DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 23, 2011 01:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edckute,

1- su kempinėle ir daug kartų nespaudyti. Kempinėlę tolygiai pamirkyti dažuose, paštampuoti į kokią lekštutę pirma, kad susivienodintų dažų kiekis, ir tada ant vienkomponenčio jau štampuoti.

2- man atrodo, kad lakas jau būna smulkiai suskilęs vietomis, nes patina nieko neskaldo, ji tik išryškina. Tarkime kaip čia http://public.fotki.com/architektas/1001-lachess-idja/dekoruoti-daiktai-viduj/p5213870.html#media

tai priklauso nuo to, kaip storai ar plonai užtepate antrą sluoksnį sendintojo.

Lauron, kai uždedate pirmą sluoksnį reikia gerokai palaukti, kol jis išdžiūsta ir tampa skaidrus, išdžiūvęs lieka vos vos lipnus. Tai gali trukti kelias valandas ir iki pusdienio jeigu drėgna. Tik tada dedam antrą sluoksnį. Pabaltuoja dėl to,jog nespėjo išgaruoti drėgmė iš pirmo sluoksnio.

O jeigu džiovinote, kaip aprašiau ir buvo skaidri priemonė, o užtepus antrą sluoksnį pabalo, tai gal ji pasenusi ir nebereaguoja gerai, arba ten yra patekę vandens.

Tai kuri liga dabar jau pasakykite jūs.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lauron
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 23, 2011 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesė rašo:
Edckute,

1- su kempinėle ir daug kartų nespaudyti. Kempinėlę tolygiai pamirkyti dažuose, paštampuoti į kokią lekštutę pirma, kad susivienodintų dažų kiekis, ir tada ant vienkomponenčio jau štampuoti.

2- man atrodo, kad lakas jau būna smulkiai suskilęs vietomis, nes patina nieko neskaldo, ji tik išryškina. Tarkime kaip čia http://public.fotki.com/architektas/1001-lachess-idja/dekoruoti-daiktai-viduj/p5213870.html#media

tai priklauso nuo to, kaip storai ar plonai užtepate antrą sluoksnį sendintojo.

Lauron, kai uždedate pirmą sluoksnį reikia gerokai palaukti, kol jis išdžiūsta ir tampa skaidrus, išdžiūvęs lieka vos vos lipnus. Tai gali trukti kelias valandas ir iki pusdienio jeigu drėgna. Tik tada dedam antrą sluoksnį. Pabaltuoja dėl to,jog nespėjo išgaruoti drėgmė iš pirmo sluoksnio.

O jeigu džiovinote, kaip aprašiau ir buvo skaidri priemonė, o užtepus antrą sluoksnį pabalo, tai gal ji pasenusi ir nebereaguoja gerai, arba ten yra patekę vandens.

Tai kuri liga dabar jau pasakykite jūs.

labai jums aciu,uz galimas nustatytas ligas,bandysim ziureti kuri yra istikruju,butinai pranesiu kaip man seksis
Atgal į viršų
Edckute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 23, 2011 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachese,
ačiū už atsakymą
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 08, 2012 19:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Lachese
Norėčiau Jūsų paklausti, kokį pasiūlytumėt naudoti sendintoją? Buvau nusprendus pirkti "Antika", dabar visgi galvoju gal geriau būtų "Perffeto" sendintojai. Norėčiau, kad skeldėtų gražiai ir dailiai, ankščiau turėjau "Dala" firmos, tai labai nusivyliau, visiškai beveik neskeldėjo.
Lauksiu Jūsų patarimų

vilte52
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 08, 2012 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos aš esu dekupažo naujokė. Jau padariau 1darbelį. Šis mano darbas buvo be tų dvikomponentinių dalykėlių nes nežinau ka jie daro ir kaip jais naudotis. Gal galėtumėt padėt?

[ Sk. Sausio 08, 2012 19:56 ]
Bėja kas yra vienkomponentinis? iš anksto.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pupulia, sveiki, man patys maloniausi dviejų prekinių ženklų sendintojai

http://www.puseplus.lt/lt/dekupazas/sendinimo-priemones/crackle-sottile-ke02g-2302.html

http://www.senasnaujas.lt/?info=product&id=6616

šie lakai abu veikia vienodu principu ir jų negalima dengti vandens pagrindo priemonėmis, o trūkiai gaunasi nuo labai smulkių (plonai tepant) iki stambių (storai tepant).

vilte52,

čia vienkomponentio pavyzdukas,
http://www.senasnaujas.lt/?info=product&id=7249
čia dvikomponenčio sendinimo pavyzdys,
http://www.senasnaujas.lt/?info=product&id=2759

Atgal į viršų
vilte52
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 13:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachese labai ačiū
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 09, 2012 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už informaciją
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 10, 2012 21:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba. Linute, o ar turit mėgiamą sendintoją, kad galima būtų po to lakuot akriliniu laku ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 12, 2012 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labuka, ne
Atgal į viršų
Stočkutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2012 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 12, 2012 15:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkoju už atsakymą
Blog'as: http://menukampelis.blogspot.com/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 12, 2012 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila, nes dirbu gyvenamam kambary ir naudoju tik akrilinius lakus. O spiritiniai labiau "kvepia"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 13, 2012 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

iš tiesų, tai ir aš taip gyvenau, kai dekoravau. Tai eidavau į rūsį arba į balkoną. Blogiausiu atveju į laiptinę nusinešdavau išpukšti sintetiniu laku. Jis greitai džiūsta.
Atgal į viršų
vilte52
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 15, 2012 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kuri daro dekupažines sages?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 16, 2012 00:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manau, kad ne čia su klausimu pataikėte, apžiūrėkite galeriją ir tikrai rasite nemažai sagių

http://www.auksarankes.lt/galerija/dekupazas?page=1&sb_session.inc%20orig%20session%20name=SESS78c1a05d79612954911443fbf13978ee

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 19, 2012 00:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Silva.Rerum rašo:
Tai gal aš pabūsiu pirma Kaip naudoti vaško pastą? Turiu minty ne patį naudojimo būdą, bet su kuo ji dera? Ar galima lakuoti? Gal su kažkokiomis priemonėmis nedraugauja? Ar tik pabaigus visus darbus ir nulakavus ja akcentuoti norimas vietas?

Sveiki, atsakau šioje temoje. Nes esu paskirta dekupažo konsultante. Saviveiklinių temų šiame skyriuje dėl tvarkos netoleruojame.

Toks vaškas naudojamas nat gryno medžio ir po to nelakuojama, bet įmeskite konkrečią nuorodą, kas taiper dalykas, gal koks hibridas ir galėsiu plačiau atsakyti.

Atgal į viršų
Silva.Rerum
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 19, 2012 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, kad ne ten paklausiau. Lyg ir skaičiau kažkur, kad nebekonsultuojate, tai galvojau, nauja konsultantė atsirado.

Dar nežinau visų priemonių dekoravimui, tai gal neaiškiai užklausiau. Turiu tokią pastą, skirtą auksavimui:
http://www.artmanija.lt/vasko-pasta-auksavimui-auksas

Mačiau vienoje knygoje, kokių gražių efektų su ja galima išgauti, bet jie ten po to jau nebelakavo. Aš noriu nudažyti dėželę, išdekupažinti, tada nulakuoti. O su ta pasta akcentuoti atbrailas (ar kaip pavadinti tas vietas, kur sienelės susieina). Tai nežinau, ar jau nulakavus auksuoti, ar prieš lakuojant.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 20, 2012 10:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nieko tokio dėl jūsų pasiklydimo, bet temas naujokams kurti reikia atidžiau.

Tokio tipo pastos yra ne vandens pagrindo, labai greitaidžiūsta ir valosi sunkiai, tad dirbti reikėų mažais ploteliais. Valosi šiek tiek su vaitspiritu. Lakuoti ant viršaus galima tik vaitsiritiniu laku. O geriausiai būtų naudoti jau ant lakuoto paviršiaus.

http://www.senasnaujas.lt/?info=categories&id2=7039&id3=1279&id4=1268&level=3

čia yra daugiau spalvų ir aprašymai šiokie tokie.

Atgal į viršų
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 20, 2012 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,ar galima vietoj purpurinos įtrūkimams išryškinti naudoti patina?
Atgal į viršų
Silva.Rerum
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 20, 2012 14:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už atsakymą. Viskas dabar aišku
Atgal į viršų
alala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 20, 2012 14:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, man irgi iskilo klausimelis. Nusipirkau melio efekto strukturines pasto ir noreciau suzinoti ar ja reikia tepti ant jau nulakuoto dirbinio ar pirma uztepti pasta ir tik tada lakuoti?
vilte52
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 22, 2012 16:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, o kur jūs perkate sevetėles?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 22, 2012 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zuiki515, taip galima,bet dėl visa ko parašykite konkrečius priemonių pavadinimus. sendintojo, porporinos ir patinos.

alala, jeigu norėsite pastą spalvinti, - užtapyti, tai geriau dirbkite ant nelakuoto paviršiaus.
O ką konkrečiau jūs ruošiatės su ja daryti ? gal sniegelį ant plastikinio bumbulo, tada jos galite nelakuoti visai.

vilte52, rankdarbių parduotuvėse :artmanija, senasnaujas,ornamentai, deko studija.... galima ir prekybos centre rasti po kelias skirtingas supakuota.

Atgal į viršų
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Sausio 22, 2012 22:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachese,naudoju perfetto numeris 1,perfetto numeris 2, purpurina perfetto auksinė,o patinos tikslaus pavadinimo net
nežinau,nes dar nepirkau.Dėl to ir klausiu tavęs.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 23, 2012 01:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai siūlau įsigyti tiesiog aliejinius dažus, pirkite po vieną spalvą, geriausia meno mūzoje arba cvirkos g. kampe priešais ikiuką yra dailininkų parduotuvė, laiptukais žemyn nusileidus. Ir kainuos mažiau ir netgi geriau naudosis. Pirkite rusiškus dažus.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2931

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.