Kapuchinos klasė III (papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kapuchina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Kovo 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Lapkritis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 13, 2008 22:42    Rašyti temą: Kapuchinos klasė III (papuošalų darymas) Atsakyti su citata

Sveikutės, mano mielosios mokinės - pusis, katuke ir galija

Na, ką pradėsim šiuos mokslo metus?!

Pradžioj gal susipažinkime ?! Esu iš Vilniaus, man 25 m., dirbu rezidente, bet mėgstu karoliukus, dekupažą ir šunis
Parašykite šiek tiek ir jus apie save, savo pomėgius

Taip pat ko jus norėčiau sužinoti, ko jus tikitės iš kursų, gal turite kokių pageidavimų ?

katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 14:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, mokytoja

Labai norejau pas tave uzsirasyt mokslams ir man pavyko

As taip pat is Vilniaus myliu katinus ir rankdarbius (labai zavi fimo). man 23 meteliai: dirbu, mokausi (kaip tik ruosiuosi sesijai )
na, o as pastaruoju metu uzsikabliavau ant vazonu dekupazinimo. ikelsiu tai, ka esu padarius, tik kad tobulejimui ribu ner, o pirmi darbai tai ir matosi, kad pirmi

noreciau ismokti vazonu dekoro gero jau dekupazo papuosaliukams ir kitu groziu, susijusiu su papuosaliuku kurimu. labai noriu dar patobulinti kilputes ir siaip visokiu vingrybiu

beje, kaip tik is vienos el parduotuves parsisiusiu daugiau priemoniu dekupazui, nes sendinimo neteko bandyti. o is priemoniu apskritai dekupazui daugmaz viska turiu, isskyrus akriliniu dazu ir lako

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodausi:

Tep lep mep ir va kas gavosi :

pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

2009 Rugsėjis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, ponia mokytoja
ir brangi suolo drauge
taip vakar laukiau klases atidarymo, o sian praziopsojau
Gal iskarto prisistatau: Egle esu ir pasirodo esu vyriausia (36m ), bet manau kad mokslams tai netrukdys. Gyvenu Vilniuje, siuo metu sedziu namuose su leliuku, todel noriu ka nors gero nuveikti
Tik prasau man atleist, is karto sakau kad sekmadieniais noreciau nerasyti (rasau, kad nepraleisciau ko nors svarbaus)dabar esu moteris su 4 "K":
kuche, kirche und kinder ( virtuve, baznycia ir vaikai) ir + pridedu dar viena "K" -tai kompiuteris!
Ponia mokytoja, as tikejausi, kad pas jus bus dekupazas, nes labai svajojau dekupazinti viska namie Bet mokysiuos visko ko mokysit: na visko, bet kokia pora dekupazo pamokeliu gal pravesit?
karoliukus atradau neseniai , cia , forume. Bet labai patiko biseriaut, gal paskui pasirodysiu, ka esu padarius (nes is prigimties-tai esu labai kukli ) man labai patiko, jusu mokytoja, gintarine apyranke noreciau ir as gal kokiu paslapciu suzinoti
papuosalu-tai daug nesu dariusi ir gal labai nedarysiu, bet kilputes reiktu mokytis ir pafotografuot aisku , taip pat
na va, labai jau daug prirasiau, tiesa, megstu sunis, kepti pyragus ir rankdarbius Prizadu po mokslu iskepti PYRAGA , rimtai as
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O velnias kaip susiveliau
vazonelius kai dekupazuosiu tik siaip pasirodysiu ir klausiu kokio kito patarimo.. nes juk cia PAPUOSALU DARYMO klase ir papuosaliukus su dekupazu kaip jau minejau
gerai, taigi, noriu ismokti apverti akmenukus.. ir kitokiu subtilybiu butent su biseriuku, nes kazko apciuopiamo is jo nesu normaliai darius, apart sagiu, o juk rastu rasteliu, techniku ivairiausiu yra.. kzkp nesiryzdavau..

Na va, paveizesit ir mano vazonus

Sveika, klasioke

P.S. kol kas renkasi vilnieciu saika

kapuchina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Katuke, Pusis, labai malonu susipažinti

Jei yra noro, tai ir dekupažuosimės Nerašiau šįkart dekupažo, nes nesijaučiu tokia profesionali šioje srityje, bet pamokysiu, ko pati moku :)Papuošalų, kilpučių darymo meno tikrai pamokinsiu , akmenų apvėrimo, deja nemoku, o biserio suverimo, kaip Pusis minėjo gintarinėj apyrankej, taip pat pamokinsiu, jei bus noro

Katuke, puiku, kad turi beveik visas priemones, o dažus, manau, laikui bėgant įsigysi Beje, anksčiau siūlydavau įsigyti akrilinių dažų rikinius iš prekybos centrų, kaip Thomas philips ar senukų, bet prieš kurį laiką išbandžiau dekupažui skirtus, ir , turiu pripažinti, su jais dirbti daug maloniau. Tad spęsti tau pačiai, ar pirkti rinkinį ar konkrečią spalvą.
Man patinka tavo vazonai, ypač pirmas, labai meniškai atrodo tas gruoblėtumas, labai originalus priešpaskutinis O rožytės labai dailiai priklijuotos, bent jau taip atrodo O paskutiniam kažko trūksta... gal kokio rašto ar spalvų žaismo... O šiaip puikūs pirmi darbai

Pusis, o tu turi priemonių dekupažui? Ką turi?

katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu labai uz pastebejimus
pirmam vazone, deja, tas gruobetumas buvo toks pats is saves, nes vos ne visus vazoniukus isdekupazavau namie laime dar liko
O tai, kapuchina, ka as tada tavo darbelyje maciau (afrikietiskas verinukas su jaspiu)? sitam.. ka cia padarei? isduok ka padarei, kad apsigavau kazka cia mandrai
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1H8eJS

gal gali pasakyti is kur pirkai dazus dekupazui?

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, dekupazui neturiu nieko (turiu tik NORUS), nes nezinojau ko reikia , o pinigelius bet kam leist-tai nesinori: jau geriau geras priemones isigysiu. Pasakykit, kad nereiktu l.daug vargt-tai gal galiu kur pasiskaityti ka reikia turet
O papuosalams-tai lyg ir viska turiu: replytes, vielutes ir etc.
Turiu ir fotoaparata
Lauksiu rytdienos , kada pradesite pamokeles?
Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Liepos 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasirodo, aš paskutinė pamokoje pasirodysiu (nors kartais vėluoti man išties "sekasi" )

Taigi, esu Živilė. Man 23 metukai. Gyvenu tarp Vilniaus ir Kauno, nors daugiausiai laiko vis tik praleidžiu sostinėje.
Mėgstu skaityti fantastines knygas, taip pat rankdarbius. Labai patinka laisvalaikiu pažaisti su karoliukais ir modelinu. Gaila, kad tam neišeina skirti laiko (ir pinigų), kiek norėtųsi, tad ir tobulėti dar reikia labai daug.
Norėtųsi išmokti gražiau ir įdomiau darbelius suverti, nes kol kas tik paprasti visi mano vėrinėliai. (Labai patinka mokytojos įrėminti medžiai - gal ir jų narpliojimo kelias paslaptis išduos )
Pastebėjau, kad kitos mokinės nori dekupažo, aš jo pamokėlėms irgi neprieštaraučiau, nors kol kas neturiu jokių reikiamų medžiagų Vienintelis dekupažo bandymas buvo ant modelino

Atgal į viršų
kapuchina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galija, malonu susipažinti

Stengsiuos išpildyti jūsų pageidavimus Katuke, kad tikrai ten kieko ypatingo, to tikrai pamokinsiu, o vat tikrai akmenų apverti tikrai nemoku.
Galija, būtinai pamokinsiu tų medelių Kiek suprantu, pati norėtum daugiau papuošaliuku, ar ne? Ar turi priemones papuošalų darymui?

Pasistengsiu kiekvienai skirti dėmėsio ir pamokų

Nesupyksit, jei pamokas pradėsiu rašyti nuo antradienio, tiesiog rytoj 24 val dirbsiu (budėjimas ) ir nežinau, ar turėsiu laiko ir priėjimo prie interneto, bet antradienį jau nuo ryto galėsiu rašyt

Gal šiandien surašysiu ko reikia dekupažui? Pradžioj mokinsimės ant vazonų, tad reikia vazoniuko, pradžiai išmokti gražiai priklijuoti servetėlę labiausiai tinka jau nudažyti, bet ne grazuruoti vazonėliai. Taip pat butelaičiai Tad reiktų susirasti kokią gražią servetėlę su mielu motyvu. Dar reikia pva klijų ir akrilinio lako, ir, žinoma, teptuko ( ne pačio ploniausio, man asmeniškai geriau kietų šerių, bet galima ir minkšto plauko ). Aišku, vietoj pva klijų galima įsigyti specialų lipalą - laką specialiai dekupažui (tada nereikia lako atsyrai pirkti), bet pirmiems bandymams tiks ir pva. Vėliau dar reikės akrilinių dažų. Pradžiai ir, taupant pinigėlius, tinka rinkiniai (dabar kaip tik mokyklinių prekių bumas, tai jų mačiau ermitaže, taip pat būna Thomas philips). O toliau, jei tikrai užsikabinsite, norėsis sendinančio lako, dekupažinio popieriaus ir t.t.

Katuke, kaip supratau, jau susirgusi šia liga ir turi įvairių priemonių, tad tau teks ir pamokėlės sunkesnės Dėl dažų, tai vienus siunčiausi iš internetinės parduotuvės ("senas nauja"s), vienus pirkau "artmanijos" parduotuvėj Vilniuj, o iki "menas sau" dar nedaėjau , bet sakė, ir ten yra. Bėda ta, kad neturėjo norimų atspalvių, bet vis žada gauti Aišku, nepigiai išeina, bet jei gerai apgalvoji ką darysi ir kur vėliau galėsi panaudoti, tai išsirenki universaliai Esu pirkus ir dailės parduotuvėj, bet nepatiko.

Tad užduotis, kas neturi priemonių, tai minimaliai apsirūpinti (servetėlė, pva, lakas), susirasti vazonėlį ir gražų motyvą iš servetėlės, apgalvoti kompoziciją.
Katuke, ar norėtum dekoruoti naują vazoną, o gal paįvairinti raudonąjį?

Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad man papuošalai su dekupažu vienoj elėje pagal norus Dekupažo dar kaip ir nebandžiusi, tai labai įdomu. Aišku tam reikės nusipirkti net vazoną (čia nemanau, kad laisvą rasiu). O to akrilinio lako, kaip kažkur skaičiau, senukuose ir ermitaže galima rasti?

Papuošalams, manau, turiu viską: karoliukų, detalių, vinukų,repliukes (tik jaučiu, kad ant jų, kol nepastebėjau, dramblys buvo prisėdęs ). Bet vielutės trūksta. Įdomu, kokios reikėtų, ir kur gauti? (gal iš floristikos parduotuvių?)

Atgal į viršų
kapuchina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip akrilinio lako yra ermitaže ir pan. patduotuvėse, bet dideliais kiekiais, o mažesniais dailės parduotuvėse arba dekupažo. Apytikslės kainos dekupažo parduotuvėse http://www.artmanija.com/ arba
http://www.senasnaujas.lt/, dėl "menas sau" nežinau. Na, pačios spręskit kaip jums patogiau ir labiau apsimoka.

Vielutę patarčiau pirkti rankdarbių parduotuvėse, būna plonesnės storesnės, tiesiog geriau lanktosi. Iš storesnių labai gerai Gutermann, o plonos būna kaip siūlų ritės, pardavinėja metrais. Nenoriu daryt reklamos, aš perku Trakų gatvėj esančiose rankdarbių ir papuošalų parduotuvėse, ir kitur yra, bet paskutiniu metu neturėjau progos pabraidžioti po miestą ir aplankyti naujas/senas parduotuves.

katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 08:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aisku, kad gerai bus tada, kai laiko turesi
As su mokslais dar po darbo sedziu iki isnaktu, tai kaip nors istaikysiu proga ir parankdarbiaut, kai jau bloga darysis
Kapuchina, as to raudonojo nekeisiu, nes neturiu atitinkamu serveteliu, kurios galetu tikti. na nebent salimoj pardej ka surasiu. na bet vienaip ar kitaip teks pasiieskot nauju serveteliu. vazoneli is senuju liekanu irgi turiu (senieji tarybiniai laikai ).
As kol neturiu akriliniu dazu, dazau su paprastais, t.y. akvarele arba guasu. ar tai labai blogai? o kadangi neturiu ir lako, tai visi vazonai lieka nenulakuoti (kol nusipirksiu). spausiu drauga, kad veztu i senukus
o cia toks siaip pamastymas: jei jau esam visos +- is Vilniaus, tai galesim kada ir gyvai susibegt
reik db pasiziuret ka siulo internetines pardes

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos,
aciu uz uzduotis
buvau sian Artmanijoj nubegus, bet kadangi nezinojau dar ko reik-tai siaip paziopsojau:
na ten visko tikrai daug .
Tamsta mokytoja, o galiu as jei negausiu vazoniko-tai kokia skulptura(na tipo drabmbli) "daryti"?
Na sian dar vaziuosiu tada i senukus
Galija, vieluciu daug yra visur. nereklamuosiu, parasyk i az, o gali pasiskaityti, auksarankese"kur nusipirkti"diskusijose.
Katuke, as irgi, jei asiku mokytoja ir kolege nores-tai visai nieko pries psurengti kada meetuka
einu dirbt
Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už patarimus ir nuorodas. Rytoj nosies iš namų nekišiu, nes prisikabino kažkokie virusai ar bakterijos, tai sirguliuoju Bet vėliau būtinai reikės apsilankyti Artmanijoj ir kitur, susirankioti viską. Gal geriau iškart laką+klijus pirkti, nors 100ml atrodo labai mažai, gal tik porai vazonėlių užtektų
Dar norėjau paklausti, gal kaip pabandyman tinka akvarelė (neseniai įsigijau rinkinuką, tai reikėtų išnaudoti )?

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kur koleges dingot ? As jau apsiprekinau:

Mokytoja, nezinojau koki laka pirkti-tai nusipirkau kazkoki: pusiau blizgantis akrilinis lakas .Ar tiks? Serveteles irgi siaip sau, kazko Senukai suprasteje (gerai kad dar vazonams nuolaida)
Rytoj ikelsiu pora savo "darbu", noriu kad mokytoja juos pakomentuotumet
As irgi sian galvojau ka su tais dazais daryt : turiu akvareles daug (bet gal jau sena) ar eit i Toma Philipsa. Tiesa, internetine parduotuve artmanijos-issluota, o va pacioj parduotuvej-tai neatkreipiau demesio i laka
Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niu, Pusis, tikra šaunuolė, kaip pasistengė.
Aš bandžiau šiandien servetėlių ieškoti, bet neradau kokių gražių. Ir vazonėlio neišėjo nusipirkti, nes prie kasų pastebėjo, kad jis be kodo, o laukti, kol pardavėja nupėdins iki lentynos ir pazižiūrės, neturėjau jėgų.
Tad manęs apsirūpinimas medžiagomis darbeliams dar laukia

Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 08:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klasioke katuke niekur nedingo vakar karpiau serveteles, nes laukiu mokytojos, kad pasakytu ar galiu dirbti ne su akriliniais dazais
be to, dar kazkur skaiciau, kad turint baltu akriliniu dazu, juos galima maisyti su kitais ne akriliniais. mitas ar teisybe ?

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 09:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas is pacio ryto,
sedziu su kavos puodeliu ir laukiu pamoku (gal jau mokytoja pailsejo )
Todel dar noriu Katuke taves paklaust: ogi kaip tu renkies serveteles dekupazui? Na as ne apie pati piesini, o kompozicija: juk karpyti jas reikia ir lakus su klijais kokius turi? mate ka vakar nusipirkau
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 10:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pusis rašo:
Labas is pacio ryto,
sedziu su kavos puodeliu ir laukiu pamoku (gal jau mokytoja pailsejo )
Todel dar noriu Katuke taves paklaust: ogi kaip tu renkies serveteles dekupazui? Na as ne apie pati piesini, o kompozicija: juk karpyti jas reikia ir lakus su klijais kokius turi? mate ka vakar nusipirkau

as tai vis bandau dirbti, bet kad kai netas po ranka, tai vis uzlendu per daznai
del kompozicijos, tai pavyzdziui kur mano vazoniukas su rozytem, tai ju servetele buvo baltam fone, tai nudaziau vazoniuka, o rozytes stengiausi kuo arciau soneliu iskirpti. nzn ar pavyko atsakyti i klausima
as priemoniu visu neturiu. turiu tik pva ir guaso bei akvareles. truksta akriliniu dazu ir lako. o vat dabar dar is internetines pardes uzsisakiau sendinimo priemoniu ir patina. tik nzn kaip su jom reix elgtis
kaip supratau sturmavai senukus as ir planuoju ten nukakt sian arba ryt

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 10:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas tas yr-patina? Nezinau dar . Jo, vakar buvau Zirmunu senukuose-tai vazonai issluoti (tipo 20proc nuolaida) . Nusipirkau paprasta molini ir kremini , kazkoki dazyta, bet nelakuota Idomu ar tiks, o dazu dar neturiu ir dar neapsisprendziu kokius pirkt
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

miela klasioke, einu pakopinsiu is tinklapio, bo pati nezinau tiksliai, bijau pameluot tai va ka pavyko ispest:
Nuteptas gaminys įgauna antikinį vaizdą. Patiną naudoti galima ant medzio, keramikos, popieriaus, metalo irt.t ir va, tipo dar sendinant su sendinimo priemonem: Įtrūkimus įtrinti galima patina, specialia pasta.

Niu suzavejo mane, tai ir pajamiau

p.s. nieko konkretaus taip ir nepasakiau

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oho, reik ir man gal pasislkaitinet . Va, ikeliu pora darbu, noriu kad pasiziuretu mokytoja . Dedu mazytes, bet jei blogai-tai padidinsiu. Foto-netvarkytos, kadangi tiesiai is archyvo , o jei mokytoja lieps-tai tada dirbsiu ir prie foto, ne tik prie darbeliu musu

O cia kita:

Mokytoja, patarkit: man kazkodel sukasi vielute, kai suveriu ir uzbaigiu , nezinau ka blogai darau. Ir va dar

kur naudojat tokius uzspaustukus? arba as nemoku, ar dar kazka, bet jie man "atsilosineja" ir verinys krenta Prisipirkau daug ir nezinau ka daryt, kazkokie minksti
Ot mokytojai darbo bus, beskaitant musu "filosfijas", jos belaukiant
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 13:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atejau pasiguot
negausiu sendinimo laku, nes nera sandelyje .. reik bandyt eiti i kita internetine parde paveizet..

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 16, 2008 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ka as tau sakiau . Parduotuves-issluotos. Galiu ryt Artmanijos parduotuvej paziuret, jei nori. Tik pasakyk ko konkreciai ziuret
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 114

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.