„Jau pabiro parke kaštonai...“
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
bububla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi kiek daug gražių darbelių ir dalyvių nemažai. Pasirinkti tikrai yra iš ko.
azafata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 22:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ogo kiek dalyvių šaunu ir darbeliai šaunūs sėkmės
Kisa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai, kiek darbelių, o jau kokių gražių Taip sunku užbalsuoti tik už 5 Rinkau rinkau ir vis perdaug vos prabalsavau Kad galėčiau, rinkčiau visus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai super kai kurie, 5 geriausius išsirinkau labai lengvai. Daug, ir visi tokie įvairūs... Šaunuolės merginos
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 22:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yra labai gražių darbų, 5 išrinkau nesunkiai, bet vietas jiems skyriau sunkokai . Bet matosi kiek daug darbo ir pastangų įdėta - viskas sužavėjo .
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 26, 2008 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man atrodo, kad sis konkursas prasciausias. daug darbeliu rodos daryti visai ne konkursui. nesakau, yra ir geru darbu - uz juos ir prabalsavau.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
azafata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2007

1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 09:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naca, tikrai kai kurie darbeliai paimti tiesiog šiaip ir įdėti, bet didžioji dauguma man atitinka temą..
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 10:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Eina sau kiek grožybių Visi darbeliai iš tiesų labai jau gražūs, bet aš balsavau už tuos kurie atitiko konkurso tema SĖKMĖS merginoms. O kada bus paskelbti rezultatai?.. Man labai įdomu pažiūreti kuris darbelis laimės
ashariuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 10:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man taip pat labai smagu pamatyt kiek grožybių mergaitės dedikavo rudeniui , tačiau manau teisingiausia prabalsuot už tuos, kurie akivaizdžiai buvo kurti šiam konkursui - pati taip ir padariau .
Atgal į viršų
Greta N.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu tau ashariuks Pati taip pat kuriau butent siam konkursui
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ewa_lowe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o galit pasakyt kaip balsuot ? as nuejau y KONKUSAI bet nematau kur man balsuot...
Atgal į viršų
bububla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 12:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Apačioje visų darbelių yra skiltis "Balsavimas".
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na aš balsavau už darbelius kurie atitiko tmą ir dar buvo gražiai pateikti...kai kurių nuotraukų dydis mane tiesiog nervina.... negi negalima normaliai padaryt?
Vilcinsk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 15:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na visos stengėsi ir pasielgė kas kaip supranta, mums tereikia įvertinti.. Juk kiek žmonių tiek nuomonių ir fantazijų..
Žodžiu visos labai gabios ir šaunios

Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 16:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prabalsavau už rudeniškus darbelius

Tik nesakykit, kad darbeliai tokie ir tokie. Konkursas bendras, pradedančios dalyvauja dar su didesniu entuziazmu Taip kad tik skatinu tokias dalyves

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 16:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ne darbeliai visi gražūs tik kai kurie mano numuone nerudniški bet čia mano asmeninė nuomonė.... bet nuotraukos....................
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sutinku su Idommi, mano nuomone, kiekvienas ta rudeni supranta savaip. Tiesa, gugile, neisizeisk, bet ir pas tave nuotraukos ne idealios
Atgal į viršų
ashariuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaičiukės nesipykit , galbūt kažkam pritrūko įgudžių tiek fotografuojant, tiek apdirbant foto, tačiau jie ateina su laiku . Tad jei dabar kas kam ir nelabai gavosi - kitąsyk viskas bus daug geriau
Atgal į viršų
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 17:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kada bus paskelbti konkurso rezultatai?
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 17:19    Rašyti temą: Re: Rudeninis konkursas "Jau pabiro parke kaštonai...&q Atsakyti su citata

Rosemary rašo:

Už gražiausius darbelius balsuosime 2008 10 26 – 2008 11 02

brigitule, lapkričio 2 dieną.
Atgal į viršų
gugile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indruciukas rašo:
Tiesa, gugile, neisizeisk, bet ir pas tave nuotraukos ne idealios

matau mane ne taip supratot aš ne apie idealumą o apie jų dydį ar čia tik vienai man tokūias milžiniškas kai kurias rodo....

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprasau tokiu atveju. Keista, man visas nuotraukas atidaro normalaus dydzio, tik pirmosios trys atrodo atsidaro ne tam issokanciam langelyje.
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ne tau vienai ir man kai kurios nuotraukos per dideles, bet ju nedaug, kelios.
su tom foto jau ne pirma karta klausimas iskyla, nes kai pvz buna pasalinta foto, tai man ja rode normaliai, o moderatores paraso, kad per dideles. cia matyt, kompas kiekvienas kitaip formata supranta.

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
auksine_aura
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 18:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

daug graziu darbeliu taciau kai kurie man labiau primine ziema ar vasara taciau tai tik mano nuomone seip buvo sunkoka isirinkti is tokios daugybes graziu darbeliu
Emilyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 27, 2008 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu va ir as atidaviau savo balsa siaip kazko ypatingo ir issiskiriancio tikrai nemaciau,bet aisku svarbiausia kad mergaites dalyvavo ir jau tuo jos visos nugaletojos,saunuoles

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 36

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.