ŽGUTŲ NĖRIMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pabodo vis sukti galva ka su tuo zgutu darau ne taip, tad sukelsiu nuotraukas kaip as ji neriu... Viska parodysiu nuo A iki Z...

Stai taip atrode mano karoliukai tik ka suverti...

I pinute suneriu 6 karoliukus...

Is ju padarau ziedeli...

Siula kabinu stai taip...

ir siula istraukiu...

Na ir tada isneriu nauja karoliuka... Cia buvo pati pradzia... O dabar viskas tas pats tik jau nunerus galeli zguto...

Ir mano zgutas gaunasi stai toks...

Tai gal dabar isaiskejo ka darau ne taip? Karoliukus ir siulus rinkau kuo kontrastingesnius kad geriau viskas matytusi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
2*mama
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

2007 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BukSavimi, tai kad sis zgutuko gabaliukas sukasi , kaip ir turetu buti, o anas, kuris zalsvas nesisuka
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wioleta jau isaiskino mano klaida...
As karoliuka isnerdavau tik antruoju siulo istraukimu... Nerdavau kaip zema stulpeli... O pasirodo reikia aki is karto isnerti su karoliuku... Jau pabandziau nerti teisingai, ir viskas gavosi puikiai..
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 21:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as paemiau zguta ir pradejau nerti, pastebejau, kad nuotrauku daugiau nei as darau judesiu.

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
2*mama
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hmmm... turejau viena mokine, tai ji irgi zemu stulpeliu nere, siulai tik daugiau matesi, bet pats zgutas susuktas vistiek buvo, ir cia susisuka... tai kodel zaliais nesisuko?
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 23:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sitas juk minimaliai sukas ir zalias yra siek tiek pasisukes.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
2*mama
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"prioftopinom" truputi
isplauks vyras, ir as vistek pabandysiu... labai jau man patiko tas "neteisingas" gaunasi kaip ndebele, bet jug nerti daug lengviau ir greiciau!

wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man irgi labai patiko as irgi bandysiu buksavimi rasta!

Atgal į viršų
JuoDukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Spalio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 23:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sweikos, siame forume jau senokai lankausi, bet tik dabar isdrysau parasyti.
gude, noreciau paklausti, as tokie uzsegimai kaip as esu padarius pvz sitame komplektukyje atrodo estetiskai? dariau su labai stambiomis replems nes tinkamu nelabai radau. is anksto dekui uz atsakyma
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 06, 2009 00:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as ne Gude, gal nesupyks kad isikisau , bet atrodo net labai nestetiskai jei bandytum pardavinet, nezinia ar klientura liktu patenkinta , pradzimokslyje juk tiek daug info , tam tarpe ir kaip kilputes daryt , kaip sakant tik turek noro mokytis

ir tokiais atvejais jei neturi repliu geriau palaukt iki kol isigysi, negu daryt belekaip o pats zgutas labai grazus

gudė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2008 Balandis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va, per tuos sniegus neturėjau visą parą interneto tai pačios viską puikiai pasiaiškinot
Būk Savimi, užsipatentuok naują būdą. Labai fainas nauja žgutų rūšis
Karolyte, na tikrai nelabai koks užbaigimas. Gal kol neturi replyčių paprasčiausiai su siūlu ir adata pabaik? Pažiūrėk ČIA http://auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=879&postdays=0&postorder=asc&start=75

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ar būtina naudoti tuos irisinius siūlus? Aš jų neturiu šiuo metu, o taip norisi pabandyti žgutus, kad net drebu Man jie tokie panašūs į paprastus nėrimo siūlus.
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 19:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na jeigu pabandymui gali paimti ir kokį storesnį siūlą skirtą siuvimui ar ką nors kita. Mergaitės čia bando ir su valu, ir su siūlu su blizgučiu. Bandyk ir tu

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, Gude, už atsakymą
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 11, 2009 16:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kokio nr. vąšelį geriausia naudoti? Turėjau tokį gana storą, tai nelabai gaunasi, taip laisvai neriasi.
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 11, 2009 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš neriu 0,8 mm. Bet nebūtinai. Pradžioj nėriau 0,7 mm, sulaužiau tai pripratau ir prie dabartinio

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2009 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandžiau daryti ir turkišką, ir paprastą žgutą. Nu niekas man nesigauna Tik susinervinau. Turkiškas gal ir gautųsi, bet kad kažkaip labai laisvai, negaliu nulaikyt. Paprastas žgutas tai padarau pynutę iš penkių karoliukų, sujungiu juos. O kai jau reikia nerti, išvis nieko nebesugaudau kas ten kaip... Vienu žodžiu, dar bandyt ir bandyt. Beje, kaip angliškai žgutas vadinasi? Gal kokį video susirasiu, nes iš fotkių visokių klausimų kyla....
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2009 19:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo, pati pradžia- pats sunkumas,
Nesu anglų kalbos žinovė, bet lygtai visi žgutai pas juos -rope. Mūsų atveju, nertų vašeliu /vašelis - crotchet/, tad reiktų ieškoti kažką panašaus su crotchet rope.

P.S. vat pabandžiau ir radau labai neblogą VIDEO PAMOKĄ - http://www.youtube.com/watch?v=JRdKxDNUtXo&feature=related

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2009 19:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar daznai vadinami retro rope. ir kaip gude sake, tik viena raide skiriasi - crochet rope

Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2009 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės, labai ačiū. Vėl įkvėpėt mane darbuotis. Sakiau, darysiu, darysiu, darysiu, ir vistiek turėsiu padaryti
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 16, 2009 22:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žodžiu, žiūrėjau žiūrėjau video. Esmę pagavau Bet gaunasi kažkokia makaliūzė. Žgutų klasėj Gudė minėjo, kad reikia gana laisvai nerti. Tai galvoju, gal čia ir bus mano klaida. Gal aš per daug suveržiu? Nu vaizdzielis tai va toks:

Bandymai nukeliami rytojui. Rytas už vakarą protingesnis vis dėlto. Šiandien jaučiu galiu išprotėti visiškai
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Sausio 17, 2009 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, Ziuze, veršt nereikia, bet pas tave jau per laisvai
Svarbiausia sek kuris karoliukas po kurio eina, nesusimaišyk ir viskas bus OK
Visi karoliukai turi gražiai eiti ratuku.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
.:Ieva:.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Rugsėjo 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 18, 2009 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprasau, kad isikisau.
As taip pat meginau pagal ta video ir gavosi tokia pati makaliuze. Pabandziau sujungti pirma ratuka be karoliuko ir pavyko
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 19, 2009 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

.:Ieva:. rašo:
Atsiprasau, kad isikisau.
As taip pat meginau pagal ta video ir gavosi tokia pati makaliuze. Pabandziau sujungti pirma ratuka be karoliuko ir pavyko

Viena moteris man irgi davė tokį patarimą, kad reikia pirma pynutę nupinti, tai va matau, kad padeda. Nu reiks ir man tokį būdą pabandyti. Beje, sako, akd geriau pradėti žgutus mokytis nuo turkiško, nes jis paprastesnis. Tada kai pagauni esmę, gali ir paprastą žgutą nerti.
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 19, 2009 20:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as zgutus irgi mokiausi pas gude, nezinau kaip kitos jos mokines, bet vat man niekaip turkiskas neisejo, o paprastas zgutas ejo puikiai.
taip, kad cia gal labiau individualus dalykas.
paprasciausiai turkiskas greiciau neriasi, nes ten trim kilputem viskas eina. o paprastasis yra po viena karoliuka.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 224

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.