In0res klasė III (papuošalų darymas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Sausio 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 08:17    Rašyti temą: In0res klasė III (papuošalų darymas) Atsakyti su citata

Sveikos mano mokinukės: skaiste69, Auryte, aaajurga, liepsnela
Noriu jums prisistatyti: esu Indra iš Kauno man 25m. Mano aistra yra karoliukai, tad visomis žiniomis stengsiuos dalintis su jumis.
Norėčiau kad kiekviena trumpai prisistatytų ir parašytumėte, ką norite išmokti. Taip pat norėčiau pamatyti keletą jūsų darbelių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Vasario 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 10:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, In0re!

Dėkoju, kad apsiėmėt mane mokyti.
Esu Agnė, taip pat iš Kauno. Šiuo metu esu jauna mama, tad galiu daug laiko skirti savo pomėgiams
Iš karoliukų darau įvairius papuošalus (auskarus, vėrinius, pakabukus, apyrankes), ypač mėgstu svarovskius ir stiklą. Veriu su valu, bandau daryti papuošalus grandinėlės metodu, tačiau nemoku gražiai padaryti vienodų kilpučių, kartais nesigauna apdaila. Labai noriu išmokti dirbti su viela, nes su ja mažai draugavau.

Nors papuošalų pridariusi daug, tačiau mažai pati jų teturiu - vis kam nors padovanoju.
Pirmuosius savo bandymus sudėjau į "Mūsų darbelių" temą http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=444, kitus nufotografuosiu ir įdėsiu ten pat.
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 17:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika liepsnela, malonu susipažinti. Tavo papuošalai labai puikus, žinoma yra kur tobulėti, bet iš esmės, man labai patiko.
Manau tikrai išbandysim verti ant troselio ir vielutės, darbai labiau su forma bus.
ir norėjau paklausti, kokius įrankius turi? Ar turi vielutės? smeigtukų?
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 19:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu trejas replytes: apvaliais galais, kirpti vielai ir suspausti.
Priedais ir pasirūpinau - parsisiunčiau įvairių smeigtukų, troselio, spaustukų ir rasčiau savo dėžutėj.
Vat su viela ne kokie reikalai - jos turiu, o kokio storio nezinau. Pirkau labai senai, kai atradau šį forumą, o pakuotę išmečiau. Reiks nuvažiuot į Hipermaximą ir palyginimui nusipirkt naujos.
Gal dar ką reikia įsigyt? Karoliukų? Svarovskių? Akmenų?
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tai puiku, kad jau turi nemažai inventoraus mokymuisi. O akmenukų, ar sw jau pačiai spresti iš ko norėsi daryti, manau rinkis tokius karoliukus kurie pačiai būtų mieli ir norėtum nešioti padarytą papuošalą. O vielos stori, maždaug apytiksliai ir iš akies gali nusistatyti, aš paprastai dirbu su 0,6mm, tai ji lanksti, bet tuo pačiu ir tvirta.

Beje tavo darbeliai jau senokai įdėti į forumą, gal turi kažką naujesnio parodyti?

Vėliau sudarysių sarašą ko mums reikės mokymuisi, bet jei šiek tiek jau esate susidūre su papuošalų darymu manau kaiką jau tikrai turėsit ( aš čia ir kitom mokinukėm sakau)
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turėt tai turiu. Dariau apskritus metus, o fotografuot kažkaip pamiršdavau... Beje ir dėti buvo gėda, nes toookių grožių čia prisižiūrėjau, o savi darbai labai prasti prieš juos atrodė.
Šiandien padariau naujas nuotraukas, apdirbsiu šiek tiek ir įdėsiu
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niekada nereikia gėdintis, kaip tik reikia dėti kuo daugiau, tai tuo pačiu sulaksi gerų žodžių ir kritikos, o kritika yra gerai ir jos visada galima pasimokyti ir ateityje daryti mažiau klaidų.
Beje mačiau moki verti burbuliukus, ar sunku buvo išmokti?
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai lengva, čia mano "arkliukas". Pirmieji mano papuošalai buvo vien iš burbuliukų.
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 20:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va kaip puiku, mano megstamiausi papuošaliukai iš burbuliukų.
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 21:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika in0re,

labai smagu kad pagaliau pradesim mokytis

prisistatau:
Vardu as Aurelija, taciau visi vadina Auryte, taip nuo vaikystes like, nelabai man vardas mano patiko.. man 20metu, turiu maza dukryte, bet patikekit ji maza tik pagal amziu... abžora mano
siandien atsventem 6menesiukus
karoliukais susizavejau vaikystej, taciau tas susizavejimas ir isbleso, na zinoma tam kart, visai nesenai prisiminiau savo aistra, ir vyro pastumeta vel pradejau bandyti daryti, na ir gaunasi gi man kazkaip. darau apyrankes, verinius, auskarus, sagiu ar plauku sektuku dar nebandziau, nors ruosinius ir tam turiu
dirbu su viela, vinutemis, troselius, valo nelabai pripazystu, na nebent reiktu koky burbuliuka is karoliuku daryt

kas liecia verinius is vielos, esu jau dariusi, ir ne viena pardavusi, taciau pati matau kokios jos nevienodos yra tos kilputes nors jau patobulejau nuo pirmuju darbu

dabar turiu mergica savo maitinti tai darbeliu nekelsiu cia, jei tamsta mokytoja rasite laiko pas mane parase yra nuoroda i mano darbelius labai kvieciu pasiziureti, ten nuo pirmuju ir iki naujausiu

o dabar mano pageidavimai jums,
1. noriu ismokti daryti kilputes graziai, vienodai
2. kekiniu auskarus daryt
3.taip pat apyrankes, verinus kai ant grandineles yra kabinama daug karoliuku, tikiuosi suprantamai parasiau
4. karoliuku derinimo subtilybiu
5. seip visko ka mokate pati, pradedant auskarais baigiant nezinau... sagemis.. ir kad padetumet atrasti savo stiliu, man labai labai reikia kritikos, pagalbos ir seip patarimu

Jei pazadate pasistengti mane viso sito pamokyti, pazadu atiduoti Jums visa savo laisva laika

in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika prisijungus Auryte
Visus tikslus kuriuos išvardiai būtinai pasistengsiu išmokyti, dėsiu įvairią medžiagą kaip pati gaminu ir taip pat iš interneto, tačiau vien informacijos jums neužteks turėsit įdėt ir daug darbo, tik tuomet ir matysim visus rezultatus. Kaip aš sakau visada yra kur tobulėti.
Auryte tavo darbeliai man labai patiko, tikrai labai gražūs, kai kuriuos ir pati mielai nešiočiau.
Abi rašėt kad sunkokiai su lygiom kilputėm, tai sulauksim dar kitų mokinukų ir jau užduosiu namų darbų, turėsit padaryt daug kilpučių, kas, kaip, konkrečiau parašysiu rytoj, kai pradėsim jau mokytis.
Beje mergaitės, galim apsikeisti skype kontaktais, gal bus lengviau bendrauti, kai darysim kokį darbeli.
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, gerbiama mokytoja, papildžiau savo darbelių kolekciją.
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 14, 2008 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

visiskai sutinku, tobuleti visada yra kur
labai laukiu namu darbu, stengsiuos is visu jegu

savo skype parasysiu i az

in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, skype jau jus pakviečiau, galėsim nevaržomai bendrauti. Beje smagu kad esat mamytės, turim visgi daugiau nei karoliukai bendrų interesų.

Agne, pažiūrėjau tavo naujuosius darbelius, tikrai puilūs, tačiau norėtusi kitokių nuotraukų, šitos matau fotografuotos buvo vakare prie šviesos ir su blykste. Tai tau bus toks mažas namų darbas, reikės bent vieną darbeli nufotografuoti diena prie natūralios šviesos ir nenaudok blykstės, bus natūralesnis darbelis, nebus toks išdegęs. Kaip tiksliai fotografuoti yra šiame forume pamokėlės, jei nerasi galėsiu įmesti nuorodėle, ten daug gerų patarimų.

Auryte tavo nuotraukytes dar apžiūrėsiu atidžiai vakar permečiau tik šeip akimis į darbelius ir paskui parašysiu kas man klūva nuotraukytėse.

Taiva dabar jau namų darbelis jums abiejoms. Reikės iš vielutės išlankstyti daug kilpučių, galite padaryti ilgus karolius, galite tiesiog šeip lankstyti, rezultate norėčiau matyti jūsų kilputes, kaip jos patobulės.
Štai kilpučių lankstymo pamokėlė, ji čia paimta iš šio forumo:
http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=193
Viską stenkitės daryti pagal paveikslėlius ir pamatysit turėtu gautis tikrai puikios kilputės.
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 10:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas mokytoja

ziuriu nuoroda idejot del kilpuciu, na ja as jau kuris laikas vadovaujuosi, taciau nelygios gaunasi todel, kad vis nepataikau kiek pasilikt vielutes gal reikes su cm matuotis neturiu to mieruoklio, ar kaip jis ten, kut galima uzsifoksuot kazkoki tais atstuma
tai va o kilputes darysiu ant paprastos cinkuotos 0,8 vielos, nes savo gutermano gaila

in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auryte ok daryt iš tokios vielutės tai daryt didesnes kilputes, nes iš tokio storio vielos mažos nalabai bus dailios. O tą atstumą aš asmeniškai maždaug iš akies nusistatau tai būna apie 8 mm, tiesiog kuo daugiau jų darysi, tuo labiau tobulėsi, vis bandyk ir bandyk, tikrai bus rezultatai.
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 11:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ok, tai ir keliauju daryt
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

matau dar pora mokinukiu neprisistate net
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, matyt gal mokslus kremta, gal vakare prisijungs.
Čia mes mamos tik turim galimybe sėdėt visą dieną.
Atgal į viršų
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man kaip ir Aurytei ta pati problema. Vadovaujuosi šita nuoroda jau seniai, nu bet niekaip neišeina
O dėl nuotraukų - bandysiu, tik pas mus butas tamsus. Einu vyro fotoaparata paimsiu, gal geriau nuotraukos iseis
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

liepsnele as galiu pasakyt kaip as fotkinu, nors mano nuotraukos toli grazu ne pacios geriausios, bet mano nuomone svarbiausia kad darbelis butu aiskus ir ryskus. taiva pasistatau prie lanogo lyginimo lenta, jei imanoma tai geriau i vakarus, ir fotkint geriausia pirmoj dienos pusej ( cia man taip fotografas aiskino ) geriausia yra debesuota diena. tai va ant lyginimo lentos pasiddu vystimo lenta , nugara i visru, tada placiau gaunasi, toliau dauguma lyginimo lentu turi toky "virbala" laidui prilaikyti, tai va as jy pasikeliu ir uzsimetu medziaga tuomet gaunasi ir pagrindas ir fonas, na o jau tada fotkinu, padarau betn po 10 foto kiekvieno darbelio, o po to geriausia apdirbu su picasa, nes photoshopu nemoku naudotis :P nors turiu. gal mokytoja nesupyks, as tik patirtim pasidalinau
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už patarimus , būtinai pasinaudosiu
Mano fotoaparatas biški pakleręs, o kito nelabai aš imu, nes per daug funkcijų man ten
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pas mane olimpusas 700, taip kad ir nieko gera, bet ka darysi, reik kazkaip is padeties suktis
Zagnė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 12:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmasis bandymas:

Paskutinį kartą redagavo Zagnė, Pir. Rugsėjo 15, 2008 13:16. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 15, 2008 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o dabar ne i tema, va ka issiaiskinau, kad in0re ir liepsnele abi gimusios geguzes menesi, o va kas idomiausia , skaiste69 ir aaajurga gimusios kaip ir as gruodzio menesi, skaiste69 12diena, o mes abi su aaajurga 11diena kaip jums tokie sutapimai, beje ir gruodis ir geguze ir "G" raides
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 115

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.