PAPUOŠALŲ DARYMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
labai noriu patarimo. Kaip tokiam pakabukui:
http://www.karoliukai-akmeneliai.lt/product_info.php?cPath=63_131_52_498&products_id=5869
(laso formos, kai skylute horizontali) padaryti laikikli? Arba koki pirkti? Arba gal tiksliau butu, koks turetu buti tokios formos pakabukui laikiklis, kad galetu uzkabinti ant karoliuko su kilpele?
Tikiuosi aiskiai paklausiau

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 18:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Parašiau postą papuošalų pradžiamokslyje, prie įrankių, bet ten niekas neatsako. Gal tada galėsite čia man patarti?
Kad visko neperrašinėti, įdedu savo posto nuorodą.
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=136&start=950
Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 16 Rugsėjo 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

E-Asta, tokiems lašiukams gana sudėtinga rasti smulkių paprastų laikiklių - dažniausiai būna per dideli. Gali bandyti pritaikyti štai tokius:
http://www.karoliukai-akmeneliai.lt/product_info.php?cPath=22_124&products_id=18197
bet ir šie spėju bus didoki pagal akmenuką. Ieškok kuo mažesnių.
Aš mėgstu tiesiog apvyniot skylutę vielute štai taip:

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1) 2009 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

greita rašo:
Man tai gan sudėtinga Ice Resin technologija...

šitie auskarai su gelytėm , kaip ir aukščiau panašus papuošaliukai , ne dervos (ice resin) liejiniai , tai paprastai sakant ,stikliniai , o gal net plasmasiniai "paruoštukai" įklijuoti į auskarų remelius , na panašiai , kaip kokie kabašonai , manau , nugarėlė tų "paruoštukų" neskaidri , tai ir didelio poreikio skaidriems klijams nėra , beje skaidre epoksidine dervą galima naudoti ir įvairiems priklijavimams kai yra peršviečiamumas

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agneciuke, pradžiai šitiek įrankių tikrai nereikia. Užteks smailianosių ir kirpimui. Tokios detalės kaip užsegimai ir kepurėlės - tai tik tavo pasirinkimas kiek ir kokių naudosi. Ir troselio manau užtektų tik vieno ar dviejų storių.
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 24, 2013 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:

aciu uz atsakyma

E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 25, 2013 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

timari rašo:
E-Asta, tokiems lašiukams gana sudėtinga rasti smulkių paprastų laikiklių - dažniausiai būna per dideli. Gali bandyti pritaikyti štai tokius:
http://www.karoliukai-akmeneliai.lt/product_info.php?cPath=22_124&products_id=18197
bet ir šie spėju bus didoki pagal akmenuką. Ieškok kuo mažesnių.
Aš mėgstu tiesiog apvyniot skylutę vielute štai taip:

ir vis tik turiu dar klaisimą: Ar taip viekutei apsukti yra kokia spec tehcnologija (jei taip, tai kaip vadinasi, kad info ieškoti) ar tiesiog suki ir tiek? ir kaip vielos galiukus paslėpti?

Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2013 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, turiu tokiu kablikų auskarams, gal galite man paaiškinti, kam tos skylutės? suprantu akutėms įklijuoti, bet dar ten toks stripelis matosi, tai kad klijuoti nera kaip....

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
RingaileR
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 05, 2013 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smileja - jei gerai suprantu ant to stypelio turi "pamauti" karoliuka ar is modelino pagaminta kabosoniuka bet gali but kad klystu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2012 metai (Suma: 1) 2012 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 08, 2013 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smileja, yra perliukai su pusiau pragrezta skylute, jie geriausiai tinka
nors gali ir is modelino pasigaminti kaip Ringaile sako.
Ant greicio stai toki varianta radau
http://www.firemountaingems.com/itemdetails/H201690JC

ievagvo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2013 21:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, as esu dar tik pradedancioji ir stai mano pirmieji auskariukai, norejau paklausti dvieju klausimeliu kurie mane domina. Tai pirmasis apie auskariuko judejima, nes maniskiu karoliuku skylutes yra didesnes tai jie gali judeti ar nereiktu man ju kaip nors pritvirtinti ? o antrasis, tai apie mazus kaspinelius, jus juos pacios pasidarot ar perkate ? jei pacios darote, tai galetumete isduoti paslapti apie tai ?
Atgal į viršų
Erika J
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 17, 2013 16:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Norejau paklausti kaip daryti medžius iš karoliuku.

Šiaip kitus darbus iš karoliuku daryti moku, bet medžius dar nedariau
Atgal į viršų
lusana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 18:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba,
Klausimeli turiu kaip tai padaryta. Kas idomiausia per google vaizdus man ismeta, kad yra atsakyta i sita klausima butent sitoje temoje, bet as ja visa perejau ir neradau. Ar cia klijai?
Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 03, 2013 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo, kad jie briaunuoti Gal stiklo karoliukai? Ar plastmasės? turi būti lengvi. O nuo ko čia šitą dalys? Nuo vėrinio?

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
lusana
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Balandžio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 12, 2013 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

cia auskarai, as suprantu kokie cia karoliukai, bet ant vielutes ar jie priklijuoti ar kaip kitaip pritvirtinti. Skolinuos moonlight foto. Ji maciau tokius daro.

Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 12, 2013 19:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad užverti, tada lašiukas kliju įlašintas į karoliuką, ir priklijuota.

Draugaukime facebook'e!
Atgal į viršų
timari
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 12, 2013 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ievagvo rašo:
Sveika, as esu dar tik pradedancioji ir stai mano pirmieji auskariukai, norejau paklausti dvieju klausimeliu kurie mane domina. Tai pirmasis apie auskariuko judejima, nes maniskiu karoliuku skylutes yra didesnes tai jie gali judeti ar nereiktu man ju kaip nors pritvirtinti ? o antrasis, tai apie mazus kaspinelius, jus juos pacios pasidarot ar perkate ? jei pacios darote, tai galetumete isduoti paslapti apie tai ?

Jeigu karoliuko skylutė plati, reikėtų virš karoliuko dėti mažesnius metalinius karoliukus arba daryti uždaras kilputes.
Štai kaip čia:
http://www.auksarankes.lt/straipsnis/pasidaryk-pati/auskarai-su-uzdara-kilpute

agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 21, 2013 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mano mielosios auksarankės. Tikiuosi visos neišsibėgiojot ir galėsite man patarti, pakritikuoti mano darbelius. Esu visiška, nu visiška pradžiamokslė papuošalų gamyboje. Pagrinde užsiimu nėrimu bei mezgimu. Noriu čia jūsų teismui įdėti porą darbelių. Jūsų nuomonė bei patarimai man labai reikalingi.

Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 01, 2013 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Matau visos auksarankės tikrai atostogauja
Atgal į viršų
Kristaliukė.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 07, 2013 12:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip naujokei tai SUPER Aš irgi neseniai pradėjau šią veiklą, bet man gražu Labai patiko, kad kilputės lygios ir gražios Spalvos gražios parinktos Nebus ilga nuomonė, nes neturiu prie ko prikibti
Atgal į viršų
avuu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 23, 2014 16:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergaites, gal kas zinote kur galeciau gauti tokiu auksiniu karoliuku??)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Aldona Urbaitienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 28, 2014 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu mokytis verti žgutą , kur galima pasižiūrėti pačią pradžią. Ačiū
Aldona
Atgal į viršų
Jupra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 28, 2014 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2328
SĖKMĖS
Atgal į viršų
jutute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 29, 2014 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal galit patarti kai pasidaryti tokį papuošalą, su kuo liną stangrinti.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=843057892390216&set=pcb.843058235723515&type=1
Labai laukiu atsakymo, ačiū....
Atgal į viršų
nikoletė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 07, 2014 16:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

s

Sveikos, auksarankės, gal kuri turi nuorodą apie karoliukus su dviem skylutėm ? pasidalinkit žiniomis...bent jau kur ieškoti informacijos pasufleruokit ...ačiū...ir labai laukiu atsakymo...
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3637

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.