NUOTRAUKŲ APDIRBIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika!
Atėjau čia su tokiu buku klausimėliu...
Ką reikia daryti, kai dirbi su "paint" programa ir jei nori ant nuotraukos uždėti kokį piešinuką, bet lieka baltas fonas, kai tą piešinuką uždedi? Ką reikia daryti, kad to balto fono nebūtų?
Išanksto dėkoju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiuosi, Astra, labai nesupyksite jei atsakysiu aš

Nežinau ar tai turėjai galvoje, bet pabandysiu paaiškint Atsidaryk naują lapą. Kitame lape atverk savo piešinėlį, kurį nori perkelti. Tad pažymėk paveikslėlį ir jį nusikopijuok. Tuomet nueik ant savo lapo (ant kurio turi užsikelti tai ant ko nori kelti paveiksliuką) ir jį uždėti Kai uždėsi paveiksliuką, jis bus su fonu, tad pasirink įrankį su kuriuo reikia kopijuoti, ir šone bus 2 pasirinkimai. Pasirink 2 ir paveiksliukas bus be fono

Turbūt visiškai neaišku, ką turėjau omenyje

Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 22:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GabUua, bandžiau kelis kartus, nieko nesigauna...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 23:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rytoj pabandysiu įkelt vaizdinę pamokelė, gal aiškiau bus
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, tada labai ačiū. Lauksiu pamokėlės.
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 23:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Astra, norėjau paklausti, gal buvote kada susidūrusi su Adobe After Effects programa? Noriu savo papuošalų video padaryti :P
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GabUua, kur mano pamokėlė?
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, sakiau rytoj, o gavosi po savaitės
Buvau trumpam išvykusi, ir forumą lankiau, tik per telefoną. Tad jeigu dar reikia, įkelsiu

1. Pirmiausia, tai atsidarome naują langą. (Mano PAINT'o sena versija)

2. Kitame lange atsidarome norimą paveiksliuką. Reiktų, kad jo fonas būtų baltos spalvos.

3. Spaudžiame raudonai pažymėtą įrankį ir pažymime paveikslėlį ir nueiname į EDIT ir spaudžiame COPY.

4. Atsidarome tuščią langą ir pasirinkę EDIT, spaudžiame PASTE

5. Atsiranda paveikslėlis

6. Ir paspaudžiame raudonai pažymėtą mygtuką. Kadangi aš dariau ant balto fono, nesimato rezultato, tad jo ir nekelsiu

Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū, už pastangas. Reikės ką nors bandyt... Tik, kad va, kad pas mane "Windows 7" ir pas mane truputį naujesnis paint'as...
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 06, 2012 19:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hm.. Tai, kad ten kažkas panašaus turėtų būt Na, greitu laiku eisiu pas draugę, pas ją irgi WINDOWS 7, tai pasižiūrėsiu, gal rasiu kokį stebuklingą mygtuką Bėje, nėr už ką , nesunku gi
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 07, 2012 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domis rašo:
Sveiki, tikiuosi kad gausiu jūsų pagalbą. Gal galite pasakyti kur pasisiųsti Adobe Photoshop ne bandomąją versiją ?

Bandyk prasyti draugu pagalbos. gal kas tures pas save is kur nors atsisiunte

Čiūva rašo:
Sveika!
Atėjau čia su tokiu buku klausimėliu...
Ką reikia daryti, kai dirbi su "paint" programa ir jei nori ant nuotraukos uždėti kokį piešinuką, bet lieka baltas fonas, kai tą piešinuką uždedi? Ką reikia daryti, kad to balto fono nebūtų?
Išanksto dėkoju.

na, regis mano pagalbos neprireike, nes GabUua atsake. be to, as nekonsultuoju PAINT programa

Gabris. rašo:
Astra, norėjau paklausti, gal buvote kada susidūrusi su Adobe After Effects programa? Noriu savo papuošalų video padaryti :P

gaila, bet nesusiduriau

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 08, 2012 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal zino kas kaip tokias sirdeles padaryti ant nuotraukos? ir per kokia programa?
Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 08, 2012 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Panašias galima padaryti per "Pizap" programą.
Atgal į viršų
cernajakoska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 08, 2012 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oho, nebloga programele bet neradau ten sirduciu, kur ieskoti reikia?
Atgal į viršų
Domis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 26, 2012 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Astra, aš buvau parsisiuntęs Adobe Photoshop CS.5, tai prašė manęs aktivacijos kodo, aš jį įvedu, rašo, kad geras, o vėliau prašo Adobe ID, aš susikūriau Adobe ID, jį įvedu (el.paštą, slaptažodį), viskas gerai krauna, o vėliau rašo "Try Again" ir aš tai darau kelis kartus ir nieko nepavyksta, tai ką man daryti ?
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 26, 2012 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas nors bandė iš jūsų pixel mator? Sako, kad čia kaip photo shop'as. Tik kūrė tai lietuviai.
Atgal į viršų
katyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 27, 2012 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domis rašo:
Sveiki, tikiuosi kad gausiu jūsų pagalbą. Gal galite pasakyti kur pasisiųsti Adobe Photoshop ne bandomąją versiją ?

Domi - Aš vis dar turiu kompiuteryje Photosop'o failiuką (su kuriuo reikia instaliuoti) Ten ir yra kodas kurį reiks suvesti.... Tik nežinau ar tau problema tai turiu PhotoShop CS3. Tai va . Jei reikia atsiųsk savo E-mail asmenine žinute aš tau persiųsiu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Št. Kovo 03, 2012 17:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Astra... Man iškilo klausimas kaip išsisaugoti photoshop'o teptukus?

Atgal į viršų
Domis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 03, 2012 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

katyte, parašiau į pm. Dėkoju. Ne problema, man labiau patinka CS3, negu CS5. DĖKOJU !
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 20:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Astra,
Kadangi PhotoShope esu visiškai žalia, reikia man truputį pagalbos
Kaip padaryti tokias akis?

Iš karto ačiū
Atgal į viršų
Ege
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 11, 2012 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, man iskilo toks klausimas. Kodel apdirbant nuotrauka Filter- Convert for small filters ir tada Edit- Transform- Warp neiseina issaugoti nuotraukos jpg formate? Tikiuosi supratote klausima. Nuotrauka issaugo, bet neimanoma jos atsidaryti. Lauksiu pagalbos.
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 4 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 10, 2012 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rankdarbiu manijake rašo:
Sveika Astra... Man iškilo klausimas kaip išsisaugoti photoshop'o teptukus?

Labas, o tu nori savo sukurta teptuka issaugoti, ar jau sukurta ir parsiusta is interneto?

GabUua, man nerodo tavo nuotraukos

Ege, keista, pameginau tavo komandu seka, man viskas tvarkoje. ir issaugo jpg formatu, ir paskui galiu atsidaryti jpg formata photoshop programoje

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 10, 2012 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Astra Aš čia su tokiu labai kvailu klausimėliu Čia noriu įgyvendinti viena pamokėlę, ir nemoku, kaip vienam lange atidaryti dvi nuotraukas? Ir visaip bandau ir niekaip nepavyksta
Atgal į viršų
Smilėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 11, 2012 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar karta sveika Astra, dar klausimėlis. Parsisiunčiau iš interneto brushes. Susidėjau juos kaip nurodyta.
Teptukai dažniausiai būna .abr formate. Eikite į photoshop direktoriją, presets, brushes (mano atveju C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3\Presets\Brushes) ir ten pamatysite nemažai .abr tipo failų tai yra "defaultiniai" teptukai arba įkelti nauji. Na ir beliko įkelti savo pasirinktą teptuką.
Viska įkėliau viskas gerai, o dabar atidariau photoshopa, kur kur man ju ieškot? Ten kur visi seni brushes aš jų nematau

Atgal į viršų
vijole1972
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 11, 2012 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smilėja kaip supratau tu nematai teptukų. Dabar kai nori pasirinkti teptuką toje lentelėje yra rodiklytė spaudi ją ir atsidaro dar vienas langas kuriame yra visi sukelti teptukai pasirenki juos ir jie bus matomi tikiuosi aiškiai paaiškinau

[ Pen. Gegužės 11, 2012 11:02 ]
Smilėja rašo:
Sveika Astra Aš čia su tokiu labai kvailu klausimėliu Čia noriu įgyvendinti viena pamokėlę, ir nemoku, kaip vienam lange atidaryti dvi nuotraukas? Ir visaip bandau ir niekaip nepavyksta

pabandysiu atsakyti aš
kai atsidarai dvi nuotraukas tereikia pasirinkti kaip parodžiau nuotraukoje
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2021

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.