Boo klasė II (nėrimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2008 Kovas (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 metai (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 13:49    Rašyti temą: Boo klasė II (nėrimas) Atsakyti su citata

Sveikos !

Taigi, esu Ligita ir mokysiu jus nerti žaisliukus (jei norėsit, galėsim ir ką kitą pabandyt). Džiaugiuosi, gavusi visas tris į mokines .
Iškart prisipažįstu, kad daug dalykų ir pati nemoku:-l: , tenka ir improvizuoti. Todėl tikiuosi, kad besimokydamos padėsim viena kitai, ir pati turėsiu ko iš jumi pasimokint.

Kaip ir visos mokytojos, pradžiai norėčiau sužinot, ar draugaujat su vąšeliu, kaip sekasi, jeigu taip, kokie lūkesčiai ir visa kita, ką matot reikalą man pranešt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 13:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas esu Monika man 20, kadangi zadu tuoktis vasara ty liepa tai noriu iki vestuviu ismokt tuos grazius katinycius nert su ispustom didelem akim jie tokie mieli su vaseliu tai draugauju jau senai, bet neistisai, visada darau tarpus ir nerdavau tik serveteles. hm.. na kolkas tiek
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ViliJa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Mokytoja ir klasiokės.
Aš esu Vilija. Man 14m., bet šių kursų pabaigoje sueis 15m.
Su vąšeliu draugauju visai gerai, moku ir servetėles nerti, apnerinėti, karoliukus.
Taigi tikiuosi išmokti nerti žaisliukas ir gal dar pabandyti nusinerti kokius auskariukus. Taigi tam kartui tiek.
Stengsiuosi būti stropi ir dėmesinga mokinė

Paskutinį kartą redagavo ViliJa, Sk. Balandžio 06, 2008 14:06. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2007 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena tamsta mokytoja

Su vaseliu siek tiek padraugaudavau karts nuo karto, kamuoliuka nunerti pavyksta is intuicijos, taciau paskutini karta paemus i rankas vaseli su irisu istiko fiasko tad noreciau atgauti tuos igudzius

Mane domina alternatyvus - tamstos mokytojos stiliaus - darbeliai servetelemis namu puosybai ne itin zaviuosi...
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai ką aš čia su jumis veiksiu, kai mokat ? Nieko, stengsiuosi paaiškint vis viena viską nuosekliai nuo pačių pagrindų, kurie bus reikalingi. Kad ir žinosit kažką, noriu, kad peržvelgtumėt - pati galvojau kad moku tam tikrus elementus nunerti, o pasirodė, kad darau klaidų ar galima atlikti kažką daug gražiau, tvarkingiau.

Kaip supratau, visos mokysimės žaislų gamybą, o juos mokant tai ir karolius lengva apnerti ir auskarus galėsit, kuri norėsit pabandyt.

Kol kas apšilimui (kuris turbūt čia man reikalingiausias susitaikymui su mokytojos pareigom ) trumai pasakysiu, be ko neišsiversim.

1. Pagr. medžiagos.
Pačiai pradžiai tereiks siūlų ir vąšelio. Jau siūlus iš kur trauksit, tai jūsų reikalas, galima naudoti labai įvairius. Aš dažniausiai perku matkelį ( jo užtenka daugiau nei vienam žaislui – priklauso nuo dydžio žaislo) 100 % akrilaninių siūlų, kuris kainuoja 4-6 Lt. Nėra reikalo, kad žaisliukas būtų šiltas, vilnonis ar moherinis – ne megztinis juk. Geriau ryškus.
Vąšelį kokio numerio naudoti, tai tikrai nepasakysiu. Priklauso nuo siūlų storio. Turiu jų rinkinį įvairių dydžių ir pasiėmusi siūlą visada pasibandau, su kuriuo vąšeliu patogiausiai ir gražiausiai neriasi. Patariu ir jums taip daryt. Parduotuvėje pasiėmę siūlų, galite paprašyt pardavėjos duoti jiems tinkantį vąšelį – turėtų žinoti.
Dar reikės kokio nors minkšto daikto, tinkamo kišimui į žaislo vidų. Vatą geriau palikit medicininėms reikmėms. Naudoju visada sintefoną. Pirmą kartą seną striukę išardžiau, dabar visada perku. Medžiagų parduotuvėj jį metrais pardavinėja ir už normalią kainą. Lengvas, puikiai prikemša, lengvai prausiamas.
Ir lieka adata dideliu užpakaliuku, kad siūlas įtilptų, susiuvimui.

Vėliau papasakosiu apie kitas, puošimui nadojamas detales, iš kur semiuosi idėjų ir schemų, bei kaip jas skaityti. O kol kas tiek, pakniskit spintas arba aplankykit parduotuves!

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pirmas reisas rytoj bus i siuvykla ir i audiniu parduotuve
Atgal į viršų
ViliJa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 14:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat rytoj pasistengsiu susipirkti medžiagas.
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nepersipirkit tik sintefono, gal nepatiks nerti, paskui nebus kur dėt. Nžn, kaip ten, kur nueisit pardavinės, bet pagalvės dydžio gabalo net keliem žaislam užteks. Pas mus metrais pardavinėja, tai vieno, manau, užteks pradžiai.

Aha, kad jau turiu laiko, tai parašiau šiokią tokią įžangą apsiuostymui

Tai, ką aš neriu,vadinama Amigurumi. Amigurumi yra mažiukai nerti žaisliukai – dažniausiai gyvūnėliai ar kokie kiti antropomorfiniai padarai. Išsiskiria tuo, kad galva daroma daug didesnė nei kūnas ir būna supermieli. Dažmiausiai ratuku neriamos atskiros detalės, kurios paskui susiūnamos. Amigurumiai yra japonų gamyba. Jei nors kiek domėjotės, tai akivaizdu, kodėl šie žaislai būtent tokio stiliaus . Japonų paauglės labai mėgsta rengtis ryškiais, išsiskiriančiais, vaikiškais, mielais drabužiais, pas juos net suaugėliai pamišę dėl anime filmų ( turi net erotinių anime, vadinamų manga ar tai hentai ). Anime žmogučių veidų išraiškos, stilius puikiai tinka amigurumiams.
Bet tikrai nereiškia, kad reikia sekti tuo stiliumi – Japonija tolokai nuo mūsų, skiriasi tiek mentalitetas, tiek grožio suvokimas .

Idėjų siūlau semtis internete. Kuo daugiau visko apžiūrėsit, tuo daugiau savų minčių suksis galvoje.
Pagrindiniai raktiniai žodžiai paieškoms:
Amigurumi (turbūt jau tarptautinis ) – nerti žaisliukai
Crochet (angl.) – nėrimas
Pattern (angl.) – schema

Ieškoti laisvai galit guglej. Aš visada patikrinu naujausius, tokių kaip aš, amigurumius www.flickr.com (pasinaudojusi search‘u).

Labai populiarūs Elizabeth Doherty amigurumiai. Yra išleidusi knygą, kaip nerti jos žaislus. Todėl itin daug dabar galima rasti internete tokių kaip jos amigurumių dažniausiai ne taip gerai vykusių kopijų. Keli pavyzdžiai:

(daugiau - http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/)

Kitos nėrėjos tokie simpatiški ir nostalgiškais veidais:

(daugiau - http://www.flickr.com/photos/melissastanley727/)

Įvairūs:

Dažnai žaviuosi vienos ar kitos nėrėjos žaislais, stiliumi, nepatinka „saldūs“ darbai. Tačiau neina savęs versti daryti taip, kaip tau nebūdinga. Todėl darykit tokius, kokie jums yra priimtini, negalvodamos, kad kažkas laikys tavo darbelį banaliu, kraupiu, nuobodžiu, perdaug spalvotu ar dar velniažin kokiu. Ir ypač nepatariu aklai kopijuoti jau kažkieno darytų darbų. Tarkim, jei pasiimi žurnaliuką, išsirenki, ką nersi, ir darai lygiai tokį pat, kaip nufotkintas. Iš to naudoti siūlau tik schemą. Net neįdomu tokį pat daryti. Geriau imti atskiras detales, puošimo elementus iš jau matytų kelių darbų.

Marios idėjų užima brangią vietą smegenyse, todėl kai manau, kad kažkuri jau pakankamai prisirpo, užsirašau, nusipiešiu. Po kiek laiko jas peržvelgus ateina dar daugiau stipresnių, kitas nurašau.
Taip kad teks truputį nuvaikėti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ViliJa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho kiek daug... Bet visi tokie gražūs Dabar, kad pulsiu žiūrėti visus ir idėjų semtis.
Kopijuoti ir man nepatinka, geriau nors vieną detalę savo pridėti prie darbelio. Dėl pasibraižymo, pasipiešimo turėsiu omenyje, o dėl nuvaikėjimo, tai kad aš ir taip iš vaikystės neišbrendu niekaip, tai problemų nebus.
Atgal į viršų
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 06, 2008 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tas paukstukas violetinis koks mielas
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 15:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Boo, aciu, kad daliniesi sia technika su mumis kuo toliau tuo man labiau patinka pasirodo cia istisa stilistika

Sakyk prasau, ar si iriso siulu man nieko doro nesigaus? Turiu tris naujas spulytes ir vaseli jiems jei ne tai ne...

As pradzioje itariu eskizuosiuos dar nezinau koki gyvuna pirma noriu padaryti gal reiketu pradeti nuo maziuko - raktu pakabuko...
Atgal į viršų
ViliJa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ką, jau turiu medžiagas: akrilano siūlų ir sintepono. O vąšelių namuose pilna. Taigi aš jau pilnai pasiruošusi kibti į darbą.
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as itgi jau turiu siulu tik ne akrilano o medvilniniai, manau tiks nerimui ir sintepono turiu tai jau as irgi pasiruosus kibt i darba iskart perspeju balandzio 10-11 dienomis manes nebus vaziuosiu i vilniu ziedu lietis tai jei ka stengsiuos pasivyt
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 07, 2008 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va kokios greitos . Siūlai tiks, kokius turit. Tiks ir irisas, tačiau jei tie plonyčiai, tai man sunkiau jais nerti, nes miniatiūrinis daiktas išeina (pincetu sintefoną kemšu) - akys žvairos pabaigoj pasidaro .
Kol kas, kaip suprantu, mokslai dar nevisai prasidėję, tai nepuolu taip aršiai. Įdėsiu greitu metu dar pamokėlių ir turiu vieną mintį apie užduotį jums įžanginę, bus gana nesudėtinga kaip pradžiai, daugiau fantazijos turbūt reikalaus .

Oj, pamiršau gi pridėt - Kleckia, žinoma gali . vyras - labai svarbus reikalas, pabėgs dar paskui.
Nereikia man teisintis dėl praleidimo, labai tikiu, kad visos čia norit išmokt, o ne kažkokių kitų tikslų turit. Ir šiaip jei nesutiksit su mano pamokom, sakykit, keisim, nes pačiai čia baisus išbandymas
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paruošiau dar vieną pamoką. Techninė . Jei jūs kažką darot kitaip ir manot, kad taip geriau, pasigirkit .

Žaislai neriami labai paprastai – žemu stulpeliu, kai reikia didinant ar mažinant. Terminologijoj nėrimo pati turiu problemų, tai nepykit, jei kažką paaiškinimuose vartoju ne taip (svarbu, kad rezultatas geras gaunasi ). Parodysiu, kaip kažkuris dalykas nupiešiamas brėžinyje ir iliustracija, kaip įgyvendinamas. Pati paprasčiausia – pynutės akis (nuspalvinta oranžine spalva):

Daug akių sudaro pynelę (galima pasigamiti batraištį ar virvę skalbiniams).

Jau kai turi pynelę, į viršų kopi stulpeliais. Jie buna su vienu užmetimu, dviem. Mum reikės paprasto žemo stulpelio:

O taip jau galima ir ką nors rimčiau nei virvę pasigaminti.
Tada lieka didinimas ir mažinimas:

Naudojant šiuos motyvus ir išeina kažkas, turintis formą.
Perkandusi šias narpliones, dairaisi, ką nunėrus.
Jei neturi pakankamai patirties, pradžioje siūlau imti jau sukurtas schemas. Su laiku, po kelių žaislų imsi pati kiekvienoj schemoj vis kažką savo pridėt (kai nėriau dramblį, tyčia dariau ilgesnes kojas, straublį, ausis kitokias nei kaip buvo nurodyta, nes maniau, kad gražiau ). O po to jau perkandi sistemą ir gali laisvai nerti iš galvos.

Turi meškį ir jo nori:

Randi jo schemą ir pabandai išsiaiškinti, ką japonai ten prikeverzojo:

Viskas labai aišku. Aš dažniausiai pradedu nerti nuo galvos (jeigu iškart atspėju, kad ten galvos schema), ranka įgunda vėliau mažesnes kojytes, rankytes nerti. Kai jau nuneri visas detales, gali pasitikrint ar, kur spėjai, kad bus galva, iš tikrųjų ji ir gavosi, ir t.t. Taigi, galva:

O čia iš arčiau ir smulkiau, kaip padaryti pačią pradžią (kuri labiausiai ir užknisa):

Gavusi tokį ratuką, išneri vieną pynutės akį ir vėl pagal schemutę neri tiek, kiek reikia ir kaip reikia, žemų stulpelių. KIEKVIENĄ NAUJĄ EILUTĘ PRADEDI IŠNERDAMA KILPUTĖS AKĮ. Yra ir kitas būdas, bet šis tvarkingiau atrodo ir ne taip sunku pasiklysti skaičiuojant, todėl kito nepasakosiu. Turėtum gauti ties ta vieta, kur jungiama (baigiama eilutė, pertraukiant siūlą per pirmą ir paskutinę akis), tiesią liniją:

Jei pridarai klaidų ar netaisyklingai jungi, linija išsireivalioja.
Tagi, seki atidžiai schemą, skaičiuoji akis ir kopi aukštyn. Klaidas geriau ištaisyt kuo anksčiau, kai tik pastebi – išardyt iki tokios vietos, kur klaidų dar nepridarei. Čia ne yla ir nėra jokio maišo- vis vien reiks atstatyti akių skaičių. Geriau lėčiau, bet tvarkingai, kad pati suprastum, kur pynutės akis.

Čia dar keletas iliustracijų, kurios galbūt pagelbės:

Galima prijungti ir kitų spalvų siūlų – dryžius žaislas bus. Kitą siūlą aš pririšu paprastais mazgais. Jie turi likti vidinėje pusėje.
Čia jau nėrėja atsirinko, ką prie ko reikia tvirtinti, prikemša sintefonu ir TVIRTAI ir KRUOPŠČIAI susiūna.

Kur rasti schemų? Va čia:

http://picasaweb.google.com/BooBieJooNo
http://picasaweb.google.com/Anuchsir
http://picasaweb.google.com/yube423
ir t.t.
Turiu pati prisiseivinusi kompe 490 Mb šitų žurnaliukų.

Neprieštaravot nei viena kol kas dėl minties duoti jum užduotėlę, tai pradžiai noriu, kad visos atliktumėt vienodą darbą (po to jau galėsit, manau kiekviena savarankiškai rinktis, ką labiau norėsit daryti).
Taigi, prieš tai šiame poste įdėjau "galvos" schemą. Noriu, kad ją nunertumėte kaip parodyta, prikimštumėte ir užbaigtumėte (schemoje neparodyta, bet reiks nerti dar vieną eilę vien mažinant - turėtų užsiraukti, likti tik labai maža skylutė). Gausis "kamuolys". Galit nerti iš kokių norit siūlų - nuo siūlo storumo priklausys dydis. Tada nufotografuokit jį ta vieta, kur sujungimo linija gaunasi (būtų neblogai ir tos vietos su pradžios skylute ir užbaigimo) ir įmeskit čia. Užduoties tikslas būtų, pažiūrėt, ar tvarkingai viskas gaunasi. Nes beveik visi žaislai ir jų dalys tokiu principu neriama. O ką toliau su tuo bumbulu darysim, pasakysiu vėliau ... Mokslai tik nuo 10 dienos, tai iki tol neskubėkit. Jei kas neišeina, duokit žinią.
Atgal į viršų
ViliJa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū labai už pamokėlę. Atrodo lyg ir viską supratau. O jei bus neaiškumų, tada klausiu.
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

begu nert!!!

aj iskart klausimas, o mazinant tai 2 akis i viena visa laika sunerinet kol uzsitrauks skylute?
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 19:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

čia pagaigoj klausi? Brežiny paskutinė eilė parodyta trys mažini vienas stulpelis vėl trys mažini ir t.t. Bet manau, kad dar liks nemaža skylė, tai pasiūliau dar vieną eilę po tos daryt vien mažinant. Turėtų užsitraukti. Jei ne, galima ir susiūti. Žiūrėkit, kaip patogiau.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va nuneriau sakyciau visai nelengva su tom kinieciu schemom
mano kamuoliukas

Atgal į viršų
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 08, 2008 22:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tikiuosi nesupyksit kad antra zinute is eiles, bet nuneriau is kitu siulu antraji kamuoliuka, kuris man atrodo yra geresnis tik neisejo ryskiai nufotografuoti bet matosi sujungimai

Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 09, 2008 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kad visi taip mokykloje ar univere greitai mokytumės . Manau, Kelckia, viskas išėjo gerai tavo burbuliukams: akys dailios, vienodos ir linija gera (mano pirmoji tai įstriža išėjo , nekaip atrodė), o skylutė tai puiki.

Kai užbaigi nert, tą siūlą reikia palikt šiek tiek ilgesnį, nes jį naudoji prisiuvimui prie kitos dalies (kuo daugiau siūt, tuo ilgesnį pasilieki). Jei nereikia siūt, užtvirtinusi su adata įtrauki jį į detalės vidų (perbedi tarkim per visą galvą, ir išlindus kitoj vietoj, nukerpi, pamaigai detalę, kad galas vėl sulįstų į vidų ir psio). Jei darai kokį nors pakabuką, galima nusinerti paprasta pynelę, gausis kilpą prikabinimui.

Matau, jau nekantrauji , tai sakau, ko toliau noriu iš jūsų , kai bumbulus turėsit (jei kuri dėl religinių ar dar kokių priežasčių nenorit nert to bumbulo, atleisiu ). Noriu, kad juos "papuoštumėt". Nieko stebuklingo nereikia (bumbulas čia nedidukas išeina, tai neis labai išmargint), galit pritvirtinti akis, prisiūti ką nors, ką nors visai paprasto prinerti. Kleckia jei jau pagaminai du bumbulus, tai gali net juos abu susiūt. Aš pažiūrėsiu ar gerai "techniškai" atliekat, o jūs turėsit paprastą mažiuką žaisliuką.

O čia keletas idėjų (įkvėpimui!):

Na tai ir paskutinė, tikriausiai, tokia didesnė pamoka. Apdaila

Galvoju, kad žaislas gali būt nuogas , bet be akyčių nosyčių tai nelabai. Užsienį dažniausiai naudoja plastmasines akis, kurias labai paprasta, kai supratau, įtaisyt. Vadinasi „safety eyes“ ir paprasčiausiai užspaudžiamos iš vidinės pusės kažkokiu metaliuku, kuris taip lengvai neatsikabina ir akis neiškrinta. Būna pirkti įvairaus dydžio ir spalvų. Gražiossss...

(Jei kas pirksit, tai aš ir noriu prisijungt).

Lietuvoj geriausias jų pakaitalas, kokį radau buvo CUP‘e gerose akyse panašios, tik pritvirtinimas suknistas – kaip sagos (neprisispaustų, manau, gražiai). Nusipirkau dvi poras mažučių ir palikau beveik 10 lt (o kol kas taip ir nepanaudojau).

Pigesni ir Lietuvoj galimi variantai. Kadangi primam žaislui dar nebuvau apsirūpinusi burbuliukais, tai akis nunėriau:

Šitam panaudojau sagas. Nudaužiau tą vietą, kuria saga yra prisiūnama, nes prisiuvus ji išsišokusi labai išeina ir nekaip atrodo. Pašvitravau, kad geriau klijai kibtų, ir priklijavau.

Šitam meškui ėmiau medinius karoliukus, skėliau juos perpus ir priklijavau irgi. Akis bespalviu nagų laku nudažiau, kad blizgėtų.

O šiaip dažniausiai naudoju paprastus plastmasinius juodus įvairaus dydžio karoliukus.

Patiko man ta mintis. Įtariu, čia iš kokio nors modelino nulipdyta, bet niekada nesu bandžius, tai negaliu drąsiai teigti. Bet jei taip, tai kiek visokių akių galima prisigaminti...

Puošimui galima labai daug dalykų naudoti – ką tik randi ir sugebi pritvirtinti. Kroliukai, sagos, medžiagos ir dar velniažin kas. Galima siuvinėti (bet jau daug darbo..). Keletas siuvinėjimo būdų:

Psio, įtariu, didžiąją įžanginę dalį atlikau .
Atgal į viršų
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 09, 2008 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

liux gryzus is miesto kibsiu i darba jau zinau ko noriu
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2009 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 09, 2008 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kodel man taip atrodo, kad eisiu pirkti vaseli ir siulu

štai ir aš
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 10, 2008 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as dar neturiu medziagu, su irisu ne kas
mane ima abejones ar as galesiu pilnavertiskai dalyvauti...
Atgal į viršų
paprastute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 10, 2008 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nors as nesu jusu mokinuke, bet labai aciu kad jus mokinat tokia tema, as labai norejau taip nerti, iskart kai turesiu laisvo laiko pulsiu ir as taip pasimeginti, jus tiesiog fantastiska, gal galit parodyti daugiau savo darbeliu?
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 18

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.