Viskas apie Fimo kepimą
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> "Fimo" modelinas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

spalvos nepatamsėja kepant antrą kartą. tačiau BŪTINA NUSTATYTI NEAUKŠTESNĘ NEI 110C TEMPERATŪRĄ, nes jei bus per karštai, viskas gali aprūkti, patamsėti, iškepus trupės.

ai va, gal kas bandėt virimą mikrobangėj? nes aš kai išvedru, man spalvos išblunka ir baisiai trupa... :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GintareS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 18, 2011 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Švelniuk? rašo:
Na Karoliuke aš dar pati tik pradžiamokslė bet pasistengsiu padėti

1. Aš naudoju Fimo bet dar yra Cernit. Cernito spalvos kepant megsta patamsėti todėl naudoju Fimo. Fimo modelino yra kelių rūšių Soft mikštesnis, Classic kietesnis už Soft ir Efect turintis įvairių efektų.
2. Pas mane miestelyje yra pirkti modelino už 6.50 internete dar yra už 5.50 o šeip jo kaina yra ~7 litus (kalbu apie Fimo)
3. Taip, tai viskas bet nėra viskas taip lengva kaip atrodo
4. Aš naudoju tam skirta Fimo laka vandens pagrindu. (kai kurios merginos lakuoja dekupažo laku, bet apie jį nieko nežinau, nes nesu jo išbandžius)
5. Modelina reikia kepti orkaitėje 110 laipsnių temperatūroje ir ~ 30 min. žiūrint kokio storio yra tavo modelinukai. Jei ploni gali kepti ~25 min. tik svarbu neperkepti.

Tikiuosi bent kiek pagelbėjau Tikėkimės modelinass tave sugundys ir atkeliausi pasirodyti su savo darbeliais

Aš anksčiau dirbdavau tik su CERNIT modelinu ir spalvos net nepasikeičia... kokia buvo tokia ir liko...
Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 19, 2011 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man tai patamsėjo...
Atgal į viršų
Švelniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 31, 2011 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.youtube.com/watch?v=qSH5DfdGckI Truputėlį šio video nesupratau.. Tarkim išsikepiau tas lazdeles susipjauščiau ir reikia dėti ant torčiuko, tai kada dėti? Prieš kepimą ar po? Jei prieš tai ar jis nesudegs tas gabaliukas? O jei po tai su kuo prilipinti?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 04, 2011 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai manau kad pries.
Atgal į viršų
kdesigns
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 29 Kovo 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2011 Kovas (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2011 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 04, 2011 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Švelniukė, kaip ten ir parašyta, reikia dėti prieš kepimą, kad jie priliptų prie to torčiuko modeliną galima kepti kelis kartus, jis nesudega ir nesukepa žinoma reikia kepti ne per ilgai, nes per ilgai kepant sudeginti galima viską
Foto - http://www.flickr.com/photos/23982486@N08/
Etsy - http://www.etsy.com/shop/CupofColor
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 10, 2011 11:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, turiu tokį klausimėlį
Jeigu aš turiu šaukštuką, kuris yra padengtas plastmase, ankščiau ant tos plastmasės buvo nupiešti paveiksliukai, bet jie nusitrynė, galvoju, gal galėčiau panaudoti, ir su fimu aplipdyti? Bet kilo klausimas ar kepant, neišsilydys ta plastmasė?

raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 18:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jau keleta savaiciu skaitineju apie modelina ir pati nusprendziau ji isbandyti. pridariau darbeliu ir dejau kepti. kadangi orkaite sena uzkuriau tik dalu kuri yra griliui manau virsutine dalis. tai man darbelai sudege :( ar galejo but del to kad ta tik virsutine dalis dege? nes temperatura tikrai nebuvo orkaitej didele
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kaip jie sudegė? gal tik patamsėjo, ar puslės iššoko?
Atgal į viršų
Švelniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal gali nuotrauka ikelti, visiems bus aiskiau ir galesime tau padeti
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Vasaris (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

raganaite333 rašo:
jau keleta savaiciu skaitineju apie modelina ir pati nusprendziau ji isbandyti. pridariau darbeliu ir dejau kepti. kadangi orkaite sena uzkuriau tik dalu kuri yra griliui manau virsutine dalis. tai man darbelai sudege :( ar galejo but del to kad ta tik virsutine dalis dege? nes temperatura tikrai nebuvo orkaitej didele

idomu kokia ta sena orkaite su griliumi? cia elektrine? jei jau ji tokia sena, tai kodel esat tokia tikra del temperaturos? siaip tai dideles temperaturos ir nereikia, kad sudegtu 140 jau yra daug.

štai ir aš
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viskas uzsiliepsnojo..... angliukai tik liko. Gal ne taip isireiskiau, ne grilius ten o kepimas is virsaus. orkaite yra dujine tai gaunasi tokia kaip ir atvira liepsna virsuje (apacios nelabai pavyko uzdegti ilagai nesikankinus pagalvojau koks skirtumas dega is virsaus ar is apacios ) temperatura neturejo but didele, nes vos tik uzdegus pasilus kokiom 2-3 min idejau (forumuose skaiciau, kad galima ideti ir neisildzius iki reikiamaos temperaturos ir viskas iskepa) savo darbelius trumpam nuejau i kambasi kazkur igi 2-3 min o kai sugryzau viskas jau dege atvira lielsna
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 13:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai gal liepsna per arti dirbiniu buvo? butinai reikai tokoje orkaiteje tureti orkaites termometra - galima nusipirkti, kad ir senukuose kokiuose, ne karve kainuoja, o daiktas naudingas. ryskiai buvo kaitra ir uzdidege. baisu... atsargiai su tokiom orkaitem.

štai ir aš
Atgal į viršų
raganaite333
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
tai gal liepsna per arti dirbiniu buvo? butinai reikai tokoje orkaiteje tureti orkaites termometra - galima nusipirkti, kad ir senukuose kokiuose, ne karve kainuoja, o daiktas naudingas. ryskiai buvo kaitra ir uzdidege. baisu... atsargiai su tokiom orkaitem.

Padejau tai mazdaug per viduri, bet kas ten zinao......
reiks isigyti butinai termometra bandysiu kaip nors ta apacia uzdegt. niekad as tos orkaites kazkaip nenaudoju bet va del modelino pasiryzau labai jau buvo maga suzinoti kas cia gausis
Atgal į viršų
Blueberries
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Toks kvailokas klausimas jeigu nekepciau fimo ar jis laikytu nekeptas? as bandau daryt lelyte jeigu ant jos uzlipdyciau fimo modelina reiktu kepti? ar ne? nemanau jog visai lelei butu labai gerai kepti... Labai laukiu atsakymo
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laikytu tiek kiek koks nors plastelinas...nesuprantu ar nori lipdyti lele vien is fimo ar ant kazkokios gatavos leles uzlipdyti modelino?

štai ir aš
Atgal į viršų
Blueberries
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 18:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ant gatavos leles uzlipdyti modelina

[ Sk. Kovo 04, 2012 15:31 ]
nusipirkau ne ore dziustanti modelina o fimo ir nzn ka daryti :(
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bijau, kad gavata lele gali neistverti 110 laipsniu

štai ir aš
Atgal į viršų
Blueberries
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 18:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as ir taip manau :( na gaila teks kitoki pirkt ir is anksto pagalvot
Atgal į viršų
gerdunka222
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 01, 2020 00:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O gal kas bandėt tokioj abx krosnelėj? Aš turiu židinį, galvoju pabandyt jame, ką manot?
Atgal į viršų
migle.matulyt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 12, 2021 09:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas yra kepę fimo modeliną konvekcinėje orkaitėje? ar viskas pavyksta?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> "Fimo" modelinas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 99

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.