FIMO MODELINAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 03 Spalio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 01, 2008 19:56    Rašyti temą: FIMO MODELINAS Atsakyti su citata

Sveiki visi čia bandysiu atsakyti i jums rupimus klausimus apie fimo modelina.Norečiau,kad tvarka butu kaip ir kitose temose,jus užduodate klausima as atsakau,vel klausimas vel atsakymas.....Kuo maziau "balagano" tuo pačioms bus smagiau Kadangi, neužsiimu paveiksliuku klijavimais ant fimo,tai siais klausimais nekonsultuosiu.
Taigis,lauksiu klausimu,ir tikiuosi smagiai bendrausim
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
edjtuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 14:10    Rašyti temą: fimukas Atsakyti su citata

Neseniai pradejau daryti is modelino auskariukus pradziai.. dar nelabaj koki, tai nelygus tai ne ten skylute pasiseka ivert - kreivoki, bet zadu tobulet, seksiu tema ir mokysiuos subtilybiu jei pasisakysit aisku , atskleisit paslaptis savo =)
Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

edjtuke, svarbiausia,noras kurti.Nei vienas mes negimėm mokedami Dirbk,jei kils neaiškumu,drąsiai klausk, kuo galesiu tuo padesiu. Ir pamatysi,kad laikui begant tvarkinga darbeli padaryti taps vis legviau ir papraščiau:-v: Sekmės

http://www.veikinejimai.blogspot.com/
Atgal į viršų
lixxa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 15:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokias jei atsimeni modelino spalvas pirmiausia pirkai, noreciau pradeti, bet niekaip nesugalvoju kokiu spalvu modelina pirkti.
Atgal į viršų
edjtuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 16:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o-pa-pa ar teko daryti dekupaza ant modelino? bandziau skaityti dometis, tiek techniku ivairiu, bandziau su acetonu, kitoms isejna, man niekaip..=( dekinga buciau jei pasidalintumei patirtimi =)

p.s. coliuke1112 mano pirmos fimo spalvos juoda balta =)
Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

coliuke1112 rašo:
kokias jei atsimeni modelino spalvas pirmiausia pirkai, noreciau pradeti, bet niekaip nesugalvoju kokiu spalvu modelina pirkti.

Atsimenu labai puikiai,pirmosios spalvos buvo juoda-raudona Manau pirmiesiems bandymams geriausia nusipirkti du pakiukus kontrastiniu spalvu fimuka.Tada labai puikiai matosi kaip apskritai maisosi fimas
Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

edjtuke rašo:
o-pa-pa ar teko daryti dekupaza ant modelino? bandziau skaityti dometis, tiek techniku ivairiu, bandziau su acetonu, kitoms isejna, man niekaip..=( dekinga buciau jei pasidalintumei patirtimi =)

p.s. coliuke1112 mano pirmos fimo spalvos juoda balta =)

Na, fimas yra tokia medziaga, is kurios galima isgauti begale rastu,spalviniu gamu,teksturu....zodziu,tik turek fantazijos....todel paveiksliuku klijavimas man pasirode ne toks idomus uzsiemimas Su visokiais acetonais tai net nebandziau,ir apie tai nieko negaliu papasakot.Na o dekupazas....pasidarai norima forma is fimo,iskepi, tada issikerpi (is serveteles,dekupazinio popieriaus, ar atsispauzdinus paveiksliuka is kompiuterio) norima motyva ir su skiestu lipalu klijuoji.Lauki kol isdziuna,lakuoji
Atgal į viršų
edjtuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 02, 2008 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkaip ne viliojanciai skamba.. bet gal kada ir reiks pabandyti jei rasiu lipalo namie.. aciu uz atsakyma.
Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 03, 2008 00:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

edjtuke rašo:
kazkaip ne viliojanciai skamba.. bet gal kada ir reiks pabandyti jei rasiu lipalo namie.. aciu uz atsakyma.

siulau pasiimti megiamas spalvas,pasilipdyti koki ornamenta,ir turesi liuks papuosala,kurio kito tokio niekas neturi,busi grazi ir originali
Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Liepos 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 03, 2008 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,
ir aš turiu klausimėlį - kaip tu sulygini gėlyčių mozaikas? (pvz., kaip Modelino temelėje parodytuose darbeliuose)
Aš susipjaustau vyniotinį ir išdėlioju gabaliukus kaip norisi ant modelino pagrindo. Tada bandau sujungti ir sulyginti tuos gabalėlius, tačiau tarpelių vis tiek lieka, o ir pagrindas kartais labai išsikraipo, viskas susiploja.
Gal geriau viską susidėti ant stalo, su kokiu voleliu sulyginti - padaryti kaip kilimėlį ir tada tik ant pagrindo dėti? Ar storesnius gabaliukus vyniotinio pjauti ir visai jokio pagrindo nenaudoti (bet kaip juos reikėtų gražiai sulyginti) ?

Tikiuosi, mano rašliavos bus suprastos (nežinau, kaip aprašyti procesą)

Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 03, 2008 22:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galija rašo:
Sveika,
ir aš turiu klausimėlį - kaip tu sulygini gėlyčių mozaikas? (pvz., kaip Modelino temelėje parodytuose darbeliuose)
Aš susipjaustau vyniotinį ir išdėlioju gabaliukus kaip norisi ant modelino pagrindo. Tada bandau sujungti ir sulyginti tuos gabalėlius, tačiau tarpelių vis tiek lieka, o ir pagrindas kartais labai išsikraipo, viskas susiploja.
Gal geriau viską susidėti ant stalo, su kokiu voleliu sulyginti - padaryti kaip kilimėlį ir tada tik ant pagrindo dėti? Ar storesnius gabaliukus vyniotinio pjauti ir visai jokio pagrindo nenaudoti (bet kaip juos reikėtų gražiai sulyginti) ?

Tikiuosi, mano rašliavos bus suprastos (nežinau, kaip aprašyti procesą)

aha,supratau viska:) Pagrindinis dalykas yra is desrytes atsipjauti kuo plonesne detale,susidejus ant pagrindo nespaudziant per stipriai sulyginti su voleliu.Jei vis dar lieka sujungimo zymiu,svelniai pirstais bandyk sulyginti....bet nespaudziant o svelniai glostant:) Jei neturi spec peiliuko modelinui tai siulau nusipirkti,labai palengvina darba,su juo dauk paprasciau atpjauti plona detale.O jeigu plonai neiseina,tai tada detale paguldzius ant pagrindo ir siek tiek palyginus,su peiliuku paplonink:)o tada vel voleliu lygini.Bet lyginant irgi reikia jausti kad nespaustum volelio per stipriai ir kad pagrindas per dauk nesuplonetu,na bet cia jau igudzio reikalas:) Na tikiuosi siek tiek pagelbejau
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika noriu ir as pasikonsultuot, nusipirkau pora spalvyciu pasibandymui, is iskilo klausimas man kaip po to su lakavimu? kokiu laku reikia lakuoti? pamenu kazkur skaiciau kad liko dabar LT tik kazkoks vandens pagrindu? ir ar galima lakuoti tik su fimo skirtu laku? gal yra kokios alternatyvos ar gudrybes?
apie nagu laka nekalbu , juo manau nelakuociau

o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 16:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Auryte rašo:
Sveika noriu ir as pasikonsultuot, nusipirkau pora spalvyciu pasibandymui, is iskilo klausimas man kaip po to su lakavimu? kokiu laku reikia lakuoti? pamenu kazkur skaiciau kad liko dabar LT tik kazkoks vandens pagrindu? ir ar galima lakuoti tik su fimo skirtu laku? gal yra kokios alternatyvos ar gudrybes?
apie nagu laka nekalbu , juo manau nelakuociau

Sveika,

Lakuoti geriausia laku skirtu fimui,jokiu gudrybiu cia neprigalvosi:)Nors merginos perka ivairius lakus ir isbandyneja,aisku, kiekviena randa sau tinkanti:) Spec lako gali nusipirkti tokio http://www.dekovita.lt/product_info.php/cPath/118/products_id/1261
tiesa,nieko negaliu kolkas apie ji pasakyti,nors ir pati ji turiu,dar nespejau isbandyti.O siuo metu man labai patinka sitas http://www.dekovita.lt/product_info.php/cPath/80/products_id/1037
Atgal į viršų
Auryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 05, 2008 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bandysiu isigyti, dekui labai uz atsakyma . tam pusliapiuky ir seip geru daiktu yra
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 10:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika o-pa-pa
na ir as su klausimuku vakar minkiau minkiau ir klausimas iskilo: kadangi labai jau nemegstu slifuoti, norisi isgauti kuo normalesne ir lygesne forma jau pries kepant, o kai darau kilputes viskas eina suniui ant uodegos zinau mergaites deda dar i saldytuva, kad pastingtu. gal tu gali pasakyti kaip tu tai darai? o reziume vakarykscio, kad sleivai gavosi ir teks slifuot ohoho kiek o tai bus dovana, tai norisi tobulai padaryt

o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 16:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

katuke rašo:
Sveika o-pa-pa
na ir as su klausimuku vakar minkiau minkiau ir klausimas iskilo: kadangi labai jau nemegstu slifuoti, norisi isgauti kuo normalesne ir lygesne forma jau pries kepant, o kai darau kilputes viskas eina suniui ant uodegos zinau mergaites deda dar i saldytuva, kad pastingtu. gal tu gali pasakyti kaip tu tai darai? o reziume vakarykscio, kad sleivai gavosi ir teks slifuot ohoho kiek o tai bus dovana, tai norisi tobulai padaryt

Sveika

Tau issikraipo butent karoliukai taip?Na,as darau kaip ir dauguma,siek tiek ikisu i saldytuva kad nuo ranku silumos suminkstejes modelinas atvestu,o tada plona adata neforsuojant per dauk, darau skylutes,jei noriu kad skylutes butu platesnes,tada dar paplatinu su dantu krapstuku.
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu uz atsakyma
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 18:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi labai dėkoju už atsakymą Kai ploniau papjausčiau, tai viskas daug geriau gavosi (net nesuprantu, kodėl anksčiau buvo baisu plonai pjauti, kad nepersišviestų )
Dar keli klausimėliai iškilo:
Šiaip aš kočiojimui naudoju butelį. O apie kokius volelius kalbėjai?
Pjaustau tai mažesnius su britva, o didesnius su tokiu išstumiamu peiliuku. Šiaip gerai pjauna, tai gal tinka
O kad pačios dešros pjaustant nesideformuotų irgi galima įdėti į šaldytuvą? ( kiek laiko ten reikia laikyti?)

Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 08, 2008 20:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galija rašo:
Aš irgi labai dėkoju už atsakymą Kai ploniau papjausčiau, tai viskas daug geriau gavosi (net nesuprantu, kodėl anksčiau buvo baisu plonai pjauti, kad nepersišviestų )
Dar keli klausimėliai iškilo:
Šiaip aš kočiojimui naudoju butelį. O apie kokius volelius kalbėjai?
Pjaustau tai mažesnius su britva, o didesnius su tokiu išstumiamu peiliuku. Šiaip gerai pjauna, tai gal tinka
O kad pačios dešros pjaustant nesideformuotų irgi galima įdėti į šaldytuvą? ( kiek laiko ten reikia laikyti?)

Smagu, kad mano patarimai naudingi
Irankiai,kuriuos isvardijai,beabejo visi tinka darbui.As pati visai neseniai gal tik pries pora menesiu isigijau tuos peiliukus,ir labai dziaugiuosi,nes darbas palengvejo
Voleli nufotografuosiu rytoj ir parodysiu Siaip ju dailininku parduotuvese buna,ir jo tikroji paskirtis ant drobes padengti grunta.
Desra taip pat galima deti i saldytuva, kad siek tiek atvestu,na as nezinau,pati niekada ju nesaldau,tai kiek ja laikyti tiksliai net nezinau,na palaikyk kokias 5min......na, tiesiog, matysi kai ji siek tiek sukietes tai trauk lauk:)
Atgal į viršų
Galija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gruodžio 09, 2008 21:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui
Reikės pabandyti ir pažiūrėti, kas gausis su tuo šaldymu

Atgal į viršų
edjtuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 19, 2008 22:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norejau paklausti ar yra teke naudoti toki aparaciuka kuris padaro vienodo dydzio rutuliukus , maciau sendien parduotuvej salia fimo ta dalykeli ir sudvejojau, 38lt berods kaina.. ar kam teko girdet?
Atgal į viršų
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 19, 2008 23:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

edjtuke rašo:
Norejau paklausti ar yra teke naudoti toki aparaciuka kuris padaro vienodo dydzio rutuliukus , maciau sendien parduotuvej salia fimo ta dalykeli ir sudvejojau, 38lt berods kaina.. ar kam teko girdet?

ne,naudoti neteko,nors kazkada buvau susigundziusi.Esu girdejusi komentarus:" nusipirkau ir nenaudoju....":)suabejojau ar verta moketi tokius pinigus....ir sekmingai apseinu be to aparaciuko
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 02:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
o man niekaip neiseina isgauti permatomo fimo efekto. Jau bandziau su dviem spalvomis: raudona ir geltona. Kazkur skaiciau, kad norint gauti ta permatomumo efekta, reikia ka tik iskeptus fimo deti i salta vandeni. Bandziau - nepavyko. Gal ka ne taip darau... Ka galetumet patarti? Aciu.
O ta rutuliuku aparaciuka as turiu. Na, nezinau... Neesu suzaveta. Berutuliojant tas rutuliukas kazkaip megsta deformuotis. Tik po keliu kartu iseina geras rezultatas. Gerai tik tiek, kad rutuliukai vienodi iseina.

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
o-pa-pa
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 14:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liukse rašo:
Sveiki,
o man niekaip neiseina isgauti permatomo fimo efekto. Jau bandziau su dviem spalvomis: raudona ir geltona. Kazkur skaiciau, kad norint gauti ta permatomumo efekta, reikia ka tik iskeptus fimo deti i salta vandeni. Bandziau - nepavyko. Gal ka ne taip darau... Ka galetumet patarti? Aciu.
O ta rutuliuku aparaciuka as turiu. Na, nezinau... Neesu suzaveta. Berutuliojant tas rutuliukas kazkaip megsta deformuotis. Tik po keliu kartu iseina geras rezultatas. Gerai tik tiek, kad rutuliukai vienodi iseina.

sveika Liukse,
Nei is raudonos nei is geltonos nei is rudos nei is darkokios spalvos permatomumo neisgausi,tai tiesiog neimanoma.Norint isgauti skaidruma,tai reikia ir tureti skaidru fima Ant pakelio lietuvisko aprasymo taip ir raso"baltas skaidrus" ,skaidrus priskiriamas prie modelino su efektu.Iskepus darbeli su skaidriu modelinu,iskart imesk ji i ledini vandeni,sakoma tada susitipreja efektas
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 29, 2008 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Matyt as neaiskiai parasiau . As ir turejau raudona ir geltona skaidru fimo su efektu. Net nepagalvociau is paprasto raudono tiketis skaidrumo efekto
. Pabandysiu kita karta deti i ledini vandeni, gal pavyks - nors kazkaip abejoju, nes praeita karta buvau idejusi i vandeni leduku. O jums visada isryskeja sis efektas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 121

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.