Mokau anglų kalbos, padedu mokinukams:)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Turgelis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 28, 2015 08:06    Rašyti temą: Mokau anglų kalbos, padedu mokinukams:) Atsakyti su citata

Laba diena,
anglų kalba šiomis dienomis vis labiau vartojama visur. Jei Jūs mokėtės mokykloje ir norite prisiminti - aš Jūsų paslaugoms.
Jei Jūsų vaikas sunkiai supranta gramatiką ar bijo kalbėti, o gal jam tiesiog nesiseka ir reikia pagalbos - aš vėl Jūsų paslaugoms.

Esu pakeliui į trečią kursą LEU, turiu patirties su įvairaus amžiaus mokiniais. Moku struktūrizuotai pateikti informaciją.
Taip pat galiu versti tekstus iš/į anglų kalbą.

Gyvenu Vilniuje ir pati atvykstu pas mokinius.
Kainą susitartume priklausomai nuo valandų skaičiaus ir kelionės kaštų. Kaip studentė tikrai daug nelupu:)

Jei kyla klausimų - skambinkit ar rašykit, atsakysiu ir susitarsim:)
Geriausia el.paštu ar telefonu, nes čia retai apsilankau.
gretasjewelry@yahoo.com
860368747

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Turgelis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.