ŠILKO TAPYBA
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras panike, man iškilo toks gan kvailas klausimas, bet labai svarbus. Norėčiau paklausti kokios temperatūros turėtų būti lygintuvas, kad užfiksuotų kontūrą ir dažus? Nelabai užtikrinta esu, todėl klausiu, kad neliktų jokių neaiškumų...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
panikė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 19 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 27, 2011 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika

jeigu lygintuvas nekvailiojantis, suk ant maksimumo, tik svarbu per daug vienoje vietoje neužsibūti lyginant, kad nepasviltų, aš dar lyginu tarp dviejų medžiagos skiaučių, kad apsidrausti irgi šiek tiek. Šiaip visur nurodo, kad medvilnės režimas reikalingas, o tai lygintuvuose ir būna aukščiausias režimas, kiek žinau
Kažkada lyginau nenustačius ant aukščiausio, ir tai buvo vienintelis kartas, kai paskui plaunant dažai išbluko labai stipriai, nors lyginau atrodo ir ilgai labai.

rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Sausio 29, 2011 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju už atsakymą. Bet man iškilo dar vienas klausimas. O tai reikia kiekvieną kartą skalbti ta prasme iš karto, kai nuėmi nuo rėmo? Aš irgi lyginau savo pačią pirmąją skarelę per medžiagos skautę ir tai pat ant aukščiausios temperetūros . Bet jos neskalbiau, kadangi ji buvo pirmoji skarelė tai ir klausiu ar reikia skalbti, nes turiu jau porą prašymų tai, norėčiau, kad viskas būtų kaip reikia...

Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Sausio 29, 2011 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali ir neskalbti iškart, nieko nuo to iš esmės blogo nebus, tiesiog taip vat ir sužinai, ar dažai tikrai užfiksuoti ar ne. O tai svarbu atiduodant kitam žmogui, kad neatsitiktų taip, kad kažkas vis vien panešiojęs anksčiau ar vėliau skalbs ir paaiškės, kad dažai vis dar blunka. Be to, išskalbus truputį suminkštėja medžiaga, išsiplauna jeigu būna likęs specifinis dažų kvapas (kurį pvz. mano mama ypač jaučia, nors aš nelabai ) ar kontūras bespalvis (jeigu su juo dirbi, tai skalbti tikrai būtina ) ir tikrai smagiau skarelę pradėt nešiot po skalbimo, bent jau man
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aišku. O skalbimui reikia naudoti kokias nors skalbimo priemones?

Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia naudoti tokias priemones, kurios skirtos švelnių audinių - šilko, vilnos - skalbimui, pvz. kaip Perwoll.
Esu radus ir patarimų skalbti šilką su plaukų šampūnu ir minkštinti irgi plaukų balzamu, bet pati šito nemėginau.

rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LABAI ačiū už atsalymus .

Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 30, 2011 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prašom sėkmės kūryboj!
orfi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 17, 2011 12:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

noreciau nupiesti pieva su gelem ir melynu dangum. Bandziau issivaizduoti koks turetu buti eiliskumas ir susiduriau su problema: geles (raudonos) jei jas paisyciau ant pievos...tai jau maisytusi spalvos, o jei pirmiau jas, tai kai paisysiu pieva bus labai sunku apie tas geles apeit. O jei geliu vieta uzdazyciau su gutta? Tai tada gaunasi, kad reiks plaut visa piesini, kad nusiimtu gutta ir galeciau padaryt raudonas spalva...
kaip toki darbeli padaryt?
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 17, 2011 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika orfi. Na, nebūtina gėles paišyti ant pievos, gali naudoti kontūrus, o su kontūriniu dažu išpaišius viską, spalvas atskirai gali tepti, ir sluoksniuoti nebūtina. O jeigu nori, kad nesilietų labai, bet be kontūro piešti, gali ištepti akvareliniu gruntu šilkui specialiu, bet tada taip, reikės aplink gėles vis vien apipaišyt, kitaip ir nesigautų turbūt bet kuriuo atveju, o su gutta ir visu ploto užpaišymu gutta manau neverta vargti tokiu atveju.

Nežinau, ar paaiškinau, nes nežinau, ar gerai klausimą supratau tavo

orfi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 18, 2011 06:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, supratau daug maz As naudosiu grunta.
Uch palinkekit sekmes
Atgal į viršų
orfi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 18, 2011 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nepasiseke
Nupaisiau nerealu dangu, taip buvo grazu, o jis eme ir isziuvo va su tokiais tik didesniais defektais

Nu gerai...galvoju bandysiu dar karta ir nenuleisiu akiu kai dzius, IR NEPAVYKO VIS TIEK kad ir kaip stengiausi braukyt vienodint tas vietas jis man vis tiek taip isdziuvo :( Gavosi nebe dangus...

Kodel taip buna?
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 18, 2011 21:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kodėl taip būna, tikrai negaliu paaiškinti, bet taip, dažnai prie krašto džiūnant susidaro tokie nubėgimai. Paprasčiausia išeitis, nupiešti plonytį kontūrą palei kraštą, jis kažkaip sustabdo tai.
orfi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 18, 2011 22:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu
Atgal į viršų
Liepžiedis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Lapkričio 2010

2011 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Kovo 19, 2011 10:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika žadu daryt 3 didokus paveikslus, bet dažų neturiu daug spalvų, brangiai gaunas viską iš karto pirkt kadangi paveikslai dideli, tai ir spalvų prisimaišyt daugiau reikėtų, kad po to labai nesiskirtų. Bet va, kaip juos laikyt? kažkuo uždengt ar kaip?
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Kovo 19, 2011 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liepžiedi, manau, paprasčiausia į buteliukus, stiklainiukus ar pan. kokius supilstyti, gal senus nuo dažų ar dar nuo ko nors, ir viskas, kažko gudriau labai ir neina sugalvot turbūt, jeigu būtent reikės tau tokių pačių spalvų visiems paveikslams.
deimmik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 13, 2011 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba,
ant silko tapau pirma karta, nes viskas prasidejo nuo to,kad mama uzsimane tapytos skareles ir man beliko sugalvoti,kaip tai padaryti. Viskas pavyko kaip ir neblogai, taciau po skalbimo pradejo luptis auksinis ir sidabrinis konturai. Atrodo, viska dariau gerai, konturus ir dazus uztvirtinau lygintuvu apie 3min ir tik paskui skalbiau ir tai tik su vandeniu. Taciau konturai atrodo kazkokie guminiai ir neuzsitvirtine. Tapiau ant pleveles, kuria itempiau specialiai klijais, tai gal gali buti kazkas negerai del ju? Labai prasau patarkit,kaip reiketu daryt viskas, nes as dar sioje srityje visiskai zalia

Beje, ar turi taip buti,kad konturas atrodo kazkoks tik prilipes,bet visai neisigeres i audini?
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas deimmik įdomu, kokios firmos kontūrus naudojai, nes yra vieni, kurie kiek teko girdėti po skalbimo nusilupa, prastos kokybės tiesiog.
Užtvirtinant reikėtų lyginti tikrai ilgiau, gal kai kada kai kur ir rašo, kad 3 min, bet iš tikro palygink geriau kokį pusvalandį. Kontūrai ir lieka tokie truputį guminiai, jie tiesiog tokie yra, nebent būtų išsiplaunanti gutta. Nors kad atrodo neįsigėrę, tai gal ir trūkumas, galbūt nepakankamai ištemptas šilkas buvo? nes nelabai supratau, kaip šilką buvai išsitempus su ta plėvele ir klijais

deimmik
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

konturas javana firmos auksinis. Kadangi pirma karta tapau ant silko ir neturejau jokio remo,tai dailes parduotuveje man patare nusipirkti specialius klijus,kuriuos uzpurskus ant pleveles galima laikinai priklijuoti silka ir jis isitempia. Baigus darba silkas pakankamai lengvai nusilupa, taciau tikrai nepatarciau niekam taip daryti,nes vietomis silkas nuo pleveles atsoksta,spalva pasidengia nelygiai, o blohoji puse ir lieka kazkokia lipni. Galbut,toks budas butu gerai paveikslams,bet ne skaroms ar salikams
Siaip siandien pradejau nauja darba ir silka jau itempiau su remu,tai akivaizdziai daug geriau ir lengviau viskas gaunasi.
O del lyginimo labai aciu, nes tikrai sito dar nezinojau,galbut dar ir todel man konturas atsoko
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 16, 2011 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Javanos kontūrai tikrai turėtų būti neblogi, aišku, labai norint, pamirkius ir labai pakrapščius, visus galima nukrapštyt ir nutrint. Bet turbūt tada neįsigėrė dėl įtempimo nepakankamo ir per mažo fiksavimo.
Dėl klijų ir aš buvau apsigavusi, esu bandžiusi su jais, tikrai ne tas pats, kaip normaliai įtempus, gal mažesniems ploteliams, storesniam šilkui ir tinka, kai jau nėr kaip kitaip ištempti. Dar svarbu jų ne per daug užpurkšt, nes paskui dažai netolygiai tepasi, nors šiaip patys klijai išsiplauna, bet didesni plotai ir įsitempia labai sunkiai, raukšlėjasi ir pan. Kol nebuvau išbandžius man jie labai geras daiktas atrodė, bet kai išbandžiau tai taip ir stovi nepabaigti.

Patashkyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, ir as turiu klausima...jau pasiskaiciau, kad gutta konturai "nelabai"...gaila, kad turiu ju 4vnt. Kaip supratau: bespalvis turi nusiplauti, o sidabrinis ir auksinis lieka, teisingai?
Ir kaip padaryti, kad konturas tolygiai teptusi, nes spaudziant tiesiai is tubeles jis vietomis storiau uztepa, kitur ploniau...gal yra koks specialus budas?
Atgal į viršų
Patashkyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Alio alio...ar yra cia auksarankiu ?
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 01, 2011 23:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vajej, lyg buvau pasidarius, kad gaunu pranešimus, kai kažkas parašo šitoje temoje atsiprašau, kad nesureagavau.
Kontūrai tokie jau yra, kad reikia įprasti, kaip juos tolygiai spausti, kad linija tolygi išeitų, teptukas tikrai nėra geresnė alternatyva ir šaip alternatyvos tūbelėms nėra kaip ir geresnės pagal mane, belieka įprasti ir įvaldyt jas
o Gutta, sidabriniai ir auksiniai visos skundžiasi, kad išskalbus nusilupa, aš jų užtat niekada ir nesu pati bandžiusi, bet užtat ir kitiems bandyti nepatariu ....

Ausryne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 04, 2011 00:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai atsiprasau,kad kisuosi i ne savo tema,bet ner geresniu uz Java kontura,tas Guta pigesnis gal kokiu litu,bet limpa islyginus ar nelyginus-kazkoks nesusipratimas -viena beda su juo.
Atgal į viršų
panikė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 04, 2011 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ausryne, sutinku su tavim as naudoju tik Javana, bet yra ir kitų neblogų firmų, o limpantis gutta tai gal kalbi irgi apie Javana, bet Gutta, tai yra bespalvį, jis limpa lyginant, bet atsiperka tuo, kad visiškai išsiplauna skalbiant.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 56

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.