Mezgimas su mašina, viskas nuo A iki Ž
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kulverstukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ten pat siuvimo stiliuje , mes vaziavom su dukterecia tai ir buvom prisifantazave kad tiek ismoksim uiuiui.....nebent lankyt kas 2 savaites ir po truputi isivaziuotum, bet problema ta kad ji moko su perfokorta dirbt, o pas mane komjuterine pograma..........va cia ir bedos. Gyvenu uzmestije tad inernetas nelabai ka gali uzkraut... Per savaitgali megstini bandziau pradet megzt ( tai bandimai buvo 3 ), esu uzsispirus tai ranku nenuliaidziu gal kada iseis kas nors . Ir aciu kad palaikote smagu pasidalint savo neskemem toj sriti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia radau neblogos informaijos kaip tik kaip megzti ir kaip iškarpas pasidaryti. Manau bus naudinga.

http://www.mnemosina.ru/
http://www.mnemosina.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=426&Itemid=138
http://www.mnemosina.ru/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=47&Itemid=138
http://www.mnemosina.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=429&Itemid=84

http://www.mnemosina.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=102
http://vyzanie.forum2x2.ru/t234-topic
Atgal į viršų
dzukaitejolita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 12:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zirafa rašo:

Su tom pagalbom niekas šiais laikais neskuba...
Aš taip pat dairausi ir meistro ir mokytojo. Nors mezgu senąja NEVA gan neblogai, sakyčiau. Ir VERITAS turiu.
O pirkti mašiną taip "na URA" daugiau nei drąsu.

Tai suprantu, kad tiketis jog kazkas viska ras dva ir parasys, tai naivu, bet jei kas ar nuoroda i video medziaga ar kur galima su mezgimo masinu terminais susipazinti, tikrai busiu dekinga.
O norejau paklausti Jusu, kodel perejote prie toyota, jei turite ir neva ir verita, jos prastesnes???? gal jei man su savaja k111 nepavyktu, tai jus ketinate senasias savo pardavineti???
Atgal į viršų
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 13:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prie toyotos neperėjau. Ji pati pas mane atėjo Tėtis atidavė.
Buvo laikas, kai mezgimas buvo pragyvenimo šaltinis daug kam Lietuvoje. Paskui vaikai paaugo, baigiau mokslus, pradėjau dirbti pedagoginį darbą ir viską užmečiau. Štai po 30 metų vėl prisiminiau, kai mezginiai atėjo į madą. Mašinos buvo padėtos giliai ar aukštai. Kai kurios jau parūdyję, bet kai yra tikslas, atsiranda ir priemonės
Su NEVA daug ką moku. VERITAS šiaip sau, šiek tiek. nesu iki galo perpratus. Juk mezgimui galiu skirti po kelias valandas per parą ir savaitgalius, kas lieka nuo šeimos ir anūkų.
Tikėjausi, kad toyota bus lengviau, greičiau megzti. Juk tėvai mezgė raštais megztinius. Yra perfokortos, nereikia rankiniu būdu išrinkinėti raštų. Tačiau kažkas ten ne taip. Megzti mezga, bet tik taip kaip ji nori. Net rankiniu būdu išrinkus raštą, neklauso. Žodžiu, reikia meistro. Įsitikinau, kad nieko nereikia išmesti ar parduoti. Ateina laikas- prisireikia.
Atgal į viršų
Kulverstukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 16:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aciu Zirafa,
tikrai naudinga informacija, bandysiu pritaikit .
Atgal į viršų
Kulverstukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 07:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas Auksarankes.
Mergaites turiu klausima, gal kas perka siulus babinuose ar urmu ?
Ir kokius geriau naudoti vesariniams rubams megzti?
Esu pradinukas tai nelabai ka dar ismanau apie tai.
Aciu
Atgal į viršų
dzukaitejolita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 03, 2012 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man taip pat idomu kaip Jus merginpos perkate tuos siulus. Kiek skaitinejau, tai daugelis perka is verito, bet kur jus spalvine gama paziurite, sudeti ir panasiai, ar yra ju koks puslapis ir kokios ten pirkimo salygos, kiek zinau, daugelis koperuojasi i grupelis pirkti, tai ar tuomet pigiau iseina ar pristatymas pigesnis? Prasau, kas nors pakomentuokite.
Atgal į viršų
lorale
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 04, 2012 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mezgejeles,
noreciau ir as prisijungti prie jusu nesenai pirkau masina ir esu labai patenkinta per kelias savaites suspejau padirbeti dabar net vaikas tapo isrankus ir ne bet kuo rengiasi

Turiu prasyma, gal turit kas nors geros kokybes atskanuota Brother 891 masinos istrukcija? Buciau labai dekinga uz pagalba, nes nete radau, bet kokybe jau labai prasta
Atgal į viršų
mezgėja-mėgėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 12, 2012 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kulverstukas rašo:

Aciu Zirafa...
Tai va kad ne is ,,siuvimo stiliaus,, pirko ta masina, o is UAB ,,Adata,, Je daug zadejo tik snipstas gavos.
Vilniuje buvau pamokuose, tai tik pavadinimas pamokos, atejo pagivenusi moteriske kuri visa gyvenima pradirbusi anu laiku imoneje ,, DAILE,, tai ir mezga kojines su masina... Kai paklausiau kaip taisingai paskaiciuot reglana- atsakimas buvo skaiciuot reikia , tai po to per daug ir nesigilinau,Ji vis norejo ismokit kaip kojnes megzt..... Tai va tokios tos pamokos....
O su programa niekas nepamoke dirbt, tai ir bandau ,, metodom naucnovo tikanja,, kazka isgaut......Gal po metu po kitu ir sugebesiu kanors.

Kaip man primena mano sitaciją, Taip pat pirkau "adatoj".Žadėjo atvežti, surinkti, instaliuoti, apmokyti pradmenų, o atvežė kurjeris....mašina sudėtinga-kompjuterinė RedSilver 840/60. Tai dabar narplioju. Gal kas jau pramokot su ja dirbti? Gal pasidalintumėt patirtimi? Ir Vilniuje buvau-bet tepadėjo akis uždėti, o iš Klaipėdos kelias tolimas. Nematė tas žmogutis tokios mašinos, tai ir pasimetė, kai atsivežiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sungirls
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Birželio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 26, 2012 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mezgėjėlės įsiterpsiu į jūsų smagų būrėlį su tokiu klausimu... sakykit, kiek kainuoja mezgimo mašinos? ar pirkti iškart naują ar padėvėtą ir kokia firma patogiausia, lengvai "perkandama"? mano mama nuo paauglystės mezga, tiesiog jau keli metai turi problemų su sąnariais ir nebegali ilgai megzti virbalais, abi pakalbėjom, kad visai būtų šaunu turėti mezgimo mašiną, ten visvien daugiau veiklos rankoms (pečius jai labai surakina pasėdėjus), o visvien dar mano sesė ir brolis yra nedideli, tai norisi jiems ir kokį megztinį nunarplioti Būčiau labai dėkinga už bet kokią informaciją

Draugaukime ir FACEBOOK'e http://www.facebook.com/AmzinaiZaliuojantysMedziaiIrNeTik
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
KOKO
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 07, 2012 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos auksarankės

gal galėtumėte pagelbėti, gal žinote ar pačios mokate megzti su mezgimo mašina Walter's original Gloriosa?

Atgal į viršų
Ristina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 16, 2012 12:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirkau Brother mezgimo mašiną iš UK aukciono. Nieko nemokėjau ja megzti, bet jau esu pramokusi megzti pagrindine adatine.

Mašina buvo be instrukcijų, jas darau interneto platybėse http://broidery.ru/?page_id=244
Mezgimo mašinos kaina priklauso nuo modelio ir kas yra mašinos komplekte.
Mano buvo visas komplektas, tad su siuntimu į LT kainavo apie 1400lt.

elizija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 23, 2012 11:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki.
Taip sios masinos Silver RED280 ir 840 nera tokios paprastos.Jose daug fukciju,kuriu pagalba galima ismegzti ivairiausius rastus bei gaminius.Teisingai pastebejot,per viena karta neimanoma ismokt visko.As per visa tai perejau ir dabar puikiausiai viskas gaunasi.
Reikia tik valios ir noro.

Sekmes!
Atgal į viršų
Mazyle3
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 30, 2012 21:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, labai reikia pagalbos, gavau rankine mezgimo masina ,,MEDA'' deja ji be instrukcijos internete labai mažai informacijos prašau padėkit.
Atgal į viršų
egllute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 10, 2013 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos turiu sioki toki klausima. turiu sena mociutes laiku neva. su ja visai neblogai sekes megzti, bet jau koki menesi audziu minti, kad reiketu isigyti ka nors naujoviskesnio. taigi. gal galite pasiulyti kokia masina vertetu pirkti? negalvoju pirkti naujos. o devetu mezgimo masinu yra ganetinai didelis pasirinkimas. kai nesu daug nusimananti sunku pasirinkti. todel tikiuosi kad galesite man ka parekomenduoti
Atgal į viršų
plintuse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugpjūčio 10, 2013 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, gavau iš senelės Dopleta 427 mezgimo mašiną, ir nieko ten nesuprantu, o instrukcijos nėra, sakė senelė, kad mašina visai nenaudota, nes ji ir nemoka su ja elgtis, bet neaišku, ar ten visos dalys. Jei kas turi instrukciją, ar gaudosi mašinose, jei dar Kaune galėtų pagelbėti parašykit į austemikalauskaite@gmail.com Atsilyginsiu.
Atgal į viršų
sarataylor
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 24, 2020 12:28    Rašyti temą: down pillows Atsakyti su citata

very nice work thank you for your help
down pillows
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.