Mezgimas su mašina, viskas nuo A iki Ž
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 08, 2009 15:07    Rašyti temą: Mezgimas su mašina, viskas nuo A iki Ž Atsakyti su citata

Atidarau tema konsultacijoms kaip megzti su masina. Pačiai tai labai aktualu, nes bandžiau senų senovėj ir nepavyko tai nutrenkiau į šoną....

ir pirmasis klausimas. turiu sena NEVA (numerio jos nežinau.... o ir pasižiūrėt nebent vėliau galėsiu kai atsitempsiu namo...) be instrukcijų be nieko gal kas turi ta gėrį nuskanuotą kur užslėptą?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2008 Balandis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 09, 2009 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dirbau kažkada mezgimo ateljė, bet tai buvo taip senai ...daugiau nei prieš 20 metų, tada NEVA buvo nelabai kas, nes palikdavo blogojoj pusėj laisvus siūlus. Nebent pas tave vėlesnės laidos kokia....
Nežinau kaip tau reiktų aiškinti,nes po ranka jau neturiu vaizdinių priemonių..... ...tik kažkur užsilikę keletas senų adatų ......

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 09, 2009 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsikapsciau instrukcija... dabar bandysiu akis uzsidet... kas man gausis nezinau

Gude, senute mano Neva pirma ar antra... tai pasako sakyciau daug ka
Atgal į viršų
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 09, 2009 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano mociute turi tokia mezgimo masina..dar kartais mezga su ja

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 09, 2009 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Drauge parode kaip taisyklingai viska daryt... ale vistiek neaiskumas man iskyla ka daryt kad akys nepabegtu? mezgi mezgi taukst kokios 6 is vien ir pabega
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 10, 2009 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal per stipriai tempi žemyn, gal adatos liežuvėlis sugedęs .....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 10, 2009 11:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal kazka perstipriai... nes mezga mezga. koks 10cm jau numegztas ir pabega viskas tada jei neatsibosta rankioju su vaseliu
Atgal į viršų
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 10, 2009 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ojetuski su vaseliu.. vargas..
eisiu pasikuist gal rasiu kokia instrukcija ar uzrasus gal turi,jei ka rasiu imesiu
Atgal į viršų
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 10, 2009 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gaila bet nieko neradau mamos skrynoje.. :(
Atgal į viršų
OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 10:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok as pati nekada nebandziau su masina, bet atrodo kad turiu aprasyma senoje mezgimo knygoje , tik rusu kalba, vakare pasitikslinsiu.
Laura F.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Balandžio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 12:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Freke, o negalėjo tau akys pasileisti, nes adatos tokia detalė atšokus ne į tą pusę į kurią reikia Mes kai mezgėm, tai man aiškino, kad visada reikia peržvelgti ar tik neatšoka toks pagaliukas ant adatos (kai būna pasikėlusi ta detalytė tai atrodo, kad tarsi adata uždaryta. Uždaras kabliukas.), nes jei atšoka ir numezgi eilę tai ir pasileidžia akys.. Aš taip mezginį sugadinau kai pirmą kartą pabandžiau megzti..

Įtariu, kad nieko nesupratai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

supratau... zinok apziuriu kas kart tas adatas bet gal nepastebiu ko... net nezinau... radau vienus siulus su kuriais galima labai graziai megzti. bet juk su ta manau ir storus megztinius galima megzti
man kas dvi eiles reik adatas pastumti kad akys butu uz tu liezuveliu. nes karieta pasidevejusi tiesa as tau savo mezgamaja nufotkinau
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kam tu jas stumdai už tų liežuvėlių? Siūlo kilpa turi būti pačiam adatos gale, kur tas kabliukas užsirietęs. Kaip tu sakai, ''karieta'' kai važiuoja adatos išlenda į priekį ir kilpa pati automatiškai atsiduria už liežuvėlio. Tada automatiškai pereina naujas siūlas per tas kilputes, o grįžtančios adatos išneriaper senaja kilpa. Arba kažkas pas tave ''karietoj'' ne to, arba...
Ar adatos liežuvėlis atsivertęs ar užsivertęs nieko tokio, svarbu kad jis labai laisvai krutėtų. Patikrink ar adatų liežuvėliai laisvai vartosi. Jie negali strigti.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 17:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

bet jei siulas pries ta liezuveli tai ir nukrenta ta kilpa... as manau kad mano masinka jau antikvaras tai ir spyriojasi.... vyras siandien sake bandys sutepti.... nors issiaiskinau kad ir karieta biski grybina... ieskau atsarginiu detaliu dabar
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok, tu kartais ne iš Kauno?

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 11, 2009 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nea... bet netoli gyvenu tik 30km
Atgal į viršų
sandragum
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 18, 2009 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba.Norėčiau paklausti kaip mezgant megztinį reikia primegzti rankoves. :-y: Iš anksto dėkoju.
Atgal į viršų
princess
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Reikia rankoves prisiuti
Atgal į viršų
Renia04
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2009

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 07, 2009 15:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena.
Kaip gerai, kad atsirado tokia tema.
Turiu Neva 5 su 2-m fonturom. Skubiai reikalingas meistras, kad ją
pareguliuotu ir reikia pakeisti apatines fonturos slinkimo mechanizmą.
Gal kas gales man padėti? Gyvenu Vilniuje.
Atgal į viršų
Renia04
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2009

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 15, 2009 14:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir dar turiu ir ant mašinos megzta rankove kartu su prekių ir nugara.
Tik rusiškas variantas.

quote="sandragum"]Laba.Norėčiau paklausti kaip mezgant megztinį reikia primegzti rankoves. Iš anksto dėkoju.[/quote]

Atgal į viršų
Grafika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 20, 2009 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai mačciau lininį šalikiuką numegztą- iš abiejų pusių gerosiomis akimis, tai nusprendžiau , kad tai irgi bus mašininis mezgimas, nes vargu ar taip lygiai galima būt rankomis, o ir rašto tokio ner iš abiejų pusių kad gerosios akys būtų.
O ar yra dabar kokių mažų mašinikių pirk, na pvz, kad tik šalikams tiktų megzt? sublūdau kažko

Nors kai pagalvoji, taigi dingtų visas mezgimo malonumas
Atgal į viršų
reduse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 09, 2009 02:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labukas mergaites,as cia truputi skaitinejau..esu mezgusi su mezgimo masinomis..tik nebepamenu kaip vadinosi...tai zinau tikrai kad visu pirma reikia gerai issitepti masina aliejumi{aisku tam skirtu},nusistatyti tankumus ir kibti i darbus..o rankoves megzdavau Cia tik kaip pavyzdi..pasidarai riesa..po to pavaziuoji koki 20 eiliu ir pradedi dakelineti is sonu.As keldavau is blogosios puses pirma..kaire,desine-po to pereini i prieki-kaire desine.pravaziuoji 3 eiles ir vel kartojas..jei labai drasko,pirma tada sukeli uzpakalines adatas,2 eiles pravaziuoji-po to priekines..Ir taip iki galo.nebijokit eksperimentuoti..aisku reikia tureti prastesniu siulu.Sekmes tikiuosi supratot ka primaliau..labai noreciau sugrysti prie mezgimo
Atgal į viršų
Nijole z
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 04, 2010 15:08    Rašyti temą: Mezgimas Atsakyti su citata

Sveiki.Gal kas nors parduodate mezgimo masina ( SILVER) Gali buti naudota. Aciu.
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 04, 2010 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Renia04 rašo:
Aš tai mačciau lininį šalikiuką numegztą- iš abiejų pusių gerosiomis akimis, tai nusprendžiau , kad tai irgi bus mašininis mezgimas, nes vargu ar taip lygiai galima būt rankomis, o ir rašto tokio ner iš abiejų pusių kad gerosios akys būtų.

siaip jis gali buti tiesiog lygiai megztas ir susiutas vadinamaja nematoma siule. nes nemezga masinos is abieju pusiu vien geru akiu.
Atgal į viršų
kristeg
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 05, 2010 23:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok rašo:

siaip jis gali buti tiesiog lygiai megztas ir susiutas vadinamaja nematoma siule. nes nemezga masinos is abieju pusiu vien geru akiu.

sveiki, skaitinejau si foruma ir nusprendziau parasyti. Yra rastas kur gaunasi is abieju pusiu gerom akim as ji esu mezgus tik labai ilgai mezgasi ir susiuti tikrai nereik
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 13

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.