PAPUOŠALŲ DARYMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ji aplinkui noriu juostele „apsiūti“ ?
(atleiskit už tiek klausimų)

in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Sausio 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 21:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

brigitule rašo:
O ji aplinkui noriu juostele „apsiūti“ ?
(atleiskit už tiek klausimų)

Tuomet siūlyčiau pasidaryti pagrindą ir apsiūti juostelę, pritvirtint prie perforuoto pegrindo, kad būtų standesnė sagė, dar padekoruoti su karoliukais prie juostelės ir per vidurį klijuoti kamėją.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
brigitule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugpjūčio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prie tokio disko:
http://www.rankdarbiai.com/catalog/popup_image.php?pID=565 ? Bet jie apvalūs, o kamėja kiek pailga, ar nesimatys pagrindo išsikišimo toje vietoje kur kamėja siaurėjo?

in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 23:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

brigitule rašo:
Prie tokio disko:
http://www.rankdarbiai.com/catalog/popup_image.php?pID=565 ? Bet jie apvalūs, o kamėja kiek pailga, ar nesimatys pagrindo išsikišimo toje vietoje kur kamėja siaurėjo?

Taip ant šito pagrindo siūlau, ant to pagrindo reiktų uždėti kokios medžiagos ar odos, tada prie jos (medžiagos ar odos) prisiųti juostelę, tada kamėja ir karoliukai. Na bet čia fantazijos reikalas, aš nemačiusi tavo norimos daryti sagės galiu tik tiek patarti.
Atgal į viršų
xvikutex
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 06, 2008 15:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu daryti ilgus karolius (na tuos, kur bent pora kartų aplink kaklą apsisukt galima), bet nesu tokių rankose turėjusi. ir galvoju, iš ko jie? Jei iš stiklo ar fimo, tai labai sunkūs turėtų būti. Negi iš plastmasinių karoliukų juos daro? (man plastmasė labai pigiai atrodo).
Kitas klausimas panašus. Ar neatrodys prastai ir pigiai, jei iš swarovskių suversiu kokį pakabuką ant valo? gal reikyų pasidabruotos vielutės? Atsiprašau, jei jums pasirodys klausimai kvaili ir dėmesio neverti, žalia aš dar.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 06, 2008 16:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

xvikutex rašo:
Noriu daryti ilgus karolius (na tuos, kur bent pora kartų aplink kaklą apsisukt galima), bet nesu tokių rankose turėjusi. ir galvoju, iš ko jie? Jei iš stiklo ar fimo, tai labai sunkūs turėtų būti. Negi iš plastmasinių karoliukų juos daro? (man plastmasė labai pigiai atrodo).

Kitas klausimas panašus. Ar neatrodys prastai ir pigiai, jei iš swarovskių suversiu kokį pakabuką ant valo? gal reikyų pasidabruotos vielutės? Atsiprašau, jei jums pasirodys klausimai kvaili ir dėmesio neverti, žalia aš dar.

Manau ilgus karolius tikrai gali daryti iš stiklo, ar iš fimo, va būtent iš jo tikrai nebus sunkūs, nes fimas lengvesnis už stiklą. Sunkūs būtų karoliai jei darytum iš didelių akmenų, bet ir tai manau nebūtų tokie sunkūs, kad negalėtum nešioti. O plasmasinių karoliukų būna visokių, yra ir nepigiai atrodančių, bet tokių ir kaina būna didesnė nei stikliukų.

O kokį būtent pakabuką nori suverti? Nes vieniems tiks valas, kitiems reikia vielutės.
Atgal į viršų
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 06, 2008 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal žinote kaip padaryti tokį http://i304.photobucket.com/albums/nn197/pooke_baisute/6235.jpg darbelį ir ant ko verti?
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje AIM adresas
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 07, 2008 14:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

isterija rašo:
Gal žinote kaip padaryti tokį http://i304.photobucket.com/albums/nn197/pooke_baisute/6235.jpg darbelį ir ant ko verti?

Verti tokį reiktų ant valo, o konkrečios scemos reiktų ieškoti schemų temoje. Ar tiesiog gerai įsižiūrėk į darbelį ir bandyk variantus be shemos
Atgal į viršų
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje AIM adresas
emilitė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu absoliuti naujokė ir net nežinau ko reikia papuoalų darymui ir nuo ko pradėti
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

emilitė rašo:
esu absoliuti naujokė ir net nežinau ko reikia papuoalų darymui ir nuo ko pradėti

Pradziai siulyciau paskaityti sia tema.
http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=5
Cia yra parasyta nuo ko pradeti.
Atgal į viršų
vandeniuk?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 18:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, aš esu nuajokė papuošalų daryme iš karoliukų. Esu pabandžiusi kartą suverti iš karoliukų apyrankę, bet pradžia gavosi visiškai prastai tad, net nebevėriau toliau.Tad norėčiau sužinoti kaip gerai suverti apyrankę su raštais
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vandeniukė rašo:
Laba diena, aš esu nuajokė papuošalų daryme iš karoliukų. Esu pabandžiusi kartą suverti iš karoliukų apyrankę, bet pradžia gavosi visiškai prastai tad, net nebevėriau toliau.Tad norėčiau sužinoti kaip gerai suverti apyrankę su raštais

Manau pirmiausia reiktų pasipratikuoti išmokti verti pagal scemas, jas suprasti, reiktu pasipraktikuoti verti šeip raštą, tada, kai jau bus aiškiau pagal scemą, manau išeis ir apyrankė.
Visokių scemučių yra čia http://www.auksarankes.com/forumas/viewforum.php?f=26
Atgal į viršų
vandeniuk?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 20:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš gan pakankamai suprantu schemas tik galbūt aš ne taip viską paaiškinau ( atsiprašau už tai ) Aš manau, kad mano technikos gali būti neteisingos arba įrankiai...
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vandeniukė rašo:
Aš gan pakankamai suprantu schemas tik galbūt aš ne taip viską paaiškinau ( atsiprašau už tai ) Aš manau, kad mano technikos gali būti neteisingos arba įrankiai...

O kokios yra jūsų technikos ir įrankiai, ką naudojat?
Atgal į viršų
vandeniuk?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš bandžiau rankiniu būdu, kai yra padaromas pirmasis karoliukas (specialei apvyniojamas pirmasis karoliukas) ir tada užveriami kiek reikia karoliukų. Antrai eiliai užveriamas vienas karoliukas tada dar kartą iš vidinės pusės perveriamas pirmos eilės paskutinis karoliukas ir tada dar kartą antros eilės pirmas karoliukas ir t.t. Kai pabaigiama antra eilė sutvirtinant perviariama visa pirma eilė ir sugrįžtama perveriant ir sutvirtinant visa antra eilė.
Naudojau adatą, siūlą ir karoliukus.
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vandeniukė rašo:
Aš bandžiau rankiniu būdu, kai yra padaromas pirmasis karoliukas (specialei apvyniojamas pirmasis karoliukas) ir tada užveriami kiek reikia karoliukų. Antrai eiliai užveriamas vienas karoliukas tada dar kartą iš vidinės pusės perveriamas pirmos eilės paskutinis karoliukas ir tada dar kartą antros eilės pirmas karoliukas ir t.t. Kai pabaigiama antra eilė sutvirtinant perviariama visa pirma eilė ir sugrįžtama perveriant ir sutvirtinant visa antra eilė.
Naudojau adatą, siūlą ir karoliukus.

Čia manau daugiausia reikia praktikos, nes iš pirmo karto tikrai ne visiems pavyksta, jūsų aprašymą įsivaizduoju taip maždaug, pati tokių apyrankių nesu darius, mano žinios tik teorinės, bet kiek įsivaizduoju tai veriant taip su adatą reikia laikytis lygumo, galbūt ir naudojamas siūlas turėtų būt storesnis, o gal dar pamėginkit visą šitą suverti ant valo, gal bus standžiau nei siūlas.
Atgal į viršų
vandeniuk?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už patarimus
Atgal į viršų
panelytux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as noreciauy pradeti kurti papuosalus nuo ko man pradeti ir kokiu reikmenu nusipirkti??
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 15:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

panelytux rašo:
as noreciauy pradeti kurti papuosalus nuo ko man pradeti ir kokiu reikmenu nusipirkti??

Prašau paskaityti kelis mano postus aukščiau.
Atgal į viršų
emilitė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

norėčiau pabandyti susiverti dviejų eilių apyrankę, bet nežinau kaip taisyklingai verti karoliukus
Atgal į viršų
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

emilitė rašo:
norėčiau pabandyti susiverti dviejų eilių apyrankę, bet nežinau kaip taisyklingai verti karoliukus

O kokią būtent norit apyrankę susiverti iš kokių karoliukų? ir kaip suprast taisiklingai nežinot kaip verti? Gal scemos kokios nesuprantat?
Atgal į viršų
sunshine969
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 12, 2008 03:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba, gal galetumete imesti keleta nuorodu, kaip pasidaryti sage su tokiu disku. Nusipirkau ju ir karoliuku, turiu ideja, bet nzn, nuo ko pradeti .
Isnarsiau foruma, bet nieko neradau.
Aciu.

Atgal į viršų
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 12, 2008 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labą vakarą norėčiau paklausti ant ko reikia verti štai tokį http://www.beadjapan.net/chainofhearts_inst.html darbelį? Ant valo?
in0re
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 12, 2008 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sunshine969 rašo:
Laba, gal galetumete imesti keleta nuorodu, kaip pasidaryti sage su tokiu disku. Nusipirkau ju ir karoliuku, turiu ideja, bet nzn, nuo ko pradeti .
Isnarsiau foruma, bet nieko neradau.
Aciu.

Nuorodų reikia ieškoti, pati aš asmeniškai nežinau, bet pabandysiu paieškoti, bet sakot turit įdėja, jei jau idėja yra tai manau bus be problemų ją įgyvendint, pasidalink idėja, bandysiu padėt.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 237

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.