Lovatiesės, pledai, užklotai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
wai2lux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugsėjo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 07, 2010 16:18    Rašyti temą: Lovatiesės, pledai, užklotai Atsakyti su citata

Pirktas pledas/lovos užtiesalas ne visada būna baisiai originalus ar mielas, o namų interjeras be to - man kažkaip ne visai...
Pasidalinkime siūtomis, nertomis, megztomis ar pan. idėjomis

Try again.
Fail again.
Fail better.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wai2lux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 07, 2010 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keletas idomesniu ideju

Try again.
Fail again.
Fail better.
Atgal į viršų
Chao
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 01, 2016 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Pastaruoju metu vis svarstau apie pledą. Na, net nežinau, ar pačiai užsiimti juo, ar įsigyti. Ar sunku jį padaryti tokį, kad būtų jaukus? Mane žavi parduotuvių lentynose randami minkšti, švelnūs pledukai..
Atgal į viršų
Paradidlas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 02, 2016 14:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

mano nuomone geriau yra patalynę nusipirkti. Mano namuose anksčiau buvo pledai ir užklotai rankų darbo, tai vaikui išsivystė alergija. O nusipirkom normalią patalynę su natūraliu šilko užpildu (http://www.saulespatalyne.lt/antklodes-ir-pagalves/antklodes/) ir alergijos simptomus sumažinom. Aišku, be kita ko, panaikindami absoliučiai visus audėklus, užuolaidas ir kitas medžiagas, kuriose kaupiasi dulkių erkutės.

gerdunka22
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 05, 2019 11:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na skamba neįtikimai, kad rankų darbo užklotai galėjo sukelt aleriją, nebent jie buvo labai seni ir prisitraukę dulkių arba sintetiniai.. Pledai vaikams kaip tik turi būti iš natūralių medžiagų, vilnoniai. Mes buvom sau nusipirkę pleduką merino vilnos, ir vaikui nupirkom, nes labai patiko.
Atgal į viršų
Meshkius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 21, 2019 05:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man ir tie megzti lovų užtiesalai atrodo, jog labai prisigeria dulkių. Galbūt tiesiog toks įsitikinimas. Nors kažkada ir pati buvau nusimezgusi žaismingą, spalvingą iš kvadratėlių. O vaikas vilnai alergiškas, net merino jam kutena, tad tenka vis ieškoti kažkokių būdų. O labiausiai man nepatinka, kad suknisa visą lovą per naktį lyg ten būtų neaišku kiek žmonių dūkę. Galvoju paklodę su guma pirkti, bet atsimenu man mama kažkada buvo nupirkusi ir labai šiurkšti ji buvo, tad vis susilaikau. Nors internetu ieškant matau ir iš satino yra https://namutekstile.lt/patalyne/paklodes-su-guma-be-gumos tik įdomu po skalbimo kaip išlyginti kai aplink suraukta viskas?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.