžių:

Norėčiau išmokti sukti panašius žiedus

Paprasta, elegantiška ir dailu. Tokio tvarkingumo irgi norėčiau išmokti

labai dailiai viskas suderinta:

Man labai patinka tie perpinti vielute išpatėjimai - "sparnai". Irgi norėčiau išmokti

Super gražus derinys. Tokių vielučių pas mus lyg ir nemačiau pirkti. Nepanašu, kad čia būtų tos kinietiškos
ir labai dailus apsukimo žingsnis...

Tokie auskarai, manau, būtų labai gera techniško atlikimo pamoka

O šitas man išvis tobulas...
Atgal į viršų
Dykumoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Et... Kaip gražu Kuo toliau, tuo labiau šita technika man graži, nekantrauju pradėti mokslus, nes dabar nežinočiau nuo kurio galo pradėti...

Atgal į viršų
Arūna
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Lapkričio 09, 2013 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vielučių kietumai yra skirtingi
minkšta - Wire Soft Condtion
pusiau kieta - Wire Half Hard Condition
kieta Wire Hard Condition

tačiau laimė, jei perkant rasite parašyta, kad vielutė kieta- paprastai nerašo nieko.

Edora, labai gražūs pavyzdžiai. Ir tikrai tokių dalykų išmoksit, jei tik norėsit

Visa esmė, ne bet kaip vynioti vynioti vielutę, o nuosekliai, kantriai ir labai atidžiai, jei norisi gauti tokius rezultatus. Apyrankėje, kur dailus apsukimo žingsnis, iš tikrųjų apsukamos dvi vielutės tam tikru eiliškumu.

ArtOfShine - informacijos apie wire wrap yra nemažai, tačiau tokius dalykus kaip kalimas, juodinimas, apdirbimas čia nesimokysim. Todėl po truputį dėsiu pradinę informaciją prieš kiekvieną pamokėlę.
Kadangi klasėje yra ir nesusidūrusių su vielutės sukinėjimais, įdedu pavyzdėlį, kaip pasidaryti paprasčiausias kilputes. Čia net pora būdų. Tikrai galit pasipraktikuot, nes kilputes reikės daryti, ir ne kartą . Paveiksliukai tikrai labai gerai pateikti.
http://www.how-to-make-beaded-jewelry.com/eye-pin.html

pasvajok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 10, 2013 15:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skyriau savaitgalį medžiagų paieškai praskanavau pagrindines Vilniaus parduotuves. Taigi, kas dar ieškot medžiagų drąsiai galit pradėt nuo Pilies g. parduotuvės, ten susipirkau visas vielutes (sidabrinės spalvos): 1.5, 1.0, 0.8, 0.6, 0.4, 0.25 Kai kurias paėmiau paskutines, bet dar tikrai liko 1.2, 1.0, 0.6, 0.4, 0.25. Kainos požiūriu kaina draugiškiausia. Kitose: šiaurės miestely prie Rimi aplankiau shetelling ir žaliąjį centrą, tai tik spalvotos storos vielutės, VCUP kaina ne tokia draugiška, yra tik 0.25 ir 0.6, Parke irgi tik plonos, prie Halės irgi ne stebuklas...Mandarine visai blogai su vielutėm.
Taigi po apsilankymo parduotuvėse mokslams pasiruošusi Tiesa, dar labai noriu nusipirkti tą lentą lankstymui, bet parduotuvėse jos nerandu...
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.