DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
barbe9darbe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Vasario 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
Sveika, ačiū labai,kad perspėjai, matai kaip būna, seniau buvau nusipirkus kelis netyčia matinius lakus ,tai vis dar turiu, o kokios firmos tas drumstėjas ? nes būna dviejų: craftspray ir duplicolor.

Prisidirbo būtent Duplicolor... Ir ne man vienai - visos draugės, kurios naudojo pastaruoju metu, skundėsi tuo pačiu. Tikrai patapo matiniu... Reiškia, reikės ieškot kitokio - ir vėl bandymų ir guzų keliu

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 17, 2009 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AČIŪ
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
_Svajone_
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 19, 2009 15:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandysiu dekupazo budu kelti printeriu atspausdintus paveikslelius ant fimo modelino (darysiu papuosalus). Noreciau Jusu konsultacijos kokia seka tureciau atlikti darbus. "Mintyse" darau taip
1. suformuoju norima objekta is fimo modelino, jei reikia praduriu skylutes.
2. kepu fimo orkaiteje, atvesinu
3. svitrinio popieriaus pagalba isgryninu fimiuko forma
4. ant popieriaus atprintinta paveisksleli is abieju pusiu padengiu (plauku) laku, kad nenuteketu piesinelis.
5. atskiedziu pva klijus su vandeniu (per puse) istepu fimo pavirsiu, dedu apkirpta paveiksliuka, vel tepu klijus taip?.
6. kai paveiksliukas isdziuva - paslifuoju krastelius (o jei reikia - ar galima pakoreguoti piesinuka spalvotais piestukais?) tada lakuoju Vandeniniu laku modelinui Eberhard Faber (beje jis sidziuves bus blizgus?)
7. dziovinu, tada vel lakuoju (6 - 7 kartus).

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 21, 2009 03:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekupažas ant modelino

iki trečio punkto viskas gerai.
4. Paveiksliuką reikia padegti statybiniu purškiamu laku. Tačiau,jeigu spausdinat su lazeriniu spausdintuvu,tai to daryti netgi nereikia. Tik rašainius dengiam.

5. rekomenduočiau specialius dekupažo klijus, nes lipalas gelsta, ir gali su laiku paveikti paveiskliuko spalvą , ypač, jeigu spausdinsit su rašaliniu printeriu.

6, 7 viskas teisingai, tik aš nesu turėjus spec. modelino lako, tai nežinau, ar jis blizgus, manau,kad ant pakuotės turėtumėt rasti tą informaciją.

Jeigu ką plačiau apie modelino dekoravimą dar norėsit sužinoti, pasikviesime į pagalbą šios srities profesionalę ,Laumę.

Atgal į viršų
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 22, 2009 00:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos...
Gal ir pasikartosiu, tačiau baigiu prasikeikt su Sadolin antikva...Vis tik, eksperimentuojant man susidarė įspūdis, kad NERCHAu yra per tirštas akrilas (ten ir rusiškai parašyta, kad "polužitkaja")...Viskas gerai pagal patarimą tepasi (lakas), sluoksnis gražus, net paskui akrilas na jau tooookiu sluoksniu tepasi, o ką jau kalbėt apie kempinę...Pasakykit, kad aš neteisi...(nes jau kyla noras nesiimt sendinimo ...)O idėjų ...
Ir manlabai rūpi purškaimi aukiniai ir sidabriniai akriliniai dažai...Mačiau madoj akrilinius automobiliams lyg, tik ar jie tinka dekupažui...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 22, 2009 17:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, per tirštus dažus reiktėtų pamėginti atskiesti iki vidutinio riebumo grietines konsistencijos , ir turėtų viskas gerai sendintis.

Akriliniai purškiami dazai deja nera tinkami vienkomponenčiam skaldymui,subėga tokiais lašais, o šiaip nedararant skadymo, tuos dažus laisvai gali naudoti, tik jie smirda acetonu.

Atgal į viršų
Globusyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 22, 2009 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū..Jau pavyko: atsisikiedžiau atskirame buteliuke ir gavosi tai, ko norėjau...
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 23, 2009 02:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu, apskritai palinkėčiau daugiau drąsos.
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 01, 2009 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki

Na toks gal ir paprastas klausiams, bet vistik iskilo darbe gele ruosiuos persodinti i didesni vazoniuka (kuri cia pat ir radau ). vazoniukas nelakuotas, bet yra rudu demiu nuo vandens, kurios nenusisveicia. tai mastau, ar uztapsnojus su kempinele akriliniais dazais galima butu nebelakuot? ar privaloma? nes as noriu tik tas vietytes uzmaskuot, ar nenusiplaus kai pateks vandens? aciu uz atsakyma

katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 08:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mmm, negi ne i tema paklausiau? na ne apie dekupaza klausiau.. bet visvien i ta puse.. kad ir kaip ten bebutu, laukiu atsakymo
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, ne visada galiu atsakyti iš karto, o vakar kaip tik rūpėjo man auksarankių akademijos reikalai.

Atsakymas- neglazūruoto molio vazonus reikia arba lakuoti, arba nesodinti tiesiai į juos gėlių, nes vis tiek per molį drėgmė gerai sklinda ir atkelia visą dekorą.

Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 09:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Suprantama
Aciu uz atsakyma

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 09:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jeigu tik padėjau, prašom
Atgal į viršų
Žaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas. Labai susidomėjau dekupažu, tad man reikėtų pagalbos. Norėčiau dekoruoti gėlių vazonėlį. Tad mane domina ar tinka jau nudažytas vazonėlis iš parduotuvės? Ir kaip klijuoti servetėlę? Ta prasme kelių ji turi būti sluoksnių? Ir kokias priemones patartumėte naudoti?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 04, 2009 10:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, šiaip pirma siūlau paskaityti čia,
http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=2268
ten tokiai pradžiai vaizdą susidaryti.
O dabar konkrečiau aie vazoną,jeigu jis glazūruotas , tai reikėtų dirbti su slidžių paviršių klijais, dažniausiai jie vadinami stiklo arba porceliano mediumais. Taip pat su tokios rūšies dažais,šios priemonės užsifiksuoja kepant, tokia instrukcija.

Tačiau aš nematau to vazoniko, gali būti ,kad jis yra visai neslidus,arba lengvai švečiasi, tai tada galima dekoruoti kaip ant medžio su paprastais dekupažo klijais, kurie uždžiūvę užsifiksuoja.
Servetėlės reikia naudoti tik vieną sluoksnį, kuris spalvotas, baltus atskiriam.

Atgal į viršų
Žaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 04, 2009 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai ačiū už pagalba, dar norėjau paklausti gal galite pasiūlyti kokį laką, nebūtinai skirtą specialiai dekupažui?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 05, 2009 00:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

lakas, geras klausimas, aš pati naudoju becker, ar kazkaip panasiai, dabar esu ne namie, tai galesiu paziureti tik treciadieni. Taciau tau tiktu bet koks akrilinis lakas, tik gali buti ne pats pigiausias, rinkciausi kazkur apie 20-30 lt tarpe, maniškis kainuoja pie 45lt už litrą, bet tokio nebūtinai reikia.
Atgal į viršų
Žaneta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 05, 2009 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu labai dėkinga už suteiktą informaciją.
Atgal į viršų
Rusne 28
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 06, 2009 00:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Lachese,

As taip pat pradejau daryti dekupazo darbelius. Priemones pirkausi is artmanijos. Pirmas darbas - dekoruota plaztikine dezute. Mano klausimas, kai padengiau ja laku po visu isgrazinimu , kazkoks nelygus pavirsius gavosi, ta prasme matosi lako driuziai. Man teko matyti turbut tavo darbelius Vcup, ten pavirsiai visi lygus grazus, malonu liesti. O maniskis kazkoks grubus. Gal as blogai lakuoju, o gal reikia nelygumus nutrinti smulkiu svytriniu popierium po to velnulakuoti? Kokiais atvejais naudojamas purskiamas lakas?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 06, 2009 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

Vcupe, gali būti ir ne mano darbų.
Aš labaiu mėgstu faktūringus paviršius, nes jie būna natūralesni, jauti kad rankos prisilietė. Labai lygus paviršius dažnai kvepia gamykliniu darbu.

O šiaip pati labai teisingai apibūdinai lyginimoprocesą- lakuoji, šlifuoji, ir vėl lakuoji. KAd nesimatytų lako družiai, galima dengti kempinėle, labai gei dengia kosmetinės arba automobilių poliravimui skirtos mažų porų kempinės, tai nelieka nei driūžių nei burbuliukų.Viena mergina minėjo,kad galima kempinę įdėti į plonutę kojinytę, tai irgi burbuliukų nelieka.
Purškiamas lakas bent mano darbuose naudojamas tam ,kad pakeisčiau paviršiaus blizgumą, nes tepamų turiu tik blizgių, tai kai reikia purškiu matiniu. Taip pat naudoju ant dvikomponenčių sendintojų, nes ne visoms priemonėms tinka akrilinis lakas.
Nelygumas kartais būna privalumas, būtų paprasčiau komentuoti ,jeigu matyčiau darbą. Tačiau tikiuosi,kad ir taip padėjau.

Atgal į viršų
Rusne 28
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 00:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekoju uz atsakyma,
Tai va kam ta kempinele dar naudojama
O slidu vazona dekoravus ir nulakavus su klijais-laku keramikai vistiek butina kaitinti, juk vazono tai nenaudosim maistui , tai gal nebutina kaitinti, ar jis kitaip neuzsifiksuoja? Ar slidzius keramikinius daiktus (vazonus) lakuoti tinka tik tas lakas skirtas keramikai ar tiktu ir akrilinis lakas?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 10:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tas kaitinimas skirtas uzsifiksavimui. Tai jeigu uzkepsi ir dar uzlakuosi kokiu kitu laku, tai bus tik geriau.Šiaip rekomenduoju kepti, jeigu naudojamos tokios priemonės. O jeigu vazonas rudas, tai gali nenaudoti stiklo mediumo, nes jis netures didelio skirtumo ir bus pigiau, tik pacios geles jau tiesiai nesodink, arba reikes akuoti ir vidu atspariu vandeniui laku.
Atgal į viršų
Juoda_Kate
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 09, 2009 09:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu paklausti kokias dvikomponentes sendinimo priemones galima itrint akriliniais dazais?

niekaip negaliu apsisprest ka pirkt
Atgal į viršų
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 09, 2009 15:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena Lachese,
susidomejau dekupazu ir niekur nerandu darbo eiliskumo norint dekupazuot geliu vazoneli. Ar galetumet apytiksliai eiliskuma surasyt darbo?
Aciu
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 09, 2009 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

Moliniai, negalzuruoti, vazonai

čia variantas,kai nesodinam gėlės, vazonas būna tik dekoracija tarmine plastmasiniui vazonui.

nudazom baltai,
isdziovinam,
klijuojam paveiklsiuka,
isdziovinam,
tonuojam,
isdziovinam,
galima ir sendinti galima ir nesendinti,
uzlakuojam.

Jeigu norite tiesiai sodinti geles ,tai reikia islakuoti vandeniui atspariu laku, geriau sintetiniu arba kokiu jachtiniu.Kuo atsparesniu vandeniui.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 231

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.