Sveikata
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
sandra4321
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 11, 2016 17:19    Rašyti temą: Sveikata Atsakyti su citata

Apie labai daug dalykų yra temos, tačiau apie sveikatą, rūpinimąsi savimi nemačiau:)) Taigi, norėčiau pasiteiraut gal kas turėjo riešo itvarą? susižeidžiau ranką ir dabar nei rankdarbių daryt galiu, nei kita veikla užsiimt;// tai domina kiek kainuoja itvarai ? ar ilgai riekia nešiot ? Bei įdomu kaip jūsų akys? ar kartais veriant karoliukus nepradeda perštėti, aš pastebėjau, kad pastaruoju metu vis dažniau nemaloniai peršti, ar gali būt kad nuo verimo?;//
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaipgraziaisnigo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 28, 2017 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O prie tos pačios temos - kaip stiprinat imunitetą? Geriat vaistus, papildus, vitaminus, ar tik natūraliais būdais? Gal kasdien po česnako skiltelę sudorojat? Įdomu išgirsti...
Atgal į viršų
rugytis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 29, 2017 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaipgraziaisnigo rašo:
O prie tos pačios temos - kaip stiprinat imunitetą? Geriat vaistus, papildus, vitaminus, ar tik natūraliais būdais? Gal kasdien po česnako skiltelę sudorojat? Įdomu išgirsti...

Labas, aš tai medų su imbieru kasdien valgau, česnakas man jau truptį per daug. O šiaip dar ir kokių papildų ar vitaminų kartas nu karto po partiją išgeriu. Šįkart pas mane tokie: https://www.vaistine.lt/Maisto_papildai_ir_arbatos/Pomi-T_kapsules_N60/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_850&ID=353211 nes girdėjau nemažai gerų atsiliepimų. O dažniausiai tai mėgstu žuvies taukus kaip papildus pirktis - kažkaip nuo senų laikų nepakeičiamas daiktas.
Atgal į viršų
DaivaDaiva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 27, 2018 16:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai kai jaučiu, kad pervargau visada padeda masažai nes labai gerai atpalaiduoja ir padeda atgaut jėgas. Tokios trumpos atostogos gaunasi O šiaip visada už natūralius būdus, mankšta, sportas lauke, aktyvus laisvalaikis ir žiemos kaip nebūta
Atgal į viršų
keliauninkemilda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 13, 2018 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

inkstu ligos ir ju gydymas yra labai mažai aptariama tema, bet būkite budrios ir kreipkitės jeigu skauda šonus, nes pačiai prasidės netrukus ilgas gydymo procesas...
Atgal į viršų
Meshkius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 20, 2019 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu DaivaDaiva, masažai tikrai yra gėris, tik laiko reik jiems rasti, na iš esmės prisiversti kažkaip užsiregistruoti. Man sunkiai su visokių vitaminų gėrimu, pamirštu ir nieko negaliu sau padaryti, nesu nė vienos pakuotės pilnai suvartojusi.
Atgal į viršų
Irena7705
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 16, 2019 11:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai pritariu Daivai! Aš taip pat atsipalaiduoju geriausiai su masažu, o taip pat dažnai, kad visą dieną ant kojų prabūnų, tai vakare sutinsta labai. Geriausiai padeda limfodrenažinis masažas. Kojos atsigauna, o ir pati pailsiu, atsigaunu. https://www.sapiegosklinika.lt/lt/kuno-proceduros
Atgal į viršų
pelene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 10, 2019 12:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai limfodrenažinis masažas atpalaiduoja? Man sesė sakė, jog ganėtinai skausminga procedūra. O sveikata rūpinuosi tikrai per mažai. Nuolat pykstu ant savęs, bet tiesiog nerandu laiko. Papildų jokių negeriu, nes pamirštu, kadangi juos vartoti reikia ryte po valgio, o namuose nepusryčiauju išskyrus savaitgalius. Vieninteliais dantimis rūpinuosi, nes bijau užleisti iki skausmo. Porą kartų per metus einu į burnos higienos procedūrą https://www.gostautoklinika.lt/paslaugos/dantu-higiena-ir-balinimas/ tai tik tokie sveikatinimosi būdai pas mane. Nežinau kaip ant savęs supykti ir pradėti rūpintis labiau kol nėra didelių sveikatos problemų. Kad ir masažas, juk tikrai didžiulis gėris, bet nerandu laiko
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.