PAPUOŠALŲ DARYMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
asta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 12 Sausio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gruodis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 30, 2008 23:47    Rašyti temą: PAPUOŠALŲ DARYMAS Atsakyti su citata

Sveiki, visi užsukę,

Mielai atsakysiu į iškilušius klausimus, susijusius su papuošalų darymu. Esu išbandžiusi daug įvairių technikų nuo biserio iki vielos apsukinėjimo (wrapo). Bendravimas vyks klausimų - atsakymų būdu, tik turiu prašymą laikytis tam tikros tvarkos. Pirmiausia klausimus užduoti tik tuomet, jei nerandate atsakymo forumo temose "Pradžiamokslis" ir "Auksarankių akademija". Klausimus uždavinėti po vieną, sulaukiant atsakymo ir netingėti paskaitinėti aukščiau esančių atsakymų. Gal viskas paaiškės ir taip . O dabar, visiems kūrybingo darbo ir sėkmės.

azafata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 01, 2008 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,

Aš norėčiau sužinoti tokį grynai praktišką dalyką - kaip atskirti spaustukus, kad jei bus geri dar perkant? Nuolat prisirenku netinkamų, kuri lūžta spaudžiant. Ar forma ar dydis ar medžiag turi tam įtakos?
Spaudžiu su specialiom spaustukų replytėm.

Ačiū.

asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 01, 2008 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,

Azafata, aš naudoju sidabrinius arba pasidabruotus. Spaustukas bus geresnis tas, kurio sienelės yra storesnės. Aišku yra geriausi sidabriniai, bet ir kaina kita. Pasidabruoti spaustukai man patiko iš karoliai.com (didesni). Jei spaustukas labai mažytis, tai ir nebus labai patvarus. Juk spaustukus vis tiek po to slepi po tam skirtais karoliukais, tai gali imti didesnius, nebent darbą darai lašelių technika. O suspaudžiu aš juos su replytėm plokščiais galiukais. Gal tu persistengi spausdama ?

edjtuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 20:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cia butu ne konkretus klausimas, o daugiau noras padidinti ziniu bagaza, gal kokiu nuorodu, jums pagelbejusiu, su paaiskinimais ar video kaip daryti papuosaliukus zinote? ir parodytumete mums jas is anksto dekinga pati pradejau daryti auskariukus ir dar karolius zadu daryti, bet dar reik patobulet gerokai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 03, 2008 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo, kad tokių pradedančiųjų pamokėlių pažingsniui yra mūsų forume Pradžiamokslio šitoje temoje: http://auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=1177
Aš pati tokiais filmukais nesinaudojau, bet internete ("jutube") yra tokių filmukų (wrapo technika, Papuošalų gamino iš modelino ir pan.) Gal reiktų panaršyti?

Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 04, 2008 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas, Asta
Norejau paklausti, kaip naudojant tokius uzspaustukus
http://www.hobera.lt/images//products/4146.jpg
uzdeti uzsegimus... kad ir tokius:
http://www.hobera.lt/images//products/2497.jpg
niekaip nesugalvoju...

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas, Miija,

Aš tokius spaustukus naudoju dvigubam vėrinių užtvirtinimui t.y. pabaigoje/pradžioje vėrinio ant troselio veri paprastą spaustuką, po to tą kurį parodei, po to vėl paprastą ir grįžti atgal pro jau minėtas detales. Vienas iš paprastųjų spaustukų atsiranda viduje "hoberos" spaustuko (aišku jį užspaudi taip pat), ant likusio nepaslėpto paprasto spaustuko dar uždedi paslėptuką. Tuomet užsegimą, kurį parodei tvirtini paprastu ziedeliu per esamas kilputes. KLausk, jei ko nors nesupratai.

Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 06, 2008 15:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Net nepagalvojau apie ziedeli Aciu labai
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 22 Vasario 2007
Pagyrimų: 4

2009 Liepa (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 11:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Asta,
Va norėjau pas tave paklausti tokio klausimėlio, patark su kokias klijais geriausiai klijuoti stai situs lapelius prie akmenuko, kad tvirtai laikytusi ir nebūtų baimės, kad kada gali atsuiklijuoti. Ir kaip ilgai laikyti patepus su klijais - ar su kuo prispausti, kad geriau priliptu :
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Luvita, aš panašius visus daiktus klijuoju su juvelyriniai dvikomponenčiais klijais "UHU plus", kurie stingsta mažiausiai 12 val. O prispaudžiu su mano vyriškio replėmis, kurios užfiksuoja suspaudimą. Tokiems lapeliams tarp replyčių dar reikėtų įdėti kokias plonas kietas plokšteles, kad lygiai prisispaustų. Ir palikti nakčiai, kad džiūtų. Klijai išdžiūvus pasidaro skaidrūs, reikia tik klijų imti vienodas dalis ir jas sumaišyti tarpusavy. Laiko tikrai labai gerai.
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 09:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tuomet dar klausimuks - o kur tokiu kliju gauti, turbut tik specialiose juvelyrams skirtose parduotuvese ?
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 10:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš pirkau parduotuvėje Vilniuje "Viskas juvelyrams". Ko gero tokie klijai parsiduoda ir kitose parduotuvėse juvelyrams. Jei neklystu, jų yra ir Vilniuje Pilies gatvėje, esančioje akmenėlių parduotuvėje. Man atrodo, kad jie galėtų ir atsiųsti paštu.
Gyvat
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, norėjau paklausti iki kokio storumo gali būti vielutė, kad ją būtų lengva ir patogu apsukti aplink kilputę, į kurią įveriamas auskaro užsegimas? Ir kaip išvengti vielutės spalvos nusilupimo, kai pvz. ji turi būti sidabrinė,tačiau sukant nusilupa ir pasimato tikroji metalo spalva?
Ačiū.

asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 00:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gyvat, vielutė, jei ji sidabrinė niekada nenusilups. Gali nusilupti nebent pasidabruota, paauksuota arba sidabro spalvos metalinė vielutė. Jei tik užlenkt reikia kilputę, tai galima naudoti ir 0,7mm (tai priklauso nuo to, kokio dydžio, svorio daikčiukus kabinsi). Kilpučių užsukimams kelis kartus geriau naudoti plonesnes vielutes 0,5-0,6mm, jos lengviau apsisuka ir grakščiau atrodo.
aagnyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 10, 2008 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, retai cia uzsuku, bet jei uzsuku - su reikalu
Ar galetumet pasakyti, kaip sutvirtinti apyrankes silikonini siula?
jis nesirisa, gal su uzspaustukais?
Laukiu atsakymo
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 11, 2008 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Silikoninį siūlą spaustukas gali nupjauti. Aš bent tvirtinu taip - surišu mazgiuką ir tuomet ant mazgo užlašinu superglue klijų. O dar būtų geriau tą mazgą su klijukais įkišti į karoliuką, tuomet laikys jau tikrai. Mano mažasis tokių apyrankių prisidaręs ir dar nė viena nenutrūko .
aagnyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 11, 2008 00:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mazasis??????

dekui, Asta, pabandysiu
Atgal į viršų
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Gruodžio 13, 2008 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Asta ,
As va vel su kokiu klausimu, nusipirkau kazkada va tokiu avantiurino ziedeliu, bet beda, kad jie neturi skyluciu. Gal patartum, kaip as juos galeciau panaudoti (kokia technika), pasigaminant koki papuosala:
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 14, 2008 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Luvita, o kokio jie dydžio? Įtariu, kad nemaži. Jei tinka pakabinti vėriniui vieną per centrą, tai galima priverti daug mažų karoliukų ant troselio (gal net sidabrinių ar pasidabruotų, arba kontrastingos akmenukų spavos) ir perkišti per centrą, kad gautųsi tokia, kaip karoliukų kilpa (arba dvi šalia ). Kažkada panašaus pakabuko dariau vėrinuką. Tai dariau tokią mažų koraliukų ir siadabriukų kilpą. Troselį pervėriau, kad jis gautųsi, kaip apskritimas, ta prasme sujungtas. Tą sidabriuką, per kurį troselis pereina du kartus užspaudžiau, kad laikytųsi. ir tokį pakabuką jau gali kabinti. Nors dabar galvoju, kad gal ir nedideli čia tie blynukai, nes skylutės nedidelės. Tai tada galima juos kabinti su viela, perveriant per skylutę ir užsukant dviguba kilpute viršuje. Dar kitas variantas yra perverti grandinėlę, o galiukus įklijuoti į tokius kištukus, kurie naudojami uždėti ant odelės (jei tie akmenukai nepersunkūs auskarams).
Luvita
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 14, 2008 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tie akmenukai nedideli, max. 2 cnt monetos dydzio, gal ir mazesni...va as ir suku dabar mintis kaip cia man juos panaudojus?
O ta dviguba kilpa - ka cia turi omeny , tokios daryti gal dar ir nemoku
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 17, 2008 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal aš čia taip vaizdžiai pavadinau tą kilpą . Turiu omenyje, kai kilputė ne tik užlenkiama pabaigoje, bet dar ir užsukama aplink. Tada tvirtai laikosi. O tuos mažulius, tai gal ant kokios grandinėlės prikabinėk ir bus auskariukai.
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 21, 2008 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, uzsukau ir as su klausimu. Turiu ir as tokiu ziedeliu kaip Luvita, tik dideliu. Ir padariau toki zigzaga vielos, bet kita puse palikau lygia. Ar reiketu lankstyti abidvi puses, ar pakaks tik vienos, jeigu tai bus pakabutis ant kaklo?
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 22, 2008 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas, as vel turiu klausima. Jau kuris laikas bandau suverti burbula is 5 karoliuku, bet vis nesigauna. vat padarau iki sitos vietos, o toliau nebezinau kaip verti... buciau dekinga uz atsakyma

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, gal žinote kokią vielutę reiktų naudoti kilpų darymui? (juvelyrinę ar bižiuterinę?)
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje AIM adresas
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 18:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa, manau čia, kad tai jau "skonio" reikalas, kai tą vielutę išlankstysi. Jei palikai lygią blogojoje pakabuko pusėje, tai ir nieko tokio. Svarbu, kad ji tvarkingai atrodo.
Mijja, tiesą pasakius, tokį burbulą esu suvėrus vos vieną kartą ir vėriaus pagal schemas, kurios yra mūsų pradžiamokslyje. Galiu tave nukreipti nebent pas Inorę, nes kiek žinau ji tokių burbulų yra vėrusi ne vieną.
isterija, ką turi omenyje, sakydama bižuterinę? Pasidabruotą, varinę? Aš savo darbuose naudoju sidabrinę vielą ir sidabrinius, bei pasidabruotus smeigtukus.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 18

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.