Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Militram
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2015 09:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Beje pamiršau paminėti, kad mano mama pnš, tai visada įvairias maikutes vyrams
dovanoja. Prigalvoja ji ten visko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Damute88
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 01, 2015 13:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, dabar aktualiausias klausimas yra ką dovanoti Kalėdoms. Tačiau man kyla kitoks - ko norėti Kalėdoms? Nes visi klausinėja, o atsakyti nežinau ką. Tai beieškodama dovanos vyrui aptikau fondiu rinkinį https://www.breto.lt/produktas/fondiu-su-formelemis-sokoladui-formuoti/ ir taip jo užsinorėjau!!! Gal kas išbandėte, turite ir galite palikti atsiliepimų? Tai bus dovana man pačiai, tai noriu, kad ji būtų kokybiška. Įdomu, tie saldainiukai gerai sustingsta?
Atgal į viršų
Mine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 10, 2016 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visi kalbate apie tai ką dovanojate arba ką gaunate. O ką iš tikrųjų pačios norėtumėte gauti dovanų? Aš pavyzdžiui labai norėčiau gauti pinigų nes jų visada trūksta, o deja gaunu tik visokius nereikalingus daiktus. Prašyti, kad dovanotų pinigus, kažkaip nesinori...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gedukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 19, 2016 01:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikės tėvų paprašyti Dovanos kur susiję su technologijom. Visai norėčiau kokio drono ar riedžio.
Atgal į viršų
andzelyta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 22, 2016 13:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš mėgstu gauti spa ir masažus, man jų niekada nebūna per daug
Paskutinė dovana, kurią gavau buvo ledi forma masažiukas, wuhuuu
Atgal į viršų
Gedukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 09, 2016 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Masaziukai gerai, man jie irgi labiausiai patinka ))

-------------------------------------------------------------------

seo
Atgal į viršų
Lelijyja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 26, 2017 08:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš savo geriausiai draugei ieškau sidabrinės grandinėlės ant kojos su kokiu pakabuku, kad ant jo būtų galima kažką išgraviruoti. Bent jau man mielos tokios dovanos, kurios visada su žmogumi gali būti nešiojamos, toks artumas jaučiasi
Atgal į viršų
Irvinga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 25, 2017 13:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes su sese šiais metais mamai gimtadienio proga norime padovanoti vizitines korteles, nes ji turi savo siuvyklėlę ir jau keletą metų savo kontaktus visiems užrašinėja ant lepelio Mes norime jas padaryti kuo rimtesnes, kad žmogus nenusimestų, tačiau norėtų išsaugoti todėl nusprendėm investuoti į profesionalią spaudą, aišku vis tiek reikia protingos kainos ir kiekiai, kad visgi ne tūkstančiai būtų Tai prie progos pasiteirausiu gal teko kam nors sakytis vizitines korteles savo verslui ar irgi dovanai? Kieno paslaugomis naudojotės? Gal bandėte juos http://kopija.lt/produktai/vizitines-korteles-442 , nes šiai dienai tai vienas geriausių pasiūlymų, kuriuos prabėgom pavyko rasti...
Atgal į viršų
Ledija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 15, 2017 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Artėja mamos jubiliejus ir su sese sukame galvą ką čia padovanojus jai. Išnaršiau visą internetą ir į akį krito grandinėlės ir auksiniai pakabukai su briliantais ant jų. Ką manote jeigu ypatinga proga padovanotume mamai tokia brangesnę dovaną? Planuojame, kad ant pakabuko dar būtų mūsų vardų pirmosios raidės ar kažkas panašaus.
Atgal į viršų
tifanni
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 13, 2017 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi pasigirsiu, buvo čia mano keturiasdešimtmetis tai gavau dovanų pakvietimą į Druskininkų grand SPA - šitą https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/grand-spa-druskininkai Laukiu nesulaukiu kada važiuosiu, kaip kažkas čia sakė - SPA procedūrų niekada nebūna per mažai
Atgal į viršų
bandituke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 23, 2017 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Artėja Kalėdos, tai aš su šitu aktualiu dovanų idėjų klausimu grįžtu čionais. Šiemet problema yra seneliai. Praeitais metais močiutė pasakė, kad nieko jiems nereikia ir geriau žiūrėčiausi savęs, po pusės metų dovaną (gerą garų puodą sveikesniam maistui gaminti) tiesiog grąžino. Šiemet galvoju, kad reikia sugalvoti ką nors negrąžinamo ir ne tokio "daiktiško", bet čia reikia jūsų patarimų. Kaip manot, jei seneliams padovanočiau masažą? Ar neįsižeistų? Ar patiktų? Čia https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-senjorams siūlo nemažai variantų, tikrai yra iš ko rinktis.. Kaip manot? Nes visiškai be nieko per Kalėdas senelių tikrai nesinori palikti, kad ir kaip jie bandytų man įrodyti kitaip...
Atgal į viršų
kaipgraziaisnigo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 28, 2017 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bandituke rašo:
Artėja Kalėdos, tai aš su šitu aktualiu dovanų idėjų klausimu grįžtu čionais. Šiemet problema yra seneliai. Praeitais metais močiutė pasakė, kad nieko jiems nereikia ir geriau žiūrėčiausi savęs, po pusės metų dovaną (gerą garų puodą sveikesniam maistui gaminti) tiesiog grąžino. Šiemet galvoju, kad reikia sugalvoti ką nors negrąžinamo ir ne tokio "daiktiško", bet čia reikia jūsų patarimų. Kaip manot, jei seneliams padovanočiau masažą? Ar neįsižeistų? Ar patiktų? Čia https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-senjorams siūlo nemažai variantų, tikrai yra iš ko rinktis.. Kaip manot? Nes visiškai be nieko per Kalėdas senelių tikrai nesinori palikti, kad ir kaip jie bandytų man įrodyti kitaip...

Vėlgi, nuo senelių priklauso.. Mano bočiui tai geriausia dovana turbūt kaip ir kasmet - https://www.vaistine.lt/Maisto_papildai_ir_arbatos/Wellman_50_tabletes_N30/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_842&ID=350957 nu ir nieko nepadarysi, nori būti sveikas kaip ridikas..
Atgal į viršų
Gedukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 15, 2018 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Apziurejau jusu aplankyta viesbuti ir noreciau paklausti, ar geras aptarnavimas ten?

--------------------------------

lol
Atgal į viršų
rugilerar
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 30, 2018 13:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lelijyja rašo:
Aš savo geriausiai draugei ieškau sidabrinės grandinėlės ant kojos su kokiu pakabuku, kad ant jo būtų galima kažką išgraviruoti. Bent jau man miela tokia dovana draugei, kurios visada su žmogumi gali būti nešiojamos, toks artumas jaučiasi

Tikrai labai graži idėja! Tik manau sunku gauti tokių graviruojamų pakabukų ant kojos. Gal kur nors radai? Mielai pagalvočiau ir aš savo draugei nupirkti...
Atgal į viršų
monikucia25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 14, 2018 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man gražiausia ir mieliausia dovana būna kai gaunu rankų darbo gamybos. Kadangi vertinu tokias kurybiškas dovanas tai ir pati dažniausiai tik tokias ir dovanoju. Esu net papokštavusi ir į didele dėžė pridėjusi plytų, ir plutų apačioje tik buvo vokelis su pinigais. Bet koks buvo jubiliato veidas kai atidarė dėžę ir ten plytos, jau turbūt net nesitikėjo, kad apačioje gali būti vokelis su pinigeliais. Reakcija pamatyti buvo tikrai smagu. Iš čia pirkau dežę jei kam reikia imetu nuoroda: http://www.dezutes24.lt/pakuotes.html Manau tokios ir panašios staigmenos kur kas labiau isimena negu paprasčiausiai nupirktos is supermarketo.
Atgal į viršų
DaivaDaiva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 18, 2018 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkaip jau prasideda vestuvių sezonas ir kaip tik šią vasarą teks svečiuotis dvejose vestuvėse. Vestuvinės dovanos dabar labai aktuali tema tai kol kas dar paieškose ir labai įdomu kokios dovanos dabar vyrauja Vestuvėse (be pinigų)? Gal kažkas yra gavę ar ruošiasi dovanoti kažką įdomaus?
Atgal į viršų
keliauninkemilda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2019 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai visai neseniai gavau dovanų gražią suknelę ypatingoms progoms! Kadangi esu šiek tiek apkūni , tai labai sunku rasti dydelių dydžių suknelę, na, bet draugei pasisekė! tinka kaip tik, nuostabi!
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 99

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.