DARBAS SU GINTARU IR SIDABRU
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
soja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 31, 2009 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš taip pat prisijungsiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
anetira
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 01, 2009 10:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš noriu į seminarą, prašom ir mane įtraukti į sarašiuką
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 01, 2009 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsiprasau, kad isiterpsiu su klausimu .

parasykit apie klijus. kokius jus naudojat? gal zinot patikimus? jau 3 epoksidines dervas isbandziau, bet ne viena man nepatiko.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ggf
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 16:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi žmonės, kaip noriu į seminarą Įtraukite mane, man būtinai reikia. Kaip aš be seminaro būsiu..... :(
Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 05, 2009 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš norėčiau...
Atgal į viršų
Drugelis23aa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 09, 2009 10:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu naujoke sioje svetaineje ir cia uzsukau tik del to kad kazka noriu bandyti verti ir panasiu dalykeliu ismokt,uzsukau i sita temele tik tam kad pamaciau ...graziu dalykeliu....tiesiog labai grazus darbeliai
Atgal į viršų
Grafika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 16:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man toks itarimas kyla ,mergaites, kad musu Gintarelis padare "dingau "
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2007 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 16:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha . o gal temos neberanda, kai ji cia buvo perkelta
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Trema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 19, 2009 16:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pakutinis pranešimas parašytas kovo 22d. tad nemanau, kad neranda. Gi galima paklausti..Be to.
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 23, 2009 01:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi mergaites as tikrai nedingau tik buvau isvykes,o dabar jau esu, i viska bandysiu atsakyti. Del seminaro tikrai ivyks,tik as nezinau kaip man jus surinkti i viena kruva tas noorincias.Gal jus pabandykite pasiziureti ir prisijunkti www,darbeliai.lt ten yra skelbimukas ir to seminaro aprasymas.

[ Tr. Balandžio 22, 2009 10:47 ]
Del seminaro,kurie tikrai galvoja gal bandykite registruotis pas cia esama administratoriu,ar rasykite i mano kordinates,ju cia paskelbta keliose vietose,kad nebutu vien tik kalbos,NORIU,o kai reiks nebus nei vieno?

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Grafika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va pagaliau atsiradot Ties manim tikrai galit det pliusiuka, as tikrai dalyvausiu, jeigu susirinks grupe ir seminaras ivyks. Juo lab, kad man visai arti
Atgal į viršų
Grafika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 10:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mergaites, vakar kalbejaus su Gintareliu, tai jis prase paragint ir pakviest registruotis i seminara Jis bus birzelio 5-7 dienomis. Daugiau informacijos www.darbeliai.lt
As jau tai padariau, kas su manim? Vieta ten grazi, ir sake netgi leis pazvejot be to, kad dar ismoksim ir visokiu gudrybiu dirbant su gintaru .
Niu va, papletkijau
Atgal į viršų
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 12:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai labai norėčiau ir važiuočiau, bet tolokai nuo Marijampolės, tai nežinau ar įsiprašysiu, kad nuvežtų kas
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Gerb. Grafikai,uz pagalba organizuojant.,manau atsiras ir daugiau norinciu..Tik noriu dar pasakyti,kad tie kurie dalivaus seminare,gali su savim pasiimti ir savo papuosalus,nutrukusius,ar suluzusiuos,ar mazos ismieros ziedus,parodysiu kaip pasididinti ir susitaisyti ir patis galesite tai pasidaryti. Tame tarpe ir auksinius..Norintis pasiziurekite www.darbeliai.lt ir ten rasite skelbimo aprasyma. Ir parasykite man i e-pasta,arba skype,ar tel.
E-pastas onte@andernetas.lt
Skype gintarelis72
Tel. 868859827

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 14:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[ Pir. Balandžio 27, 2009 23:21 ]

[ Pir. Balandžio 27, 2009 23:25 ]
Isbandykite tuos nesudetingus pinimus. manau tokiu principu galima daryti ir auskarus ,bei papuosalus ant kaklo.tam reikia karoliuku gintaro( manau gali buti gintariukai ir naturalus netekinti) storesnes vielos ir pinimui ,kuo plonesnes. Pinasi tarytum krepselis. Jei neaisku,klauskite....

Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 16:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oooo... šitą.. aną... o mane užregistravot, Gintarėli? Rašiau jums email'ą. Ar aš nesiskaitau, nes nelabai galėsiu ko kitus pamokyti?

Ta prasme, aš tai prisijungčiau, jei mane kas prijungtų Nes jau labai labai noriu ir man laaaabai įdomu.
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik Jus vaziuokite
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 29, 2009 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.auksarankes.com/forumas/pics/3102f6577b9d.jpg
Atgal į viršų
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 04, 2009 14:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena siandien gavau daug dideliu ir mazesniu gintaru, tokioj padety, kokioj jie buvo rasti. tai ir norejau paklausti, kur butu galima gauti ta poliravimo diska, kad galeciau nuslifuoti tuos savo gintarelius?
stai tokiu pilna maiseli turiu manau jiem paprasto muilo tikrai neuzteks.

http://pasipuosiam.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerbiamas ugniuks.Laba diena. Grazus jusu gintarai. manau galite daug ka grazaus padaryti.Pirma slifavimui galima su svitriniu popierium,arba net dilde.Svarbu,kad nebutu giliu isbraizymu.O po to kad igautu blisgesi reikia poliruoti su tam skirta pasta.manau poliravimo diska galima rasti net senukuose,o pastos juvelyriniu reikmenu parduotuvese.Pasta galima ir pasigaminti .Is parafinines zvakes ,istirpinkite zvake ir i ja maisant idedame smulkios kreidos,tinka net statybine,ispilstikite i kokiuos poperinius ar plastmasinius indelius,atsals ir turite pasta..
Jei norite pamatyti kaip slifuojamas gintaras,atvaziuokite i seminara-mokyma , birzelio 5-7 dienomis. tikslesnes informacijos paziurekite www.darbeliai.lt ,arba i mano e-pasta,onte@andernetas.lt,Skype gintarelis72, tel.868859827

Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintarėli, o kiek dalyvių jau prisiregistravo? Gal reiktų pradėt daryt sąrašą su miestais, tai galėtumėm pradėt planuot transportą, gal kažokį tais maistą ar pan.
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As to saraso asmeniskai nezinau,bet manau gal jus mergaites, galetumete kuri nors tai padaryti?Nes as asmeniskai,ar as nesuprantu,ar nerandu,net Jusu nerandu is kokio miesto ?Butu geriausiai ,kad ,kuri tikrai nori cia parasytu ir tiksliai pasakytu,as is ten ir ten,jei kas is tos puses atsiliepkite,arba man asmeniskai pranestu,kad tikrai busiu.O gal galetu Administratore registruoti? Dar galima www.darbeliai.lt registruotis,nes ten administratore registruoja
Vakar pora moteru buvo asmeniskai i namus pas manes konsultuotis kaip daroma,nes jos studijuoja Telsiuose ir kas savaite buna musu mieste

Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai aš galiu tuo sąrašiuku pasirūpint. Tik nelabai suprantu kaip jūs susekat kiek prisiregistravo, nes kaip supratau, tai registruojamasi ir čia, ir Jums į el. paštą, ir darbeliai.lt? Ar yra kažkoks žmonių limitas?

Galiu čia pradėt daryti sąrašiuką:
Štai (važiuosiu iš Kauno)
Atgal į viršų
soja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės registruokitės į seminrą tikrai nepasigailėsite juolab, kad žmogus nori mokyti ir be atlygio įvertinkit tai. Aš vakar pabuvojau pas Gintarėlį tai informacijos gavau daug ir praktiškai parodė ir pati litavau, gyvenime pirmą kartą, neapsakomai džiaugiuosi pažintimi su tokiu žmogumi. Teko ir valcuoti nors neturėjau žalio supratimo kas tai yra, dabar dar labiau susirgau juvelyrikos liga . Studijuoju Telšių kolegijoj ir šiek tiek mokomės juvelyrikos, tačiau per pusmetį nesužinojau tiek kiek gavau iš Gintarėlio per 3,5 valandos. Ačiū Jums Gintarėli
Aš negaliu registruotis nes man kaip tik egzaminai prasideda, bet jei tik dar organizuos birželio gale tikrai važiuosiu
Atgal į viršų
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siandien su teciu susitikau, o kadangi jis stalius, tai atradom jo dirbtuvese ir tos zalios pastos ir veilokiniu disku. sutaisys man viska ir galesiu nusislifuoti. turetu viskas tikt siaip vakar bandziau ant maziuku gintariuku pasiemus lituokli (skirta medzio deginimo darbam) su plonu antgaliu daryt skylutes, tai tikrai grazios isejo. tik veliau pabandziau pora tu gintariuku perlauzt ir nesunkiai pavyko, nezinau, gal kad jie gan plonoki buvo, ar visi tokie trapus? gal tokie tik pasitaike
netgi borakso atradom

http://pasipuosiam.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 37

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.