Ar geriat kavą?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
tifanni
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 27, 2017 18:33    Rašyti temą: Ar geriat kavą? Atsakyti su citata

Labas, sakau paklausiu tokio paprasto klausimo: ar mėgstat kavą? Kokią ir kaip ruošiamą geriat? Kiek puodelių per dieną išgeriat?
Turbūt pradėsiu atsakydama pati... Išgeriu kasdien bent tris puodelius: Pirmasis ryte užplikomas paprastai, dažniausiai Dallmayr prodomo Antras ir trečias būna jau darbe - stovi toks aparatas, kokią kavą ten pila net neįsivaizduoju, bet gaunas tikrai skani - dažniausiai darbe geriu juodą su pienu.

O po trečios valandos dienos jau nebegeriu, nes po to naktį nemiegu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nerpinigu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 28, 2017 23:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, aš tai kol kas tik juodą paprastą kavą geriu, bet labai noriu nusipirkti aparatą. Ieškausi tarp kapsulinių, nes esu girdėjus, kad su jais paprasčiau - nereik pupelių malt... Tik kad pasirinkimas begalinis - https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/kavos-aparatai/kapsuliniai-kavos-aparatai tai gal kas turit kapsulinį ir esat patenkinta? Norėtųsi rekomendacijų...
Atgal į viršų
anonalija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 22, 2018 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai gaminu šitaip https://worldrecipes.eu/lt/skani-soti-italiska-kava/

Žiauriai skanu trys puodeliai per dieną tiesiog būtini
Atgal į viršų
gerdunka222
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 07, 2019 15:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiauriai daug kavos išgeriu.. į dieną darbą po kokius 5 puodelius, jei ne daugiau.. o šiaip kiekvienas restoranas turi tuos tokius didelius kavos aparatus, kur labai skaniai išplaka pieną.. žiauriai norėčiau tokio namie, o kol kas tenkinamės su draugu paprastu mažiuku dolče gusto aparatuku, tik brangokai gaunasi vienas kavos puodelis.
Atgal į viršų
Justina.a.a
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 11, 2020 15:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas! Aš irgi esu didelė kavos mėgėja, bet jau šiek tiek mažinu save, nes ankstesniame darbe dirbdama išgerdavau po 6 puodelius per dieną, o dabar stengiuosi pasitenkinti trimis Kalbant apie kavos aparatus, tai gan plačiai yra aprašyta čia http://www.pasauliomaistas.lt/virtuves-iranga/kapsulinio-ir-automatinio-kavos-aparato-skirtumai/ o aš pati namie naudoju pusiau automatinį delonghi aparatą. Jis nėra labai didelis, pupelių nesumala ir jų niekur netalpina, daug reikia pasidaryti pačiam, bet pieną išsiplaku labai skanų, o ir visas gaminimo procesas man labai patinka. Dabar jie parduotuvėse turėtų kainuoti iki 100eu, tikrai ne daugiau, o pinigėlių manau susitaupo, nes kapsulės tikrai brangokos ir net nelabai skanios :/
Atgal į viršų
Kristina99
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 14, 2020 10:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai ne. Jau kuris laikas geriau renkuosi kokią mate arbatą geriau. O ir naudos daugiau https://yerbamate.lt/sveikata-ir-yerba-mate/
Atgal į viršų
pelene
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 30, 2020 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir as labai megstu kava su pieno puta. Noriu kavos aparato, bet ne kapsulinio, tad reikia pasitaupyti jam. Beja, uzsiregistravau dantu balinimo procedurai, vaziuosiu po savaites i klaipeda ar po to keleta dienu negalima gerti kavos, arbatos, ar tai tik gandai?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.