Programėlė siuvinėjimo schemoms kurti
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
tinachyan
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2012 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ramkos rašo:
Haiga, antroji nuoroda reikalinga tik failiuko parsisiuntimui. Jo atidaryti nereikia, jis tik turi buti tavo kompiuteryje. Pagrindine programa pati ji susiranda. Tiesiog kai tavo kompiuteryje yra tas papildomas failiukas, tada gali atsispaudinti schema, o be jo - negaletum. Sekmes!

sveikos visos merginos, as taip pat esu didele fane,radau jusu ta pasiulyta programele, parsisiunciau, viskas tvarkoje, kadangi suprantu anglu kalba, ir dirbu su kompu lengvai viska padarau,bet kai as noriu atsiprintinti, man issoka toks maziukas langas ir yra parasyta kad as neprisiregistravus, atblokuoti arba testi neprisiregistravus, viska jau isbandziau, laisko dar i pasta negavau, man si programa labai patinka, super, tik vat printinti negaliu, ka reikia daryti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tinachyan
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2012 14:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ievulle6 rašo:
As naudoju Stitch Art Easy! 4.0 programa, man ji labai patiko.. Viska galima ten pasitvarkyt, kaip tik ismanai

[ Sk. Kovo 06, 2011 17:24 ]
O dabar parodysiu ka ji gali:
Sitas padarytas is paprasto mirksincio paveiksliuko ir jo spalvu kodai, bei kiek ryziuku tai spalvai yra:

Sitas to paties paveiksliuko pakeistos kelios spalvos ir pacios paspalvinta, kad tikriau atrodytu, taip pat su spalvu kodais:

O sitas tas pats su raudona spalva, jeigu neturim spalvoto printerio(kodai tie patys), cia dar galima pakeisti ir zenkliukus:

Na ir kaip Jums si programa?

aciu uz sita programa, nuostabiai pavyko dabar galesiu siuvinetis.aciukas dar karta
Atgal į viršų
juratukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 08, 2012 01:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,as esu cia naujoke.turiu programa stitch art easy 4.0 bet dar nelabai moku naudotis.gal kas galetu padeti?
Atgal į viršų
Irena.G
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 02, 2013 17:00    Rašyti temą: nuotrauku convertavimas Atsakyti su citata

sveikos norejau paklausti gal zinot kokia programa kuri nuotraukas verstu i .xsd failus cia irgi siuvinejimo scemos tokiu formatu padarytos
Atgal į viršų
riroto
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 03, 2013 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena mergaites ,nemoku pasidaryti is nuotraukos paveikslelio,nors ir programa parsisiunciau,ko gero jau per sena naujovems,gal galetumet kas pagelbeti,buciau labai dekinga...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Irena.G
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 03, 2013 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai nelabai patiko stitch art easy 4.0. Pasidariau shema, susipirkau priemones, pradejau daryt ir pamaciau, kad spalvos visai neatitinka. Buvau pasirinkus anchor siulais siuvineti, ir visa darba teko is naujo daryti. Geresne man asmeniskai pattern maker for cross - stitch, bet vel ji reikalauja, kad nuotrauka butu xsd. formatu, i kuri belekokios nuotraukos irgi nemoku paversti. Radau, kad ltvirtove.lt puslapi yra paveiksliuku, kuriuos nuskaito Pattern maker.
Atgal į viršų
Jolita1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 13, 2013 19:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaites atsisiunciau pagrindine programele,ta papildoma failiuka negaliuatsisiust,paspaudziu ant nuorodos ir atidari Error langa.ka blogai darau ? Aciu uz pagalba
Atgal į viršų
simona leja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 09, 2014 23:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki nelabai iseina man su sia porgama dirbet , gal galite lengvesne pasiulyti?http://www.pcstitch.com/Download/Download.aspx
Atgal į viršų
Giedrė K.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 22, 2016 11:57    Rašyti temą: Re: Programėlė siuvinėjimo schemoms kurti Atsakyti su citata

Ramkos, gal galite pasakyti kaip padaryti su siuvinejimo programa, kad nuotrauka gautusi juodai balta? aciu
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 55

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.