NUOTRAUKŲ APDIRBIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 4 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 24, 2008 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radiatorius rašo:
Man labai įdomu iš kur jūs parsisiunčiat ? Aš randu tik limituotą versiją. Aišku jeigu tai ne paslaptis

X

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 24, 2008 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liucija rašo:
Ačiū, susigalvojau savo versiją, labai panašiai, bet taupant sluoksnius
Iš tiesų labai geras dalykas...Pasidariau žydras akis

gali ir nekurti atskiru nauju sluoksniu, bet atmink, ateity jei noresi vel kazka pakeisti, nebesugrazinsi originalaus sluoksnio atgal

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 04, 2009 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras , ir aš klausimėlį turiu :

Kur rodėt kaip nuo veido nuimti bilzgesį, na aš pažymėjau viską ten kaip reikis ir tada man reikia :
dabar reikia pasidaryti pazymetos srities dublikata. per meniu spauskite Layer -> Dublicate Layer... taip bus sukurtas naujas sluoksnis su pazymeta sritimi:
Pasidarau bet man pasidaro ne naujas sluoksnis o ta pati nuotrauka dar karteli ..

Kaip taip gali būti ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 04, 2009 23:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

FlyGirl rašo:
Labas vakaras , ir aš klausimėlį turiu :

Kur rodėt kaip nuo veido nuimti bilzgesį, na aš pažymėjau viską ten kaip reikis ir tada man reikia :
dabar reikia pasidaryti pazymetos srities dublikata. per meniu spauskite Layer -> Dublicate Layer... taip bus sukurtas naujas sluoksnis su pazymeta sritimi:
Pasidarau bet man pasidaro ne naujas sluoksnis o ta pati nuotrauka dar karteli ..

Kaip taip gali būti ?

as visas komandas atlikineju klavisu kombinacija, tad busiu ne ta meniu komanda parasiusi.. trumpai tariant, siame zingsnyje reikalingas ne sluoksnio dublikatas, o sluoksnio pazymetos srities kopija, tad vietoj dublikato darykit tokia komanda:
Layer -> New -> Layer via Copy. turetu suveikti..
jei ir tai nesuveiks, tada garantuotai suveiks klavisu kombinacija <CTRL> + <J>

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as taip pat naudoju adobe photoshop programa, bet kazkas pasidare ir man redaguotu nuotrauku nesaugoja jpg formatu (tokio pasirinkimo net nebuna tarp siulomu ). galbut zinai kur nustatyti kad butu?

tikiuosi ka nors supratai is mano aprasymo , labai noreciau pagalbos

Atgal į viršų
marijamargarita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As turiu daug Photoshop'u . Picasa, Photoshop CS2 , Photo filtre, paint.
Su kuria is ju galima padaryti nuotrauka nespalwota , o pavyzdziui lupas
violetines?
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juupeer rašo:
as taip pat naudoju adobe photoshop programa, bet kazkas pasidare ir man redaguotu nuotrauku nesaugoja jpg formatu (tokio pasirinkimo net nebuna tarp siulomu ). galbut zinai kur nustatyti kad butu?

pradingti nelabai galejo, turbut neberandi, kur isijungti. yra keleta variantu, pasakysiu paprastesni. spausk meniu: File -> Save As.. atsidariusiame lange pakeisk issaugoma formata i JPG:

kai paspausi Save, dar papildomai atsidarys langelis, kuriame paklaus, kokios kokybes noresi (zemos, vidutines, aukstos..):

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

marijamargarita rašo:
As turiu daug Photoshop'u . Picasa, Photoshop CS2 , Photo filtre, paint.
Su kuria is ju galima padaryti nuotrauka nespalwota , o pavyzdziui lupas
violetines?

nera sudetinga, tereikia moketi graziai viska pasizymeti ir atlikti kelias komandas. tarkim turit foto ir norit palikti tik viena spalvota gelyte. pasizymekit gelyte, kuria norit palikti spalvota:

tada paspauskit Layer -> New -> Layer via Copy, kad dublikuotumet pazymeta spalvota gelyte. pasirinkite sluoksni, kuri norite padaryti nespalvotu ir ivykdykite komanda Image -> Adjustments -> Desature:

stai mano rezultatas:

dar papildomai galima koreguoti originalios spalvos atspali. reikia pasirinkti spalvotos gelytes sluoksni ir atsidaryti spalvu reguliavimo komanda: Image -> Adjustments -> Hue/Saturation

jei nori padaryti foto nespalvoyta ir tik dali kazkokios spalvos, tai reikia panasiai daryti kaip su makiazu. t.y. su Desature komanda pasidarai nespalvota foto, pasirenki norima spalva, susikuri virs foto nauja sluoksni, su teptuku papiesi ta vieta, kuria nori spalvotai, o paskui tik ziuri, kuris sluoksnio persidengimas atrodys geriausiai (greiciausia tai bus Color persidengimas)
stai mano rezultatas:

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 05, 2009 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu uz atsakyma, bet tikrai nieko nesupratau, kas mano photoshop atsitiko, dabar vel ankstesni langa su jpg formatu ismete (nors anksciau tokiu paciu budu saugodavau) nu jei problemu atsiras, kreipsiuos.

dar karta dekui uz toki greita atsakyma

Atgal į viršų
triki
Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip reikėtų nuotraukoje pašalinti dėmeles ir pašviesinti kampus? Pvz. tokioj

Bandžiau pagal kitose temose rastus patarimus, bet labai matosi riba, kur piešta (tikiuosi, kad aiškiai parašiau ).
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 18:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triki rašo:
Kaip reikėtų nuotraukoje pašalinti dėmeles ir pašviesinti kampus?

yra labai protingas irankis taskams salinti (bet ne vienintelis), kuris vadinasi Spot Healing Brush tool:

pasirinkus ji nusistatyk reikiamas savybes (savybiu juosta yra zemiau meniu), t.y. teptuko dydi (Diameter), teptuko kietuma-svelnuma (Hardness), o dabar belieka po viena karta spustelet ant nereikalingu taskiuku. beje, teptuko kietuma (Hardness) geriau pamazinti, taip gausis svelnesnis ir nesimatys taisymo vietu. kitas dalykas - teptukas turi buti didesnis uz pacia "siuksle", mazdaug taip:

jei nori siek tiek pasviesinti krastus, gali pasinaudoti sviesinimo irankiu. jo savybese pasirink teptuko dydi, ir nustatyk sviesinimo stipruma (Exposure). kuo skaicius sidesnis, tuo stipriaus sviesins. tada "patepliok" krastus, kad pasviesetu

p.s. Range langelyje gali parinkti ka nori sviesinti: Shadows (seselius), Midtones (vidutinio tamsumo tonus), Highlights (atspindzius)

Galerijos moderatorė
Galerijos moderatorė

Prisijungė: 06 Gruodžio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Astra, labai ačiū
Atgal į viršų
Slash
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Supratau dabar , viskas jau gerai ;D

Ačiū
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 00:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu, kad pagelbejau
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 10:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu pastebėjimą ir klausimėlį.

Mijja dėl kraštų nubalinimo aš darau kiek kitaip, pažymiu su irankiu juostoj esančiu " rectangular tool " (berods taip čia ps neturiu tai iš atminties rašau ) sriti kiek nori rėmelių uždėti, tada spaudi Select - Feather ten iššoka skaičiukas 12 dažniausiai jei ne tiek reikia bent jau tokį pasirinkti, tada spaudi Select - Inverse pasižymi , tada Edit - Fill išsirenki spalvą iš Color arba nelygų pavirišių iš Pattern ir spaudi OK ir turi gražiai lengvai pereinančius rėmelius.
Astra, Kaip ištrinti pusę foto užimantį nepageidaujamą užrašą?Bandziau su Stamp clon Pasirenku tą Įrankį tada paspaudžiu Alt ir pažymiu sritį iš kurios imsiu paimu kai bandau dėlioti nieko nesidaro būčiau dėkingai jei pavyktų ant kokio pavyzdžio parodyti.

Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

azafata, su krastu nubalinimu (ir ne tik) yra daugiau skirtingu budu atlikti, nei isivaizduoji. trumpai tariant, kiekvienam rezultatui gauti visada bus bent minimus 2-3 skirtingi budai. as kai atsakineju, stengiuosi parinkti paprasciausia (gal ne profesionaliausia), nes stengiuosi atsizvelgti i tai, kad mazai kas is jusu zino photoshopa nuo A.. iki ..Z
bet vistiek aciu uz dar vieno budo pateikima
del klonavimo: regis viska taip ir pasakei, kaip turi buti. ar tikrai pasirinkai si iranki:

tarkim turim foto ir norim "panaikinti" kazkoki objekta. mano atveju pasalinsiu kelio zenkla:

pasirenki klonavimo iranki (as visada dar pasidarau sluoksnio dublikata del viso pikto, jei netenkintu rezultatas ir vel galeciau bandyti is naujo). isitikink, kad esi butent tos foto sluoknyje, laikyk ispaudus ne desini, bet kairiji <ALT> klavisa (jei reikia - pasididink/pasimazink klonavimo teptuko dydi savybiu juostoje, esancioje zemiau meniu) ir viena karta paspausk ant tos vietos, kuri bus klonavimo "saltinis" (mano atveju virsuj kaireje puseje).

dabar gali atleisti <ALT> ir geriau po karta spaudinedama, bet ne istisai tepdama, tapsnok ant nereikalingo objekto. stai kaip atrodo rezultatas kai spaudi klonavimo teptuka, t.y. jis kryzeliu (apibraukiau raudonai) rodo sriti, kuria ima kaip saltini:

jei matai, kad saltinio srities nebeuztenka, gali pakeisti jos vieta, t.y. vel reikes laikyti ispaudus <ALT> klavisa ir nurodyti kita saltinio sriti. taigi, mano galutinis klonuotas rezultatas:

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 13:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Astra, bandysiu dar.Įrankį tikrai tą spausdavau.

O del to kito budo tai as tik pasakiau kokį zinau ir jokiu budu nesakau, kad Tavo minėtas būdas blogas ar dar kažką.

Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

azafata, bandyk, gal kazka ne taip buvai paspaudus ir neklonavo. beje, priezastis gali buti, gal netycia kazkokia maza sriti buvai pazymejus, del to tau ir neleido klonuoti, dar gal but del to, kad ne kairiji <ALT> klavisa laikei ispaudus, arba gal neteisingai pats sluoksnis buvo parinktas. sunku atsakyti, kai vizualiai nematau
o del kito budo paminejimo as tikrai nepykstu, priesingai - palengvinai man darba
kas labiau pazenge dirbant su photoshop, suprast ir tavo pamineta varianta

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 12, 2009 11:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As cia dar su vienu klausimėliu - kur rodei portale nuotraukos apdirbima, butent apkirpime uzkliuvo toks dalykas - CS3 versijoj yra tie kvadraciukai leidziantys paslinkti kirpima jei negerai is karto nukerpi ( na kur pazymejai raudonai ) o CS2 versijoj yra tik kampuose, per vidurį tų kvadračiukų nėra, ar aš kažkur kažko neįjungusi, ar čia jų ir nėra?

Ačiū

Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 12, 2009 12:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

azafata, tie kvadraciukai leidzia ne paslinkti kirpimo sriti, o padidinti-pamazinti. jei nori pastumti pacia kirpimo sriti, paprasciausiai sugriebt uz bet kurios kirpimo srities vietos viduje (tik ne uz krastines, ir ne uz kvadraciuku) ir nutempk kur reikia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 12, 2009 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu klausimą: kaip padaryti "sendintą" nuotrauką?
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 13, 2009 00:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DUMBO, kiekvienai foto parametrai gali buti individialus, bet galima pasinaudoti Hue/Saturation komanda. atsidariusi foto, isijung Image -> Adjustments -> Hue/Saturation ir priderink panasius parametrus:

dar gali prideti "triuksmo" filtra per komanda Filter -> Noise -> Add Noise ir savo nuoziura padidink triuksmo skaiciu (Amount). tai paprastas ir greitas budas gauti nuotraukai su sepia efektu. mano rezultatas:

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 13, 2009 01:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal gali papasakoti kaip padaryti nuotrauką taip kaip pas Violetkę būna... na man taip gražu kai auskarai įsilieję į kokį paveiksliuką... Būsiu dėkinga
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Astra
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 13, 2009 12:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lady Rose, tokiom foto kokiazams daryti reikia papildomu graziu, ornamentiniu paveiksliuku. dar galima papildomai teptukus naudoti. as parodysiu paprasta buda su papildoma nuotrauka. tarkim turi savo darbeli ir turi papildoma nuotrauka, su kuria sukombinuosim koliaza:

isikopijuok ta papildoma nuotrauka i savo darbelio. taip atsiras antras sluoksnis virsuje. jei paveikslelis per mazas/per didelis, gali su transformacija pasididinti/pasimazinti. dabar laikinai isjunk akyte prie sluoknio pavadinimo, kad laikinai pasleptum savo ornamentini sluoksni:

pasirink Lasso Tool zymejimo iranki ir apibrezk mazdaug savo darbeli:

isijunk Feather svelnimo funkcija (Select -> Feather), irasyk norima reiksme (as irasiau apie 30), isitikink, kad esi ornamentiniame sluoksnyje, atgal ijunk akyte, kad ji matytum, o dabar gali paspausti <Delete> klavisa, kad istrinti pazymeta sriti. stai mano galutinis rezultatas:

dar papildomai gali parinkti sluoksniui persidengima. pamegink koki "soft Light", "screen" ar pan

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 13, 2009 12:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū labai labai bandysiu vakare
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 321

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.