Ar perkate papuošalus?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
laima.pav
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 27, 2016 16:14    Rašyti temą: Ar perkate papuošalus? Atsakyti su citata

Sveikos merginos, labai daug papuošalų daromės pačios, tačiau kur perkate sidabro, aukso gaminius ? Aš nusprendžiau įsigyti indivi papuošalų, labai gražūs ir dėmesį patraukiantys dirbiniai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bandituke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 25, 2017 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš šiaip kadangi gyvenu netoli panoramos, tai būna kad užsuku idėjų pasidairyt į juvelyrikos parduotuves (jų čia visai nemažai yra, https://www.panorama.lt/parduotuves/ ) bet realiai nelabai beperku papuošalus - viską gaminuosi pati, o jei nesigauna kažko pačiai įgyvendint, tai kažką panašaus darausi. Norėčiau mokėt dirbt su metalais, bet čia turbūt reikia papildomų kursų ir savarankiškai nelabai išmoksiu... O va jeigu visiškai atvirai, tai paskutinį kartą papuošalą pirkau prieš tris metus - krikštynoms, sesers dukrai, segę sidabrinę.
Atgal į viršų
kaipgraziaisnigo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 21, 2017 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, aš prie papuošalų pirkimo temos... Yra toks nesusipratimas mano galvoj dėl kalėdinės dovanos sesei. Konkrečių norų neatskleidė, tai reikia suktis kaip gaunas. Jai šiaip labai patinka gintaro dirbiniai, tačiau jų kaina dažniausiai pranoksta tą, kurią galiu sau leisti. Kitas dalykas - svarstau apie variantą padovanoti masažą. Kaip manot, kuris iš variantų būtų protingesnis? https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-merginai čia masažų variantų yra nepaprastai daug, tačiau lyg ir ne ilgalaikė dovana, tik vienkartinis malonumas... Tačiau dovanoti siaubingai brangų papuošalą (žiūrių į šitą https://www.facebook.com/mondrijuvelyrika/photos/a.713347485507634.1073741864.374030592772660/713347522174297/?type=3&theater kuris galbūt liks nenaudojamas (niekad negali žinot?) irgi nėra protinga mintis, taip? Žodžiu, esu pasimetus, gal galit kas padėt...
Atgal į viršų
Joniskiete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 25, 2018 00:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man labai patinka juvelyrika, todėl tenka įsigyti papuošalų.
Atgal į viršų
rugilerar
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 30, 2018 13:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kartais perku, tačiau tikrai dažniausiai kaip dovaną, pavyzdžiui, prireikus dovanos krikstynu proga tikrai nedariau kažko pati, nes visgi vertingų papuošalų padaryti rankomis nelabai įmanoma...
Atgal į viršų
EigirdD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 25, 2018 09:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai atrodo, kad vertingiausios dovanos ir yra savom rankom darytos ) Kažkaip kelis kartus esu dovanojus savo ranko dirbinius, tai džiaugsmas yra visai kitoks nei tiesiog nupirkus, kadangi į tą dovaną įdėta daug žmogaus laiko, meilės ir pastangų.
Atgal į viršų
NeringaBruz
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 07, 2019 17:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne visi žmonės darbščias rankeles turi, manau svarbu žmogui parodyti, kad laiko skyrėte ar skiriate per jo šventę. T.y. arba laiką praleidžiate, arba dovaną pagaminate, arba bent jau tikrai įsigilinate ko žmogus nori. Mano būsima uošvė dievina deimantus, tik garsiai apie tai nešneka, o ir pati niekada neišlaidauja ir sau papuošalų neperka. Tai mes su sužadėtiniu jai padovanojome 60-ies metu proga žiedą su deimantu . Pasirodo ne visi deimantai milijonus kainuoja, galima rasti papuošalų su deimantais ir nuo 200eurų. Tikrai matėm, kad apsidžiaugė uošvė per gimtadienį, net ašara ištriško
Atgal į viršų
Emilė_empty
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 22, 2020 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš labai mėgstu papuošalus, bet kažkaip traukia tik natūralūs rankų darbo papuošaliukai visokie:)
Odinės apyrankės (tik keik tai įmanom pasidomiu dėl odos kilmės), nes gaila gyvūnėlių visgi.
Labai mėgstu akmenukus įvairiausius, molį ir t.t.
IR šiaip prijaučiu ir palaikau lietuvių gamybą, todėl dažniausiai visus papuošalus įsigiju mugėse. Smagu gali pasišnekučioti, sužinoti daugiau apie papuošalo reikšmę, kilmę, gamybą
O dabar kadangi mugėse kol kas nelabai apsilankysi, o puoštis vistiek noriu, tai suradau internete nuostabų žiedą - https://www.lostrade.com/ziedas-molis-kauciukas/
pati turiu lygiai tokį patį juodą, wooww!!!! )
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.