ŽGUTŲ NĖRIMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Kovo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2012 16:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gude, ačiū . Man neatidaro kito žguto nuotraukėlės, o pačiai niekaip nepavyksta suvokti kaip jis nunertas, nesuprantu be nuotraukos kaip gi tas lapelis lenkiasi...
"veriasi vienas mažas /tik pradžioj ir pabaigoj/ ir po to kaip tu sakai - 1 ilgas, 2 maži, 1 ilgas, 2 maži, 1 ilgas.....
''Žimgsnelis'' išeina - 1 mažas, 1 ilgas, 2 maži, 1 ilgas, 1 mažas.
''Lapelis'' - lenkiasi taip"
speju pavyko, parasius pagalvojau apie dar viena "kilpele". Pabandziau lyg ir, tik karoliuku per mazai susiveriau, kad pasakyti tiksliai . Kaip suprantu, jis taip pat turi suktis?

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 2) 2008 Balandis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2012 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Asta, tau viskas gerai gaunasi..nelabai suprantu iš kur ta ištrauka, iš kokios pamokėlės...

....''Žimgsnelis'' išeina - 1 mažas, 1 ilgas, 2 maži, 1 ilgas, 1 mažas......

Šitas žingsnelis lenkiasi per patį viduriuką, t.y. kai nersi jau kitą eilę, per šitą lapelį siūlas turės eis čia...

1 mažas, 1 ilgas, 1 mažas V 1 mažas, 1 ilgas, 1 mažas

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 10:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prasau padekit. Esu jau nerus zguta bet tik is 6nr o dabar pradejau is 11nr pasidariau pradzia viskas lyg ir gerai buvo o dabar pradejo kai ismezgi akute karoliukas apatinis kaskodel man jis nor vis i zguto viduri listi o ne i isore ir nesigauna nors tu ka. TEORISKAI LYG IR VISKA ZINAU KAIP KAS TURI BUTI O PRAKTISKAI NESIGAUNA. Nezinau ar aiskiai cia parasiau, labai prasau padekit
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 11:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ta prasme .... pradėjai nerti su smulkesniais karoliukais /didesnio numerio/? Esu nėrus su stambiausiais ir smulkiausiais karoliukais - skirtumo tikrai jokio man nebuvo. Nebent kai nėrei su stambiais ir perėjai ant smulkesnių gal iš įpratimo labai "laisvai" neri?

Ar ... pradėjai nerti storesnį žgutą? Iš 11 biseriukų "žiedelyje"? Tada tikrai karoliukai "lenda" vidun jeigu neri kaip ploną žgutą /jungiamuoju stulpeliu/.
Storiems žgutams /jau nuo 10 biseriukų "žiedelyje"/ taikomas kitas nėrimo būdas. Jie neriami žemu stulpeliu. Storų ir plonų žgutų nėrimas nėra toks pat.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 13:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprasta neriu is 11nr. zgutas nis 6 karoliuku pagal tavo pamoka akademijoj. taigi isneriu kelis karoliukus atrodo lyg ir nieko ir vel karolikas nori lysti ne i isore o i vidu. Nu nesuprantu ar as cia per kietai gal neriu kad neper laisvai tai tikrai. Velniava gaunasi
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jeigu nėrei stambesniais ir viskas gavosi gerai - tai turi gautis ir iš smulkesnių.
Tik pagalvojau ... gal kai atsivarydavai biseriuką, permesdavai per vąšelį siūlą .. gal sakau už didesnio biseriuko /apatinėj eilėj/ siūlas gerai užsikabindavo, o dabar kai smulkesni gal tau siūlas nuo biseriuko nuslysta....

Turiu galvoj šitą vietą

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
agnika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 15:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SVEIKI,AS IRGI PRADEJAU NERTI,BET MAN KAZKAIP NEVIENODAS GAUNASI.TAI TRECIA EILE REIKIA BESTI VASELI I TA BISERI ,KURI UZDEJAU ?
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 21, 2012 15:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nervus visus baigiu istampyti, gal ranka tiesiog turi priprasti nezinau, puse dienos dirbu tai gal sprindi tik padariau daugiau ardau nei neriu. Va kaip nuotraukoj tas karoliukas kur po vaseliu jis pradeda list i vidu jeigu ji istumi i lauka tai viskas tvarkoj. Bet juk taip neturetu buti arne.
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 22, 2012 08:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agnika, pradedantiesiems rekomenduoju pirmiausia apsilankyti šios temos 1 puslapyje ir pasimokyti iš ten pateiktų nuorodų, arba internete randamų nuorodų. Kiekvieno pradedančiojo nekonsultuoju ...

varune, vis dėlto man labai keista, kad su dideliais tau viskas buvo gerai o dabar staiga nesiseka Čia gi viskas tas pat.... Ar tikrai siūlas eina ne kur juodas taškas? Gal ten kur žydras ...? kito paaiškinimo nematau.... Tu iš kokio miesto?

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 22, 2012 09:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gude nu atrodo kad viska gerai darau, as turbut kaskaip su siulo itempimu nesusitvarkau. Nes neriu taip pat vieni lenda kiti ne. Jau atrodo kad viskas gerai ir vel pradedalysti i vidu.
As is Kauno
Va mano pirmasis zgutas man atrodo kad jis teisingai padarytas

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 23, 2012 12:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Varune, aš irgi iš Kauno Galim kur susitikti ant suoliuko ir akivaizdžiai pasižiūrėti kaip ką darom, nes per kompą vistiek ne taip gerai bendraujasi.
Parašysiu AŽ.

P.S. Žgutas tikrai atrodo OK.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 24, 2012 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,
ateinu čia vis dar su turkiškais žgutais
Tą lapelį kaip lenkti, tai supratau, kai parašiau čia pasikonsultuoti, tad tai pavyko . Tik va, kažkaip tie mažieji karoliukai man negula dailiai. Pradžiai susivėriau su mažesniais:

Po to pagalvojau, kad galk negula gražiai, nes per mažas biseris. Kol įsigijau, tai šiek tiek užtrukau. Vakar išbandžiau, tai kiek geriau, bet vis tiek kažkaip... Vietom biseriukas iš vis nori pasislėpti.

Siūlą rodos įtempiu, bet niekaip negaliu suprasti ką ne taip darau

gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 24, 2012 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprastai turkiški veriami su vienu dideliu karoliuku lapelyje, kaip tavo tas su alyviniais biseriukais. Kai lapelyje du ryžiukai, jiems "trūksta vietos" ir paprastai ryžiukas lenda vidun. Turbūt ir traukia paskui save biserį
Bent taip buvo man kai tokį nėriau...

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 24, 2012 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įkeliu savo kiek seniau nunerto pirmojo žguto nuotraukėlę, pačiai atrodo - klaidų nėra, bet noriu įsitikinti, tad klausiu Jūsų - labiau išmanančios

Sabra_
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 24, 2012 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos

ir aš užsikrėčiau žgutų nėrimu nežinau ar vietoj klausiu, bet gal kuri galėtų patarti kur galėčiau rasti storėjančių žgutų rašto schemų?
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 25, 2012 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pupulia, labai gražus žgutas

Sabra_, yra tema apie žgutų raštus http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2327&highlight=
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į mano dvi paskutiniasias žinutes toj temoj. Ten rusaičių forumas su daugybe raštų. Turėsi daug gražaus darbelio pasiknisti 7 temose ....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2012 23:36    Rašyti temą: Žgutai Atsakyti su citata

Sveikos,
Norėčiau pasidžiaugti savo pirmu nunertu žgutu ir įkelti jį aptarimui.

Liko ne ką mažiau man sudėtinga dalis - užbaigimas. Lendu info ieškoti
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 27, 2012 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gudė rašo:
Pupulia, labai gražus žgutas

Gera girdėti, kad pavyko Ačiū

gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2012 09:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edora, gražus žgutas. Apie užbaigimus yra atskira tema

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Edora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2012 10:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, Gude Stengiaus! Dabar jau raštuoto ėmiaus. Tik ant šilkinio siūlo kietas išeina - teks vėl spec siūlo važiuot pirkt. Ar teisingai suprantu, kad geriausia tamsų nusipirkt - kaip universalų?

Apie užbaigimus radau, susirašiau, ko reiks keliems dirbiniams į priekį ir vėl iki parduotuvių teks rasti laiko nukeliaut
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2012 12:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ant šilkinio turbūt niekas ir neneria Geriausiai kaip pas tave nuotraukoj paprasčiausias "iriso" tipo siūlas. Ir tamsus aišku labiausiai nekrenta į akis

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
E-Asta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2012 14:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas,
kadangi didesnių karoliukų neturėjau, tai išardžiau trečią kartą suvėrimą ir pernėriau visus panaudotus karoliukus į tradicinį turkišką žgutą. Mano akiai čia kaip ir viskas gerai:

Taip pat jau išbandžiau ir paprastąjį. Taip pat manau, kad kaip ir viskas gerai, tik noriu pasitikslinti prieš pradedant nerti raštuotus mažesniais karoliukais:

[ Antr. Gegužės 29, 2012 14:48 ]
Beje, o kaip paskaičiuoti kiek suverti paprastam žgutui karoliukų numatyto ilgumo žgutui? Gal akademijoje yra atsakymas? Tačiau kol kas perskaičiau tik iki margų žgutų ir pirma noriu juos išbandyti ir tada skaityti toliau

LeeLu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2012 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As ne Gude, bet galiu pasakyt kaip paskaiciuot
Norima zguto ilgi daugini is karoliuku skaiciaus ratukyje ir gauni kiek ant siulo reik susivert
Paprastas pvz, metriniam zgutukui is 5 karoliuku eileje reikes susivert 5 metrus karoliuku.
Oi, pamirsau, Laba vakara
Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2012 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi turiu klausimėlį
Su kokiu biseriu neriate žgutus - čekišku ar kinišku? Nes japonišku tai labai brangiai išeitų...
Ir galbūt numanote, kiek biseriukų reikėtų sunaudauti , tarkim 2 metrų žgutui (gramais arba maišiukais) ?
Ačiū

Atgal į viršų
LeeLu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2012 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandziau kazkada senai is kinietisko, bet rezultatas netin patiko. Dabar visus neriu is cekisko, jis pats tas pagal kaina/kokybe. Del kiekio. Tarkim is 11 numerio biserio maisiuko, to kur 50g neriant 5 karoliukus eilej gautusi apie 1.5metro zgutukas. Is 9 numerio ir 5 eileje is maisiuko jau tik apie metras. Su kitokiais nelabai teko susidurt.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2324

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.