Programėlė siuvinėjimo schemoms kurti
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
awiwute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Spalio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 09, 2008 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As ir turiu ta PCstitch programele, bet man ji nelabai patiko, nes kai padarau kokia schema, tai tos spalvos labai idomios, tai net siuvinet baisu.. spalvotus paveiksliukus neblogai padaro, bet jau kai nespalvoti tai isvis baisu.. nezinau, gal as ka ne taip darau..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 09, 2008 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu gal ir taip darai.O tau nepatinka nespalvotu nuotrauku tokie zalsvi atspalviai?Siaip tai issiuvinejus ant medziagos-visai kitaip atrodo.As pasidariau tokia schema is labai nekokybiskos tamsios nuotraukos-tai zinok man grazu,kad ir kaip bebutu.Bet reikia kad nuotrauka butu su geru apsvietimu,ryski.Ten toje programoje pakoreguok atspalvius
Atgal į viršų
awiwute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 09, 2008 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as ten pastebejau, kad tikros spalvos buna ryskesnes negu per ta programa.. o kaip reikia atspalvius pakoreguot? dabar siuvineju spalvota paveiksla, bet man jau baisu daros, nes tos spalvos tokios labai tamsios..
Atgal į viršų
keira
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Št. Spalio 11, 2008 20:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal kas galit man is vienos nuotraukytes padaryti schema?
Atgal į viršų
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 11, 2008 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

awiwute rašo:
as ten pastebejau, kad tikros spalvos buna ryskesnes negu per ta programa.. o kaip reikia atspalvius pakoreguot? dabar siuvineju spalvota paveiksla, bet man jau baisu daros, nes tos spalvos tokios labai tamsios..

taip-bandysiu prisiminti eiliskuma:is pradziu pasirenki nuotrauka,jei reikia apkarpai,ka nors uztusuoji,po to duoda atspalvius-kaireje puseje(sone) uzrasas"brithness",tai ten paspaudi ir pasirenki atspalvius,seselius,spalvos intensyvuma ir t.t.
Atgal į viršų
awiwute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 14, 2008 13:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na pabandysiu.. aciu labai
Atgal į viršų
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 14, 2008 13:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ner uz ka
Atgal į viršų
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos skubei reikalinga pagalba pabandžiau instaliuoti siuvinėjimo programėle i darbo kompiuterį, norėjau pažiūrėti kaip ta programėlė atrodo, o dabar norėčiau ja išinstaliuoti, kaip tą padaryti?.. kol direktorius neužmatė.. Help please
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramkos kreipiuosi į tave, gal gali pasakyti kaip reikia pasirinkti atspalvius?.. Tarkim aš noriu kad portretas gautusi iš kokių keturių spalvų, juodos, baltos, pilkos ir pan? Kaip man reikia pasirinkti?..
ramkos
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2009 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 28, 2008 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vilcinsk, dabar neturiu programeles pries akis, bet kiek prisimenu, tai ikelinejant nuotrauka atsiranda lentele, kurioje gali pasirinkti ivairius parametrus, tame tarpe ir siulu firma bei maximalu spalvu skaiciu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 29, 2008 10:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pirmiausiai reikia pasidaryti kad nuotrauka butu nespalvota,si funkcija yra irgi programoje,o po to pasirenki kiek atspalviu nori
Atgal į viršų
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 29, 2008 12:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū merginos jau gavosi.. Aš nuotrauka pasitamsinau tada įkeliau į ta programėle, taip ir gavosi juodai balta. Ačiū jums labai
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 29, 2008 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

prasom prasom
Atgal į viršų
keira
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 29, 2008 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as programoje nuspaudziau reduce colors,ir man jos pasilpnejo,ir nebezinau ka paspausti,kad man jos butu tokios kokios buvo tai yra normalios (programa Stitch Art Easy! 4.0)
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 30, 2008 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na tiksliai nezinau,bet gal yra rodykle "atgal",arba "reset"?
Atgal į viršų
keira
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 30, 2008 17:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip reikia atidaryti nuotrauka Pattern Maker programoje
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 14, 2008 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaites instaliavausi programele, isikeliau nuotrauka, pasidariau schemute ir pan. O kai norėjau atspausdinti neleido, ka as blogai darau?...
dangerele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 15, 2008 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki , norejau paklausti del to antro failiuko, nelabai suprantu rusu kalba ir nezinau kur ten ka spausti tame tinklapyje , kad ji parsisiuti.
Gal galetu kas nupasakoti
buciau labai dekinga..
Atgal į viršų
Woxliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 20, 2008 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Spausk ant ilgos nuorodos (blackklava.narod.....zip), išsisaugok zip'ą, atsidaryk ir paleisk programytę. Viskas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, turiu šią programėlę, susikūriau schemą ir kur galiu rasti numeriukus siūlų, kurių man prireiks? Turiu omenyje, gal programa kažkur parodo pasirinktų siūlų numeriukus

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
agniren
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes, sita programa parsisiunciau ir ji man veikia sekmingai. taciau man neaisku, kaip pasigaminta schemute issaugoti pvz JPG formatu, nes spausdintuvo namie neturiu, o jei nunesiu i koki COPY issispausdint, neisspausdins, visgi jie tokios programos neturi. Na ttikiuos paaiskinau kazkaip, kas man neaisku.
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 06, 2009 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi buvo ta pati problema Bet mama darbe atspausdino, tai gal ir Tau pavyks

Atgal į viršų
agniren
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 00:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tai nejaugi niekaip ten negalima issaugoti tos schemos kokiu universaliu formatu. Help, taigi turetu kazkaip buti, tik as nerandu. Jei neimanoma, tai neimanoma, reiks kazka mastyt
Atgal į viršų
agniren
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 00:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Beje, awiwute, galiu pasiulyt pabandyt parsisiusti kitu programu siuvinejimo schemoms kurti http://aukse.ucoz.com/, cia prisiregistravusi rasi tokiu programu. Isbandziau tokia kazkokia pavadinimu NEEDLE WOMEN WORKS atrodo, siaip mano manymu gal ir nieko tokia, bet as taip ir nesupratus likau kokio dydzio (kiek tu pikseliu) reikia ishsirinkti paveiksleli, kad padarius schema, ji butu normalaus dydzio ir tilptu ant A3 ar ant A4 formato popieriaus lapo. Ir siaip, kam reikia, pabandykit jei ka ir papasakokit kaip sekesi.
Atgal į viršų
emilitė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 11, 2009 18:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man nepavyko tos programeles parsisiust
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Siuvinėjimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 25

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.