Pagalba pradedant prekiauti internetu
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kovakami
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 28, 2015 15:14    Rašyti temą: Pagalba pradedant prekiauti internetu Atsakyti su citata

Sveiki, gal kas iš jūsų yra pirkę rūbus internetu? Labai noriu, bet man šiek tiek baisu, kad apgaus, rūbeliai netiks... Šiaip išrinkau megztinį vyrui jau iš vyriški megztiniai , bet abejoju ar verta. Lauksiu nuomonių. Plius man reikėtų, kad parekomenduotumės kur galėčiau rasti rūbelių sau, moteriškų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Komentadas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 25, 2016 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rūbai tai rūbai.. O ką manot apie baldų pirkimą internetu. Noriu kažko panašaus http://www.litaugus.lt/biuro-baldai/reguliuojamo-aukscio-stalai/ Ką rekomenduojat?
Atgal į viršų
Karina L.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 19, 2016 22:37    Rašyti temą: Re: Pagalba pradedant prekiauti internetu Atsakyti su citata

kovakami rašo:
Sveiki, gal kas iš jūsų yra pirkę rūbus internetu? Labai noriu, bet man šiek tiek baisu, kad apgaus, rūbeliai netiks... Šiaip išrinkau megztinį vyrui jau iš vyriški megztiniai , bet abejoju ar verta. Lauksiu nuomonių. Plius man reikėtų, kad parekomenduotumės kur galėčiau rasti rūbelių sau, moteriškų

Esu pirkusi suknelę ir palaidinę - abejus rinkausi nelabai prigludusius, daugiau laisvo stiliaus, tad viskas kaip ir atitiko. Bet drabuziai internetu yra labai slidus reikalas, nes pvz. dydžiai visur yra skirtingai suvokiami, tad kartais tikrai gali prašauti. Jei megztinis nėra labai prigludęs, o vyras nėra išskirtinių formų, tuomet neturėtų kilti problemų. Be to, kiek žinau, praktiškai visur yra grąžinimo galimybė, bent jau užsienyje.
Atgal į viršų
Joniskiete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 15, 2018 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Moteriski drabuziai internetu plinta, o ir abejonių kilti neturėtų, nes kainos tikrai ganėtinai mažos, o jei netiktų rūbai visada galite grąžinti.
Atgal į viršų
gerdunka222
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 29, 2020 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai viską perku internetu, nuo rūbų iki namų apyvokos daiktų. Paskutinis
pirkinys buvo dujinis katilas. Nu ir ką, nusipirkau,įmontavo, laukiu -žiemos. Koks skirtumas kur pirkti, svarbu gera firma ir rinktis daiktus, kurie būtų kokybiški[/url]
Atgal į viršų
redapar
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 19, 2020 15:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar dažnai internetu perkate baldus? Esu išsirinkęs namams baldus ir svarstau ar gyvai nepamačius verta pirkti. Gal kas esatę kas internetu pirkę baldus iš Deinavos baldai kolekcijos https://www.deinavosbaldai.lt/kolekcijos?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.