ŠILKO TAPYBA
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 02, 2012 17:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Panike

aš su bėda :( nemoku lygiai piešti kontūru :/ galvoju, turiu tuos tokius smeigtukus su trim „spygliais“, gal būtų galima ant mažesnio rėmo išsitempti nedidelį šilko plotą, ir ant jo ramiai nupiešti kontūrą, nes dabar tai pirmą skarą piešiau tokius abstrakčius ovalus tai gerai išėjo, o dabar gėles- kreivos gaunasi... nei verk, nei juokis. ir dar, lyginti reikia tarp dviejų medžiagos skiaučių, ar tinka ir sviestinis popierius? kažkur girdėjau. ir lyginam pusvalandį, tada atvėsinam ir vėl pusvalandį... ant minimumo ar ant maksimumo? nes knygoj rašo ant 2 nustatyti, o čia skaičiau ant maksimumo. lygintuvas naujas, nedurniuoja...

Iš anksto ačiū
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
panikė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 19 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 03, 2012 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Gabri
Kad lygus kontūras būtų net nežinau, ką patarti, galbūt nepakankamai šilkas ištemptas, tada jisai juda, ir sunkiau piešti? Ar gal įtempiant jis taip susibanguoja audinys, ir paskui nuėmus atrodo nelygiai? Pabandyk tvirčiau įtempti šilką, galbūt tas padės.
Apie sviestinį popierių negirdėjau, nebandžiau naudoti, bet galbūt, jeigu kažkam veikia, tai ir veikia aš lyginu tarp dviejų medžiagos skiaučių, svarbu natūralios, kad nesudegtų, ir ant maksimumo (medvilnės) režimo, minimumas tikrai nesuveiks, man ir 2 nesuveikė kažkada, neužfiksavo dažų. Šiaip šilkas nesusvyla ir ant maksimumo normaliai lyginant ir per medžiagą, tik svarbu nepalikt lygintuvo ant šilko, nes tada tikrai grėsmė, kad sudegs

Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū labai bandysiu.
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ikisiu trigrasi. Nenaudoju jokiu apsauginiu medziagu ant audinio lyginant, lyginu maksimalia temperatura (linen- aukstesne negu medvilnes) is blogosios puses. Jei lygintuvas geras, tai neprilips. Bet gal pirmiau isbandykit ant kazko. Ir nuo konturo priklauso. Skaidrus labiau lipti megsta. Bet marabu ir javana spalvoti man niekada nelipo.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
panikė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 19 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

2010 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

naca, pritariu tau, dėl to, kad ir be nieko gerai, bet kaip sakei gali nuo kontūro priklausyt, man kartais būna, kad jeigu gal skystesnis kontūras, dar ant šifono, ir iš kitos pusės prie lygintuvo truputį kabinasi, tai aš taip ir įpratus su medžiaga visada. Gal ir linen režimas vadinasi, nenužiūrėjau gal gerai, bet taip, turėjau omeny aukščiausią, ot patarinėtoja aš
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 06, 2012 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As matyt neturiu kantrybes lyginti per medziaga, nes tai turetu daugiau laiko uzimti
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Št. Birželio 16, 2012 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,
Nuoširdžiai neskaičiau visos temos, tai jei jau klausė kas ieškosiu atsakymo
Taigi klausimėlis: tapau ant jau pasiūto šalikėlio ir spalvinau foną, norėjau lygaus, tačiau prie kraštelių apsiųtų gavosi džiūvant dažams tokie prašviesėjimai, gal yra kokių būdų išvengti to? Gal prieš tai sudrėkinti audinį?

monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 17, 2012 13:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O čia mano problema ir nežinau kaip tai pataisyti.

Defliune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Vasario 2010

2012 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 17, 2012 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Stai cia galite rasti atsakymu - tai dazniausia klaida
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4821&postdays=0&postorder=asc&start=50

http://www.etsy.com/shop/Defliune

Darbu galerija Facebook'e
Atgal į viršų
orfi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 20, 2013 10:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

ar dar čia kas apsilanko?
Turiu klausimą... kaip ištemti šilkinių pagalvėlių užvalkaliukus, kad paišant nepersigertų į kitą pusę?
Atgal į viršų
Paradis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

2013 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 28, 2013 04:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Orfi,
Is tiesu, apmires reikalas sita temute ......siaip pagalveliu tapybai naudojami specialus remai
http://www.vbs-hobby.com/fr/acheter/chassis-pour-coussins-56583.html
gyvenu Prancuzijoje, todel nezinau ar tokiu dalyku yra Lietuvoje..... pabandyk kreiptis i "Ornamentai.lt" --- parduotuves savinike aistringa tapytoja ant silko, gal tau pades ka ismastyti
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 66

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.