Tavo talismanas
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 15:56    Rašyti temą: Tavo talismanas Atsakyti su citata

Ar tikite tokiais sekme lemenciais dalykais? Gal nesiojates kazka su savimi kas diena?

as neseniai is tetos gavau neva talismana, korala "irengta i vielini remeli" bet taip jau nutiko, kad as ji kazkur pameciau namie. Jis neva buvo uzburtas per pilnati, ir turejo nesti sekme. Galvoju, gal as ne bereikalo jo neberandu, ir man isvis geriau jo nenesioti?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as tai turiu pakabuka toki,kuri visad nesioju..ir manau,jis mano kaip ir talismanas nes kazkada grandinele nutruko, nesiau pataisyt ir tas kelias dienas nesiseke..arba tik taip sutapo

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rozyte04
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Kovo 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 17:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na aš gal nepavadinčiau savo pakabuko kaip talismanu, nes esu mažytį straipsniuką skaičius apie amuletus ir talismanus. Na esmė ten buvo tokia, kad talismanai gaminami sudėtingai, šventinami, suteikiamos magiškos galios, o vat amuletai tai širdžiai mielas daiktas, žiedas, kriauklė, pakabukas ir t.t. Tad aš turiu toki kaip amuletą visuomet nešioju ant kaklo grandinėlę su delfinuku ir niekas jo nepakeis, nebent tik kokiam vakarui nusiemu, kai reikia kažką gražesnio užsidėti, o po to delfinas vėl grįžta į vietą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano talismanas kuri visada su savim nesiuojuos rozinio kvarco is Norvegijos gabaliukas. todel kai vyras pakelia rankine ir klausia: tu cia ka akmenu prisikrovei? visada sakau taip
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 20:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dabar as jo nelaikau talismanu, bet kai baigiau mokykla, mama padovanojo zieda, su trikampiniu raizginiu ir pavadino, dievo akis (dievo akis baznyciose buna trikampiniame paveiksle) ir kad mane saugotu ir t.t. tai as ta zieda uzsidedavau per visus universiteto egzaminus ir tikejau, kad jis man padeda.

berasant atsiminiau dar viena istorija, kad viena kaledu nakti sapnavau, tris varlias, jos buvo viena kitos kojas prarijusios ir gavos, kad sokineja susikibusios trikojos varles. tada sumasciau, kad mano talismanas varle ir visada rankinuke turejau varles pakabuka (dabar jau net neatsimenu, eisiu paziuret ), jis keliavo is rankinuko i rankinuka.
o viena psichologe, kuri labai domisi rytu filosofija, paaiskinu, kad trikoja varle nesa turtus. tai cia, kaip sakant, kas gera, tuo tikiu!

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rema
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 25 Balandžio 2008

2008 Lapktitis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 01, 2009 20:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O mano talismanas toks kvailas. Turiu maža maišelį, o jame daug akmenėlių smulkių. Jis buvo pašventintas bažnyčioj ir jau 15 metų kaip man jį laikant rankose sekdavos. Visada neždavausi į egzaminus, atsiskaitymus ir niekada nenuvylė.

Mano darbelių galerija
http://remos.weebly.com/
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 02, 2009 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano talismanas kriaukle is kaziuko muges, bet manau talismanai padeda tiek, kiek pats zmogus jais tiki. o as tikiu visais mano sirdziai mielais dalykeliais,tai nesvarbu, ka nesioju, jei tas papuosaliukas man patinka, jis mano talismanas

Atgal į viršų
Blue Rose
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 16, 2009 18:12    Rašyti temą: Re: Tavo talismanas Atsakyti su citata

Mija rašo:
as neseniai is tetos gavau neva talismana, korala "irengta i vielini remeli" bet taip jau nutiko, kad as ji kazkur pameciau namie. Jis neva buvo uzburtas per pilnati, ir turejo nesti sekme. Galvoju, gal as ne bereikalo jo neberandu, ir man isvis geriau jo nenesioti?

Talismanas yra skirtas sėkmei pritraukti, o apsaugai skirtas amuletas. Nenusimink, Mija, kad neberandi jo. Jei jis atliko savo darbą- apsaugojo nuo kokios negerovės, sugėrė visą negatyvą, tai ir prapuolė, kad niekas prie Tavęs nebepriliptų

Beje, jei kas nešiojatės amuletą, o jis vieną dieną ima ir suskyla, tai reikia su juo atsisveikinti- geriausiai užkasti po žeme, kad niekas nerastų ir sau nepasiimtų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 Birželis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 16, 2009 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pirkau škias aš padėvėtų drabužių parduotuvėje džinsinį švarkelį nu labai man tiko jis ir patiko...o vėliau, grįžusi namo švarkelio kišenėje radau dviejų Eurų monetą tai nutariau, kad ana mane pati susirado dabar ta moneta visada mano piniginėje tarp kitų monetų tik ją nuolat nori kokia kasininkė pačiupti ba panaši į penkis litus keletą kartų vos nepamečiau...nestabili moneta kažkokia
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 16, 2009 19:25    Rašyti temą: Re: Tavo talismanas Atsakyti su citata

Blue Rose rašo:

Talismanas yra skirtas sėkmei pritraukti, o apsaugai skirtas amuletas. Nenusimink, Mija, kad neberandi jo. Jei jis atliko savo darbą- apsaugojo nuo kokios negerovės, sugėrė visą negatyvą, tai ir prapuolė, kad niekas prie Tavęs nebepriliptų

Beje, jei kas nešiojatės amuletą, o jis vieną dieną ima ir suskyla, tai reikia su juo atsisveikinti- geriausiai užkasti po žeme, kad niekas nerastų ir sau nepasiimtų

Tu matai, as panasiai ir pagalvoju. Itariu kad gali but kazkurioje rankineje, bet jei jau jis nuo manes pasislepe, per prievarta nebeieskosiu

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 16, 2009 20:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O mes gavome nesenai Sv.Agotos duonos ivyniotos maiselyje.Nezinojau,bet jeigu sita duona su savimi nesiosiesi tai busi laimingas ir t.t. Kai pamaciau ruosiausi suvalgyti,laimei salia buvo mama

Papuošiu Jus visomis progomis !
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 20:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano talismanas - iš močiutės gautas žiedas su mažu agatu. Jis man labai brangus..;]*
Atgal į viršų
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Igneta, mama pasakojo, kad ta duona saugo nuo gaisro, jeigu turi kur nors namie. Ir šiaip, šventas daiktas, aš tikiu tokiais dalykais
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Alvita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 15, 2009 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu spygliuotą apyrankę, kurią deduosi eidama į olimpiadas ir išties padeda.
Aišku, to dėka yra tikėjimas, kad šis talismanas man turi padėti, o tiksliau tai tiesiog saviįtaiga. (:
Atgal į viršų
vandeniuk?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 05, 2009 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na o man atrodo, kad pats geriausias talismanas yra pačio žmogaus kurinys . Gal dėl to netekau savo apyrankės kuri man buvo pati brangiausia nors buvo labai paprasta...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Št. Rugpjūčio 29, 2009 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na o mano amuletas (talismanas) tai tokia nediduke kriauklyte is kurios pasidariau pakabuka ....

Atgal į viršų
Dovilute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 22, 2010 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš nešioju pakabutį tai kaip ir talismanas padedantis svajonėms ir norams išsipylditi
Atgal į viršų
Karoliukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 27, 2011 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano talismanas - auksinė grandinėlė, kurią aš turiu labai ilgai... Ji man padeda per varžybas, olimpiadas.. Delfinai man neša laimę..

[ Tr. Balandžio 27, 2011 14:55 ]
rozyte04 rašo:
Na aš gal nepavadinčiau savo pakabuko kaip talismanu, nes esu mažytį straipsniuką skaičius apie amuletus ir talismanus. Na esmė ten buvo tokia, kad talismanai gaminami sudėtingai, šventinami, suteikiamos magiškos galios, o vat amuletai tai širdžiai mielas daiktas, žiedas, kriauklė, pakabukas ir t.t. Tad aš turiu toki kaip amuletą visuomet nešioju ant kaklo grandinėlę su delfinuku ir niekas jo nepakeis, nebent tik kokiam vakarui nusiemu, kai reikia kažką gražesnio užsidėti, o po to delfinas vėl grįžta į vietą

Aš irgi turiu pakabuką delfiną.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Št. Liepos 13, 2019 09:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinoma tikim! Vyraujant tokiai akmenų įvairovei ir paplitusioms žinioms apie juos, suku būtų netikėti. Man savajį padėjo atrasti feng shui talismanai, visuomet nešiojuosi su savimi.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Diskusijos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.