Mezgimas su mašina, viskas nuo A iki Ž
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Jurgce
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugsėjo 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 14, 2010 13:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės. Gal žinot, kur prekiaujama mezgimo mašinų NEVA dalimis. Labai reikia eilių skaičiavimo skaitiklio, nes sugedo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Obuoliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 03, 2010 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos, aš norėčiau pasidomėt gal kas galetumėt mane pamokinti megzti su mezgimo mašina ar paaiškinti. Ta mašiną man atidavė mano teta o ji ja gavo iš kitos kažkokios bobutės ir net nežinau ar ją man jau mesti lauk ar dar su ja kažką galima numegzti. Internete žiurėjau apie ją tik du ar trys straipsniukai parašyti ir niekur nėra nei jokios instrukcijos nei aprašymo Ir ta mano teta nemoka su ja megzti
Atgal į viršų
Aivara
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 31, 2010 23:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

viskas apie neva-5: http://lenusya.com/index.html
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 04, 2010 09:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jurgce rašo:
Sveikutės. Gal žinot, kur prekiaujama mezgimo mašinų NEVA dalimis. Labai reikia eilių skaičiavimo skaitiklio, nes sugedo.

jau niekur... teks skaiciuoti mintyse
Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 26, 2011 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu prieš kokius 5 metus žaidusi su Neva, net pirštuotas kojines buvau nusimezgusi D
Bet dabar gavau seną, bet dar niekad nenaudotą Nevą ten yra instrukcija..sena sena, bet detali, be abejo rusiška Jeigu kam reikia, tai galiu nufoktinti ir pasidalinti

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 01, 2011 02:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok, mano senelis megzimo mašinų specas, paskaičiau, kad tau akis vis numeta ir pasidomėjau kodėl sakė, kad siūlą užkirsti ir akis numesti gali dėl tokių priežaščių:
1. Siūlai netolygiai suvynioti;
2. Blogai išvarstytas siūlas ( gal kur kliūna);
3. Blogas siūlų štempimas;
4. Išdilę vežimėlio ("karietkos") plastmasiniai danteliai.

Gal aišku pavėluotai šita info, bet tikiuos dar kam pravers

Mačiau užsivedė diskusija apie lininius šalikus išmegztus iš abiejų pusių vienodai:)
Tai yra kelių rūšių mezgimo mašinos, neva atrodo, kad yra 2 klasės-pačios papraščiausios mašinos su 1 eile adatų. Jos skirtos dirbti su plonesniais siūlais ir megzti lygų raštą (+ tos visos skylutės, rašteliai ir pan.) ir yra didelės galingos mašinos - 5 klasės. Jos turi 2 eiles adatų, kurios kryžmai "susikerta", aišku mezgant prasilenka tos adatos viena su kita

Tai tas šalikėlis, kur iš apiejų pusių vienodas raštas ko gero megztas su 5 klasės mašina

Šian žaidžiau su Neva - mokiausi megzti spalvotus raštus, gana nesudėtinga. Pirmas bandymas blynas atrodo taip:

Šita tema nelabai populiari, bet gal kas žino kokį gudrų būdą kaip padaryti, kad vien lygių akių mezginys nesiraitytų taip smarkiai?
Ir gal turit kokių kiauraraščių pritaikomų Nevai?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 07, 2011 20:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fruktozoide rašo:

...gal turit kokių kiauraraščių pritaikomų Nevai?

as ir isigijau "neva" ka galiu pasakyti, visi mezgimo rastai, pynes , kiauriarasciai is mezgimo knygu ar zurnalu tinka neva masinai
cia kelios pamokeles: nezinau su kokia masina, bet principas tas pats:
http://www.youtube.com/watch?v=FuUGkwMVXfI&feature=related geros akies padarymas. (ta pati galima padaryti su dviem akim is karto dvigubu kabliuku.
http://www.youtube.com/watch?v=oXH9vGSzK50&feature=related spalvu dejimas
http://www.youtube.com/watch?v=u9iZqsShQSk&feature=related skylutes gaminy
http://www.youtube.com/watch?v=4-z-m2q0YOs&NR=1 gaminio apsukimas
http://www.youtube.com/watch?v=47f2wl4Yy-g&feature=related pynes darymas tik as darau ja daug lengviau su trisakiu kabliuku nukabinu vienas tris akis, su kitu trisakiu kitas tris akis ir sukeiciu vietom (sory, kad nezinau pavadinimu tiksliu berods dekeris)
http://www.youtube.com/watch?v=d9zUg8oHT6Q&NR=1 stai tokiu tik trisakiu
http://www.youtube.com/watch?v=0bQghGHwOQc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hdiFIIjDGZ8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=ZOVuCMqeCCQ&feature=related labai fainas rastelis
http://www.youtube.com/watch?v=wDEeX26EN5A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8oIDGNOGt0g&feature=related akies dadejimas vidury gaminio

ir t.t.
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fruktozoide, aciu jau issiaiskinau kas ten negerai buvo tiesiog sutepti geriau reikejo ir aisku karietai plastikelius pakeisti. dabar turiu gera masina kitos klases tai jau neva po sofa gyvena... tik kad ner kada prisesti prie masinos noras dinges sakau mazum parduoti
daug rastu nevai yra
https://picasaweb.google.com/lauraspie/UzoryDliaMashinnovoViazanija?authkey=Gv1sRgCK7Gy5yR45fPKQ

https://picasaweb.google.com/lauraspie/aInlDH?authkey=Gv1sRgCIXY18TQsvjO-gE
Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vikosiuks,super! Puikios nuorodos, ačiū labai Viską labai aiškiai parašei.

Frekenbok, tu dievas Ačiū už raštelius Kai šiek tiek praves orai bus labai labai naudinga

Dabar vos pasijudinus karšta, o ką jau kalbėt apie karietos tampymą

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 18:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

klavetura spaudau jau prakaitai pila ka kalbet apie karieta......

ne dievas as tik savo lobynais keliaias pasidalinau
Atgal į viršų
liandra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 17, 2011 17:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos, labai norėčiau išmokti megzti mezgimo mašina, jau buvau nutarusi Nevą 1 ar 2 pirkti, bet ir vėl nebežinau, ar galiu tai sau leisti? Turiu problemų su stuburu ( osteochondrozė, skoliozė), anyta sako koks tau mezgimas, ten gi reikia stiprių rankų karietą tampyti, ir nugara paskausta. O aš galvoju, nejau valandėlė mezgimo per dieną pakenktų? O gal yra tokių mezgimo mašinų, kurios tausoja nugarą, t.y. nesunku fiziškai su jomis dirbti? Jei kas žinot, patarkit. Būčiau labai dėkinga. Geros dienos visoms.
Atgal į viršų
zuzana31
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 21, 2011 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Grafika rašo:
Aš tai mačciau lininį šalikiuką numegztą- iš abiejų pusių gerosiomis akimis, tai nusprendžiau , kad tai irgi bus mašininis mezgimas, nes vargu ar taip lygiai galima būt rankomis, o ir rašto tokio ner iš abiejų pusių kad gerosios akys būtų.
O ar yra dabar kokių mažų mašinikių pirk, na pvz, kad tik šalikams tiktų megzt? sublūdau kažko

Nors kai pagalvoji, taigi dingtų visas mezgimo malonumas
o man atrodo aš žinau kaip megzti tokį šaliką mezgimas labai paprastas ( 1 gera 1akis nukeliama neišmegzta siūlas prieš mezginį) taip gaunasi dvigubas mezgimas nuėmus nuo virbalo gaunasi kaip maišelis . tik nepamirškite kad išvirkščioji akis nukeliama nesuklįskit nes po to ardyti teks. ( išbandžius šį raštą mezgant telefonų dėkliukus) sėkmės mezgime
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zuzana cia tema apie masinas ne virbalus
Atgal į viršų
zuzana31
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 19:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok rašo:
zuzana cia tema apie masinas ne virbalus

aš dar čia naujokė kaip mezgime su mezgimo mašinomis tad ir patariau tokį mezgimo būdą kurį išbandžius jau buvau o gal kas galėtų padėt išsiaiškint kaip megzti su mezgimo mašina MM-64 modeliu nes you tubėje nelabai ką randu net susitverti aš jos nemoku teta padovanojo . labai prašau padėkite jei kuri žinot kaip ją susitverti tiks you tube vaizdinė medžiaga.
Atgal į viršų
bobulyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Liepos 27, 2011 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, darbštuolės. Visai netyčia užėjau šį puslapiuką. Užsiliko pas mane iš senų laikų šiokie tokie mezgimo kursų užrašai Nevoms. Kadangi popieriai jau dūlėja, nuskenavau su mintimi, kad gal kam nors pravers. Gal būt kuriai nors ir iš jūsų.

http://picasaweb.google.com/103949341150479171514/MezgimasSuRankineMezgimoMasina/

Sėkmės!
Atgal į viršų
kristeg
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 24, 2011 14:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip saunu kad ikelet nevos instrucija lietuviu kalba visur tik rusu kalbom o as nieko nesuprantu, zadu pirkti mezgimo masina, tai instrukcija labai reikalinga man bus
Atgal į viršų
wermuciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 21, 2011 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Auksaranks,
siandiena ant mano satalo guli nauja neva 5 tik va kaip ja megsti ne neisivaizduoju gal koky patarima? nes net pacios pradzios nemoku :S
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 16:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mezgėjos auksarankės.
Turiu problemą:
Tėvelis atidavė savo kažkada naudotą mezgimo mašiną tojotą. Sakė labai gera, bet kažkas jai ten negerai su raštų rinkimu. Be to norėčiau gauti ir informacijos ir kursą pamokų . Gal meistrą kokį galėtumėt rekomenduoti?
zirafa
galima ir į ap zita.sem@gmail.com
Atgal į viršų
Danquole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 01, 2012 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas išmano kaip megzti Dopleta -2, dviejų fontūrų. Nemoku uždėti ir megzti gerom- blogom akim. Norėčiau išnaudoti mašinos galimybes.
Atgal į viršų
Kulverstukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 09:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, mergaites auksarankes.
Turiu problemele, gavau dovanu mezgimo masina ,, Silver Ryd,, 840 (su pregramine iranga) ir nelabai moku ja megzti . Nelabai moku apskaiciuot akiu ir siulu kieki. Na zodziu esu zalias visame sitame..
Gal galit kas padet nurodit kokia nuorada, ar kur kreiptis kad kazkiek ziniu pasisemt . Busiu labai dekinga.
Atgal į viršų
dzukaitejolita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos. reikalinga labai Jusu visakeriopa pagalba. Zodziu "uzejo" ir man su tom mezgimo masinom. Nors niekada nesu nei maciusi akyse kaip butent vyksta mezgimas tokiom masinom, tuo abiau pati bandziusi. Rankomis virbalais mezgu visa laika, bet va gi uzsinorejo parselis iki debesu pakilti Taigi tu noru rezultatas: turiu bagazinej jau Toyota knitter K111 mezgimo masina. naudota, bet sake kad geros bukles, tai ir patikejau, ka gi as ten zinau, perzvelgiau - adatos nesuluze, o daugiau gi nieko ir nesuprantu. ar galima kazka is kitu modeliu pritaikyti, nes prie sios instrukcijos jau nebera, o as gi net nezinau kaip ja surinkti, nuo ko pradeti eksplotacija
Na zodziu, reikalinga ir manau pravers bet kokio pobudzio pagalba. SOS, gal kuri nusimamanti ir patyrusi istiesite pagalbos ranka. labai nekantriai lauksiu.
Atgal į viršų
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 11, 2012 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikute, Kulverstuk.
Gauti dovanu tokią mezgimo mašiną ne problemėlė, o kai kurių mezgėjų (pvz. mano) svajonė
Skaičiau, kad perkant mezgimo mašiną iš UAB „Siuvimo Stilius“ priklauso 2val. apmokymui, konsutacijos. O paskui dar vyksta mezgimo mašina kursai, už kuriuos jau reikia mokėti. Čia taip yra Vilniuje. Aš Kaune buvau pasikvietusi konsultantę Eriką Rutkauskienę iš "KaSiulai", kad pasižiūrėtų mano Toyotą ir pamokytų megzti kiauraraštį. Nustatėme, kad mano toyotai reikalingas meistras, o kaip mezgasi kiauraraštis sužinojau. Konsultacijos valanda kainuoja 40 litų. Susitikimu buvai patenkinta, maloni, jauna moteris. Tik dabar ruošiasi vaikelio gimimui ir darbuose daro pertrauką. Reikia ieškoti kitur pagalbos.
O meistro man vis dar reikia Turiu toyota KS 858
Atgal į viršų
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 11, 2012 16:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su tom pagalbom niekas šiais laikais neskuba...
Aš taip pat dairausi ir meistro ir mokytojo. Nors mezgu senąja NEVA gan neblogai, sakyčiau. Ir VERITAS turiu.
O pirkti mašiną taip "na URA" daugiau nei drąsu.
Atgal į viršų
Kulverstukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 08:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Zirafa...
Tai va kad ne is ,,siuvimo stiliaus,, pirko ta masina, o is UAB ,,Adata,, Je daug zadejo tik snipstas gavos.
Vilniuje buvau pamokuose, tai tik pavadinimas pamokos, atejo pagivenusi moteriske kuri visa gyvenima pradirbusi anu laiku imoneje ,, DAILE,, tai ir mezga kojines su masina... Kai paklausiau kaip taisingai paskaiciuot reglana- atsakimas buvo skaiciuot reikia , tai po to per daug ir nesigilinau,Ji vis norejo ismokit kaip kojnes megzt..... Tai va tokios tos pamokos....
O su programa niekas nepamoke dirbt, tai ir bandau ,, metodom naucnovo tikanja,, kazka isgaut......Gal po metu po kitu ir sugebesiu kanors.
Atgal į viršų
zirafa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 12, 2012 09:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nustebau dėl pamokų. Kur jas lankėt? Ne siuvimo stiliaus? Aš jau prisifantazavau, kad ko nežinau ten sužinosiu. Ir mokymų programą išstudijavau.
Dėl reglano,tai man šitas mezgimo būdas pats lengviausias. Gaila dirbu darbelyje ir laiko nelabai turiu daryti aprašymą. Išeitis - naršyti rusiškus forumus, jei kalbą moki arba angliškai irgi yra. youtube nemažai filmukų sudėta. Jei ką panašaus rasiu įdėsiu.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Mezgimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.