DEKUPAŽAS - DEKORAVIMAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gruodžio 27, 2012 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu su Šv. Kalėdom ir ateinančiais Naujaisiais
Noriu dekupažint medinę dėžutę. Tačiau noriu, kad ji būtų beicuota, o kai kur būtų dekoruota servetėle. Taigi klausimas : jeigu pirmiausia beicuosiu, tai servetėlė ant tamsaus paviršiaus gausis neryškių spalvų? Jeigu po servetėlės motyvu padažysiu baltais dažais, tai kaip su beicu? Kaip gražiai padaryt, kad nesimatytų perėjimo nuo paveikslėlio iki beicuoto paviršiaus? Lachese, nerandu šito dalyko "1001 idėjoj" ?
Dėkui
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kristinutė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 01, 2013 13:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TVagne rašo:
ar galima dekupažuoti stiklines, taures ir panašiai?

Aš tai dekupažuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aisty
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 01, 2013 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TVagne aš dekupažuoju, tikrai galima Patariu pabandyti ...

[ Antr. Sausio 01, 2013 17:50 ]
drambliuke rašo:
Sveiki rosuosi pradeti daryti dekupaza noreciau paklausti kokiu butiniausiu priemoniu reiketu

Na reiketų servetėlės (jei dar neturi tai tikrai nepirk "Aha" Nu kur visa servetėlė su taip taškiukais mažais iškilusiais ... :
Klijų dekupažo : (kai mano pirmaji darbą dariau nepirkau klijų dekupažo, o tiesiog lipala susimaišiau su vandeniu ( tik neperskiesti reikia )
Nu ir žinoma medinio daiktelio kurį norite išdekupažuoti
Jei pirmą kartą dekupažuosi tai siūličiau rinktis kokią mentelę ar plokštę, o tik išmokus imti dežutes ar kokias stiklines taures ar lėkštes Ai, o po to kai jau ištobulėsi nusipirk sendinimo lako, kad suskilinetų... Smagaus darbo, o jei kažkas dar neaišku parašyk į pm paaiškinsiu
Atgal į viršų
justinas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 25, 2013 13:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos,
pasimečiau ir prašau pagalbos. Padariau lempa, kurios vieną dalių - 50 cm metalinis vamzdį, norėčiau nudekupažuoti. Niekados to nesu daręs. Kadangi spalvų reikia juodų/baltų, norėčiau naudoti iliustruotus knygų puslapius. Po skaitymų radau mažai informacijos kaip dekupažuoti storesnį popierių, nes vis dėl to čia jau ne servetėlė. Ar reikia naudoti kokią kitokią techniką? Gal tam yra specialios priemonės?
Beje, ar verta investuoti į spec. dekupažo klijus, ar pradžiai tiks ir skiestas lipalas? Matau, kad daugelis dirba su skiestais, bet nežinau kaip su metaliniais paviršiais.

Būčiau labai dėkingas už patarimus!
Atgal į viršų
Neida
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 13, 2013 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, turiu klausima ir nezinau ar ji priskirti dekupazui, bet gal galesite man padeti. Turiu dekoratyvini metalini narveli, jis pilkas, noreciau, kad butu juodas vietomis paklijuotas aukso dulkemis. Dezupazo pamokele turejau gal pries kokius 5 metus, todel ir pagrindus primirsau :( mano klausimas butu toks pries dazant reiktu gal nugruntuoti narveli? Noreciau dazyti juodu akrilu, turiu minciu, kad uzdazius ant virsaus gali nelipti dazai, ar negraziai nusidazyti. Is anksto dekoju uz patarimus.
Atgal į viršų
Jovita Dilyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 30, 2013 00:52    Rašyti temą: dekupazas Atsakyti su citata

sveiki, siandien pirma kart pabandziau dekupaza atlikti, pasirinkau stikla, viska padariau lyg ir teisingai (bent man taip atrodo )
tik susiduriau su klausimu del lakavimo...priemones turiu is dekostudijos...taigi mano turimas lakas yra matinis ir raso kad tai akrilinis lakas...klausimas ar jis tiks mano darbeliui uzbaigti? ir kokius daiktus dar galiu lakuot su siuo laku?
pagelbekit :-ñ:
Atgal į viršų
Agniete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 28, 2014 02:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labuka!
Nezinau ar čia pataikiau su savo klausimu bet labai tikiuosi kad čia ir galesit padeti labai mėgstu dekupaza, bet kolkas a darau tik ant medžio. Labai noriu pabandyti dekoruoti porcelianinius puodukus, tad idomu sužinoti bene viska nuo a iki z apie tai. Nezinau kokios priemones reikalingos porcelianui, ar tinka bet kur pirkti puodukai, ar teik lakuoti ir ar tik uždėta paveiksliuka islendant kazkiek i kraštus ar visa puoduka? Jeigu nebus sunku atsakyti tai labai džiaugsiuosi! Ačiū is anksto
Atgal į viršų
Irena7705
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2018 10:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar yra bandžiusių dekupažą daryti su džiovintais gėlių žiedais/ žiedlapiais? aš galvoju su kardeliais( pvz: https://www.nojus.lt/svogunines-geles/pavasarines-geles/kardeliai ) pabandyti. Ar yra bandžiusių? Mano nuomone labai gražu turėtų būti...
Atgal į viršų
keliauninkemilda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Liepos 16, 2018 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, radau daug įvairių įdomių straipsnių http://www.manomenas.lt/, kurie įkvėpė ir pačią išmeginti rankdarbius. Gal galite patarti kokias priemones būtina turėti norint tinkamai atlikti dekupažo darbelį, nes noriu pasimeginti ar ši sritis patiks:)
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3131

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.