Pasidalinkime informacija kur perkame priemones mezgimui
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
raimalt07
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 02, 2010 19:24    Rašyti temą: Pasidalinkime informacija kur perkame priemones mezgimui Atsakyti su citata

Labutis. susiduriau su problema. kažkodel merginos nesiskelbia kur perka priemones ir siuliukus. Gal kuri mergyte perkasi ne LT. prašome pasidalinti

pataisau klaidas. pasistenkite bent jau pirmame temos pranešime bei temos antrašte rašyti lietuviškai. moderatorė Frekenbok
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 02, 2010 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš priemones, siūlus perku savo mieste. retai kada važiuoju i Kauną. internetinių parduotuvių yra kelios, bet kai ko prisireikia dažnai galioja kiaulystės dėsnis kad neturi nei viena
Atgal į viršų
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš perku priemones savam mieste, na dar internetinėse keliose svetainėse, iš užsienio tinklapių neperku perbrangu..
Bet kaip ir Frekenbok rašė taip ir man asmeniškai būna kai reik ko nors tai niekur nerandu
Atgal į viršų
lolita1960
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 10:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena ,
siūlus perku parduotuvėse,Šiauliuose ,nes netoli jų gyvenu , kadangi nemažai jau jų teko pirkti ,tai jau esu susidariusi nuomonę kur geriausia juos įsigyti ir kur galiu dar gauti informacijos apie jų kokybę .
Atgal į viršų
raimalt07
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū Frekenbok už pataisymą dabar žinosiu, esu šiame forume naujokė
Atgal į viršų
liulia7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 23, 2010 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, turiu mezgimo siulu likuciu uz savikaina. Kiekiai labai nedideli, bet vaikuciams galima kazka sugalvoti, ar tiesiog spalvas paderinti. Jai ka domintu rasykit i az. Vilnius
http://public.fotki.com/JulijaMa/siulai/
Atgal į viršų
ser***
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 19, 2010 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes, na mane irgi domintu gal susikoperavus galima butu is kazkur siuliuku ir atsisiuti gal kiek ir pigiau butu ir koks pasirinkimas didesnis parasykite gal kuri perkate internetu ne LT parduotuveje
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ambertolo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 01, 2010 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos,auksarankes,
reikmenis siuvinejimui ,nerimui ir mezgimui perku kaune casa lana siulu namai,parduotuveje netoli hyper maximos. labai saunios pardavejos,visada randu to ko reikia,ir dar daugiau
na,o karoliuku,biserio ir kitu papuosalu gamybai skirtu dalykeliu perku bazeje ir vilijampoles turguje esanciose parduotuvese.
Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 11, 2011 13:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, pastaruoju metu vis dažniau pagalvoju apie mezgimą, bet po apsilankymo siūlų parduotuvėje dažnai lieku nieko nepešus na gal ir aš su savo norais išranki , bet daugiau parduotuvių žinojimas tikrai padidintų ir tikimybę atrasti, ko ieškai tad ateinu čia su viltimi - gal galėtume sudaryti žinomų parduotuvių sąrašiuką? konkrečiai mane domina Vilnius, bet tikrai naudinga info ir apie kitus miestus, be abejo, ir internetines parduotuves
pradėsiu, gal papildysite

VILNIUS
Casa Lana - J.Basanavičiaus g. 2 (taip pat yra ir Kaune bei Šiauliuose, internetinis puslapis: http://www.mezgimosiulai.lt/)
Geros Akys - VCUP, 5 aukštas (taip pat yra ir Kaune bei Panevėžyje, internetinis puslapis: http://www.gerosakys.lt/)
Verpalai - Vokiečių g. 4/2 ir VCUP, 1 aukštas (taip pat yra ir Klaipėdoje, internetinis puslapis: http://www.alvita.lt)

Internetinės parduotuvės
http://www.kasiulai.lt/ ("gyva" parduotuvė yra Kaune, Savanorių pr. 192 c)

~saulyte~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 30, 2011 11:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visas apmezgiau salikais-bus spalvotas kaledinis dovanu krepsys ir liko po 2 vnt siu spalvyciu siulu. Todel noriu Jums pasiulyti - gal ka sudomins:

Atsakysiu per az.
Atgal į viršų
Rajmonda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 27, 2012 21:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras palangoje vytauto gatveje yra parduotuve su dideliu asortimentu ivairiausiu siulu, ir placia spalvos gama... Vaziuodamos i pajuri atostogauti butinai uzsukite
inga1945
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 27, 2012 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man viena kaeta pritruko vieno matkelio siulu, niekur negalejau gauti. Susiradau tik www.devyniosgalybes.eu jie sutiko atsisiust viena vieneta. Tai nera pigi vieta, bet jei pritruksta, tai padea
Atgal į viršų
liulia7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 11, 2013 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Startavo nauja el. siulu parduotuve, gal ka sudomins

www.beehome.lt
Atgal į viršų
emily007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 11, 2013 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi labai mėgstu megzti... Siūlus perkuosi parduotuvėje ,,Ka siulai" ji randasi Vilniuje, Kaune ir taip pat galima prekes užsisakyti internetu. www.kasiulai.lt Ten yra ne tik siūlai... ten pilna visokių reikmenų... daugiau ieškausi internete ir kitose rankdarbių parduotuvėse
Atgal į viršų
AusteDa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 25, 2014 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaitės,

Dalinuosi nauja siūlų parduotuve internete :http://www.a-siulai.lt/content/4-apie-mus , ten neseniai nusipirkome su mama lininiu siūlų iš Katia kolekcijos ir Baby Gioia (šitie buvo pigiausiai iš vietų kuriose esu pirkusi), labai patenkint
Atgal į viršų
madam59
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2015 09:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėčiau paklausti, kur galima urmu nusipirkti siūlų kilimų nėrimui?
Atgal į viršų
Damute17
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 27, 2015 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu visiška internetinių parduotuvių šalininkė. Dabar laukiu antros siuntos iš www.siuludama.lt . Nebuvau tikra dėl vienų siūlų, paklausiau. Greit atrašė, patarė ir visiškai pataikė. Tai papirko mane ilgam. O ir po parduotuves nereikia bastytis
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.