ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 26, 2012 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, pasidomėjau apie šią deivę. Apie ją informacijos labai mažai, bet išsiaiškinau, kad ji yra lietuvių miško deivė, manoma, kad jai kasmet aukodavo pirmąjį medžioklės grobį, kad ji buvo netekėjusi, graži medžiotoja arba mergina, "vilkmergė" (visada lydima vilkų). Taip pat ji tapatinama su Artemide, medžiotojų globėja Diana. Sužinojau, kad ji augindavo lazdynus (galbūt prie to galim prikibti)...
Informacijos be vikipedijos ir kažkokio tinklalapio - 0.
Tiesa, mano pavadinime yra 2 M raidės. Galbūt jas galima suleiti lyg į vieną?
Taip pat mąstau jas išlygiuoti vienoje linijoje, o viduje "patupdyti" kokį nors simbolį. Čia gal ir dar lazdynas praverstų...
Ačiū už patarimus, laukiu Jūsų nuomonės

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 26, 2012 15:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Patarimų galėsiu duoti, kai pamatysiu vaizdų. Kol kas visi keliai atrodo galimi.
Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 28, 2012 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, atkeliauju su savo eskizėliais. Atleiskite už blogą piešinių ir nuotraukų kokybę
Pirmiausia pasipaišaliojau su pieštuku (visai nemoku piešti )

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

(neišėjo niekaip kitaip perteikti, bet raudoni taškiukai turėtų būti šermukšnio uogos)
Labiausiai man visuose eskizuoze nepatinka tas, kad tai visai neparodo mano veiklos - rankdarbiavimo. Na, galbūt tik šermukšnį galėčiau susieti su rankdarbiais ( vaizduotų karoliukus), bet riešutas ar lapas-
Asmeniškai man labiausiai patinka 1, 4, 5, 7 ir 8.
O čia truputėlį su šriftais ir kompiuteriu pažaidžiau:

Ačiū už pagalbą

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 28, 2012 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, siūlau vystyti 4 idėją. Kopozicija graži ir turi pusiausvyrą.
Atgal į viršų
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 09, 2012 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki Nusprendžiau susikurti logotipą ir labai norėčiau jūsų patarimo
Čia yra keletas variantų, būtų įdomu išgirsti, kurie verti dėmesio

Užsikabinau už trečio, ir sukūriau kelis variantus:

Galėčiau padaryti dar keletą variantų su šiais piešinukais, jeigu būtų tinkamų

Labai laukiu jūsų patarimo

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Št. Birželio 09, 2012 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

P.s. Kaip labiausiai man patinkantį išsirinkau šį variantą:

Bet nelabai suprantu, kodėl suprastėjo kokybė - ar dėl išsaugojimo .gif formatu, ar dėl fono nuėmimo...

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Blueberries
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 15:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, na ir aš susidomėjau logotipais, tad sumaniau ir sau susikurti... Bet deja net pavadinimo gero neturiu :( , bet turiu idėja kokio apytiksliai pavadinimo norėčiau... Aš užsiimu daug dalykų: kuriu papuošalus, dekupažuoju, piešiu, fotografuoju ir t.t. o jų vis daugėja, tad sumaniau, kad jei rodyčiau darbelius suskirstyčiau į grupes pvz 1,2 ir pan. Tad galvojau jeigu būtu pvz first seazon ir t.t. galėčiau atsiradus naujiems pomėgiams pridėjinėti sezonus, tad kaip pavyzdys tiktų seazons art na tai nebūtinai toks pavadinimas būtų, tarkim kitas pavyzdys ideas art. Tad vėl galėčiau suskistyti first second... idea ir pan... Na gale nebūtinai turi būti art, bet tai tiesiog pamąstymui... Tai va kol kas tiek gal turėtumėte kokių nors idėjų ar patarimų duoti, ar iš viso ne kokia ta mano idėja? Na patarkite Beje norėčiau paklausti... Man taip pat patinka pavadinimas Mėlynių upė... Bet kiek skaičiau, kad pavadinimas turi pasakyti užsiėmimą ar pan. tad norėčiau paklaust ką pasako mėlynių upė ? Na čia tik šiaip dėl įdomumo

mano pagyrų puodas
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 26, 2012 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Lachese,

Sumaniau ir aš sau logotipą susikurti. Norėčiau jūsų patarimų ir kritikos. Kaip suprantama, norint susikurti logotipą, reikia turėt pavadinimą. Tai vieną dieną sumąsčiau tokį visai paprastutį, bet su užslėpta mintim pavadinimą: Mozaika. Mozaiką sudaro daug gabalėlių (ir daugelis jų būna skirtingi), kurie po to susijungia į vieną kūrinį, bet mano mozaika būtų tokia: daug įvairių technikų susidedą į vieną vietą - mano darbus. Na ko gero mano mintį pagavot. Bandžiau domėtis, ar nebūsiu nušvilpus kieno nors pavadinimo, bet kai į Google įvedžiau "Mozaika" man išmetė tik informaciją apie šią techniką. Kol kas tik tiek pamąstymų.

Ačiū, iš anksto
Atgal į viršų
Austej@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 03, 2012 10:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, Lachese Norėjau pasiteiraut ar dar konsultuojate logotipų klausimais? Ar šiuo metu atostogos nuo to? Kadangi pastaruoju metu matau neatsakinėjat. Nes ir aš turiu klausimėlių bei norėčiau jūsų minčių ir pastabų
Atgal į viršų
Strixstree
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 26, 2012 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, norėčiau pasitarti logotipų - pavadinimų kūrimo klausimu ar atsirastų kaspadėtų?
Atgal į viršų
Zefyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 28, 2012 02:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

JustMe,

seniai tu čia rašei žiūriu, bet jei dar neišsiaiškinai, tai taip kokybė prastėja dėl gif. Jei nori issaugoti loga be fono tai naudoj .png formata. ir šiaip naudok png jei logotipas ne vektorinis

pipbanker
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2015 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

seven seasons gerai skamba
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 66

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.