ŽGUTŲ NĖRIMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 28, 2011 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu uz atsakyma.susiveriau biserius ir pradejau nerti o pasirodo kad per storas siulas.reiks perverinet visus 5 metrus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 2) 2008 Balandis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 28, 2011 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės, nepatingėkit - prieš darydamos, pabandykit ant mažo gabaliuko ....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 30, 2011 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras, paklausius jūsų patarimų ir man pavyko nunerti storąjį žgutą Noriu paklausti ar viskas jame gerai? Fotografė aš nekokia, bet turėtų matytis
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 01, 2011 09:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė, viskas atrodo liux

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 05, 2011 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vėl atbėgu pagalbos prašyt, nebesusigaudau skaičiuose
Planuoju nert žgutą iš 11 karoliukų (smulkių, tai jis nebus storas) ir dar turės būt įnerti lašeliai. Tai vat pasimečiau beskaičiuodama kokie turi būt intervalai tarp lašiukų tokiu atveju. Esu darius tokį žgutą nertą iš 6 karoliukų tai ten jau aišku, o čia man akivaizdžiai per daug skaičių, pasimečiau

gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 06, 2011 09:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, nėriau nestorą žgutą iš 10 biseriukų ir man jau jis gavosi negražus . Ar pabandei kaip atrodys iš 11 (juk turi galvoj, kad nersi kaip plonus žgutus)?

Vis dėlto pabandžiau su programa BD-Bead pažiūrėti kaip reiktų verti tokio storio su lašeliais. ...Ir gerai, kad dar pasitikslinau - pabandžiau ar tikrai programa taip pat apskaičiuoja kai žgutas iš 6 biseriukų. Pasirodo nesutampa Neriamas žgutas ir programos duodamas vaizdas skiriasi.....
P.S. Pabandysiu nunerti žgutą iš 11 ir paskaičiuoti ant pačio žguto. O tu pabandyk - ar tikrai tau gražiai iš 11 gausis.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 06, 2011 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar bandžiau. Pats žgutas neblogai atrodo, na gal ne toks lankstus tiktai. Mat negaliu nert labai plono, nes tie lašiukai gana masyvūs, tai į ploną įnerti neproporcingai atrodys. Dariau tarpus 45 biseriukai, lašiukas regis pirmi pora vienoj eilėj stovi, o su trečiu jau tarsi šonan sukimasis pasimato. Na dar bandysiu iš 10 biseriukų nert ir vėl skaičiuot tarpus bandymų būdu.
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 06, 2011 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grįžtu vėl Parsisiunčiau programėlę, tai paeksperimentavau kaip būtų neriant iš 10 biseriukų, man gavosi 39 biseriai, lašiukas kad dėstytųsi vienoj eilėj Einu dar su 11 pabandyt ką programa rodys

va matau- kaip ir buvau be programos apskaičiavus 45 biseriai, lašiukas
O kaip jums gaunas?

Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 06, 2011 22:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma vistiek kas kaskiek eilupiu truputy prasisuka.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 07, 2011 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, praeitoj žinutėj rašiau, kad bandžiau su ta programa. Bet ji rodo neteisybę Pabandyk padaryt ant 6 karoliukų. Rodo - 24 biseriukai, lašelis. O juk ne taip neriasi ... 25 biseriukai ir lašelis. tai manau ir visi kiti varijantai bus negeri.
O bandžiau nerti iš 11 paprastą žgutą. Nu negražiai visai gaunasi - biseriukai vartosi, nelygūs...paskaičiuot nieeekaip neišėjo.
O nebandei nerti kaip storą žgutą? Neeee ..ko gero matysis lašelio siūlai labai. Juk karoliukai stovi šonu Klausiu ir atsakau
Net žinau ....eksperimentuok

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 09, 2011 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Gude
bandysiu eksperimentuot, jei kas pavyks suknarpliot- pasirodysiu

Eglutis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 09, 2011 23:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau pavyko išnert storą žgutą taip, kad nesimatytų siūlo - kabinau tik už vieno siūliuko. Kabinant už dviejų man per dideli tarpai išeina.

Bet su tais storais žgutais tikrai viena bėda, kurią reik taisyt prieš raštą kuriant - man jis praktiškai nesisuka, kaip ir gudė minėjo. Pasidariau įstrižą raštą, o jis tiesus, fui, viską gadina. O kodėl nepersisuka, tai ganėtinai akivaizdu. Bet visko iš anksto neapmąstysi.

Raštas iš esmės gražiai įstrižuotis gali tik į vieną pusę... Na, gaila. NEBENT!!! Karoliukai ne siauručiai, o tiek pat platūs, kiek ir aukšti. Bet aš tokių kokybiškų nerandu. Bent jau Preciosa, kurių prisipirkau, yra pakankamai suploti, kas gadina rašto geometriją.
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 12, 2011 08:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na kažin ar didesni karoliukai raštą labiau "pasuks" .... bet aišku viską išbandyt reikia

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 20, 2011 23:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras. Jūsų darbelių puslapyje mačiau labai gražų žgutą nertą su skalda Jei ne paslaptis, kokiais žingsneliais nėrėte tą žgutą?
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 21, 2011 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ta prasme - kaip įterpti skaldą? Tiesą sakant, jis buvo jau darytas prieš kokius 5 metus ir nelabai prisimenu. Vienintelį jį dariau, kiek pamenu, sekėsi sunkiai tai daugiau prie tokių ir negrįžau. Galbūt jis darytas iš 4 lapelių: vienas su skalda, vienas su "ryžiuku", vienas su skalda ir vienas su "ryžiuku" ...
Jeigu sugalvotum daryti ne turkišką, o paprastą - tai paprasčiausiai nunerk ir pasiuvinėk

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 21, 2011 23:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau išbandysiu abu viriantus. O kokiu principu reikia siuvinėti karoliukus? Geriau naudoti valą ar siūlą?
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 08:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau, kad su valu.
Šiuo klausimu tau reiktų pasitarti su Rebeka. Ji siuvinėjimo su skalda meistrė Pasiužiūrėti kokių ji grožių padarius.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
cherriux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos. Man teko išbandyti siuvinėjimą su skalda. Siuvinėjau tuo pačiu siūlu su kuriuo nėriau žgutą. Pirmiausia siūlą užtvirtinau žguto viduje, po to vėriau skaldos gabaliuką ir biseriuką. Tada grįžau atgal per skaldą ir kiaurai per žgutą į norimą vietą. Ir vėl viskas iš pradžių- skalda, biseriukas, skalda. Tikiuosi neperdaug painiai aiškinu. Šiaip visai smagiai einasi: ne taip sunkiai kaip iš pradžių atrodė.
Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 22, 2011 23:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju už informaciją. Aš jau būčiau bandžiusi skaldą siūti prie žguto karoliukų
Atgal į viršų
Gitarė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 11, 2012 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena Gude,
pas mane mieste nera ryziuku. viena karta nusipirkau siauliuose, bet kaip buvau per atostogas ju ten nebeliko. bet man taip patiko turkiska zguta vert kad nenustygau vietoje. taigi susiveriau ilga juosta 2 baltus 2rozinius karoliukus, bet paprastus. ir bandziau verti turkiska zguta. parodysiu nuotraukas, kas man gavosi. gavosi truputi laisvas, nors atrodo neriau stiprokai ir truputi matosi siulai. laukiu nuomoniu

ir is arciau

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4540
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 12, 2012 09:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Asmeniškai man ... turkiškas gražiau su ryžiukais vat kaip tavo darytas mėlynas su baltais ryžiukais.
Iš pirmo žvilgsnio šitas atrodo visai ne turkiškas, bet kažkoks nelabai tvarkingas. Idėja labai gera, bet aišku čia dar labai priklauso nuo biserio. Pas tave jis labai nevienodas. Gal su geru būtų visai kitas vaizdas

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
xAlgimantex
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 13, 2012 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintare, visai graziai issejo bet isties viskas nuo karoliuku priklauso. Jie nera lygus bet labai graziai isejo!!!!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 16, 2012 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras,
ir vėl atėjau su klausimu. Bandžiau nerti žgutą su lašiukais, bet susidūriau su problema. Lašiukai išlenda iš savo vietų. Ar dėl to gali būti kaltas per laisvas nėrimas? Ar tiesiog lašiukai per dideli? Nuotraukoje violetinis lašiukas savo vietoje, o baltas iškrypęs.

Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 17, 2012 09:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo kalti lašiukai.
Lašelio plotis ties skylutėm turėtų būti lygus biseriuko pločiui. Skylutės turėtų būti netoli galiuko, o pats galiukas smailas, kad gerai sulystų į žgutą ir žgutas nebandytų jo "išstumti".
Pvz. aš esu nėrus su tokiais lašeliais.

Su baltais viskas gavosi puikiai - jie suspausti-smailiukai, skylutės vietoj susiaurėję ir pašios skylutės netoli galiuko.
Su raudonais truputį gavosi kitaip, nes kaip matosi - skylutė pas juos toliau nuo galiuko ir skylutės plotis beveik du smulkūs biseriukai. Su tokiais neriant turbūt reiktų didesnio nr. biserio.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Aukse194
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 17, 2012 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip ir maniau Bandysiu su didesniu biseriu. Dėkoju už greitą atsakymą
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2124

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.