DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 21, 2009 03:30    Rašyti temą: DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS Atsakyti su citata

Sveiki visi norintys dekoruoti. Pasistengsiu palengvinti jūsų kelius ir klystkelius dekupaže, atsakydama į darbo eigoje iškilusius klausimus.Kad visiems būtų lengviau paaiškinsiu tvarką.

*prie kiekvieno atsakymo pažymėsiu kategoriją, kad ir kitiems atėjusiems būtų lengviau susigaudyti.

pradžiamokslis,
šešėliavimas,
vienkomponentis sendinimas,
dvikomponentis sendinimas,

ar koks kitas apibendrinantis žodis.

tikiuosi,kad vėliau prijungsime šitas žinutes į bendras temas.

* ne visi atsakymai į jūsų klausimus gali būti vienareikšmiai, aš dalinsiuosi savo patirtimi, gal but kitur rasite kitokios informacijos.

*ne visada galėsiu atsakyti tą pačią dieną, tad iš anksto dėkoju už kantrybę.

* sistema klausimas-atsakymas pageidautina, bet ne griežtai reikalaujama.

susipažinimui mano darbų galerija svajonių kampelis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ali
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 02, 2009 00:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, labai susidomejau dekupazu,jau padariau pirmus darbelius. Iskilo keli klausimeliai
Parduotuveje, kurioje pirkau priemones, man pasake, kad lipalas netinka, nes darbeliai po kazkiek laiko paruduoja. Cia tiesa, ar pardaveja man ikiso brangius klijus?
Kitas klausimelis, kaip jus iskerpate, isplesote ar ispjaustote smulkius ir stambesnius objektus? As isplesiau, bet neatrodo graziai :(
Atgal į viršų
Ali
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 03, 2009 00:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprasau uz nekokybiska nuotrauka, bet ir joje ryskiai matosi "kreivas" plesymas. Gal fona reikejo pasirinkti ne balta... :(
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 03, 2009 00:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ŠEŠĖLIAVIMAS

šiuo atveju tave išgalbėtų šešėliavimas. O kai yra baltas fonas, jokių kraštų nesimato, tarkime kaip šitame mano darbe

http://images47.fotki.com/v1399/file6XCu/b2f0b/1/1005861/6793376/P1089987.jpg

Atgal į viršų
Enary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 04, 2009 14:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, mielos mergaites!
Pamaciau viename zurnale dekupazo sages darymo pamokele, taip panorau pasidaryti sau sage!!! Nuo to mano vargai ir prasidejo... Skaiciau akademijos pamokeles, ieskojau info, prisipirkau akriliniu dazu, serveteliu, lako...Pradziai nusprendziau praktikuotis ant senu moliniu geliu vazonu...
Mano pirmasis darbelis stai:
http://public.fotki.com/EnaryGerda/dekupazas/imga0101.html
Susiraukslejes, susiglamzes, nelygus, bet aciu Dievui, uzbaigtas
Toliau darbuojuosi prie vazonu, bet galvoje vis dar sedi sage ir mintys, kad darau visai ne tai, ko man noretusi:)
Taigi, klausimukai:
Ar ant sagiu taip pat tinka deti paprastas serveteles?
Kaip zinoti, koki sendinimo laka pirkti ir kur ji pirkti? Esu is Kauno, girdejau, kad senamiestyje yra menininku parduotuvele, kurioje galima isigyti medinuku sagems, tikiuosi ten yra ir sendinimo priemoniu, bet kaip man, visiskai zaliai kazka issirinkti? Juk nezinosiu, nei ko klausti, nei ko prasyti, o pardavejai, pasinaudoje mano naivumu ir neismanymu, gali isiulyti pacia brangiausia, bet nebutinai geriausia preke
Dar vienas dalykas,- atrodo, kad servetele ant vazono uzklijuoju visai lygiai, bet kodel lakuojant laku ji susirauksleja? :(
Ir dar idomu, ar akriliniais dazais ir akriliniu laku nudazyti ir nulakuoti daiktai, juos suslapinus, nenusitrins? Juk is teptuku ir dazai ir lakas lengvai issiplauna?

Bet kaip isgazdinote mane, kad Lipalas ruduoja... :(
Atgal į viršų
Enary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 04, 2009 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar vienas klausimukas!
O seseliuoti galima jau uzklijavus servetele, ar butinai tik pradzioje?
Ir dar kazko paklausti norejau... Pamirsau
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 06, 2009 02:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, mielos mergaites!
Pamaciau viename zurnale dekupazo sages darymo pamokele, taip panorau pasidaryti sau sage!!! Nuo to mano vargai ir prasidejo... Skaiciau akademijos pamokeles, ieskojau info, prisipirkau akriliniu dazu, serveteliu, lako...Pradziai nusprendziau praktikuotis ant senu moliniu geliu vazonu...
Mano pirmasis darbelis stai:
http://public.fotki.com/EnaryGerda/dekupazas/imga0101.html
Susiraukslejes, susiglamzes, nelygus, bet aciu Dievui, uzbaigtas
labai puikiai atrodo vazonas, man stilius patiko

Toliau darbuojuosi prie vazonu, bet galvoje vis dar sedi sage ir mintys, kad darau visai ne tai, ko man noretusi:)
Taigi, klausimukai:
Ar ant sagiu taip pat tinka deti paprastas serveteles?

Taip ,tikrai tinka , gali deti serveteles, tik ką turi omenyje sagių, koks pagrindas? ar jau turi nupirkus sege ir nori tik ją pakeisti ?

Kaip zinoti, koki sendinimo laka pirkti ir kur ji pirkti? Esu is Kauno, girdejau, kad senamiestyje yra menininku parduotuvele, kurioje galima isigyti medinuku sagems, tikiuosi ten yra ir sendinimo priemoniu, bet kaip man, visiskai zaliai kazka issirinkti? Juk nezinosiu, nei ko klausti, nei ko prasyti, o pardavejai, pasinaudoje mano naivumu ir neismanymu, gali isiulyti pacia brangiausia, bet nebutinai geriausia preke

galvoju, kaip žinoti, realiai niekaip nesuzinosi, tik isbandzius, butum Vilniuje, pakviesciau i savo renkiams prezentacijas, o dabar tai siulau eiti i creativa ir teirautis Birutes, ji turetu padeti issirinkti teisingai ir ne per brangiai.

Dar vienas dalykas,- atrodo, kad servetele ant vazono uzklijuoju visai lygiai, bet kodel lakuojant laku ji susirauksleja? :(

Viena is priezasciu todel,kad klijuoji lipalu , kita gal kartais neatskiri sluoksniu, trecia, kad gal ne visas plotas klijuojant persigeria klijai sir tos sausos vietos po to pabrinksta ir is naujo raukslejasi.

Ir dar idomu, ar akriliniais dazais ir akriliniu laku nudazyti ir nulakuoti daiktai, juos suslapinus, nenusitrins? Juk is teptuku ir dazai ir lakas lengvai issiplauna?

Akrilas tuo ir geras, kad šlapias atsiplauna, o sudziuves jau nebe saugok rubus, neisisplauna irgi.

Bet kaip isgazdinote mane, kad Lipalas ruduoja... :(
lipalas nera tinkamiausias daiktas deja , dekupazui, ismegink tikrus klijus, pamatysi skirtuma ir tikrai daug problemu issispres

seseliuoti reikia, kai priklijuoji ir isdziovini servetelę

Atgal į viršų
Žiema.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 06, 2009 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas!
Man isejo sendinti.Tereikejo daugiau sluoksniu deti.
Na tik labai smulkiai suskilinejo.
Bet aciu uz pagalba.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 06, 2009 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai didelis ir nuosirdus aciu uz paaiskinimus konsultantei!
Kalbedama apie seges, turejau galvoje,kad noreciau pasidaryti kazka pati, ant modelino arba medzio pagrindo... Kaip minejau, maciau viename zurnale, kaip daryti ant medinio pagrindo, bet ten buvo naudojamas dekupazinis popierius, todel pasidare idomu, ar galima su paprastomis servetelemis
O kijuodama serveteles sluoksnius tikrai tikrai atskiriu, palieku tik virsutini... O beja, kazkur skaiciau, kad norint ant tamsaus fono uzklijuoti servetele, kad ji neprarastu savo spalvos, galima palikti dar viena sluoksni... Bet man sitaip neiseina... Prilimpa pirmas sluoksnis, o virsutinis nelabai...Ar juos reikia klijuoti atskirai, viena ant kito, ar geriau tokiu dalyku nepraktikuoti?
Ir dar vienas klausimukas, ar seseliuoti reikia butinai taip pat su akriliniais dazais, ar galima ir ka nors kita panaudoti? Bandziau su vaskinemis kreidelemis, visai idomiai gavosi, tik kazin, ar po kiek laiko kas nors blogo neatsitiks?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 06, 2009 23:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dvikomponentis sendinimas

Vilija;D , kaip džiaugiuosi,kad viskas pavyko tik man idomu,ka turi omenyje - daugiau sluoksnių dėti, aš tai sakyčiau tepti storiau, ir suskils stambiau ir viskas bus gerai.

Enary,

Tamsus fonas
aš irgi esu tokį dalyką girdėjus, bet jis nepasiteisino dėl tų pačių priežasčių kaip ir tau. Ką aš darau- apsivedžioju paveiksliuko kontūrą ir ta dėmelę nusidažau baltai ir fonas lieka tamsus, o paveiksliukas gerai matosi.

šešėliavimas

kodėl šešėliavimui naudojamas akrilas- todėl, kad pagrindas dažomas akrilu, ir labai patogus, džiūsta greitai palyginti, po to lengvai lakuojamas.
Kreidelės vaškinės sunkiau lakuosis, nuo vaško lakas nuslysta ir neužsilakuoja. Kitos mergaitės šešėliuoja su akvarelianiais pieštukais ir po to užpurškia laku, tai irgi tokius gali naudoti.

Atgal į viršų
Pavasar?lis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 09, 2009 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Esu dekupazo naujoke. Padariau kelis darbelius: dezute, remeli. Matau savo klaidas ir ruosiuosi jas taisyti. Labai uzsikrėciau sia liga ir manau kuo toliau, tuo grazesni darbeliai gausis, nes pirmuju kai kurservetele nelabai graziai prikibusios, nevisur sendinimo lakas lygiai padengtas

Noriu pasiteirauti:
Darbelius dariau su dvikomponenciu stamperia sendinimu, o po to purskiau matiniu sintetiniu laku. Galutinis vaizdas man toks blyskus, gal geresnis vaizdas ir praktiskesnis naudojimas su blizgu laku?

Kitas dalykas: labai susidomejau tekstiles dekupazu. is aprasymu supratau, kad nera sudetingas dalykas, svarbiausia rankyciu miklumas ir gerus klijus-laka pasirinkti. Ar galetumete ka nors rekomenduoti?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 10, 2009 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika ,

DVIKOMPONENTIS SENDINIMAS

Man toks klausimas, kuo įtryniai dvikomponentį, šiaip nesu girdėjus,kad stamperija baltuotų, nemanau,kad lako matiškumas turi įtakos, o prieš lakavima viskas buvo gerai ? kokios firmos lakas?
Gal kartais nebuvo gerai išdžiūvęs darbas?

DEKUPAŽAS ANT TEKSTILĖS

Ką būtent žadi dekoruoti ? jeigu šviestuvo gaubtą tai naudok specialius tekstilinius klijus, man patinka raiher firmos, taciau ir kitais nesiskundziu o jeigu kitus paviršius tai netgi išmėginčiau pirma su paprastais dekupažo klijais, pajausi,kaip dirbasi, nes reikia nemažai įgudimo ,eigu didesnius paveiksliukus pasirinksi.

Atgal į viršų
Sandriuke0422
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 10, 2009 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, girdejau, kad po lakavimu atsiradusius suskilinejimus vietoj specialiu miltuku galima itrinti aliejiniu arba akriliniu dazu, kad iskilinejimu tarpeliai uzsipildytu kit aspalva. Ar tai tiesa? Nes as pabandziau, tai nieko nesigavo nei su vienais, nei su kitais-paveikslelis tik issimurzino, nors tryniau jau kai buvo gerai viskas isdziuve
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 10, 2009 23:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, kokia tavo priemonė, man reikia tikslaus pavadinimo ir kur pirkai, tada galėsiu padėti tiksliau.
Atgal į viršų
Pavasar?lis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 11, 2009 00:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu uz atsakyma .

Dikomponentis sendinimas.
Nepabaltavo darbelis, bet jis toks labai jau matinis. Sendinimo lakas turejo isdziuti , nes tik kita diena purskiamo nusipirkau Gal itrynus miltelius neuztenka teptuku nubraukti likucius, gal reikia kaip nors dregna servetele nuvalyti?

Tekstiles dekupazas
Nusipirkau Javana Textil Potch. rytoj bandysiu atnaujinti vaiko maikeles
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 11, 2009 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuo sotiles valyciau su skuduriuku arba su ranksluostiniu popierium, del lako matiskumo, tai laisvai gali ant virsaus lakuoti blizgiai su kitu laku.

Lauksiu tavo textilinio pabandymo, idek cia, visoms bus idomu.

Atgal į viršų
barbe9darbe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 12, 2009 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pavasarėlis rašo:

Noriu pasiteirauti:
Darbelius dariau su dvikomponenciu stamperia sendinimu, o po to purskiau matiniu sintetiniu laku. Galutinis vaizdas man toks blyskus, gal geresnis vaizdas ir praktiskesnis naudojimas su blizgu laku?

Sveikos Truputį įsiterpsiu - paskutiniu metu pirktas matinis purškiamas lakas ir man "sudirbo" labai matiškai... turbūt ši partija lako labiau drumsta, nei buvo ankstesnės. Sutinku su Lachese, Stamperijos priemonės neturėtų turėti įtakos. Siūlau patikrinti savo laką ant stiklo ar kokio kito daikto, kur išdžiūvus gerai matytųsi - matinis lakas ar ne, nes tas jo matiškumas net išsiverčia baltomis dėmėmis...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 12, 2009 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, ačiū labai,kad perspėjai, matai kaip būna, seniau buvau nusipirkus kelis netyčia matinius lakus ,tai vis dar turiu, o kokios firmos tas drumstėjas ? nes būna dviejų: craftspray ir duplicolor.
Atgal į viršų
Pavasar?lis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 13, 2009 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
manskis lakas, kurio rezultatais nepatenkintamatinis Dupli... apipurskiau siandien Kubus buteliuka, reiks pasiziureti kas gausis kai isdzius..

Rodau kas gavosi su tekstile:

bandziau su paprastais apatiniais marskineliais, rezultatas man pankina, o mano vyrukui tai ypac. Tik is po lygintuvo ant pilvo ir aisku iskart su demem
Merginom kepanciom pirma blyna:
*) po apacia audinio pakisti kokia celofanine imaute, nes viskas kiaurai permirksta ;
*) galvoju, kad dekupuojant trikotazini audini ji rekia truputi patampyti, kad gautusi tokio 'minkstumo-platumo' kaip nesiojamas drabuzelis ant kuno, as paveksliuka klijavau ant isskalbtu marskineliu, tai paveiksliukas po dienos devejimo toks siek tiek isirezes;
siap viskas labai paprasta, ziuresim kas bus po skalbimo vyrukas jau issikrauste savo drabuzeliu stalcius, atrinko, ka reiketu pagrazinti
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 14, 2009 02:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip pasisekė vyrukui aišku lengviau dekoruoti būtų lygų audinuką, neišvengsi tokių suskilimų, nes jeigu ištemsi ir nudekoruosi, tai atleidus jis pasirangys tieisog irgi bus nelabai gražu.

Labai smagu,kad patiko ir kad pati kažką atradai, dėl tų įmaučių ,tai kažkaip nepagalvojau paminėti, nors ir pati jas naudoju. Tačiau Tu viską ir taip gerai supratai. Šaunuolė.

Atgal į viršų
Pūkuotukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 15, 2009 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labu dienu norėčiau paklausti kokį laką naudojat darbelių užbaigimui? Aš turiu EKOAKVA,bet kaip vėliau pastebėjau jis limpa,kad ir išdžiuvęs jau būna,bet vistiek girdėjau geras lakas yra AQUALAK,gal esate bandžiusi?Ir ar skiedžiate akrilinius lakus?Kažkaip nesinori vėl nusipirkti lipnaus lako,dėl to ir klausiu
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 15, 2009 23:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LAKAI

aš pati naudoju brangesnį statybinį laką , kaina apie 45lt už litrą, pavadinimas akrilinis "Becker"
Šiaip geri lakai ir nebrangūs yra jonstone. Nueik į naują dekupažo forumą
http://www.auksarankes.com/forumas/viewforum.php?f=48

čia jau galima pagal konkretesnias temas kalbėtis ir dalintis patirtim.

Dažų niekad neskiedžiu, man jie ir taip per skysti būna

Atgal į viršų
zingrida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 16, 2009 11:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,
Turiu pora klausimuku:
1. Naudoju akrilinius dazus,bet girdejau kad labai nesveika . Noriu dekupazinti vaikiskas kaladeles,gal zinot kur galeciau gauti ekologisku dazu?
2. Sugalvojau dekupazuoti batus, bet parduotuvej sake, kad reiketu lako skirto odai,kitaip nelaikys. Ar tikrai dekupazui skirtas lakas man netinka? Kur ieskot odai skirto?
Is anksto dekoju
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 16, 2009 23:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,

DAŽAI

dėl sveikumo priklauso iki kokio laipsnio tu sveikai gyveni, šiaip viskas nesveika realiai , į gatvę labai nesveika išeiti, mieste labai nesveika gyventi, nes kvėuojam bele kuo.
Tačiau tiesos yra,kad paprasti dažai tikrai nėra labai sveiki, siūlyčiau pasižvalgyti po ekologiškų statybinių medžiagų skyrius (realiai pati niekad nežiūrėjau ,tai net nežinau į kurią pusę nukreipti) bet pamėgink į informaciją pasiskambinti.Ir neužkibk ant kabliuko eko- prašyk visų dažų sudėties,ir internete pasieskok kiekvienos dalies apibūdinimo ir tik po pirk.

Dėl batų, tai pati buvau nusidekupazinus batelius, bet jie buvo medžiaginiai, tai dirbau su tekstiliniu mediumu, del dirbtinės odos, tai galiu patarti irgi tekstilini mediuma, o tikrai odai sunku pasakyti kai nesiosis, nes oda gali surambeti. Papasakok detaliau apie savo batus ir sumanyma, tada gal labaiu galesiu patarti.
Atgal į viršų
zingrida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu labai
Nesistengiu labai sveikai gyventi, viska pilnbai suprantu, bet kaladeliu mazoji tikrai nores paragauti
O kas del batu -turiu labai senus odinukus, visai atnesioti, bet labai patogus. Ismest gaila, nesiot nebepatogu. Sugalvojau atnaujint.Galvojau aplikacijas ryzinio popieriaus priklijuot, dvifazi sendinima det ir abejoju kokiu laku virsutini sluoksni dengt, kad laikytu.
Galit papasakot kas tas tekstilinis mediumas?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 131

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.