Konkursų aptarimai ir pasiūlymai
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 18, 2009 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kviečiame balsuoti už labiausiai patinkantį konkursą . Pavadinimai negalutiniai, išsirinkusios dar "apšlifuosim" tą idėją . Balsuosim 3 dienas.
Buvo pasiūlyti du su pasakomis susiję konkursai, šių neįtraukiau, nes vienas labai panašus jau vyko
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 18, 2009 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šiaip siūlau padaryt, kad matytųsi rezultatai.. nes kažkaip patogiau bus..
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 19, 2009 09:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėr čia ko, paskui ir pradės balsuoti arba tyčia už tą, kuris daugiau balsų turi, arba iš principo priešingai Taip daugiau objektyvumo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 19, 2009 12:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš jau maniau, kad čia man kompas užlūžo
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 19, 2009 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš manau,kad daug geriau,kai rezultatai nėra rodomi. Nes kitu atveju gali būti ir taip,kad žmonės balsuotų už tą konkursą,kuris turi daugiausia balsų.
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 17:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jai 3d.tai gal jau siandien paskelbsit?ar rytoj. koks konkurasa visgi bus
Atgal į viršų
princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 19:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagal mano skaičiavimus jau pats pats laikas skelbti. Kaip man smalsu, kad negaliu
Atgal į viršų
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 19:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Palaukit merginos dar pora valandėlių ir viskas bus aišku
Cituoju:
Apklausos rezultatai bus matomi jai pasibaigus
Apklausa pasibaigs už 1 val., 55 min.

princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neištversiu . Jau taip ir knieti čiupti reikmenis ir daryti, daryti...
Atgal į viršų
Žiema.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Valio!!! Laimėjo tas konkursas už kurį balsavau.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Spalis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, ir aiski konkurso tema As pati balsavau uz pirmaujancia tema Lauksim dabar pakvietimo dalvauti konkurse, o minti jau dabar lipdau
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai ką, alial pasiūlytas konkursėlis laimėjo
Kvaila,bet norėčiau padėkoti tiems kas balsavo už mano pasiūlytą konkursėlį, labai malonu žinoti kad mano idėjos patinka ir kitiems žmogeliukams

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 21, 2009 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai, gal galėtum plačiau aprašyti savo konkurso mintį
Jei sugalvojat, siūlykit pavadinimą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 08:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tarkim "Baltas sniegas" arba "Balta, balta kur dairais..." . Galima daryti viską. Megzti, nerti, papuošalus daryti, dekupažinti ir t.t.
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o koks netikėtas man rezultatas

ačiū,kad įvertinote mano pasiulyta tema

einu virtis kavos (reikia mintis susidelioti) ir tada pabandysiu aprašyti savo pasiūlytą temą plačiau

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 11:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ,kavos jau išsiviriau kol parašiau talpinimo laikas baigėsi ,tai gavosi nauja žinutė

pradžiai apie mano pasiūlyta konkurso pavadinimo "daiktas ir asociacija"-"iššifravima"-rašydama daiktas-turėjau omenyje mūsų rankdarbius,sumeistrautus darbelius,kūrinėlius.Asociacija- pagal dabartinį lietuvių k. žodyna-sąryšis tarp atskirų samonės vaizdinių, asocijuoti reiškia jungti,sieti.Taigi pagrindinė mintis konkurso ir būtų-rankų darbo kūrinėlis susietas su kažkokiu mūsų vaizdinių.

Galvodama apie konkursą turėjau kelis uždavinius- 1. kad jame galėtu dalyvauti visos rankdarbių rūšys (įdomių,minčių,vaizdų kyla visiems ) 2.kad ,konkursas suteiktu galimybę kūrybingiau,giliau,mažiau formaliai pažvelgti į savo daromus daiktus,paskatintu "plačiau atverti akis"

Taigi ,pagrindinis kriterijus vertinan konkursinius darbus turėtu būti ne tik pats darbas,bet ir jo aiškus sujungimas su asocijacija,vaizdinių,kuris paskatino butent šio darbo atsiradimą. Galutinis variantas konkursui turėtu būti nuotrauka ar nuotraukų koliažas ,kuriame atsispindėtu vaizdinys ir iš jo gimęs daiktas,na ir aprašas kaip,kuo ,kodėl tas daiktas susiejas su pateiktu vaizdiniu

na ir dar truputi apie asocijacijas-kiekvienas mastom savaip ir kitaip,tuo mes ir išskirtiniai , taigi ir tų vaizdinių gimsta labai įvairių ir įvairaus sudetingumo-aišku galimos paprasčiausios asocijacijos,dažnai pasitaikančios-vynuogių kekė ir suverti auskarai kaip kekė.Bet aš paskatinčiau sudetingesnius dalykus,kuriuose jaustusi ir nuotaika,atmosfera-na pvz.-šurmulingas miestas dekupažiniam darbelyje,švelni ,žalia žolė veltinyje...na jei pagaliau tai ir vynuogių kekės-tai pamastyti kokiom priemonėm išreikšti darbe rasos lašelius ant vynuogių...nebijot kurti ir ekspermentuoti

na ir dėl pavadinimo gal ir reikėtu kažko poetiškesnio ,lyriškesnio na pvz.
"aš įsivaizdavau..." , "ką gimdo vaizduote", o gal paprasčiausiai "asocijacia"

uch,šiuo tarpu baigiau

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Pūkuotukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 12:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gerai aprašei,aliai,supratau mintį pavadinimui manau tiktų "aš įsivaizdavau",nes darbeliai ir parodys ką kiekvienas žmogelis įsivaizdavo,su kuo asociavo arba dar gal tiktų " Vaizduotės labirintais žengiant", "Aš menu"..Tokie pavadiniai man galvelėn šovė
princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, aliai, kai prirašei . Pūkuotuk, gerą mintį pasiūlei. Galim daryti "Vaizduotės labirintais žengiant" . Labai lyriška tema
Atgal į viršų
Etkute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Spalis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo, kad kuo puikiausiai tinka pavadinimas Asociacija
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 22, 2009 15:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Konkursiukas kokio ir norejau.Lb tinkantis pavadinimas "Vaizduotės labirintais žengiant".Puiki mintis nes tiesiog pavadinimas "asociacija" atrodo lb paprastai ir zodziu be fantazijos.
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 26, 2009 10:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,kada bus paskelbtas konkursas?
Na suprantu,kad tema jau išrinkta,labai norisi pradėti
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 26, 2009 11:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai pasibaigs akademija
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 26, 2009 11:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku,ačiū už atsakymą.
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 19 Sausio 2008

2010 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 26, 2009 15:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

puiki idėja laimėjo jau žinau, ką galėčiau sukurti, tikiuosi tik, kad laiko užteks, malonu, kad ir mano konkurso idėja sulaukė pritarimo nemažai, net nenutuokiau, kad kažkoks balsavimas vyko iš tikrųjų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Rugsėjo 2007

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2008 metai (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)
2008 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 30, 2009 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Konkursas tikrai šaunus, o ir dalyvauti tikrai daug galinčių būtų. Bet jei dėl pavadinimo, man tie lyriniai "labirintai" ne prie širdies - nekonkretu. Jei jau Asociacija nepatinka, gal geriau koks Įkvėpimas, Inspiracija

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 5051

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.