DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zingrida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Rugsėjo 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 10, 2009 12:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,
Man dar iskilo vienas klausimas: pagrinda nusidaziau juodai, noriu klijuoti beveik balta paveiksliuka iskirpta is serveteles. Problema ta, kad priklijavus paveiksliuka ji pagrindo juoda spalva permusa ir jo beveik nesimato (net ir gerai nudziuvus lieka vos iziurima pilka deme be jokiu detaliu).
Kaip elgtis tokiu atveju? Gal yra kita technika kaip priklijuot balta paveiksliuka ant tamsaus fono. Ar cia tinka tik storesnis popierius?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ugnis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 10, 2009 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,

Bandžiau šiandien dekupažint. Na labai raukšlėjosi srvetėlė, draiau su lipalu, ar su dekupažo klijais būtų geriau?

Ar kuo nors skiriasi kiaušinio (plastmasinio) dekupažinimas?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 10, 2009 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zingrida rašo:
Laba diena,
Man dar iskilo vienas klausimas: pagrinda nusidaziau juodai, noriu klijuoti beveik balta paveiksliuka iskirpta is serveteles. Problema ta, kad priklijavus paveiksliuka ji pagrindo juoda spalva permusa ir jo beveik nesimato (net ir gerai nudziuvus lieka vos iziurima pilka deme be jokiu detaliu).
Kaip elgtis tokiu atveju? Gal yra kita technika kaip priklijuot balta paveiksliuka ant tamsaus fono. Ar cia tinka tik storesnis popierius?

Reikėtų ant juodo ploto padažyti baltai tokį plotelį , koks paveiksliukas o fonas ir liks juodas, šioje nuotraukoje kaip tik taip padaryta.
http://public.fotki.com/architektas/1001-lachess-idja/dekoruoti-daiktai-viduj/p1171474mazas.html

taip pat galima daryti atvirkščiai, pirma nudažyti viską baltai, ir po to aptapyti aplinkui juodai. kai jau suklijuoti motyvai, tokio pavyzdžio, deja, neturiu. Ir pati pasakėte, kad galima šiuo atbeju naudoti ir storesnį popierių.

[ Pen. Balandžio 10, 2009 20:50 ]
Ugnis rašo:
Laba diena,

Bandžiau šiandien dekupažint. Na labai raukšlėjosi srvetėlė, draiau su lipalu, ar su dekupažo klijais būtų geriau?

Ar kuo nors skiriasi kiaušinio (plastmasinio) dekupažinimas?

Su spec. klijais būtų lengviau , tačiau norit išvengti raukšlelių reikia ilgos praktikos arba žmogaus ,kuris parodytų tiksliai kaip tai daryti.

Paprastą ir plastikinį kiaušinį galima dekoruoti lygiai taip pat. Jeigu plastikinis kiaušinis yra nepermatomos plastmasės tai galima jį pašvitrinti, taip pat ir natūralų aš pašveičiu. Tik dekoravimui renkuosi jau išpūstus kaiušinius.

Atgal į viršų
Ugnis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 10, 2009 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū )))
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 11, 2009 08:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerų švenčių, mielosios!!! grįšiu antradienį, tikiuosi, kad extra nieko neprireiks.
Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 14, 2009 10:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

As vel su klausimeliu. Baigiau dekoruoti vazoneli. dabar belieka nulakuoti, bet visa laika susidaro oro burbuliukai. ar tai reiskia, kad blogas teptukas ?

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 14, 2009 19:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

scorpion , http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=2268

[ Antr. Balandžio 14, 2009 17:17 ]
Katuke, sakyčiau viena iš problemų būna šlapias teptukas, o jeigu pas tave sausas teptukas ,tai gal lakas per skystas, teptuko blogumas ar gerumas sakyčiau pasižymi labiau driūžėm ,palieka jas,ar nepalieka.
Dar siūlau pamėginti lakuoti su kempinėle , įmauk kempinėlę į ploną kojinaitę nei driūžių, nei burbuliukų nebus.

Atgal į viršų
katuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 14, 2009 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo, teptukas buvo slapias aciu labai uz isryskinta mano klaida ir uz gera patarima ateiciai
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 14, 2009 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prašom

Paskutinį kartą redagavo Lachesė, Tr. Balandžio 15, 2009 19:54. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
scorpion
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 15, 2009 15:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaiciau kazkuriam forume kad reikia akrliniu dazu... kam jie reikalingi ir kur juos tepti....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ramuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 15, 2009 15:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tepi dekoruojama pavirsiu arba pritapai motyva..
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 15, 2009 17:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū , ramuska

scorpion, įveskite į googl žodį dekupažas ,išmes tiek teorinės informacijos,kad perskaičius bent kelis straipsnius tikrai paaiškės pagrindinės priemonės ir kaip jos naudojamos.

Atgal į viršų
panelytux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 15:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ko reikia dekupazui?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,reikaimas priemones rasite čia http://www.auksarankes.com/forumas/viewtopic.php?t=2268
Atgal į viršų
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 23:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,

Norėčiau stambaus suskeldėjimo. Kiek kainuoja ir Vilniuje ar bus senukuose kokiuose?
Ačiū!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 20, 2009 13:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, senukuose prekiaujama vienkomponenciu sendintoju "sadolin antiqua" suskilimo stambumas priklauso nuo dazu suoksnio. Kainos nelabai dabar zinau, bet kazkur apie 20lt.
Yra ir dvikomponentis sendintojas, kol kas negirdejau,kad senukai toki turetu, tai juos perkam internetinese arba tikrose parduotuvese vilniuje , geros akys, artmanija, senasnaujas. O del suskilimo dydzio, tai reikia is karto prasyti,kad tokia priemone duotu, ir po to jau vadovautis instrukcijomis.Kaina vytauja nuo 40-60lt pagal kieki ir firma.

Atgal į viršų
Lacrima.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 20, 2009 14:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki. Dekupažas ne visiškai jau naujas dalykas, bet dabar paskaičius klausimas iškilo.
Citata:
spec klijų,priklauso,ką dekoruosi: medį, stiklą, tekstilę,

Tai kokie klijai tinka medžiui ir keramikiniams/moliniams vazonėliams?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 20, 2009 16:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

klijai yra skirstomi į tris dideles grupes : porėtiems paviršiams (medis, kartonas, gipsas, neglazuruotas molis) , slidžių paviršių ir audinių.

Tai norit dirbti su pirma grupe turite ieskoti tiesiog dekupazui skirtu kliju, gali buti uzrasyta universalus, arba serveteliu klijai, ivairiai rasoma. ANt kitu dvieju grupiu buna atskirai uzrasyta pavadinimas tarkime "glass medium", "textile medium"

Atgal į viršų
Lacrima.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 20, 2009 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tas pats lipalas pirmai grupei netinka?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 20, 2009 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sąlyginai, čia kaip valgyti surį ir sūrio produktą, skonio ir piniginės reikalas.
Atgal į viršų
Lacrima.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsispausdinau paveiksliuką rašaliniu spausdintuvu ir bandžiau nutrinti jo kitą pusę... Ar įmanoma iš vis gražiai nutrint, kai paveiksliukas juodai-baltas? Man susilieja viskas į juodą...
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 25, 2009 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man atrodo,kad busi praleidus labai svarbu momenta darbe, rasaliniu ispausdintus paveiskliukus reikia lakuoti ir jie netrinami, tiesiog klijuojami tiesiai, bet kad neisislietu rasalas reikia uzlakuoti purskiamu statybiniu laku. nusitrina tik lazeriniu spausdintuvu spausdinti paveiksliukai.
Atgal į viršų
Cindy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 25, 2009 12:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aisku, matyt, busiu nusiskaicius kazka. Dekui
Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas Žodžiu dabar pasėmiau medinę dėžutę, nuvaliau ją, pabrūžinau su švitriniu popierium ir nudažiau baltais akriliniais dažais. Leidau išdžiūti. Ėmiau servėtėlę uždėjau ant norimos vietos, tada ėmiau lipalą (vėliau nusipirksiu kokybinių klijų), užtepiau gražiai ant servetėlės (klausimas: reikia tepti PO servelėle klijų, ar ne?), leidau išdžiūti. Ėmiau laką ir užtepiau, leidau išsžiūti. Ar viską darau gerai? O kur reikėtų itraukti tą skilinėjimą ir kaip jį daryti?

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 331

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.