Mano batai buvo du...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 01, 2011 07:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Raminta03
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 11, 2011 20:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Planuoju daryti ka tik gimusiui vaikeliui kokio dydzio man jas daryt ? Prasom parasykit centimetrai Ir dar jeigu mano dydis 40 kiek bata padidinti ? is anksto dekoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vavala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 11, 2011 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi sudomino kiek reikia didinti tapkutę, nes vis bandau ir bandai tai išeina plona,ar per maža
Ramunėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 07, 2014 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos, iškilo toki kvaili klausimukai . Mažiukui nuvėlus tokius batukus labai žavu, bet aišku jis kiš jas į burnytę paragauti. Nieko tokio negali mažyliui atsitikti ? Neužragaus jis muilo ? Ir kitas klausimas jei tas tapkutes nuvėlus jau ir išdžiūvus vėliau įmanoma išplauti ?
Atgal į viršų
gerdunka222
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 18, 2020 13:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokie grazus batukai. As nesu labai naginga, tai ieskojau kur pirkti internete.. Radau, kad batukai kudikiams aptinkami keletoje parduotuviu. Kaip manot i ka labiausiai reika atkreipti demesi?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šlapiasis vėlimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.