Ievuko klasė IV (wire wrap)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Kovo 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 00:32    Rašyti temą: Ievuko klasė IV (wire wrap) Atsakyti su citata

Sveikos mano mokinės audrone krasauskaite, aaajurga, luxuriukas, Fela, juupeer, ggf. Štai kiek jūsų daug. Planavau priimti tris mokines, bet negalėjau atsispirti perskaičius jūsų motyvacinius laiškus, labai sunku buvo išsirinkti, taigi priėmiau dvigubai daugiau
Dabar šiek tiek apie mane: esu Ieva iš Kauno, man 32m., papuošalus darau jau pora metų, wire wrap technikos išmokau interneto pagalba, moku tikrai ne viską, taigi stengsiuos ir jus išmokyti to ką moku, o jei ko nemokėsiu, bandysim kartu surasti informacijos kaip tai daroma .
Kadangi jūsų daug, tai yra kas nebandę šios technikos, o kitos jau kažką moka. Todėl norėčiau, kad parašytumėt ko konkrečiai kiekviena nori išmokti, ką jau moka, o ką dar reiktų patobulinti.

aaajurga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gruodžio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 01:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas vakaras mokytoja ir klasiokes

visu pirma didelis aciu mokytojai, kad prieme i savo klase ir suteike galimybe mokytis....o mokytis noriu visko....pati siek tiek vielute bandziau lankstyti...ir galiu pasakyti, kad nors ir nelengva, bet groziai darbu tai nerealus....vis varvinu seile ir svajoju, kada as tokius pagaminsiu
pradziai noreciau paklausti mokytojos, kokio storio vielutes reiketu tureti....tai galeciau pasiziureti, ka dar nusipirkti reiktu

Gyvenimas - tai grozis
www.jurgart.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
luxuriukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 01:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras mokytoja ir klasės draugės

Esu Vilnietė - Jūratė, man 22 metai. Turėdama laisvo laiko pamėgau meistraut įvairius papuošaliukus. Is pradžių smalsumo vedina, o dabar jei ilgesnį laiką ko nesumeistrauju, negerai jaučiuosi.
Smagu, kad pakliuvau į šią klasę.Wire wrapinime esu šviežiai žalia
Nesu to bandžius, o tik pasigrožėjus internete įvairiais šia technika atliktais darbais.
Labai norėčiau sau Velykoms pasidaryti rinkinuką šia technika, kad visi pamatę abstulbtų ir sužinoti įvairių subtilybių. Įstojus į šia akademija, bus ta proga, kai planai pradėti mokytis šios technikos taps žingsnelis po žingsnelio įgyvendinami realiai. Pažadu būt stropi mokinė .

Lauksiu info kiek ir kokiu priemonių įsigyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 08:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės
Aš esu Ingrida. Labai ačiū mokytojai, kad priėmė mane į šią klasę. Jaučiuosi taip, kaip turbūt jaučiasi aukso puodo laimėtojas
Wire wrap technikos nesu niekada bandžiusi, tačiau jau turbūt koks pusmetis kai kaip lobių skrynelę apžiūrinėju auksarankių darytus šia technika papuošalus. Kokie jie gražūūūūūūūs.... mmmm Norėčiau išmokti padaryti bent 1 proc. to grožio Manau, kad tai pavyks, o pradžiai labai noriu paprašyti, kad papasakotumėte, ką reikia susipirkti, kokias vielutes ir t.t.

ggf
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 08:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas. Aš kaunietė, ggf, Supermamkoj žinoma kaip Noa, sena tarka, dviejų vaikų motina. Esu dideliai patenkinta, kad mane priėmė, užtataigi vakar, kol dar nebuvo temos, gyriausi visiems, kas klausytis netingėjo

Wirewrapo technika pati prie manęs pristojo, man ji iš karto netgi visai nepatiko Galvojau, nu jau čia kas, seno elektriko atsarginės dalys... Ale paskui žiūriu, nugis elektrikai elektrikais, o wirewrapas tai gėris O kad nebūtų kaip atsarginės dalys, gi visada galima pridėt svarovskių

Tai va tiek, kiek moku, išmokau iš interneto, bet klausykitės, žmonės, tiek gi negana? Nes va pažiūriu daro žmonės tuos darbus sudėtingus, o pas mane paprasti kaip trys kapeikos... Man irgi sudėtingų reikia

Pradžiai mane jaudina:
1. Kur gaut minkštos sidabrinės vielos 0,25 - 0,3??? Nes jei wrapinu su storesne, tai kažkaip grožio mažiau ir pirštus labiau skauda Bet turiu tos storesnės

2. Kaip vyniojant du lygiagrečius daiktus, vieną jų privyniot prie kito, kad būtų dideliai gražu, jie ten nesimakaluotų ir vyniot būtų lengva? Nes kiek dariau, viskas kreivai gavosi, tai koks čia grožis?

O daugiau tai nežinau, ko klaust. Neaišku neaišku, ale kol kas kai kur kaip ežiukas rūke
Atgal į viršų
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 10:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokinės, malonu su jumis susipažinti. Ggf pasirodo esi Noa, o aš ir galvoju iš kur man pažįstamas tas tavo kandus jumoras. Mes buvome susitikę per supermamkas (buvai atėjus pas mane siuntinio iš JAV).
Dabar šiek tiek apie priemones kurių mums prireiks:

1. Trijų rūšių replytės (apvalios. plokščios, kerpančios)

2. Vielutė: pasidabruota, sidabrinė arba floristinė. Mums prireiks dviejų storių vilutės, t.y. 0,8mm iš kurios darysim karkasą, ant jos vyniosim ir 0,4mm arba plonesnės (pvz.0,25mm) vielutės su kuria apvyniosim. Aš asmeniškai viską darau su pasidabruota Gutterman 0,8mm ir 0,4mm vielute. Man ji patinka, nėra kieta, gerai vyniojasi. Ši vielutė nepakeis spalvos jei gaminį laikysite maišelyje, o ne atviroje erdvėje. Pradedančiosios galite naudoti ir floristinę vielutę ji pigesnė, nebus gaila gadinti, jei kas nesigaus. Sidabrinės vielutės mačiau pirkti čia

http://www.akmeneliai.com/Katalogas/Vielute-C90/Puslapis-1/, dar mačiau Kaune "Ciklantos" parduotuvėj.

3. Karoliukai, akmenuka, kristaliukai, detalės ir pan.

Na tai pradžiai reiktų įsigyti tiek, jei kas neaišku klauskite, nesikuklinkite.

P.S. ggf, gal gali įkelti pavyzduką darbelio, kuriame tau nepavyko gražiai sujungti dviejų lygiagrečių daiktų, gal tada man bus paprasčiau paaiškinti

audrone krasauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos ir mokytoja,

labai dziaugiuosi pakliuvusi i sia klase, As esu Audrone, gyvenu Vilniuje, esu 2 vaiku mama, siuo metu turiu labai grazaus laiko mokslam. Siaip po ilgu ieskojimu as pagaliau atradau save papuosalu daryme ir tai mane labai dziugina, tai siuo metu noriu ismokti visko, ko tik imanoma. Su wire wrap technika nesu susidurusi, esu visiskai zalia, tai labai noriu ismokti kuo daugiau. man labai patinka papuosalai pagaminti su vielute.
Keletas kalusimeliu mokytojai:

kiek reikia vielutes?
kaip zinoti ar ji pakankamai minksta, ar kieta i ka reikia atkreipti demesi, nes namuose turiu vielutes parvestos is suomijos ji luzta tai nezinau ar ji tiks, suprantu, kad labai minksta.
o irankiai kazkokie ypatingi turi buti, ar tinka paprasti standartiniai?
vielute atsisiusdinsiu is uzsienio, tik pradziai nusipirksiu cia. tai noreciau zinoti i ka atkreip demesi.

sekmes visoms moksluose
Atgal į viršų
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, audrone, bandau atsakyti į tavo klausimėlius. Kiek reikės vielutės negaliu pasakyti, tai priklauso nuo to kokį darbelį darysi. Stroresnės (0,8mm) vielutės reikės mažiau, pradžiai užteks kelių metrų, o plonesnės (0,25-0,4mm) reiks daugiau, nes ja apvyniosim storesnę vielą, tai jos ir susinaudos kokius tris kart daugiau. Pradžiai plonesnės vielutės reiktų įsigyti kokia 6-10m.
Dėl vielutės minkštumo tai galiu pasakyt, kad nepabandžius negali žinot. Jei vielutė lūžinėja, reiškia ji netinkama. Reikia, kad vielutė lengvai vyniotųsi, nelūžtų tik sulenkus. Aišku, jei daug kartų lankstysi per tą pačią vietą, tai vielutė luš. Jei vielutę siųsies iš užsienio, tai žiūrėk, kad būtų parašyta vidutinio kietumo.
Įrankiai, tokie kaip ir visiems papuošalams gaminti - trijų rūšių replės.

Jei dar kils klausimų - rašykite

ggf
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ievukass rašo:
Sveikos mokinės, malonu su jumis susipažinti. Ggf pasirodo esi Noa, o aš ir galvoju iš kur man pažįstamas tas tavo kandus jumoras. Mes buvome susitikę per supermamkas (buvai atėjus pas mane siuntinio iš JAV).
Ajatus, tu matai Dar rajoną primintum

Citata:
P.S. ggf, gal gali įkelti pavyzduką darbelio, kuriame tau nepavyko gražiai sujungti dviejų lygiagrečių daiktų, gal tada man bus paprasčiau paaiškinti

Tigi va:
Čia apskritai pats pirmas daiktas, kurį suwrapinau, senokai jau. Nu betgi bjauriai kreivas Kiti tokius gražiai wrapina
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labadiena mokytoja ir zaviosios klasiokes
Aš esu Justina, ir kogero jauniausia iš mūsų tarpo (man tik 17 m.), tai labai manes nemūčykit
Su wire wrap technika jau esu šiek tiek pažįstama, bet kaip ir visur yra dar kur tobulėti.
O norėčiau išmokti viską, kas tik susija su wire wrap. pvz.: kaip padaryti tokius darbelius kaip mokytojos Ievuko, Nacos, Olios ir t.t.

O dabar klausimas mokytojai:
ar pamokoms bus galima naudoti vario vielute (tiek stora - pagrindui ir plona - apvyniojimui), nes aš jos turėciau daugiausiai (ir taip man susimazintu islaidos siuo, krizes, laikotarpiu ) ?

Atgal į viršų
Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o vargeli! hoberoj nebera pasidabruotu guttermann vieluciu. o ta floristine vielute gal galima rasti kokiuose senukuose ar kur man jos ieskoti ? ir dar apie plokscias replytes. jos turi buti lygios, be karbuku is vidaus, ar ne?
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 19:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kiek zinau floristines vielutes galima rasti pas floristus kur puokstes daro o del replyciu reikia klausti mokytojos

Atgal į viršų
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juupeer gali naudoti varinę vielutę, svarbu, kad tau pačiai būtų patogu su ja dirbti.
Fela iš kokio tu miesto? Guttermann vielučių būna pirkti parduotuvėse "Siuvimo reikmenys", jos yra Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžy. Jei reikia parašysiu adresus. Floristinės vielutės būna "Senukuose", prie gėlių skyriaus.

Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kad as is jurbarko bandysiu ieskoti senukuose, o jei nerasiu, tai pas pazistama floriste eisiu zyst
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl plokščių replyčių, tai būtų geriau jei jų vidinė pusė būtų lygi. Tačiau jei tokių neturėsite, ne bėda, galima ant tos rantuotos replyčių pusės užklijuoti storesnės izoliacijos gabaliukus, kad replės nebraižytų vielos. Aš pati tik prieš savaitę įsigijau replytes lygiu paviršiumi, nepasakyčiau, kad jaučiu didelį pagerėjimą lyginant su senosiomis.
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Ajatus, tu matai Dar rajoną primintum

Šilainiai, Rasytės g., pamenu ne į tą butą iš pradžių nuėjai

ggf, parodysiu kaip taisyklingai sujungti detales darant tą kryželį, kai prasidės mokslai, tai ir bus tau namų darbas.

luxuriukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras

Na as kadangi pasidariau kelis uzpirkimus uzsienio e-shopuose, tai lauksiu savo vielu ir karoliuku
Bet rytoj keliausiu prasinest po ivairias karoliuku parduotuves Vilniuje, nes nujauciu kad mano siuntiniai tik 1-2 sav begyje atkeliaus. Zinau kelias vietas kur visada buna vielu ir visko kai man nereikia ir turiu namie, bet bijau, kad si karta nebutu kaip tycia atvirksciai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tiksliai, apie akmenelius. turbut butu geriau, jei jie didesni butu?
ggf
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ievukass rašo:

Šilainiai, Rasytės g., pamenu ne į tą butą iš pradžių nuėjai .

Aš sena blūdintoja

Citata:
ggf, parodysiu kaip taisyklingai sujungti detales darant tą kryželį, kai prasidės mokslai, tai ir bus tau namų darbas

Gerai

Tik teks vyniot 0,4, nes 0,25 ar 0,3 niekur nėr - nei pas Mamberą, nei Ciklantoj. Chamizmas. Negalėtų užsivežt
Gal reiks ebay pakratyt?

O iki kada reikia viską turėt ir sėdėt pasiruošus? Nors aš tai kaip ir dabar pasiruošus, tik va tos vielos
[/quote]
Atgal į viršų
luxuriukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As dukart buvus Kaune: Silainiuose kol pussesere neemigravo is Lietuvos ir butent Rasytes gatveje
Fela as tau pasakysiu jei rasiu ryt vielos ten kur planuoju ieskot, jei sumastysi i Vilniu atvaziuot apsiprekint
Atgal į viršų
Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pati turbut neatvaziuosiu, bet jau galvoju, kurias drauges ir artimuosius iparegoti sitam reikalui
luxuriukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

irgi variantas
Atgal į viršų
Fela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mokytoja, parasykite siuvimo reikmenu adresus siauliuose, vilniuje ir kaune. gal jie internetu prekiauja?
ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oficialiai mokslai prasideda vasario 1d., bet jei kuri užvėluosit pora dienelių, nebus tragedija.
Dėl akmenukų dydžio, tai tinka visokie, žiūrint kokį darbelį norėsi gaminti, jei kokį pakabuką su vienu apvertu akmeniu, tai reiktų didesnio, bet galima padaryti pakabuką ir iš smulkių karoliukų ar akmenukų. Viskas priklauso nuo sumanymo, nuo papuošalo dizaino.

ievukass
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 26, 2009 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fela rašo:
mokytoja, parasykite siuvimo reikmenu adresus siauliuose, vilniuje ir kaune. gal jie internetu prekiauja?

Internetu neprekiauja, yra tik normalios parduotuvės:
Konarskio g. 21/1 Vilnius
Pasažas IBRAHIM, Kalvrijų g. 24a, Vilnius
PC MAXIMA, Savnorių pr. 255, Kaunas
PC "Bruklinas", Pramonės g.6, Šiauliai
PC "Babilonas", Saviltiškio g.61, Panevėžys

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 124

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.