Klausimai- atsakymai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
JulitaVain
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 12, 2012 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visur ieškojau temos apie siuntimą, bet neradau, tad klausiu jūsų. Norėčiau sužinot kaip saugiai supakuot papuošalus ir siūsti paštu. Iš kur gauti popieriaus su sproginėjančiais burbuliukai (tiksliai nežinau kaip tas popierius vadinasi) ir didelį voką (kur visadą siunčia internetinės papuošalų parduotuvės).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
blansyte
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 4

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2011 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 12, 2012 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

JulitaVain,tokiu paminkstintu voku yra kiekvienam paste arba kur kanceliarines prekes.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Loretukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2012 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos darbštuolės, ieškau kokios informacijos apie liemenės su kapišonu vėlimą. Gal žinot kokia nuorodą ar šabloną kaip pasidaryti ? liemenės gamyba radau, bet kapišono niekur nerandu.
Atgal į viršų
Kristutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 13, 2012 09:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,
Norėčiau paklausti kaip nusivelti rankinuką?

Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 01, 2012 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsakymą rasi čia http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2217
Michelle
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 22, 2013 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Man patinka šlapiasis velimas ir esu išbandžiusi su ūkininkų muilu,paprastu ir dušo žele ir vis tiek gaunasi negražus tas skrituliukas,deformuojasi :( Ką patarsit?
Atgal į viršų
kmalysko
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 24, 2013 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Klausimėlis būtų toks: ar badėte su adatėle?
Jei taip, tuomet deformuotis gali kai labai daug sušlapinamas. Paprastai aš tik apmuiluoju rankas ir su tuo suku rutuliuką. jei matau, kad įsigėrė ir liko sausas paviršius,vėl muiluoju rankas ir vėl suku.
O jei nebuvo baksnotas adatėle, tuomet gali deformuotis lengviau. Patarčiau pasukti rutuliuką sausai, kažkiek pasukti ant blauzdos (sausą kamoliuką pasukioti ant blauzdos). O po to šlapinti kaip badytą kamuoliuką.
Sėkmės

Atgal į viršų
Jolančius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 28, 2013 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos. Labai reikia pagalbos, mano dukra labai nori šio megztinio, bet niekur nerandu šio rašto schemų, gal galite padėti? Labai didelis ačiū

Atgal į viršų
dita0506
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 07, 2013 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena , ieškau kompanjonės, prekiauti kovo 28-30d Šiauliuose. Užsisakiau vietą su palapine. Man vienai per daug vietos, nes neturiu tiek prekių, ir būtų malonu mokęsčius pasidalinti pusiau
Atgal į viršų
Orcha
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 02, 2013 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu čia naujokė (šiame tinklapyje) taip, kad labai nepykite jei ne čia pataikiau su savo klausimu taigi: puikiai moku velti sausu budu, bet šiandien išbandžiau velti šlapiuoju budu kilimėlį ir man kažkodėl jį velti nelabai gaunasi... Kilimėlis nesusitraukia...Kaip tik darosi labai plokščias...lyg ir viską darau taip kaip reikia...Taigi gal kas galite mane apšviesti ir pasakyti kokia/kokios gali būti mano klaida/klaidos... Būčiau labai dėkinga už atsakymą
Atgal į viršų
TeemoGirl
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 24, 2013 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, turiu gana keista problemą, vėliau šlepetes ir viskas gavosi lyg ir gerai, vilna gerai susivėlus, bet šlepetė visai nesusitraukė. dėl ko gali taip būti??
Atgal į viršų
blansyte
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 4

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2011 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 27, 2013 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TeemoGirl,nematau nieko cia keista.Tau vilna dabar dar tik sukibo,bet nesusitrauke.dabar reikia daug karsto vandens,muilo ir trinti,kocioti,galima ir i skalbykle grezimui imesti.tiesiog daug visokio niurkdymo ir formavimo.
jei ir issdziuvusios tai nieko tokio,slapink ir dirbk.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
shima
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 23, 2013 13:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Tikiuosi cia pataikiau su klausimu. Ieskau informacijos, kaip velti slepetes be uzkulnio. Isanksto dekoju uz atsakyma.
Atgal į viršų
orintaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 22, 2014 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos darbštuolės. Aš tai turiu klausimą ne kaip ką nuvelti...
Esu užmačiusi veltą suknelę, prieš įsigydama, noriu sužinoti ar veltus gaminius galima nešioti tik žiemą (mano suknelė turėtų būti trumpom rankovėm)? Apie plovimą truputį pasiskaičiau. Tai vis dvejoju...Ačiū
Atgal į viršų
sirmulyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 26, 2014 15:13    Rašyti temą: Ieskau tapkuciu velejos nuolatiniams uzsakymams Atsakyti su citata

Sveiki,

ieskau moterisku ir vaikisku dydziu tapkuciu velejos.
Per savaite 4-10 poru, o jei galit - ir daugiau. Uzsakymai nuolatiniai.
Gal Jums butu idomu? Lauksiu pasiulymu.
Is esmes reikalingos dvi velejos. Miestas - nesvarbus.

Taip pat dar ieskau kruopscios vilnietes pagalbiniams darbams: lekalu kirpimas, padu klijavimas, taokuciu apdaila (siuvineti nereikia) ir kt. darbeliams. Veiksmas ofise Vilniuje.
Idarbinimas oficialus.

Lauksiu pasiulymu. Parasykite.

Atgal į viršų
igrete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Liepos 02, 2016 17:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

blansyte rašo:
JulitaVain,tokiu paminkstintu voku yra kiekvienam paste arba kur kanceliarines prekes.

O gal žinote, kur rasti pigiausiai tas kanceliarines prekes? Šiuo metu radau tik per el.parduotuvę pigiau, https://ofin.lt/kanceliarines-prekes , negu kokioje vietinėje parduotuvėje.

Ačiū už pagalbą.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.