Deginimas ant medžio
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Tapymas, piešimas, deginimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
pinky
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Kovo 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Kovo 22, 2008 16:41    Rašyti temą: Deginimas ant medžio Atsakyti su citata

Dar neteko aptikti tokios temos, todėl nusprendžiau sukurti. Šis menas man atrodo reikalauja nemažai kruopštumo, nemažai laiko skyrimo, bet gaunasi
Gal kas daugiau gali papasakoti apie techniką, kokios yra būtinos priemonės

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Št. Kovo 29, 2008 23:18    Rašyti temą: Re: Deginimas ant medžio Atsakyti su citata

kiek zianu yra spycialus prietaisas deginimui medienos...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
inviento
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 30, 2008 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, bet jis kainuoja nemažai. Mes per darbus turėjome skirtukus išdeginti. Mano labai negražus išėjo. Bet juk pats pirmas. Man rodos, mano senelis turi tokį prietaisą, tai vasarą jau jo nepaleisiu iš rankų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
MuNeRu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 30, 2008 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek skaitinėjausi, jokios technikos neaptikau. Čia labiau fantazijos reikalas.

1. Su pieštuku nusipieši fragmentą, bet ne visą (bedirbant nusitrina). Taip pat galima perkelti piešinėlį kalkės pagalba. Bet irgi reikia dirbti atsargiai.
2. Su spec. lituokliu paišai.
3. Jei nori, galima ir paspalvinti.

Skaičiau, kad nuo darbų sklinda nekoks kvapas, ypač, kai dirbi su jau lakuotais daiktais. Taip pat nepatartina deginti jau nudažytą paviršių, nes ne tik labai smirda dirbant, bet ir rezultatai gaunasi ne tokie, kokių tikimasi.
Atgal į viršų
inviento
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 30, 2008 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kvapas toks saldus. Bet nepasakučiau ir aš, kad malonus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sskaiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 30, 2008 19:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deginimas ant medzio

Priemones:

1.Mediena arba jau turimas daiktas ant ko zadate si grozi daryti. (pvz: pakaba, dezute, remelis ir t.t.)

2.Medzio deginimo irankis. Ji galima isigyti ir neisejus is namu http://www.senasnaujas.lt/?info=product&id=2343
arba cia bet teks jau iseiti is namu : http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?op=3&id=000050680564

3. Na ir manau kitos prekes t.y. lakas jei norit nulakuoti ir kitos gudrybes

Darbas

1Pirmiausia nusipiesiame piesini arba ornamentus.

2.Pasiemama i rankas iranki ir pradedame darba =]

Na o cia pasiziurekite darbeliu:

http://www.uniquebeadedjewelry.com/instruments/inkdrums.html
Atgal į viršų
jolanta_š
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 02, 2008 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės, jei paviršius lakuotas, geriau nenaudokite kalkės, arba po to jau dirbkite labai atsargiai - deginant kalkės pigmentas šiek tiek pasklinda ant darbo ai tada tenka šveisti darbelį smulkiausiu švitriniu popieriumi
Čia - keli mano kūrinukai :

Atgal į viršų
saulea
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 02, 2008 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jolanta_s nuostabus darbai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 02, 2008 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atrodo super
Atgal į viršų
hilin
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 02, 2008 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražu, ir aš noriu pabandyti, tik bijau kad su mano rankdarbiais greit namus taip apstatysiu, kad tik praėjimas liks.Šiek tiek bijau ir įsitraukti, velniava
maglytux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 03, 2008 11:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Blemba,biški brangus tas deginimo įrankis...
Atgal į viršų
.Migla.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 03, 2008 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tas lituoklis visai nebrangus. Nes lituokliai skirti jau elektronikams ir pan. kainuoja porą šimtų minimum (nors jie ir atrodo taip pat...ir puikiai tinka deginti, bet jie būna regis visaip ten reguliuojami, kitiem darbam skirti)
O čia pamoka kaip daryti deginimą ant medžio http://www.schellkopf.de/index.php?site_id=7

ula
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Spalio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 03, 2008 16:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu kazkada isbandziusi si mena, buvau tada 9 klaseje ir mums, mergaitems darbu mokytojas deginimo pamoka suorganizamo. Liuks buvo. O paveikslu buvai prisidegimus. Vyrui uzsiminiau, tai buvo uzsideges man deginimo aparaciuka suorganizuoti.
As sakau:
- o tau mano veltiniu ir karoliu neuztenka
Jis taip kreivai syptelejo. Bet kazkodel turiu nuojauta, kad ta aparata turesiu
Atgal į viršų
Darja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Vasario 2008

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 17, 2008 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jolantos darbai nuostabus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 30, 2008 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tas dezes, kurias veliau dekoruojat, kazkur specialiai perkat?
Atgal į viršų
.Migla.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 30, 2008 16:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ugniuks, gali medines dėžutes pirkti internetinėse parduotuvėse pvz. http://www.dekovita.lt/index.php/cPath/70 ir http://www.senasnaujas.lt/?info=categories&id2=3484&id3=1289&id4=1268&level=3 . Kartais medinių dėžučių būna floristikos prekių parduotuvėse, turguj.
Linike77
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 21, 2009 11:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ai ai, kiek mažai besidominčių deginimu ant medžio. O aš visai neseniai atradau šią sritį. Ir ko gero aptikusi apie tai internete.

Štai mano pirmieji darbeliai.

Degintos raidės ant medinių kaladėlių ir nulakuota:
http://www.fotofabrikas.lt/nuotrauka_1-20085422.albumId-14136992.target-album.html

Skaičiai:
http://www.fotofabrikas.lt/nuotrauka_1-20085421.albumId-14136992.target-album.html

Ir pirmasis mano degintas piešinys ant faneros (tik dar nenulakuotas buvo):
http://www.fotofabrikas.lt/nuotrauka_1-20085423.albumId-14136992.target-album.html

[/img]
Atgal į viršų
Julija*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 09, 2009 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai gražus darbai
Atgal į viršų
Linike77
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 09, 2009 16:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ooo, jau yra daug naujų darbelių. kad čia nekelti nuotraukų, tai galima matyti temoje.

http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=2926

Tomaš_131
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 12, 2009 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki.Aš noriu ir man tai patinka deginti ant medžių kažkokius šedevrus.Noriu konsultacijos gauti iš jūsų.Taigi noriu sužinoti kur galėčiau įsigyti deginimo priemonę ir kokia jos kainą ?

Ačiū už atsakymus iš anksto :]

triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 13, 2009 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tomaš, Nej@ konsultacijų temoje yra http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=2939
Atgal į viršų
JuodaKatytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 14, 2009 12:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ir aš kažkada vaikystėje buvau išdeginusi dėžutę... tokia nekokia, palyginus su jūsiškėmis, bet visgi pasirodysiu...

Atgal į viršų
Tomaš_131
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 14, 2009 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū triki. Nes man tai patinka kažką deginti,bet dar neesu bandęs.Tai aš galvoju nusipirkti senukuose degiklį ir tada bandyti kažką deginti.Ką manot jūs apie mano norus ? :]

Ir dar čia klausymas ne į temą. Iš kur man pavizdžiui galima būtų gauti tokius paveikslėlius kaip pats pirmas Pakabos. Kaip tai vadinas,kad galėčiau rasti ir pasidomėti ? Ir Nuo kokių paveikslėlių jūs man siūlot pradėti deginti ?

Birutia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 01, 2010 15:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sitek grozybiu prisiziurejau laikas ir man uzsiimti o su kuo jus dazot ? kokiais dazais ?
Atgal į viršų
Linike77
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 01, 2010 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tomaš_131 rašo:
Ačiū triki. Nes man tai patinka kažką deginti,bet dar neesu bandęs.Tai aš galvoju nusipirkti senukuose degiklį ir tada bandyti kažką deginti.Ką manot jūs apie mano norus ? :]

Nu čia įdomiai. Kaip gali patikti deginti, jei nesi dar nei karto deginęs???

Pirmiausiai pabandyk deginti paprastus piešinukus iš vaikiškų spalvinimo knygučių

[ Pir. Vasario 01, 2010 12:44 ]
Štai mano paskutinė grožybė
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Tapymas, piešimas, deginimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.