Siuvimas
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Romilaka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Spalio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 15, 2012 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, norėčiau paklausti ar kur nors lietuvoje įmanoma rasti pirkti korsetams geležinių ''kaulų''? Iš anksto ačiū.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 30, 2012 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėra siuvančių?
Negerai, reikia gaivinti temą

Buvo derinta prie mamytės suknytės:

Tokios pačios, tik su raukinukais

Atgal į viršų
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 22, 2013 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas. Gal kas siuvate pagalvėles vestuviniams žiedams?
Gal turit schemučių? Nors iš principo žinau kaip siūti, bet vistiek norėčiau panagrinėti. Be to ar įmanoma pasiūti tik rankomis? Nes siuvimo mašinos neturiu..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gemcy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2013 16:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa rašo:
Nėra siuvančių?

Tikrai labai grazu, gal butu galima pas jus uzsisakyti koki darbeli ?
patalyne

Nuotraukų necituojam, o dėl užsakymų geriau kreipkitės asmenine žinute. Moderatorė
Atgal į viršų
okse29
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2013 12:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, nuejau kažkada į pigus rubai ir nuspirkau liemenę už 3lt, labai graži,
tačiau ji man per didelė, mačiau, kad labai gražiai siuvate. man reikėtų ją susiaurinti priekis dirbtinės odos, nugara džinsine. gal kas nors?
Atgal į viršų
Kvaki
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Balandžio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2013 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, tema tokia silpnai vystoma.. lyg ir nesusijusi su karoliukais ir papuošalais... bet vis tik manau, kad skaitosi prie rankdarbių....

Aš paskutiniu metu labai pasinešus ant siuvimo

Čia šiaip, akim paganyt keletas mano darbelių

barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2013 00:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vai koks simpatiškas kombinezonas mintimis nukeliavau į vaikystę, kai darželio kalėdiniams karnavalams mama siūdavo kostiumus ir vienais metais brolis buvo meškiukas dėvėdamas gana panašų kombinezoną. turėtų būti labai smagus nešiojimui
antakine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 15, 2013 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos siuvėjėlės!
Įgyvendinau seną sumanymą - pamodifikavau staltiesę - gal kam patiks idėja!

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=428533#428533 <--- Pagyrų puodelis
Atgal į viršų
gutukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Gruodis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 15, 2013 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Antakine, patogus tavo stalo rūbas, jei su guma viens du ir nusiima.

Mano siuviniai:
Indeliui rūbelis iš skiautelių:

Iš susiūtų skiautelių siūsiu ar padėkliukus, arba panaudosiu kėdės užvalkalui kažką sugalvosiu. Skaičiau, kad jei turi mažų atraižėlių jų ir neverta išmesti jei jos bus vienodo dydžio galima pasigaminti didesni siuvinuką.

O čia antras mano žiurstas, dovanėlė tetai :

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
antakine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 16, 2013 12:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Gutukai, nea, ne su guma, su raištukais, pažiūrėsiu kaip laikys, o jei ką - galima juk bet kada perverti Užrišau labai stipriai įtempus. Man labiausiai patinka, kad staltiesė niekur nevažinėja, neslidinėja, nesusibruka, ji tokia „darbinė-kasdieninė“, ir gali ramiai palikti nakčiai, nes mano katinas labai mėgsta 'parkūrinti', tai viskas, kas būdavo ant stalo - oplia ant grindų!

Oho, Gutukai, teta tikrai apsidžiaugs dovana - nuotaikinga prijuostė, o man dar labai patinka tie 'polka dots' raštai, tai iš vis super gavosi
Ir apskritai puikūs siuviniai taviškiai!

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=428533#428533 <--- Pagyrų puodelis
Atgal į viršų
Romilaka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 16, 2013 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi! Pamačiau kad liūdite jog tema užmigo taigi nusprendžiau parodyti savo suknelę jeigu norėsit daugiau darbų įkelsiu
Atgal į viršų
atlantica
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 03, 2014 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandau ir aš gaivinti temą

Esu dirbusi poligrafijos srity, patiko, buvo įdomu (ech man viskas įdomu ) dirbau metalo gaminių gamybinėje įmonėje ir štai atkeliavau prie audinių, minkštų baldų. Kasdien su susižavėjimu stebiu, tyrinėju naujus, projektų vadovų darbus. Įdomu, gražu, miela, įspūdinga galvoju,kodėl gi neišnaudojus progos,kad dirbu profesionalių siuvėjų apsuptyje, yra daug audinių,siūlų ir kt priemonių likučių, o mano galvelė visad verda nuo idėjų Taigi, let me represent "Made by Atlantica" Dar nebaigtas, bet pirmas mano blynas
Atgal į viršų
Skani Pasaka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 28, 2014 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siuvam ir oi kaip siuvam ir rankytem ir nevien...

mindre
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 03, 2014 15:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės,

Vis svajoju pasisiūti trikotažinę kepurę, tik niekur iškarpų nerandu.... gal kam teko kada siūti tokią ir gali pasidalinti savo patirtimi/iškarpom?
Atgal į viršų
Irena7705
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 16, 2018 13:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas gali parekomenduoti, kur galima nusipirkti gražių rūbų moterims, kurie būtų išsiuvinėti?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1111

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.