Konkursų aptarimai ir pasiūlymai
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, tada sorry.

Neturiu galimybės lindėti visuose pasaulio forumuose vienu metu ir sekti jų naujienų.

Mano blogas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 21:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi pirmą kartą girdžiu Femme paisiūlytą idėją, beje, labai įdomią. Nors gal pati kalta, kad nesėdžiu auksarankių kopijose
Atgal į viršų
R
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa rašo:
Nors gal pati kalta, kad nesėdžiu auksarankių kopijose

si karta gaunas atvirksciai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wioleta, jei nori ką nors pasakyti, tą daryk savo vardu. Forumo taisyklėse yra aiškiai nurodyta, kad vienas žmogus gali užsiregistruoti tik vieną kartą ir naudotis tik vienu nick'u.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as turiu tik viena vieninteli akaunta, tai yra wioleta, jokiu kitu akauntu as neturiu.

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 07, 2009 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu bet tai tikrai ne as rasiau
kadangi turiu galimybe administruoti kita foruma, tokiu stebuklu maciau ne karta.
as dar karta pasikartosiu, as turiu tik viena akaunta, t.y. wioleta.

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Pagyrimų: 11

Pati pačiausia (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 2008 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 09:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal vyras patyliukais prisiregistravo....
Man panašiai buvo kitam forume. Įsijungiau ir pradėjau rašinėti, kol pamačiau kad ne savo nic'u.... pasirodo dukra ten irgi registruota .... pamiršo išeidama atsijungti....

1 P.S. O kodėl pranešimų skaičius nesutampa ?

2 P.S. Dėl konkursėlio - būčiau už Gabyte... pasiūlytą - Gamta mūsų darugė, jame mes galėtume pademonstruoti iš nereikalingų daiktų bei atliekų sukurtus naudingus dalykėlius buičiai, taip pat ir papuošalus bei interijero detales...

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali būti dėl to, kad rašoma iš skirtingų kompiuterių (aš pvz. pati kartais darbe prisijungiu ), be to, gali būti, kad interneto tiekėjas suteikia kintamą IP adresą ir jis bus vis kitas, kiekvieną kartą prisijungus prie interneto.

P. S. čia jau nebe konkursų aptarimai
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 10:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gudė rašo:
Gal vyras patyliukais prisiregistravo....

Taip, ir nusprendė parašyti būtent tada, kai konkursui buvo pasiūlyta tokia pat tema, kaip jo žmonos administruojamame forume

gudė rašo:
1 P.S. O kodėl pranešimų skaičius nesutampa

Todėl, kad yra turėjusi kelis IP adresus.
Atgal į viršų
Mella's Gallery
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Liepos 2007

2008 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auksarankiu ne auksarankiu kopijos Indresa, ne tame esme.
Esme, kad labai negrazu kai visur bus toks pats konkursas.
O dar auksarankiu forumas kopijuos nuo kito forumo, argi taip gali buti?

Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu labą dieną, tai dabar esu įtariamoji kopijavimu??? Dėl to, kad atsitiktinai pasiūliau konkursui temą, kuri jau buvo pasiūlyta kitame forume, beje, net neturiu supratimo, kokiame???

Ar man dabar reikia atsiprašyti už tai, kad be lindėjimo internete ir rankdarbių turiu dar ir šeimą, studijas universitete, magistro darbo baigiamuosius štrichus, mažą vaiką ant rankų ir antrą - po širdimi??? Kad turiu ne tik virtualų gyvenimą, bet ir realų, dėl kurio nespėju perskaityti visų lietuviškų ir užsienietiškų internetinių forumų prieš pasiūlydama mano galvoje kilusią idėją?

Ar kaip čia suprasti tas visas reikšmingas užuominas?

Mano blogas
Atgal į viršų
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niekaip nesuprask gi sako kad yra jau toks tai nebus ir cia tokio pat ir tiek.
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na gerai, nebus tai nebus. Suprantama, kad nebus, jeigu jau taip. Bet kam visos tos reikšmingos užuominos apie LABAi girdėtą temą ir kopijavimą?? Jaučiuosi kaip apvaginta

Mano blogas
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 08, 2009 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik po Jūsų atsiliepimų sužinojau, kad toks konkursas jau vyksta kitur. Ir savaime suprantama, kad šios temos nenaudosime, nes jau ko ko, bet idėjų ir fantazijos sukurti kažką naujo mums tikrai užtenka (nors šiuo atveju daiktų atnaujinimo idėja gimė Femme, o ne buvo nusižiūrėta kažkur kitur).

Akivaizdu, kad tik mes atsižvelgiame į tai, kad kažkas jau buvo naudota panašios tematikos svetainėse, nes kiti foumai dėl to sau nesuka galvos. Po Auksarankėse vykusio Rudens spalvų konkurso tokius mačiau dar dviejuose forumuose . Nejaugi niekas organizatorėms nepranešė, kad ši tema "labai jau girdėta" ir kad toks konkursas jau vyko? .
Arba gal kuri paaiškintumėte kaip tokios viską pastebinčios, iki šiol neatkreipėte dėmesio, kad savo swapuose naudojate mano sukurtą dalyvių anketą? Nė vienai nepasirodė "jau girdėta", nors nupilta žodis žodin? . Keista...

Ai, nenoriu plėstis, nes apie kopijavimus ir "labai girdėtas temas" tikrai turėčiau ką pasakyti, bet čia ne vieta
Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 13:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane tiesiog įžeidė dviprasmiškos užuominos, iš kurių galima buvo suprasti, kad esu kaltinama idėjos vagyste.

Reikia būti visiškai kvailu, kad sąminingai siūlytum konkursui tokią pačią temą, kokia jau vyskta konkursas kitame forume. O nuo atsitiktinumų niekas neapsaugotas.

Tiesiog manau, kad galima buvo iškart kultūringai paaiškinti, kas vyskta ir tos temos nebeplėtoti. Bet čia turbūt mūsų tautos bruožas - kaltinti ir smerkti neišsiaiškinus iki galo

Mano blogas
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yra žmonių, kurie tik ir ieško būdų kaip įmesti akmenų į kaimynų daržą.
Femme, neimk į galvą. Nepergyvenk ir atsipalaiduok.

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Mella's Gallery
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Liepos 2007

2008 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 17:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme - kiekvienas skirtingai ir savaip perskaito kitu zinutes.
Niekas cia taves nekaltina niekuo, o aiskiai rasom - kad jau vyksta konkursas pagal tokia tema.
Tad auskarankiu forumas nemanau kad ims ir skelbs konkursa kuris jau vyksta. Juk cia dalyviu daug, ideju pilna

Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, tu tiesiog palietei skausminga kai kam tema, kai kazkas kopijuoja ir dar pyksta kai yra apkaltinami kopijavimu... Kaip as pasigendu tolerancijos, ziuriu ir cia jos vis maziau...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 19:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiek to, pamirškim.

Gabyte irgi pasiūlė įdomią idėją.

Mano blogas
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas ,manau,kad Kalėdos jau ne už kalnų,ir dovanas pradedame ruoštis ,kaip Jums tema konkursui-Kalėdinė dovana? Kaip ir niekur dar tokio kunkuro nemačiau..
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 09, 2009 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As noreciau konkurso(nzn ar toks buvo) kokia nors viena pasirinkta spalva ar tai rudenine ar ziemai labai tinkancia na kaip buna aprangos kodai tai cia rankdarbiu kodas butu... Jei ne kokia tema pasiuliau tai labai nepykit ...
Atgal į viršų
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Št. Spalio 10, 2009 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O su tais kodas nieko visai retro rankdarbis vintage rankdarbis disco rankdarbis
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Št. Spalio 10, 2009 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O jeigu dekoravimo konkursas? Juk daiktą galima ne tik nudekupažuoti, bet ir apvelti, averti karoliukais, išsiuvinėti, aptraukti oda, medį išdeginti, išpiešti, na, juk mūsų auksarankės išradingos.
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Št. Spalio 10, 2009 16:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvo auskarų konkursas, o jeigu segių konkursas? Šio metu visi masiškai štampuoja vienodas, ar nebūtų įdomu padaryti padaryti segę kiekvienai iš savų medžiagų? Megstą, dekupažuotą, iš papjė pašė, modelino, gal orginalią iš biserio? parodykime, kad mes ne bet kokios auksarankės ir vaizduotė - mūsų draugė

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 4851

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.