PAPUOŠALŲ DARYMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 18:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turėjau omenyje štai apie šias http://www.tavokaroliukai.lt/index.php?controller=category&path=156_157 1 ir antrame puslapiuose.. Ar jos tinka kilpučių darymui?
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje AIM adresas
asta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 12 Sausio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tos vieluts labai jau mandrai užvadintos. nelabai matau skirtumo parodytose vielose tarp bižuterinės ir juvelyrinės. Manyčiau, kad tos kurios yra 0,38mm storio tai tikrai netiks, nes yra per plonos. Jas galima naudoti nebent kažką jomis apsukant, o tos kurios yra 0,6mm jau tinkamesnės, tik neaišku kokio jos kietumo. Jei tik reikėtų pakabinti vieną karoliuką, tai gal ir nieko, bet ko gero kelis, tai netiktų, nes būtų minkštos. Visgi siūlyčiau rinktis įprastesnes pasidabruotą Gutermano (0,6mm) arba sidabrinę (0,7mm). O ką tu nori daryti?
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pati nežinau. Aš visiškai žalia noriu viską po truputėlį išbandyti, o su laiku ir sugalvočiau būtent ką noriu daryti.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje AIM adresas
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 25, 2008 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Asta. Siaip, pati nematau riekalo ten lankstyti, nes nesimatys tos linijos .

Tiesa, del tos vielutes, nepykit kad kisuosi, bet ta ku 0,38 tai troselis, o ta kur jau 0,3 ir 0,6 tai jau vielute
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sausa_Arbata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 26, 2008 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa - ačiū.
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Padariau apyrankę, jungtą grandinėle. Karoliukai yra didoki, ir kilputės lengvai atsilenkia, stipriau patraukus ar palenkus. Gal galite patarti, kaip galima patvarkyti ar kitaip patobulinti apyrankę?.. Naudojau 0.6 pasidabruotą vielutę, ar reikia imti storesnę?
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Cray
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 21:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Asta
Esu gana neseniai pradėjusi biserį, bet man (kaip visada ;D) iškyla klausimų. Dabar man ramybės neduoda viena schemutė. Gal galėtumei man ją paaiškinti?

Kur čia pradžia?
Atgal į viršų
edneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 30, 2008 01:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ziurineju yvairius darbelius ir vis niekaip nesuprantu kaip padaromi tokie darbeliai kaip "laukyme" kaip ten pavyksta tarpais suverti ar prikabinti tiek daug akmenuku ? Atrodo jie taip tankiai sukabinti, kad net replyciu ten ikisti neimanoma, tai kaip tada uzlenkia vinuku galiukus ?
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 31, 2008 00:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justme 0.6mm pasidabruota vielutė gal yra per minkšta, nors žiūrint kokie ten karoliukai, jei nedideli, tai tuomet tiktų ir tokia, o jei didesni, tai reiktų naudoti 0,8mm. Apyrankę su 0,6mm vielute reiktų daryti su dvigubom kilputėm (t.y. kilputė gaunasi aklina, užsukant vielutę porą kartų), tuomet neatsilenks jau tikrai.
Cray, o koks tai dalykas, kurį, tu nori suverti iš biseriukų? Kol kas nežinau, man reiktų pasibandyti, bet atrodo, kad reiktų gal pradėti nuo didesnio centre esančio apskritimo iš 3raudonų ir 2baltų karoliukų ir verti dviem adatom.
Edneta tokio tipo papuošalai gaminami atskirai veriant kiekvieną karoliuką ant smeigtuko, o po to juos suveriant ant troselio, arba kitas dar būdas yra kabinti kiekvieną ant smeigtuko užvertą karoliuką (pabaigoje užlenkiant kilputę) ant grandinėlės. Į grandinėlės akutę užkabinant po kelis karoliukus.

Cray
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 31, 2008 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek žiūrėjau, pavyzduke buvo nurodyta kaip atpjauta arbūzo skiltelė ;]. Ačiū labai už informaciją.
Atgal į viršų
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 31, 2008 14:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, padariau su 0.8 storumo, gavosi tikrai geriau
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
plastakele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 02, 2009 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, zinau gan nebloga puslapi kur yra filmukai kai suverti - http://www.create-your-style.com/website.php?id=/techniques/beading.htm

tik va norejau pasidomet iskur perkat karoliukus gal zinot kur gaut pigiau, nes jei is parduotuves perki tai truputi brangiai iseina.
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 04, 2009 00:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Plastakele, paskirk laiko forumo temoms pasikaitinėti. Yra ir tokių, kur merginos daro bendrus užsakymus internetu, gal kas nors tiks ir tau.
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 04, 2009 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano klausimelis koki troseli geriausia naudoti smulkiam veriniui nes veriant su kazkuriuo dabar neatsimenu susisuka troselis.
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 02:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Troselis geresnis yra tas, kuris susideda iš kuo daugiau plieninių gijų. Man nei vienas troselis nėra susisukęs, nors vėriau ir ant 0,38mm ir ant 0,46mm. Gali troselis susisukti, jei jį labai smarkiai tempi, gal tau taip ir atsitiko?
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip padaryti auskarus su plunksnomis? Na, kaip tas plunksnas pritvirtinti kad kabėtų?
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 16:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip tiksliai reiketu naudotis tokiais?
http://www.hobera.lt/product_info.php?cPath=95&products_id=1412&osCsid=cpdplm07nhbm0mtk07tvsm1lc4
Kazkur skaiciau, kad pripilti kliju ir uzspausti, betgi jis kietas, beto kazkaip man nelabai atrodo uzspaudus . Bet tik paklijavus labai netvirtai atrodo
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip sutapo, kad Indresos klausimas atsko į Femme klausimą. Plunksninius auskarus galima pasidaryti būtent panaudojus tokius galiukų pasėlėpėjus, kai nurodė Indresa, tik jų galiuko skersmuo turi būti kuo mažesnis, kad vietos užtektų tik plunksnai ar porai. Tuomet plunksnos įklijuojamos ir aš tai net nespausčiau, nes jos svorio neturi ir tikrai gerai laikysis.(Aišku, klijuojama gerais klijais, tokiais, apie kuriuos minėjau 1psl).
Indresa, kiek esu dariusi darbų su tokiais spaustukais, nei vieno nesu spaudusi, nes tikrai pakankamai gerai laikosi. Aš klijuodavau odą, sidabrą. Yra labai mažo skersmens tokie spaustukai, tai jie užsispaudžia lengvai, nes yra plonesnio sidabro. Viskas, priklauso, nuo to, kokiais klijais klijuosi ir aišku, neversi labai sunkių akmenėlių.

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet jeigu noresiu sunkesni akmeneli uzverti? Turbut jau reikes ieskoti kokio kito budo?
Atgal į viršų
cawx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 07, 2009 22:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika,
noriu paklausti del geltono metalo vinuku ir auskaru uzsegimu ---pajuodavo man uzsegimai vieni,--nu ka galvoju, netinka man tas metalas, kur su oda lieciasi turbut... Po kiek laiko pastebejau kad kitu auskaru vinukas irgi patamsejo -su oda nesilete.....
Tai jau tokia baime atsirado naudoti geltona metala......
JUms nejuoduoda? Ar tai valyti su kazkuo galima? Ar tiesiog blogus pirkau- kokiu vengti pirti, kokie geresni?
Aciu

Galerija I
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 02:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa, sunkesniems akmenukams, naudosi ir storesnę odą ir didesnį gaubtelį, tai baimės, kad nutruks neturėtų būti, o jei tik vieną akmenuką galvoji kabinti, tai tikrai laikys.
cawx, aš pati nemėgstu geltono metalo, bet kartais būna poreikis, kai užsako klientės. Tokius vinukus ir detalytes geltono metalo esu turėjusi ir man jie taip pat keisdavo spalvą. Pavalyti galima su spec. servetėle, kuri tinka ir kitiems metalams (sidabrui) valyti. Šiek tiek pasivalo, bet geriau pirkti sidabrinius ir tikrai paauksuotus. Vilniuje Pilies g. tokių yra, bet aišku, kaina jau nepigi.

Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu labai
Atgal į viršų
cawx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 08, 2009 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu, o is interneto parduotuviu paauksuotu gal kazka parekomenduotumet--ne VLN gyvenu, tai Pilies g. parduotuve negaliu naudotis. Serveteles juvelyrinese parduotuvese turbut reik ieskoti?

Galerija I
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 09, 2009 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Servetėlių ieškot reikėtų juvelyrinėse parduotuvėse, o Pilies g. parduotuvė siunčia ir internetu www.akmeneliai.com
*kitty
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 19, 2009 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, norejau paklausti kokie klijai tinka klijuoti nutrukusi vala, bet kad biseris nepakeistu spalvos? ir kur tokiu kliju galima nusipirkt?
naudojau Super Moment, bet nuo ju biseris nubalo.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 28

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.