Įrankiai, reikmenys ir priedai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pradžiamokslis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
dzine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turiu tokia problemele, man reikia 0.7mm vielutes,kuria panaudociau sages verimui, bet internetinese parduotuvese nerandu , randu tik varines
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.veriu.lt/sidabras/viela/viela-0-7-mm-925-50-cm.html
Netinka?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
dzine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

svarbu,kad pratilptu smulkus karoliukui pvz;gzutui . Sory uz kavilus siuos klausimus
Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 20:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nekvaili klausimai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
dzine
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 04, 2012 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

paskaiciusi supratau ,kad man ne vielos, bet plono valo reikia
Atgal į viršų
Kvykse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 18, 2012 09:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės. Gal galėtumėte patarti, kuo nukirpti vielą su atmintimi..? Mano turimos replytės smeigtukus puikiai nukerpa, tačiau vielos su atmintimi neįveikia niekaip...
Atgal į viršų
Fox_In_The_Box
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos,

Na aš ir nusprendžiau pradėti užsiiminėti biseriu, ryt eisiu įsigyti visų reikalingų įrankių ir reikia jūsų patarimo...
http://www.veriniams.lt/index.php?cPath=102_286
Ar iš šių replių pradedančiai yra reikalingos visos? Ar užtektų tik kažkurių vienų?
Ačiū už atsakymus
Atgal į viršų
SBeautify
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Iš nuorodoje esančių trijų replių, reikalingiausios antrosios (lygios). Vėliau vertėtų ir trečiąsias įsigyti (iškart tikrai nebūtina). O pirmosios visai nereikalingos (šiomis suspaudus karoliuką, jame liktų žymės).
TikTau
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 02, 2012 09:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

norejau paklausti, o kokiu replyciu reikia vieluciu istiesinimui, kad jos tiesios butu... Ir pas mane kazkodel ir troselis netiesus buna, kai as ji isvynioju, kaklo papuosalai susilankste kazkodel buna :( Gal galite patarti?
P.S. Is karto paklausiu del vietos irankiu pirkimui, nes kur esu buvusi nieko neturejo...
Atgal į viršų
avinas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 02, 2012 15:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nelabai supratau apie kokią vielutę kalbate, šiaip manau, kad paraščiausiai pirštais galima patiesinti vielutę arba vinukus nebent jie iš labai kieto metalo o troselis pas mane niekada nėbūna toks, kad jį reikėtu tiesinti. Kai suveri vėrinį akmenukai būna sunkesnis ir ta vielutė savaimę išsilygina, ar aš kažko tai nesuprantau.
Kilputėms daryti pigiausios replytės tai tikrai žinau, kad yra senukuose.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 09, 2012 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras merginos
Nežinau, kur rašyti bet gal į temą, vis tiek kalbame darbiniais reikalais
Neseniai gavau nemažai tokiu daikčiukų ir mane sudomino kur aš juos galėčiau panaudoti.

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 23, 2013 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Prireikė man jūsų konsultacijos. Tikiuosi galėsite man padėti.
Esu totali pradžiamokslė papuošalų daryme, iki šiol tik megzdavau ir nerdavau. Bet dabar nutariau išbandyti naują sritį, ir ji mane labai traukia. Tikiuosi papulti į auksarankių akademiją
Ilgai nelaukus sėdau prie kompiuterio, perskaičiau beveik visus čia subforumus apie papuošalų darymą. Išsirinkau internetinę parduotuvę, kur galėčiau užsisakyti prekes ir...... pasimečiau. tiek daug visko yra, kad net nežinau ką imti.
Išsirinkau šiuos įrankius bei reikmenis:

Atsiprašau, kad keliu nuotraukas per šitą psl, bet per image man nepavyksta. tikiuosi iš paveiksliukų viskas matosi ir galėsite man patarti, kad neprisipirkčiau pirmai pradžiai kokių nesamonių.
Atgal į viršų
Ramunėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 06, 2014 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, esu pradžiamokslė. Man vos 13 metų. Gaminu įvairius auskariukus kažkur mėnesis.
Klausimas būtų toks kur būtų galima nusipirkti kutukus va tokiems auskarams kaip čia kur įkėliau.
Atgal į viršų
Kisa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 07, 2014 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramunėlė, tokių nesu mačius pirkti... Manau, kad jie tikriausiai savo gamybos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 11, 2014 23:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kur nusipirkti radau, tačiau gal turit patarimų kaip pritvirtinti, kad geriau atrodytų ?
Atgal į viršų
LinaTajus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 21, 2014 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labuka,esu naujoke taciau laaabai noreciau pradeti daryti kabancius auskarus,gal galetumet konkreciai surasyti ka turiu nusipirkti kabanciu auskaru gamybai? Pavyzduka atsiusiu. Aciu Jums labai uz atsakymus.

Atgal į viršų
Svetas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 23, 2017 11:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

geras informacijos
Atgal į viršų
Monika E
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 29, 2017 11:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LinaTajus, koks nuotraukose puslapis? Grožis
Atgal į viršų
GrazinaKat
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 26, 2019 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai naudingi patarimai, dėkui
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pradžiamokslis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3939

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.