DARBAS SU GINTARU IR SIDABRU
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Vasario 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aciu jums mergaites,uz pagalba ir pagirima...(Jums Stai del registravimo atsakiau jau kazkaur kitur cia...prastas is manes kompiuteristas)
Manau www.darbeliuose.lt turetu buti kokie penki tikriausia.
O del musu seminaro-pasimokinimo,kas negales per pirmaji karta,tada dar padarysime birzeli 19,20,21 dienomis.
Pats vidurvasaris,turekite patalyne,kokie 10 zmoniu sutilptu pas manes,o gal kas ir palapine turetu.Del maitynimo salia ezeras,pasigausim zuvi,i kaima pabegsim sviezio pienelio nusipirkti,parinksim rukstyniu ir nemirsim badu...Svarbu gera nuotaika ir kurybinis ikvepimas...

[ Antr. Gegužės 05, 2009 05:37 ]
Ugniukas,tau atsakau,Zalia pasta gintarui netiks tai tik metalui blizginti,gintarui reikia kitokios.Ja pasidarysi pati: tam reikia zvakiu parafininiu,susirask konservu dezute, i ja sudrosk tas zvakes peiliu,susmulkink,kad lengviau istirptu ant lengvos ugnies,ir isimk tuos knatus,siula is vidurio.Kai istirps parafinas,i ji berkite statybine kreida smulkia,(jos buna statybiniu medziagu parduotuveje,kazkada budavo dar dantu miltelei)iki gretines tirstumo, paskui ispilstykite i popierinius ar plasmasinius indelius,tinka vienkartines stiklinaites,kad atsalus galetute isimti.
Bijau,kad ir jusu vailokiukai netiks slifavimui,nes ir jie metalui.Gintarui blizginti galima pasidaryti paciam,sulankstikite kad ir paklode nauja,padarikite centre skyle kad butu uzsideti ant varyklio,,susiukite ties skyle kad tie skrituliukai nepasileistu, Dar nepasakiau, apsibreskite ,kad ir lekstute uzsideje piestuku,kad butu tikslus apskritimas.Kada jau suksis,paimkite stambesnio svitrinio popieriaus ir apliginkiteta kanta,kai diskas bus padarytas ir suksis itrinkite tos pasidarytos pastos ir priglauskite gintariuka. Jis turi buti nugludintas smulkiu svitru ir jusu akyse sublizges gintaro grozis.Tos pastos ir diskiuku galima pirkti.
Su degikliu negalima daryti skilute,nes padega ir luzta,ja reikia grezti atsargiai grazteliu,nebent norite malonaus gintaro degancio kvapo.
Manau tau butu gera apsilankyti musu seminare kuris vyks prie Plinksiu ezero,tau visai netoli ir tu jau viska matytum ir ismoktum.

Je ka tai rasyk man ar skambink. ...e-pastas, onte@andernetas.lt
Skype, gintarelis72
tel. 868859827

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 05, 2009 21:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu žinokit, negavau niekur atsakymo... Arba nemoku ieškot:))

Laukiu nesulaukiu to seminaro! Siaubas, kaip noriu
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 00:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal as pats klaidzioju,kaip tamsiame miske po AKSARANKE.....
O jei kartais nusivilsite tuom seminaru?,Tada as nerasiu sau vietos...Bet kas link manes,pazadu padaryti viska,kad visiems butu idomu

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 11:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu jau čia dėl to tai mažiausiai pergyvenkit Manau visi tik džiaugias, kad yra tokia galimybė pasimokyt ir šiaip su įdomiais žmonėm susitikt

Nors man šiaip iškilo toks klausimas... Nu man nuoširdžiai įdomu... Kodėl Jūs organizuojat tokį seminarą? Ta prasme, seminaras nemokamas, jūs tam sugaišit visą savaitgalį.. Nu taip ant Lietuvos retai būna.. Nu natūraliai kyla klausimas, kodėl? Paprastai gi žmonėm gaila dalintis savo sukauptom žiniom. Ypač be piniginio atlygio
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena. Bandau atsakyti.Kazkada, pats turejau,viska isradineti tarytum dvirati ar adata.....todel ir nesinori,kad kitiems tai tektu,bent pacia pradzia, tai bepatirti.....
Antra,labai noriu,kad kuo daugiau imtu dirbti su gintaru,nes sis mineralas turi begalo nerybotas galimybes,ir begalo siltas, su begale spalvu.Ir kad nebutu jis gadinamas,kaip kad daroma masine gamyba,kai jis isskaidrinamas ar kaitinamas ,kad gautu skaidria ar rausva spalva,kur prekiaujama Palangoje dauguma.As manau,tai gintaro tik gadinimas.
O gal as neturiu to pavydo jausmo,nes ka pats zinau,noriu,kad ir kiti zinotu....

Atgal į viršų
Paulina
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 12:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Net kalta pasijaučiau, kad čia taip paklausiau... Jūs čia taip šiltai..

Manau, visi, dalyvavę seminare, bus be galo krašto dėkingi už Jūsų žinias

Beje, o ta poliravimo pasta iš parafino ir kreidos, ar ji tinka ir sidabrui?
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 14:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ta gintarui pasta per svelni,nebent sidabras butu labai jau lygus ,bet ilgiau tektu ji trinti. Sidabrui tinka ta zalia,kur kazkada kareiviai dirzu saktis blizgindavo. manau jos rasite juveliriniu reikmenu paduotuveje,ar net panasiuose i senuku parduotuvese,arba net turguje,kas nors is gamyklu buvusiu prekiauja.Sidabrui buna dar ir kitokiu pastu blizginimui,reikia tik pasiteirauti juvelyriniu reikmenu parduotuvese. Bet sidanra galima ir neblizginti,yra ivairiu budu,kaip ji net susiausti ar uzdeti kitokia faktura arba net oksida.
Atgal į viršų
Pukelis ;D
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, uzsiregistravau ir as iseminara -darbeliai.lt, vaziuosiu is Taurages, gal kam pakeliuj ,galeciau paiimt. Labai ,laukiu ir as to seminaro
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 06, 2009 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu,kad padedate ir kitus kartu paimate.

Jei dar kokiu klausimu ar neaiskumu,tiesiog pasiskambinkite tel.868859827

Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 17:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš, nors ir labai noriu sudalyvauti šiuose kursuose,bet kogero neatvyksiu, atsirado kitų reikalų kaip tik tomis dienomis, et kaip nepasisekė

P.s. ačiū, Gintarėli, už pasisiūlimą sulituoti mano melchioro pakabuką

Atgal į viršų
soja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Betgi juupeer seminarai vyks du kartus negi nei vieną kartą ir nepavyks atvykti
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš vis dar esu nepinametė, tad daug kas priklauso ir nuo tėvų. Dabar jie manęs negali išleisti Bet jei viskas pasikeis į gerą, aš su didžiausiu noru ketinu sudalyvauti juvelyrikos kursuose

Atgal į viršų
soja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O tu pasiūlyk kartu važiuoti suaugusiam žmogui kuriuo tėvai pasitiki galų gale gal patys tėvai susidomėtų ir kartu atvyktų. Nors aš galiu suprasti ir tėvelius pati tokio amžiaus dukrą turiu baugu išleisti nežinia kur ir su kuo
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal dar su kokia drauge ir isleistu, bet jie mano darbus nelabai vertina, ir mano, kad ir tokie kursai tik laiko svaistymas, nubet gal anksciau ar veliau pavyks itikinti

Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 07, 2009 21:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras. Manau,jei tik bus norinciu tikrai dar padarysime birzelio19,20,21 dienomis,ir net dar ,jei tik bus norinciu. O jei kas tikrai nepilnameciai,ar problemos su tevais,tikrai pasiulykite jiems ,manau jie jie ir nesidomi,tai bent pazvejoti gales,bus zuvienei.

[ Kv. Gegužės 07, 2009 06:16 ]
juupeer,o tu ruoskis ir bandyk stoti,kai baigsi vidurine i Telsiu dailes akademijos metalo skiriu,ten ruosia tvirtus ir geriausius salyje juvelyrus

Atgal į viršų
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 12:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tetis padovanojo stai toki iranki http://www.prekybairankiais.lt/oxid.php/sid/x/shp/oxbaseshop/cl/details/anid/7c54713600ad5d098.11813936/Tiesus-%F0lifuoklis-FCT-160F//changelang/2
ten yra galybe visokiu antgaliu slifavimui, poliravimui, graviravimui: akmens, plieno, aliuminio, zalvario, plastiko, medzio. mano nuomone ir gintarui turetu toks tiks, be to ten reguliuojasi visokie apsuku lygiai ir panasiai. o jus kaip manot, ar toks tiktu?

http://pasipuosiam.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip tas daiktas labai geras tik pirmin i kurybos aukstumas.Tik prasik ,kad tave tetis dar atvestu ,ar isleistu i seminara,prie plinksiu ezero ,bent pamtytum pradzia....Sekmies darbuotis!

Atgal į viršų
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na mano tevai issiskyre, ir nors tetis man viska leidzia vistiek viskas priklauso nuo mamos. Kuri beje, pagal profesija ir yra juvelyre, ir dirbdavo pagrinde vien su gintaru, bet susituoke, isvaziavo kitur gyvent kur nebuvo jai darbo, tai ir nenusiseke jai su ta juvelyrika. Turbut todel manes ir nepalaiko sitoj srity, nenori kad prasideciau kogero, nieko ir nepasakoja. Na bet mano prigimimas stipresnis, del seminaro dar reiks pagalvoti, o gauta dovana jau kuo greiciau isbandyti
p.s. nuostabus ziedelis

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai tau Mergaite,labai gerai tik imk su mamos irankiais ir dirbk.Prasyk kad tau irankius atiduotu,todel tu ir gintaro turi. Tai jau nereiktu,visko ieskotis.Mama gal buvo baigusi Telsiu daile? O ziedelis jau parduotas,(100 Lt.)Antradieni 19 val. paziurek preventos tv.
Atgal į viršų
ugniuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kad neturi ji jokiu irankiu, siaip realiai nera dirbusi ji to darbo nes tik baigus (kaune) isvaziavo kitur gyvent ir as atsiradau tai buvo pries 17-18 metu, tai ir daugelis ziniu jau isblese

Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 18:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manykim tau taip neivyks ir tu kursi stebuklus.Tai to as tau ir linkiu. Stebek aplinka,viska kas grazu,ir bandyk perkelti i savo darbus. Ir tai jau bus gyvenimo prasme,nes koks dabar grozis aplink....
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gintareli, nesu dar sutikus tokio optimistisko zmogaus, visur izvelgianti tik grozi ir geri. Labai malonu su jumis bendraut Taip pat dekoju uz palaikyma, kuris mums pradedanciosioms labai reikalingas

Atgal į viršų
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai labai norėčiau juvelyrikos mokintis, bet, kad sveikata neleis, tai galvoju, gal kokiuose kursuose išmokt reiks
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 09:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juupeer,labai aciu uz pagiriamaji zodi,bet patikekite mergaites,as tikrai nesu niekum ipatingas,tik eilinis zmogeliukas,bandantis gyventi paprasta nuosirdu gyvenima,kad jame rasciau gyvenimo prasme ir gyvenimo grozi.Ko gero ne visi cia esantis zino,kad as nevaikstantis ir sedintis invalido vezime,bet kaip matote bandau nedejuoti ir noriu,kad kiti bandytu kurti tai,kas grazu.....Linkiu visiems rasti gyvenimo prasme ir miegautis gyvenimu,nes tai tikrai begalo nuostabu,kai sitiek aplink ziedu...

[ Sk. Gegužės 10, 2009 18:16 ]
Atikute,su sveikatom kartais viesiems buna problemu,bet manau kad ,kai labai norima daug ka galima nuveikti.Viskas priklauso nuo musu paciu.Perziurejau jusu darbelius,jie tikrai puikus,manau jus turite daug geru minciu,tik jas tobulinkite ir vystykite toliau.Jei turite galimybe,pabandykite atvaziuoti i musu seminara.Ir mes gal ka nors is jusu ismoksim,o manau ir jus suzinosite daugiau.....Sekmies darbuose!

Atgal į viršų
Eglentina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

2013 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 11:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Gintarėli už gerus žodžius, tikrai esate nuostabus žmogus, o dėl seminaro jeigu atsirastų kas nors iš Marijampolės, tai gal kartu išeitų nuvažiuot
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 47

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.