Kaip gražiai užklijuoti
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Paviršiai, technikos, priemonės
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 09:58    Rašyti temą: Kaip gražiai užklijuoti Atsakyti su citata

Klijavau visa servetele, bet klijuojant ji susibangavo (klijus tepiau nuo vidurio). O tai cia del to,kad kaip pirmas bandymas ir nelabai pavykes ar ,kad dideli plota klijavau?

man pačiai idealiai pavyko priklijuoti didelį plotą gal po pusmečios intensyvaus klijavimo
Tai realiai abi tavo įvardintos priežastys turi įtakos raukšlėms.
Siūlau pamėginti klijuoti kuo šlapiau, man pačiai šitas metodas geriausias, kai servetėlė net plaukia.Tada ją laisvai stumdau, kol nelieka raušlelių, aišku negalima grubiai to daryti nes suplyš. Kiti propaguoja sausa klijavimą, tik klijai neskiesti ir su pirštu sukamaisiais judesiais priklijuoja.

kaip jus iskerpate, isplesote ar ispjaustote smulkius ir stambesnius objektus? As isplesiau, bet neatrodo graziai :( Gal fona reikejo pasirinkti ne balta... :(

šiuo atveju tave išgalbėtų šešėliavimas. O kai yra baltas fonas, jokių kraštų nesimato, tarkime kaip šitame mano darbe

http://images47.fotki.com/v1399/file6XCu/b2f0b/1/1005861/6793376/P1089987.jpg

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
varlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 25, 2010 18:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Susibangavo dėl to kad teptukas per šiurkštus ir tepti reikia labai kruopščiai ir neskubėti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
alone
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 03, 2012 16:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal galite patarti ka daryti kad servetėle nesiraukšlėtų ir neplyštų?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 03, 2012 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Alone, nors ir buvo aptarinėta šimtus kartų, bet dar kartą pakartosiu
Servetėlę ant dekoruojamo paviršiaus iškart reikia dėti tvarkingą- nesuglamžytą, neįplėštą, be nereikalingų sluoksnių ( reikia tik to, kur paveikslėlis). Kad gražiai užklijuotum, reikia turėti gan daug praktikos. Na, bet gražiau užsiklijuos, jeigu neskubėdama paiimsi ant minkšto teptuko nedaug klijų, ir pradėsi nuo vidurio klijuoti į šonus. Milimetrą po milimetro, neskubant, vis pataisant servetėlę, kad nesiglamžytų. Labai gerai parodyta šioje pamokoje - http://www.youtube.com/watch?v=arMOF0yQlqA&feature=related ( apie 4:40 min.) Svarbiausia yra neskubėti Sėkmės.

Atgal į viršų
Silva.Rerum
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 07, 2012 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galiu nuo savęs pridėti, kad labai svarbu teptukas. Turiu dabar tokį lanksčiais šereliais. Ne minkštas (na, ne toks minkštas, kaip akvarelinis), gana standus, bet švelnus ir tepant sulinksta gražiai. Nu žymiai patogiau. Ir taip, klijuoti nuo centro. Dar svarbu, kad klijų būtų nei per daug, nei per mažai. Aš dar kartais, jei susiraukšlėja, kilsteliu ir vėl iš naujo prispaudžiu. O dar paskui raukšleles galima su švitriniu nuimti, pritapyti. Svarbu gi ne tai, kaip pavyko priklijuoti, o koks galutinis rezultatas
Atgal į viršų
GabiiV.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 26, 2012 16:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galiu pasakyti, kad kai servetėle raukšlėjasi man asmeniškai gražiai. Žinoma ne prie visų darbų dera. Tad, kad raukšlėtus imu švelnų bei didelį teptuką, o jei nori, kad nesiraukšlėtų imu šiek tiek kietesni, bet nei per minkšta, nei per kietą (mažesni teptuką) teptuką.
Atgal į viršų
Pinto
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 23, 2012 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar yra vienas būdas kaip darau aš ir man visai patinka. Tiesa jis tinka tik jei paviršius yra lygus.

Tai va, jis yra toks:
Nudažytą paviršių ištepam klijais. Palaukiam kol išdžius, tada dedam norimą paveikslėlį, uždengiam kepimo popieriumi ir su lygintuvu užlyginam. paveikslėlis taip labai greitai ir labai lygiai prisiklijuoja
Atgal į viršų
Siulau Darba
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 18, 2022 11:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

nekvalifikuotas darbas uzsienyje siulau darba
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Paviršiai, technikos, priemonės Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.