Nėrimas nėrimo lėlyte
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 10, 2010 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

irisiniai siulai su biseriu zinok ne kas gaunas, tie karoliukai graziai savo vietose nebuna, jie yra smulkuciai ir laksto kur tik nori ir nieko grazaus nesigauna, man atrodo Gude yra sioje temoje pvz imetus

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zypt
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Balandžio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 10, 2010 17:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

E.M. rašo:
Ir man labai knietėjo pabandyt nert su ta lėlyte, tai susikonstravau savo. Labai paprastai, elementariai. Tiesiog į siūlų ritę susmaigsčiau paprasčiausius smeigtukus, smaigsčiau po du vienas šalia kito, kad lengviau būtų akis perkelt. Taip ir pradėjau šešių akių virvelę. Vis po kelias eilutes laisvu laiku panerdama pasidariau naują spalvotą juostelę telefono maišiukui. Dabar toks ryškus, spalvingas.

saunuole
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
E.M.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 10, 2010 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O, žiūriu, pagyrė mane Ačiū, merginos Žinot, kai ko nors labai norisi, išradingumo užtenka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 12, 2010 21:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal galit padeti. neriau su vidutinio dydzio karoliukais,irisiniu siulu, bet kad ir kaip itemptai neriau, vis tiek viskas gavosi labai laisvai , net nezinau ka blogai darau .
varlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Št. Sausio 16, 2010 23:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kaip cia neriat?

[ Št. Sausio 16, 2010 21:08 ]
aš cia nieko neikertu

[ Št. Sausio 16, 2010 21:09 ]
instrukcija radau bet...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Džestina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 31, 2010 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi neriu šiuo "daikčiuku"
Kai užsivedu, tai būna sunku sustoti.
Galbūt kada ir nuotraukytę įdėsiu, bet, kad man nesigauna gražiai nupaveiksluot.
Atgal į viršų
lucata
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 15, 2010 15:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu viena iš susirgusiųjų nėrimo lėlyte, liga. Tik mano lėlytė labai paprasta: nupirkta Jyske, skirtame daryti plaukų segtukams mergaitėms, ji visa plastmasinė, su 6 kaisčiais. kainavo gal tik 6 litai, bet ji man labai smagi, ypač patinka nerti iš siūlų (pukuotukų, kaip aš vadinu). Bet nerti su karoliukais tai man dar mįslė. Kaip suprantu, reikia iš anksto prisinerti jų, bet kaip numatyti kiek reikia, ar Jūs iš akies tai padarote.
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 15, 2010 16:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, karoliuku reikia prisiverti nemazai, cia kaip zgute, kadangi as su zgutais draugauju, tai man nesunku ir nerimo lelytei nuspeti kiek karoliuku reikia apyrankei, ar kaklo papuosalui.
bet yra toks dalykas, kad labai mazi biseriukai, pasislenka is savo vietos ir gaunasi chaotiska betvarke ir nelabai grazu. o didesnius karoliukus jau reikia matuoti ar tilps pro nerimo lelytes skylute

prisiverk nedaug ir pamegink. jei nesigaus, nebus gaila laiko

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
DovexD
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 28, 2010 17:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei gerai supratau, kai apsineri per visus kaistkus ir +1 tai ta kilpute nukabini ir nukeli?
kristeg
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Birželio 19, 2010 22:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wioleta rašo:
uzmaciau siandiena nerimo (mezgimo) ziedus

fainas daiktas, galima kojines, pirstines megzti ir dar visokiu grozybiu
bet brangus uz 4 ziedus 112 litu internet.

Labas vakarelis, neseniai as prisiregistravus ir perziuredama zinutes pastebejau jusu zinute ir nusprendziau parasyti, kad tu lankeliu rinkini radau uz puse kainos uz 50 lt gal sudomins. O radau tai cia: www.Auksaranke.net
Atgal į viršų
varlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 20, 2010 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Padėkit!!! Neišeina man pagal tas schemutes nerti :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kristugne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 01:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labutis,štai kas man gavosi iš virvutes,kai netyčia pabėgo viena akis mezgant malūnėliu.Beliko tik kelis sykius sulenkti ir pasidaryti šalikėlį ank kaklo
Atgal į viršų
rutulyyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 14, 2010 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jeigu noriu nerti is keliu spalvu? truputi paverti su viena, paskui kita, bet kaip ta kita prijunkti? ar imanoma?
Atgal į viršų
jurga007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 15, 2010 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiandien ,,Maximoj'' nusipirkau nėrimo lėlytę.Plastmasinę,paprastą ir kainavo tik 3.99 Lt.Be lėlytės pakuotėjė dar buvo: adata,3 sagutės ir 3 maži 3 spalvų siūlų kamuolėliai.( ant pakuotės parašyta,kad tai vaikiškų žiedų gamybos rinkinys,todėl adata reikalinga žiedui susiūti,o sagutės puošti.)Bet kažkodėl prie nėrimo lėlytės nebuvo to pagaliuko kabinti kilpelėms.. Ką patartumėt vietoj jo naudoti kabint kilpelėms?
Atgal į viršų
rutulyyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 08:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galima naudoti kita vaselio gala, arba koki paprasta pagaliuka. pvz krapstuka, tik gal bus truputi per mazas. buna tokiu ilgu pagaliuku kaip krapstukai, tai as nupjoviau truputi ir naudoju toki
Atgal į viršų
skaikk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Št. Spalio 16, 2010 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o as naudoju savarzele...yra labai dideles savarzeles ir viena dali atlenkiau, kad ilga dalis tiesi butu, o uz likusios dalies patogu paimti... "nepabega' is ranku....

http://www.facebook.com/album.php?aid=46385&id=100000865407344&l=f7c38d6371
Atgal į viršų
jurga007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 17, 2010 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rutulyyte ir skaikk ačiū už patarimus! Vakar pabandymui nunėriau neilgą juostelę.
Atgal į viršų
skaikk
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Rugsėjo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 02, 2010 15:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pagaliau prisiruosiau nufotkinti ir ideti... lelyte padare mano brangiausias... o is saliko juokesi ir sake,kad virves,bet mamai labai patiko... man taip pat...

http://www.facebook.com/album.php?aid=46385&id=100000865407344&l=f7c38d6371
Atgal į viršų
Nemiegok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 27, 2011 17:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai čia visai įdomu. http://www.waynesthisandthat.com/knittingnancys.html
Atgal į viršų
krispina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 27, 2011 16:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="wioleta"]uzmaciau siandiena nerimo (mezgimo) ziedus

Sveikutes :0 turiu ir as tuokius ziedus ,banziau nert,bet nieko man nesigauna,apsimetu siulus ir kai reik nert toliau,jie labai isitempia ir neina per kabint siulo,bandiziau ir laisvai siuliukus uzmekst. Gal kas isbandet situos ziedus?
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 30, 2012 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, Auksarankės!
Kreipiuosi į Jus, nes reikia pagalbos.
(beje, man 14 metų )
Konsultacijų cetre (tema, mezgimas) man labai padėjo Ramlyte, išmokau nerti nėrimo lėlyte! Tačiau nesuprantu kitų punktų, gal kas galėtumėte paaiškinti?

Visų pirma, rinkinukas štai toks:

Dabar jau padariau tiek:

Taip atrodo iš viršaus:

Ir iš priekio :

Instrukcijos:
(nesuprantu nuo 8 punkto)

O čia iliustracijos:

Viskas
Čia reikia siūti ar kaip?
Prašau, išverskite ir paaiškinkite kaip daryti 8 punktą ir tolesnius, nes pati niekaip nesuprasiu!!!

Labai lauksiu atsakymo.
Aušrinė

Rankdarbių paletė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=438051#438051
Atgal į viršų
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 30, 2012 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galiu išversti iš anglų kalbos, kas yra parašyta, bet kadangi aš ne mezgėja, tai gali būti neaiškumų dėl kokių nors terminų. Na, gal suprasi viską... pasistengsiu kuo aiškiau perteikti:

8. Mezginio siūlą nukirpk palikdama apie 18 cm ilgio galą ir perverk jį per adatą. Adatą su siūlu perkišk per visas mezginio akis, tuo pačiu akis nuimdama nuo šitos mezgimo mašinėlės kuoliukų (ar kaip ten vadinas tas mėlynas daiktas...)
9. Sutrauk siūlą taip sutraukdama visas mezginio akis į krūvą. Dygstelk dar kelis kartus sutraukimo gale, kad užyvirtintum mezginį (turbūt uždėk mazgą)
10. Per mezginio apačią prikimšk žaislą "žaislo kamšalu" ir tada užsiūk šią rožinės spalvos apačią.
11. Atsikirpk maždaug 18 cm mėlynos vilnos siūlo gabaliuką ir sudygsniuok tą liniją, kur mėlyna vilna susitinka su pūkuota balta. Tvirtai sutrauk siūlą, taip suformuodama žaislo kaklą ir užrišk mazgą, kad sutvirtintum.
12. Atikirpk 18 cm rožinės spalvos siūlą ir išsiūvinėk nosį bei burną žaislo veiduko centre.
13. Pritvirtink akis
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 31, 2012 11:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū, Guote!
8 punktas jau pasidarė gana aiškus, reikės pabandyti .

Rankdarbių paletė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=438051#438051
Atgal į viršų
Aušrinė♥
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 04, 2012 17:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, gal kas žinote kaip nerti nėrimo lėlyte su 6 kaištukais?

Būsiu labai dėkinga!

[IMG]http://www.part.lt/img/8976861a4e51d48245482a66b82a061c623.bmp[/IMG]

LAUKSIU ATSAKYMO

Atgal į viršų
jurga007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 05, 2012 14:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aušrine♥,nėrimo lėlyte su 6 kaištukais neriama lygiai taip pat, kaip neriama nėrimo lėlyte su 4 ar 8 kaištukais.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 78

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.